Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny aktywne


Adi777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, audiofan01 napisał:

Nie, nic nie jest jasne. Bo to co, jak i o czym piszesz to wiadomo od dawna. Natomiast nikt nie wie na czym, czego i czy w ogóle słuchasz muzyki czy tylko sobie to wszystko wyobrażasz i smujesz kolejne teorie. Zastanów się zatem czy zdążysz w tym życiu to wszystko wdrożyć, żeby wreszcie posluchać tego ideału bo czas nie stoi w miejscu, a i sluch coraz gorszy.

747 nigdy nic nie wdrożył i nawet nie zamierza tego zrobić. To tylko jego kompulsywna pisanina bez związku z realiami. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 747 napisał:

Wyluzuj, pracowałem w RFN, nasłuchałem się wówczas "wszystkiego", - wszystko gra bardzo podobnie

O! 

Mamy go!

To on! To on!

To on twierdzi, że wszystko gra podobnie!

Proszę więc, od teraz nie przypisywać tego twierdzenia wszystkim audio voodoo sceptykom, mierniczym, tym z misją, czy jak tam jeszcze ich nazywacie.

To on, wizjoner hajendu to wreszcie, otwarcie napisał.

P.S.

 Szanowny @747 z tego powodu również nie słucha nic i niczego. Dopiero gdy już uskłada na "R" (🤮),

wtedy zacznie słuchać muzyki.

To się nazywa POŚWIĘCENIE i konsekwencja. Alb R (🤮) albo nic.

Nie tak jak wy, mięczaki, poskładacie sobie bele co i udajecie, że słuchacie HajEnda...i powtarzam - zapamiętnijcie sobie raz na jutro - 

ON to powiedział - wszystko gra podobnie. 

W annałach zostało zapisane na wieki, imię bestii - "747" ...nie żadne tam śmieszne 666...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, ASURA napisał:

Co do Sylwka

Sylwek idąc w kierunku produktów z Japonii był już dość blisko, jednak On najlepiej czuje się w lesie, - Jego upadek na forum, kłamanie w żywe oczy do rozmówcy przez telefon, ujawnianie treści prywatnej rozmowy, posługiwanie się podanymi treściami do szkalowania niedawnego rozmówcy - to blamaż jakiego forum nie obserwowało jeszcze, nikt się jeszcze tak nie skompromitował, te obrazki z "polityki" najlepiej to dokumentują.

Ludzie uważają że bardzo trudno jest osiągnąć sukces, z moich obserwacji wynika, że jeszcze trudniej jest go utrzymać, a najtrudniej potwierdzić.

Kubicy się nie udało, - miało udac się naszemu Koledze ?

Do czegoś takiego muszą istnieć podstawy.

Dlatego zawsze pytam się innowatorów, - jak to jest że osoba wpada na dany pomysł ?

Ile pracy stoi za daną nowinką ?

Ile referencyjnych konstrukcji stoi za tymi którzy zbudowali kolumny dla Sylwka ?

Odpowiedzi nigdy nie ma.

W Polsce nie było gdzie terminować, by w przyszłości stać się kimś w audio.

Ale to nikogo nie obchodzi.

Liczy się kto jeździ jakim samochodem.

 

Poświęciłem najlepszy czas życia na analizy w audio, dlatego wiem co piszę wymieniając dane firmy, nigdy nie jest to przypadek, wiem na czym stoję, jest to na tyle potwierdzone, że gotów byłbym zaryzykować nawet życie, nie muszę tego robić, na forum zawsze i tak wychodzi na moje, - pisałem że wszystko przed Sylwkiem, - jeśli nie będzie wojny, wszyscy się o tym przekonamy, że miałem rację, że człowiek ten nie ma absolutnie żadnego pojęcia na temat skali wpływu danych czynników na dźwięk, przychodząc do forum i pociskając dyrdymały, po prostu poprzez ignorancję i niekompetencje, wprowadza opinie publiczną w błąd, tak jak kiedyś wspierał dane sprzęty, teraz wspiera obecne, po czasie znów napisze.. że się rozwinął.. a że ileś tam osób, może poczynić wysiłek finansowy, nakierowany na polecane rzeczy przez Niego, - to po nim to spłynie jak po Kaczce.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, iro III napisał:

wszystko gra podobnie

Gra podobnie miedź 6N, - siedem to za mała różnica, dopier przewodnik o czystości 8N, - powoduje że możemy mówić na temat istotnego postepu.

Dla mnie inna miedź jak 8N mogłaby w ogóle nie istnieć - nie wiem czy wyrażam się dość jasno ?

Czystość metalurgii w hi end audio jest najbardziej krytycznym wyznacznikiem jakości czy elementem rozwoju, cały sygnał płynie po metalach, czy elementach metalizowanych, dodatkowego tłumaczenia nie potrzeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadprzewodnictwo, w temperaturze pokojowej, co Ty na to?

Zajmij się wreszcie tym, bo czas ucieka, a Ty zamotany w zwojach (nieizolowanego) drutu Cu...

Masz "potencjał", zajmij sie tym. Druty oddaj na złom, za miedż nawet tylko 2N całkiem dobrze płacą 😁...na początek badań nad nadprzewodnikiem, jak znalazł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ASURA napisał:

Fetyszyzujesz tego Relentless podobnie jak Yamachę

Dynaudio topowe najnowsze za drugie tyle co poprzednie topowe i też 40% tego co poprzednie, za czym czym się tak podniecasz, co jest takie topowe mimo że nie gra?

