Skocz do zawartości
IGNORED

System Globalny - Wielki Reset. Czym jest i o co chodzi...???


Chicago
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z zewnętrznej 'architektury' i spojrzenia na system globalny, wychodzi mi, że chodzi mniej więcej o to, co zrobiono w Stanach. Kilka państw wybrało sobie rząd federalny i powstało państwo USA. Tak to z zewnątrz wygląda. A jak będzie w środku tej skorupy? O tym dokładnie będę wiedział niedługo, bo będę miał za chwilę dwie książki Klausa Schwaba, które postanowiłem przeczytać ('The Fourth Industrial Revolution' i 'Covid-19: The Great Reset'). Na razie 'spiskuję', ale jest to mój spisek i tak jak ja to widzę i czuję. Ja widzę, że proces związany z nadejściem nowego systemu i nowych rozwiązań, tzw. systemu globalnego, jest nieubłagalny. W dużej części już się w nim znajdujemy, ale chyba nie każdy jest tego świadomy. I co dalej? Jak to poukładać? Rozumiem taki proces i powiedzmy 'nagł'e w niego wejście w skali globalnej, gdyby wszyscy wierzyli w jedno słońce i wszyscy mówili jednym 'językiem' - tak, wtedy rozumiem! Rozumiem też, że gdyby proces systemu globalnego był wprowadzany stopniowo, to na przykład w roku 2050 albo around, dokonałby się, albo może lepiej powiedzieć 'wykreowałby' samoistnie i w stu procentach 'bezofiarowo'! Tak myślę, ale mogę się mylić... Temat ciekawy, obszerny, na czasie. Ciekawy jestem Waszego spojrzenia na temat - własnego spojrzenia, i tego subiektywnego i 'obiektywnego'. Spojrzenie 'emocjonalne' nie jest proszone, bo wiadomo czym się skończy.  A temat ciekawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępniak do tematu całkiem lakoniczny i prosty, i bardzo dobrze.

Częściowo ważne, że: o pieniądz chodzi, o kapitalizm, o porządek społeczny, o przewagę technologiczną, o przewagę strategiczną.

Właściwie chodzi też o "oddłużenie" - ale zapewne w zamian za coś.

Uwaga : do tzw. piątej  rewolucji technologicznej  (czwarta to ta która trwa i rozwija się a piąta jest prognozowana) nie wszystkie władze się skłaniają. Są państwa które raczej ten temat lekceważą : Indie, Korea Północna, Białoruś, Rosja.

Proszę o konstruktywne podejście do dziwacznych (neomarxistowskich) filozofów, którzy chcą zmieniać świat. 

Chodzi mi o spadkobierców szkoły frankfurckiej i Herberta Marcuse i Alberto Spinelli i Antonio Gramsci.

Piszcie, bo pora i czas ratować planetę 🙂

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xetras
Dopisek

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie spojrzeć, wejście w global system jest wdrażane od dawna i co bardziej rozgarnięty i świadomy człowiek, powinien to widzieć i czuć, bo jest to odczuwalne i widoczne niemalże wszędzie. Jeszcze dwadzieścia lat temu też się śmiałem i porlickowałem, i krytykowałem mądrych ludzi, którzy mówili co i jak. I co? Nico! Wszystko się sprawdza, a właściwie, wszystko idzie według 'planu'. Ja myślę, że chyba nawet Trump był częścią planu, ale się wymsknął ubekom jak Bolek 😀

... i spowodował w ciągu jednej kadencji, że zaczęto się obawiać z powrotem wzrastającej potęgi USA, i spokoju na świecie...??? Ale oczywiście mogę się mylić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Chicago
Edyta Gramatyczna

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za robotę lepiej byś się wziął.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Ja pracuję. Taki tekst, to też praca. I nagrałem już dzisiaj kolejne impro - to też jest praca. Oczywiście nie taka jak łopatą, ale czy to jest aż takie ważne czym się pracuje...??? Jutro idę do łopaty na trzy dni, więc myślę, że jakoś się zrehabilituję w twych oczętach. Przepaszam za to, że nie jestem robotny, ale pracowitości na pewno nie można mi odmówić. To akurat wielu moich znajomych i przyjaciół może potwierdzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ustawił figury zupełnie inaczej niż powyżej. Ustawiłbym Marxa, Engelsa, Lenina i Schwaba. Co Trump czy Putin mają do ideologii? Nic. To nie są myśliciele i ulepszacze - oni są tzw. 'tools'. Ale zgadzam się z tułowiem w kwestii pierwszego z szeregu - ten robi robotę jak należy wsród czterech muszkieterów. Definitywnie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to armia Putina stoi w gotowości blisko Polskiej granicy... i domaga resetu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Chicago napisał:

