Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny aktywne


Adi777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minutes ago, sly30 said:

 

No taka jest brutalna prawda. przecież nie wiesz jak inaczej gra A klasa Vitusa, Accuphase, Passa czy Gryphona? Bo skąd? U siebie nie miałeś. Wiesz na ile inaczej gra lampa Kondo od Jadis czy Amplifona? No nie wiesz, bo nie możesz wiedzieć. Wiesz na ile inaczej grają DAC-i Accuphase, EMM Labs, dCS, Metronome, Acoustic Arts itd? Wiesz na ile inny jest nowy Esoteric XD, od poprzednich serii X, XS? No wiesz, bo skąd? 

Tobie za to wydaje się, że wiesz. 😄

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xajas napisał:

moja specjalnosc, to tworzenie majstersztykow z tego, co znalazlem w lodowce 🙂

No właśnie. Akurat audio lodówka jest u ciebie….delikatnie mówiąc….dość pusta…:-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Just now, sly30 said:

Tyle lat i nadal nie rozumiesz? To jest forum dla audiofilów, dla słuchających, a nie dla konstruktorów. Do oceny słuchania nie jest potrzebna wiedza techniczna o budowie sprzętów. Pomyliłeś fora! Do tego by ocenić jak jeździ się Audi A6 i na ile inaczej niż Audi A8, nie jest potrzebna fachowa wiedza o budowie silników! Jak tępym trzeba być, by tego nie rozumieć?

W audi czuje się przyspieszenie, widać jak jest zbudowane i wszystko jest namacalne, jasne i proste.

W audio jest inaczej, ale ty tego nie chcesz zrozumieć, bo duma ci nie pozwala.

Opowiem ci pewną historię. Motoryzacyjną, boć przecie uwielbiacie takie analogie.

Mój kolega, były rajdowiec został kiedyś poproszony o sprawdzenie świeżo nabytego samochodu. Kolega wsiadl, pasażerem był właściciel. Wykonał kilka ewolucji i zwrócił samochód właścicielowi. Właściciel w trakcie próby pilnie przyglądal się co mój kolega robi. Potem stwierdził, że to proste i on też potrafi. Epilog był przykry. Auto dachowało w centrum Katowic. Huk byl taki, że pootwierały się wszystkie okoliczne okna. Właściciel auta na szczęście wyszedł z tego cało, ale samochód musiał byc oddany do kasacji. Mój kolega od tej pory już nigdy nikomu nic nie pokazuje.

Morał z tej historii jest taki. Ty jesteś tym właścicielem auta, a fachowiec elektronik - to mój kolega. Masz szczęście, że twoja niewiedza powoduje tylko stratę twojego czasu i twoich pieniędzy i n nie grozi ci utrata zdrowia. Szkodzisz tylko innym, którzy uwierzą w te wszystkie audiofilskie bajki tak jak ty i za twoją przyczyną.

P.S.

I jeszcze jedna uwaga. Rajdowiec musi znać szczegoły techniczne budowy swojego samochodu, po to by móc rozmawiać z mechanikamie o ustawieniach, które są zmienne i zależą od wielu różnych czynników. tobie oczywiście taka wiedza wydaje się zbędna. Po prostu bierzesz kolejny klocek, coś tam usłyszysz i wydaje ci się, że to wystarczy.

Po drugie - szerząc te audiofilskie bajki obrażasz wszystkich ludzi, ktorzy zajmują się rzetelnym, podkreślam rzetelnym konstruowaniem sprzętu. Dlaczego? Bo wolisz wierzyć szalbiercom, którzy kolejny "model" kabla składają w pięć minut, a oscyloskop widzieli na obrazku. Są za to dobrze wyszkoleni w psychologicznych działaniach oraz w dorabianiu fikcyjnych teorii, ktore wy, audiofile łykacie bez zmrużenia powieki.

Jeśli powyższy tekst uznasz za obraźliwy, to będzie to oznaczało, że dalej nic nie rozumiesz. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, bum1234 napisał:

Tobie za to wydaje się, że wiesz. 😄

 

Nic tobie do tego co mi się wydaje.