Na razie 'spiskuję', ale jest to mój spisek i tak jak ja to widzę i czuję

I wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Chicago napisał:

Ustawiłbym Marxa, Engelsa, Lenina i Schwaba. Co Trump czy Putin mają do ideologii? Nic. To nie są myśliciele i ulepszacze - oni są tzw. 'tools'.

Prognoz nie tworzą.

Natomiast futurologia stosowana w stylu SF jakby zaczyna się dziać - w różnych miejscach ze zmiennym nasileniem.

Najsilniej chyba widać ekspansję i "rewolucję" nie w samej technologii a w sferze "kulturowej" - kogoś tam się wyklucza a premiuje się do tej pory kontrowersyjne osobliwości.

Kiedyś w opowiadaniach SF był tzw. "wielki planista" czyli działała cyfryzacja zasobów, włącznie z ich przewidywaniem. 

(Czy ten cały "reset" miałby być jakimś życiowym odpowiednikiem wyobraźni literackiej ?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, jar1 napisał:

W końcu to armia Putina stoi w gotowości blisko Polskiej granicy... i domaga resetu.

"Armia" jest kierowana przez cywili, (według mnie wcale nie domaga się), a "reset" to przecież "wyzerowanie" i odświeżenie a nie nasilenie mocy i potęgi.

To nie jest zastosowanie tej ideologii w realiach (chyba ?).

Globalnie realizacja celów propagandowej mowy  by prowadziła do naruszania zasobów.

Nie służyłaby "odbudowie". Nie opłaca się stronom.

Jedynie tym, którzy nie są stroną mogłaby się opłacić.

 

Ciekawi mnie czy teoretycy "wielkiego resetu" zauważają w ogóle zagrożenie wynikające z wojennego zniszczenia dla ich prognoz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie proponuje obejrzec dokument pt. "Wszyscy pod nadzorem - 7 miliardów podejrzanych"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Zbig napisał:

Ten ostatni nie bardzo pasuje do pozostałych poziomem przychodów.

Tyle że po prostu jest wpływowy a tamci to jakby archiwalni.

Nie da się ukryć że World Economic Forum ma wpływy a może działać ponad/poza rządami i władzami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Chicago napisał:

I co dalej? Jak to poukładać?

...

Ciekawy jestem Waszego spojrzenia na temat - własnego spojrzenia, i tego subiektywnego i 'obiektywnego'.

W teorie spiskowe nie wchodzę, natomiast trzeba zauważyć, że z punktu widzenia racjonalno-ekonomicznego pandemia z nieba władcom tego świata spadła. Sam covid z przeciętną ofiar w wieku 75lat z tego 2/3 z chorobą towarzyszącą usuwa ze społeczności jednostki, które nie przynoszą do budżetu nic poza stratami, a polityka szczepionkowo-dyskryminacyjna promuje bezmyślnych robotników, którzy bez cienia refleksji wykonają najgłupsze nawet zadanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szymon1977 napisał:

polityka szczepionkowo-dyskryminacyjna promuje bezmyślnych robotników, którzy bez cienia refleksji wykonają najgłupsze nawet zadanie.

Ja na razie widzę że promuje bezmyślnych internautów którzy bez cienia refleksji wypisują najgłupsze nawet pierdoły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć w tym temacie bo jestem zaczipowanay szczepionką J@J?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, xetras napisał:

Tyle że po prostu jest wpływowy a tamci to jakby archiwalni.

Tamci chcieli przewrócić panujący porządek.  W każdym razie Herr Schab to żaden tam wizjoner, raczej biznesmen któremu udało się zrealizować pomysł wykorzystujący narastający trend globalizacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jaro_747 napisał:

Ja na razie widzę...

Twój brak zrozumienia tematu nie jest argumentem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Twój brak zrozumienia tematu nie jest argumentem.