31 minut temu, bum1234 napisał:

Ciekawość, o której piszesz, w twoim wypadku ogranicza się do przerzucania ton sprzętu i testowania w sposób, z którego nic nie wynika. Ignorujesz mentalną stronę zagadnienia i nie dość, że przez to tracisz sporo cennego czasu, to jeszcze dajesz się wodzić za nos jak pięcioletnie dziecko. A na dodatek przekonujesz innych, że ziemia jest płaska.

Moja sprawa i nic tobie do tego. Pilnuj swojego nosa. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sly30 napisał:

Nie jesteś ciekaw jak mogą zagrać inne konfiguracje dlatego nie wiesz i nie rozumiesz o czym pisałem

Ależ jestem ciekawy i słucham róznych sprzętów po znajomych a co wiem i co rozumiem, to Ty oczywiście dzięki jasnowidzeniom wiesz lepiej ode mnie.

Już się do tego przyzwyczaiłem...nie przepraszaj, nie przejmuj się 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, sly30 said:

Nic tobie do tego co mi się wydaje.

Moja sprawa i nic tobie do tego. Pilnuj swojego nosa. 

Poczytaj sobie dalej.

Oczywiście mnie nic do tego. Rób jak chcesz. Ale nie zdajesz sobie sprawy z kim rozmawiasz. To nie jest stwierdzenie dotyczące mojej osoby. To dotyczy sporej ilości piszących tu osób, ktore znają się na rzeczy, bo zajmują się tym zawodowo od lat i nigdy nie uda ci się nadrobić dystansu jaki cie dzieli od tych osób. 

Nie obrażaj się, bo to nie zarzut. Nie wszyscy muszą znać się na wszystkim. Ale też nie powinni udawać ekspertów, którymi nie są. Ponieważ sami nie są w stanie oddzielić ziarna od plew, powinni zaufać tym, którzy mają doświadczenie i wiedzą, co robią.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sly30 napisał:

I dobrze że to Ty napisałeś, a nie ja, bo właśnie zadałeś cios samemu sobie i podobnym. Są tacy o których piszesz i to właśnie Wy….Wy, którzy nie testujecie różnych opcji, różnych smaków. Nie macie w sobie ciekawości jak co gra. Nie trudno domyślić się, że na drodze ciekawości stoją możliwości finansowe i nie ma w tym nic złego. Każdy ma jakieś tam możliwości finansowe, jedni mniejsze, inni większe. I zrozumiałym jest, że wiedząc że coś jest dalece poza zasięgiem finansowym, nie jest chętnie brane do domu, bo koszty, kaucje, czas, logistyka, a i tak z góry wiadomo, że nie zostanie na dłużej. Tyle tylko, że głupim jest robienie z tego cnoty, wmawianie sobie i innym, że to jest najlepsze i to jedyna słuszna droga i głupim ale też chamskim jest hejtowanie tych, którzy z poznawania różnych „smaków” uczynili sobie hobby. 

Mialem u siebie jakieś 20 różnych wzmacniaczy w klasie D, miałem przeróżne klasy AB, tych A klasowych też miałem wiele i lampowych też sporo. Każdy grał inaczej, ale wy tego nie możecie wiedzieć, bo skąd? Jakim cudem? Bum1234 w ogóle nie ma sprzętu i nie porównuje u siebie nic. IroIII ma to samo od 20 lat i też nie porównuje nic. Lech obraca się w około tańszych opcji D klasy, podobnie jak Ty.

No taka jest brutalna prawda. przecież nie wiesz jak inaczej gra A klasa Vitusa, Accuphase, Passa czy Gryphona? Bo skąd? U siebie nie miałeś. Wiesz na ile inaczej gra lampa Kondo od Jadis czy Amplifona? No nie wiesz, bo nie możesz wiedzieć. Wiesz na ile inaczej grają DAC-i Accuphase, EMM Labs, dCS, Metronome, Acoustic Arts itd? Wiesz na ile inny jest nowy Esoteric XD, od poprzednich serii X, XS? No wiesz, bo skąd? Pozostaje wam czytać pomiary, bo tylko to w necie można wyczytać. I śmiejesz się z marności cienkich smakoszy?….śmiejesz się z samego siebie, z Lecha, Iro, buma itd. 