A ty rozumisz temat? Jeśli tak to proszę o objaśnienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy przyjaciele i nieprzyjaciele, naprawdę nie ma obowiązku wchodzenia do szafy. Zupełnie tego nie wymagam. Temat globalizmu jest na czasie, to się dzieje na naszych oczach, to jest oczywiste, widoczne, prawdziwe, dotykalne... można operować dostępnymi faktami, liczbami, deklaracjami... z wiarygodnych żródeł. Można też obserwować życie i łączyć fakty... i powiązania. Mieć szersze spojrzenie na aspekt wdrażanego systemu globalnego. To wszystko jest dostępne i można temat przestudiować, a nie od razu opluć, drwić i dyskredytować. Trzeba być chyba też i tułowiem w życiu, żeby tak postępować. Jak ktoś tych przemian nie widzi i dalej siedzi w telewizorze, to niech tam po prostu zostanie. Tak będzie lepiej i dla telewizora i dla szafy. Dziękuję i przepraszam jak boli, ale to mniej więcej message dla tych, którzy chcą mnie tutaj wymachiwać ogonem.

... Ja pędu globalnego nie potępiam i w jakimś sensie rozumiem tych, którzy decydują o globalnych posunięciach, i powiedzmy otwarcie, o przyszłości przeciętniaka. O tym rozprawia główny ideolog Klaus Schwab wokół którego skupili się najważniejsi gracze. To nie są teorie spiskowe, tylko fakty i rzeczy, które są dostępne wszędzie, włącznie jako sfilmowane dokumenty z dyskusjami i pytaniami na forum ekonomicznym w Davos. Te rzeczy dzieją się na naszych oczach i jesteśmy tego świadkami. Ale rozumiem i szanuję też ludzi, którzy tego nie dostrzegają, albo nie chcą dostrzegać, więc proszę tego nie spieprzyć, bo chcę ten szacunek zachować w tym wątku. Ja chcę poznać ideę, plan, skutki pozytywne i negatywne, opinie ludzi, którzy tak jak ja, dostrzegają przemiany cywilizacyjne jakie właśnie zachodzą i których jesteśmy świadkami. Chcę poznać aspekt pozytywny i negatywny tych wszystkich rewolucyjnych przemian na świecie. Mam dużo skojarzeń, połączyłem fakty - wyszło mi dużo ciekawych rzeczy związanych z podejściem globalnym - z jednej strony nie jest to złe, ale z drugiej, bez 'ofiar' w wielu aspektach niewykonalne. Temat rzeka - wiele czynników składa się na to, żeby usystematyzować i na nowo sformatować świat...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Chicago
Edyta Stylistyczna

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Chicago napisał:

Spojrzenie 'emocjonalne' nie jest proszone, bo wiadomo czym się skończy.  A temat ciekawy.

Temat jest rzeczywiście ciekawy.

Nie mam wątpliwości, że czeka nas duża zmiana. Tego domaga się mentalność współczesnego człowieka, w której nie ma śladu chęci wpasowania się w rytm natury. Wiele się o tym mówi, ale to są zwykłe kłamstwa. Drugi powód ma naturę czysto ekonomiczną. Ekonomia zdrowego systemu  powinna opierać się na realizmie i uczciwej konkurencji (ta ostatnia powinna sprawiać człowiekowi satysfakcję oraz mobilizować go wysiłku, zaangażowania oraz uczciwych zachowań). Tak oczywiście nie jest. Słowo uczciwość zostało wyrugowane ze współczesnych słowników, a tym samym określenie uczciwa konkurencja jest fikcją. Natomiast "realizm" danej współczesnej społeczności oznacza dziś wizję człowieka, który jest na tyle bogaty żeby dyktować warunki innym.

Ponieważ oba ww. określenia nie mają z współczesną ekonomią absolutnie nic wspólnego, żyjemy w świecie złodziei oraz notorycznych przekrętów na wszystkich możliwych poziomach. W 2008 roku wygenerowano bańkę, którą szarzy ludzie spłacali przez lata. Jeśli ktoś uważa, że po 2008 roku finansjera światowa (i ta duża i ta mniejsza) postanowiły bogacić się uczciwie, to jest naiwną osobą. Po 2008 zmieniły się metody, ale balon pompowano dalej. Dziś jego rozmiary są tak duże, że najprostszym rozwiązaniem jest postawienie grubej kreski i rozpoczęcie wszystkiego od nowa na nowych, jeszcze bardziej wyrafinowanych i drapieżnych zasadach. Taki brak rozliczenia przerabialiśmy w Polsce i jak widać nikomu ważnemu głowa nie spadła. Teraz będziemy przerabiać to w wersji makro. Być może będzie kolejny kryzys, bieda, być może nawet głód, ale rewolucji raczej nie będzie.

Covid był znakomitym testem posłuszeństwa. Okazało się, że nawet społeczności świadome z długoletnimi tradycjami można ogłupić i zapędzić w kozi róg.

Co do czipów. W tym wypadku określenia "spiskowa teoria dziejów" używają ludzie nie mający pojęcia o współczesnych technologiach. Samo urządzenie nie stanowi absolutnie żadnego problemu, problem stanowiła jego implementacja. Covid pokazał, że z tą ostatnią też problemu nie ma. Nikt nikogo nie będzie zmuszał. Jak się nie zgodzisz pewnego dnia znajdziesz się poza systemem. Przekonanie większości nie będzie stanowiło problemów, media i socjotechnika spokojnie sobie z tym poradzą.

Jedyne co może zakłócić ten proces i jednocześnie mocno przerzedzić populację ludzką to sama przyroda. Jeśli zostanie przekroczona pewna granica środowisko naturalne wytłucze na jak muchy, a tu możliwości jest mnóstwo. Uczciwie mówię to ostatnie rozwiązanie najbardziej mi się podoba. Byłby to uczciwy reset całej rasy.

Jeśli zostanie wykształcony w sprawny pełni system globalny, też z czasem padnie. Nie przetrwa, bo jest budowany tak jak większość systemów z przeszłości na kłamstwie i krzywdzie ludzkiej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mrok napisał:

Jeśli zostanie wykształcony w sprawny pełni system globalny też z czasem padnie. Nie przetrwa, bo jest budowany tak jak większość systemów z przeszłości na kłamstwie i krzywdzie ludzkiej.

No właśnie się nad tym zastanawiałem i właśnie chodzi o to, że przyszłe pokolenia nie będą znały kłamstw i krzywdy ludzkiej. Tu jest duży plus, ale tak jak już wspomniałem, taki proces i taka generacja ludzi może być w ogóle wykastrowana z emocji, bo jak wiemy, kłamstwo i współczucie, to też emocje. Ten problem poruszono w bardzo dobrym filmie 'The Giver'. To tylko moja obserwacja oczywiście, ale jakże zbieżna z tym, o czym mówię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak NWO

Ten temat to kpina ze zdrowego rozsądku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, fox733 napisał:

Nie ma czegoś takiego jak NWO

Ten temat to kpina ze zdrowego rozsądku.

Nie ma większego znaczenia, czy NWO i spiskowa teoria są wymysłem czy prawdą. Nasz system jest pod każdym względem tak przegrzany, że jego upadek lub globalna transformacja są nieuniknione. Ponieważ większość ludzi bogatych zatraciło ludzkie cechy, obawiam się że będzie to zmiana na gorsze. No chyba że "świadomość" ekosystemu dojdzie do wniosku, że człowiek jest globalnym zagrożeniem. Wtedy cała nasza wiedza zda się na nic. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, fox733 napisał:

Nie ma czegoś takiego jak NWO

Ten temat to kpina ze zdrowego rozsądku.

Trochę się ostatnio nawarstwiło i koledzy potrzebują odreagować stres...

8 minut temu, Mrok napisał:

Nie ma większego znaczenia, czy NWO i spiskowa teoria są wymysłem czy prawdą. Nasz system jest pod każdym względem tak przegrzany, że jego upadek lub globalna transformacja są nieuniknione. Ponieważ większość ludzi bogatych zatraciło ludzkie cechy, obawiam się że będzie to zmiana na gorsze. Chyba że "świadomość" ekosystemu dojdzie do wniosku, że człowiek jest globalnym zagrożeniem. Wtedy cała nasza wiedza zda się na nic. 😉

Ale przyznasz, ze próba wyjaśnienia tego wszystkiego koneksjami i układami jest szalenie wygodna.

Przeskakujemy całą rewolucję francuską i okres napoleoński aby od razu wylądować na kongresie wiedeńskim 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nam mówi Klaus Schwab podczas spotkania i konferencji prasowej w Davos w 2021? Obejrzyjmy i posłuchajmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i kolejna debata...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i kolejna...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.