Oczywiscie kasa, kasa wylazła jak żdżbło z buta.

Nie przyszło Ci do głowy, że komuś moze być szkoda czasu już na tylko całą logistykę takich testów i "smakowań"? Że ktoś inny woli w tym czasie poznać zamiast x konfiguracji, x płyt, zamiast jeżdzić gdzieś na od-słuchy(fuj!) sprzetu i konfiguracjii, woli pojechać, nawet gdzieś dalej na koncert?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, iro III said:

Oczywiscie kasa, kasa wylazła jak żdżbło z buta.

Nie przyszło Ci do głowy, że komuś moze być szkoda czasu już na tylko całą logistykę takich testów i "smakowań"? Że ktoś inny woli w tym czasie poznać zamiast x konfiguracji, x płyt, zamiast jeżdzić gdzieś na od-słuchy(fuj!) sprzetu i konfiguracjii, woli pojechać, nawet gdzieś dalej na koncert?

Poza tym trzeba miec świadomość, że mając odpowiednią wiedzę, pewnych rzeczy nie trzeba sprawdzać, bo można ny takie sprawdzanie porównać do skoku z 5 piętra bez spadochronu - rezultat jest z góry znany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, iro III napisał:

Oczywiscie kasa, kasa wylazła jak żdżbło z buta.

Nie przyszło Ci do głowy, że komuś moze być szkoda czasu już na tylko całą logistykę takich testów i "smakowań"? Że ktoś inny woli w tym czasie poznać zamiast x konfiguracji, x płyt, zamiast jeżdzić gdzieś na od-słuchy(fuj!) sprzetu i konfiguracjii, woli pojechać, nawet gdzieś dalej na koncert?

Nie, nie przyszło mi do głowy, bo od tego o czym ja pisze, jest właśnie ta zakładka. Pomyliłeś zakładki. 

19 minut temu, bum1234 napisał:

powinni zaufać tym, którzy mają doświadczenie i wiedzą, co robią.

Czyli ty wybierzesz mi wzmacniacz i DAC, nie mając żadnych u siebie?…. Hehehehe…dobre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, sly30 napisał:

Nic tobie do tego co mi się wydaje.

 

30 minut temu, sly30 napisał:

Moja sprawa i nic tobie do tego. Pilnuj swojego nosa. 

...jeszcze jakbyś tego samego wymagał od siebie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bum1234 napisał:

bo można ny takie sprawdzanie porównać do skoku z 5 piętra bez spadochronu

Skok z 5 pietra ze spadochronem też będzie śmiertelnie niebezpieczny jak nie będzie się wiedzieć jak go wykonać, czyli znać procedury i mieć odpowiedni sprzęt do takiego skoku. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy
3 godziny temu, bum1234 napisał:

Opowiem ci pewną historię. Motoryzacyjną, boć przecie uwielbiacie takie analogie.

[...]

Ale musiał dostać nauczkę ten amator sportów motorowych! Ciekawa historia.

Do tego jeszcze samochodu szkoda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kangie

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sly30 napisał:

Nic tobie do tego co mi się wydaje.

Moja sprawa i nic tobie do tego. Pilnuj swojego nosa. 

pycha kroczy przed upadkiem.

ale to chyba tak w po wszyscy maja.

 

2 godziny temu, Lech36 napisał:

Skok z 5 pietra ze spadochronem też będzie śmiertelnie niebezpieczny jak nie będzie się wiedzieć jak go wykonać, czyli znać procedury i mieć odpowiedni sprzęt do takiego skoku. 

slowo ''procedury'' 

powinno byc zakazane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bum1234 napisał:

Świadomy wybór wymaga wiedzy, jeśli oczywiście chce się zrobić to porządnie a nie losowo lub pod wpływem impulsu chwili.

Wiesz co Jerzyk? tak se czytam Twoje i Sylwka dyskusje od lat .... ale dziś zadałem sobie pytanie , kogo bym chcial prosić o opinię o swoim nowym wzmacniaczu.... Ciebie czy jego?

Zgadnij kogo bym wybrał i uzasadnij dlaczego ? 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wolny wybór.  Zważ, że w moich wpisach nie ma nic na temat wyboru. Dotyczą tylko pozimu wiedzy.

Nigdy nikomu  nie doradzam jaki sprzęt ma kupić. To jego osobista decyzja. Ja się do tego nie wtrącam. Nie podaję też publicznie jakim sprzętem dysponuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sly30 napisał:

I dobrze że to Ty napisałeś, a nie ja, bo właśnie zadałeś cios samemu sobie i podobnym. Są tacy o których piszesz i to właśnie Wy….Wy, którzy nie testujecie różnych opcji, różnych smaków. Nie macie w sobie ciekawości jak co gra. Nie trudno domyślić się, że na drodze ciekawości stoją możliwości finansowe i nie ma w tym nic złego. Każdy ma jakieś tam możliwości finansowe, jedni mniejsze, inni większe. I zrozumiałym jest, że wiedząc że coś jest dalece poza zasięgiem finansowym, nie jest chętnie brane do domu, bo koszty, kaucje, czas, logistyka, a i tak z góry wiadomo, że nie zostanie na dłużej. Tyle tylko, że głupim jest robienie z tego cnoty, wmawianie sobie i innym, że to jest najlepsze i to jedyna słuszna droga i głupim ale też chamskim jest hejtowanie tych, którzy z poznawania różnych „smaków” uczynili sobie hobby. 

Mialem u siebie jakieś 20 różnych wzmacniaczy w klasie D, miałem przeróżne klasy AB, tych A klasowych też miałem wiele i lampowych też sporo. Każdy grał inaczej, ale wy tego nie możecie wiedzieć, bo skąd? Jakim cudem? Bum1234 w ogóle nie ma sprzętu i nie porównuje u siebie nic. IroIII ma to samo od 20 lat i też nie porównuje nic. Lech obraca się w około tańszych opcji D klasy, podobnie jak Ty.

No taka jest brutalna prawda. przecież nie wiesz jak inaczej gra A klasa Vitusa, Accuphase, Passa czy Gryphona? Bo skąd? U siebie nie miałeś. Wiesz na ile inaczej gra lampa Kondo od Jadis czy Amplifona? No nie wiesz, bo nie możesz wiedzieć. Wiesz na ile inaczej grają DAC-i Accuphase, EMM Labs, dCS, Metronome, Acoustic Arts itd? Wiesz na ile inny jest nowy Esoteric XD, od poprzednich serii X, XS? No wiesz, bo skąd? Pozostaje wam czytać pomiary, bo tylko to w necie można wyczytać. I śmiejesz się z marności cienkich smakoszy?….śmiejesz się z samego siebie, z Lecha, Iro, buma itd. 

wypisujesz totalne bzdury....

nie jestes w stanie wysluchac tylu typow sprzetow.

co innego miec u siebie.a co innego przetestowac w roznych konfiguracjach.

to.tak strzelam ok 400-600 kombinacji

a to jest NIEMOZLIWE 

FANTASTO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tomek7776 napisał:

wypisujesz totalne bzdury....

nie jestes w stanie wysluchac tylu typow sprzetow.

co innego miec u siebie.a co innego przetestowac w roznych konfiguracjach.

to.tak strzelam ok 400-600 kombinacji

a to jest NIEMOZLIWE 

FANTASTO

Kolejny z „super IQ”. Ja wypisuje bzdury? A nie ty? A kto sprawdzał wszystkie 600 kombinacji? Który światowej klasy recenzent sprawdził 600 kombinacji? Który klient? Czyli wszystkie fora audio trzeba natychmiast zamknąć i wszystkie gazety audio oraz wszystkie portale recenzenckie do likwidacji ! Puknij się w głowę. Tępota kroczy przed ignorancją, ale tak mają wszyscy wyznawcy pisu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wizerunku wyznawcy pisu pasujesz idealnie. Wierzysz w zabobony 😄

I poziom kompetencji też się zgadza 😄

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Akurat audio lodówka jest u ciebie….delikatnie mówiąc….dość pusta…:-))

Nie oceniaj smaku dan po zawartosci lodowki.
Nie przypominam sobie, bys u mnie biesiadowal

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jutro wędzę schaby

masarz z 30 letnim stażem po sprobowaniu mojej lososiowej poprosil o przepis

wpis do wątku nie pasuje ale do aktualnej dyskusji jak najbardziej 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bum1234 napisał:

To nie jest dyskusja. Dyskusja służy wymianie poglądów, a tu coś takiego nie ma miejsca.

i tak jest przyjemniej niż w telewizorni 🙂

1 minutę temu, bum1234 napisał:

To nie jest dyskusja. Dyskusja służy wymianie poglądów, a tu coś takiego nie ma miejsca.

wyrąbalem dlugi wpis do Ciebie i... skasowalem bo nie wiem na ile animozje osobiste zmuszają Cię do prowadzenia takiego a nie innego sposobu dyskusji 🙂

Lechu po obejrzeniu tego filmu przestal gloryfikować RS i zwrocil się w stronę asr 🙂

nie wiem czy widziałeś...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
ja tam jutro wędzę schaby
masarz z 30 letnim stażem po sprobowaniu mojej lososiowej poprosil o przepis
wpis do wątku nie pasuje ale do aktualnej dyskusji jak najbardziej

Do tego watku wszystko pasuje. Dyskutujemy i gotujemy slachajac muzy z aktywnych kolumn.

Co to jest lososiowa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kucharsko popsuliście kolejny fajny temat 🙂

Zazdroszczę wolnego czasu który macie a najbardziej użytkownikowi @sly30, skubany ma kasę i czas - to się rzadko zdarza.

 

Wyścigi, kuchnia, za chwilę lotnictwo i budowlanka. Wszyscy pomyliliście zakładki i fora...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Panowie, na temat, albo wcale!!!

Trolling i OT, będą "nagradzane".

Miłego dnia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, tomek7776 napisał:

slowo ''procedury'' 

powinno byc zakazane.

Możesz próbować bez procedur, tylko na nosa takiego skoku.

14 godzin temu, slawek.xm napisał:

Lechu po obejrzeniu tego filmu przestal gloryfikować RS i zwrocil się w stronę asr

U mnie ASR było wcześniej niż RS. RS swoją rolę edukacyjną wypełnił w przeszłości bardzo dobrze, niestety ostatnio zaczyna się nieco skłaniać w kierunku voodoo. To nic złego bo wprawny obserwator umie oddzielić ziarno od plew.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.08.2022 o 23:12, slawek.xm napisał:

Lechu po obejrzeniu tego filmu przestal gloryfikować RS i zwrocil się w stronę asr

Lechu ogląda i RS i ASR, bardziej odpowiada Lechowi ten drugi portal (ASR) bo jest tam lepsza/poważniejsza baza techniczna dająca testom bardzo dobry fundament, nie ma czarowania w stylu znanego kiedyś Kaszpirowskiego. Do RS powoli zaczyna wkraczać czarowanie, którego nie lubię.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Lech36 napisał:

Do RS powoli zaczyna wkraczać czarowanie, którego nie lubię.

nazwijmy sprawy po imieniu

jako entuzjasta procedur i technicznie poprawnych testów nie potrafisz przyjac do wiadomosci ,ze dwa nawet tak samo wypadajace w pomiarach wzmacniacze potrafią brzmiec bardzo róznie

tym bardziej ,że zmiany dotycza glównie zamiany kondensatorów

a udowodnił to wlasnie RS , którego z racji wiedzy technicznej nigdy bys o  to nie podejrzewal

tylko ,że zamiast zmienić swoje podejście oskarżasz RS o czary:) 🙂 🙂 🙂

Dlatego wyrabianie sobie autorytarnej opinii o sprzęcie na podstawie pomiarów Amira jest podejściem , ktore mozna o kant tylka .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, slawek.xm napisał:

jako entuzjasta procedur i technicznie poprawnych testów nie potrafisz przyjac do wiadomosci ,ze dwa nawet tak samo wypadajace w pomiarach wzmacniacze potrafią brzmiec bardzo róznie

Piszesz głupoty, od dawna twierdzę że mogą brzmieć różnie a warunki techniczne w których te różnice mogą nastąpić były wielokrotnie omawiane w różnych wątkach bez czarów. Szkoda że czytasz tylko to co Tobie odpowiada. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.