 

Co do Sylwka to też jest kompromis ale nie powinno to źle grać w każdym razie dla niego

Jak na coś odpowiadasz to edytuj z uwagą bo to nie mój tekst był do którego się odniosłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sly30 napisał:

747 nigdy nic nie wdrożył

on ma wewnętrzny imperatyw pisania ciągle tych samych glupstw, tylko z roku na rok coraz bardziej dziwaczeje i traci kontakt z rzeczywistością ... niestety

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, slawek.xm napisał:

on ma wewnętrzny imperatyw pisania ciągle tych samych glupstw, tylko z roku na rok coraz bardziej dziwaczeje i traci kontakt z rzeczywistością ... niestety

A szanowny Kolega na pewno ma kontakt z rzeczywistością?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lech36 napisał:

A szanowny Kolega na pewno ma kontakt z rzeczywistością?

zawsze trzeźwo , zawsze empirycznie zawsze zdroworozsądkowo i zawsze subiektywnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, slawek.xm napisał:

zawsze subiektywnie

To może się zgadzać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Lech36 napisał:

To może się zgadzać.

 nie mogę wyjść z podziwu nad faktem , że zawsze wiesz lepiej ode mnie co jest dla mnie lepsze , jakie rozwiązania powinienem stosować i wciąż poddajesz w wątpliwość moje opinie nie proponując nic w zamian .... chyba , że wypociny Amira jako panaceum na audio

nie masz nawet pojęcia , że np jego pomiary głośników nijak się mają do konkretnych konstrukcji bo żaden głośnik w kolumnie nie gra całym pasmem a Amir nie uwzględnia podziałów i filtracji

podobnie o kant 4 liter można potłuc twoje wnioski na temat pomiarów wzmacniaczy bo żaden pomiar nie uwzględnia rzeczywistego obciążenia

poza tym zakładasz , że dwa wzmacniacze o bardzo podobnie niskich zniekształceniach będą grały na tyle podobnie , że nie jesteś w stanie wychwycić różnic

a film o dwóch średniej klasy Marantzach  RS niczego Cie nie nauczył

napisz mi zatem gdzie w ogóle jest logika Twojego upierania się przy teorii skoro nawet nie chcesz wykonać próby , czy testu nawet jeśli ja osobiście wykladam kasę i daję Ci prezent byś się przekonał nausznie w jakim matrixie żyjesz

odrzucając wszystkie propozycje stajesz się zupełnie niewiarygodny

ale może Tobie to nie przeszkadza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 nie mogę wyjść z podziwu nad faktem , że zawsze wiesz lepiej ode mnie co jest dla mnie lepsze , jakie rozwiązania powinienem stosować


Ciekawe, od kogo sie tego nauczyl?
Faktem jest, ze mamy tutaj na forum sporo takich eksperow od „tele-diagnozy“, zarowno na polu Audio (co jak u kogo brzmi i jest niepoprawnie skonstruowane), jak i Psychoanalizy (co komu brakuje, czego nie kapuje, jakie ma klopoty psychiczne klopoty tudziez kompleksy i co powinien robic)

Tak ze ja bym tam nikomu nie radzil, palcem na innych wskazywac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierzesz pod uwagę , że moja racja jest najmojsza 🙂

a co do merytoryki to żadnego mojego argumentu nie podważyłeś  merytorycznie

poprzestając na "szklanych kulach" i "dyskusji o kolorach"

zresztą używasz ich często i chętnie podobnie jak Lechu voodoo 🙂

docen to , że Ci odpowiedziałem ... 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciesze / doceniam kazda odpowiedz i zadnej nie blokuje


Ciekawe, co akurat znalazlem (czyli co stoi za konsola)


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No i co? Za konsolą przy której gość pracuje i do tego słucha tych kolumn z 1m. To inna bajka niż domowe, przyjemnościowe słuchanie z 3-4m.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xajas napisał:

od kogo sie tego nauczyl

Czy potrafisz ugotować ryż, w taki sposób aby pozostawał sypki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, slawek.xm napisał:

 nie mogę wyjść z podziwu nad faktem , że zawsze wiesz lepiej ode mnie co jest dla mnie lepsze

Nigdy Tobie niczego nie sugerowałem personalnie, tylko porównywałem technikę. Robić możesz co chcesz i słuchać też czego chcesz. Nie mam z tym problemu. Z osobą u której portal ASR wywołuje niechęć/nienawiść ciężko toczyć dyskusję.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sly30 napisał:

przyjemnościowe słuchanie

Zapomniałeś dodać - czego słuchanie..

Układów scalonych..

Nie można cieszyć się zdrowiem psychicznym, pozwalając sobie na radość z tolerowania takiego stanu rzeczy.

Wy ze Sławkiem jak rozumiem jesteście rozkochani w scalakach, On nimi jeszcze grzeje lampy, używa samych najlepszych.. lamp..i układów scalonych..

Zdroworozsądkowo..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, slawek.xm napisał:

nie masz nawet pojęcia , że np jego pomiary głośników nijak się mają do konkretnych konstrukcji bo żaden głośnik w kolumnie nie gra całym pasmem a Amir nie uwzględnia podziałów i filtracji

Genelec chyba używa tego samego systemu pomiarowego co Amir. Na początku był pewien spór pomiędzy nim a firmą Genelec bo pomiary które robił Amir nieco różniły się od tych które robiła w/w firma. Zdaje się że szybko ustalono gdzie jest przyczyna takiego stanu i pomiary zaczęły się zgadzać. Tak się zastanawiam czemu nie zaoferujesz swoich usług jakiemuś znanemu producentowi ZG skoro piszesz że jesteś najlepszy w tej dziedzinie? Czemu nie otworzysz własnej produkcji ZG, które staną się po jakimś czasie ikoną wśród hobbystów audio? A może już działasz w takiej firmie? Jeżeli tak to podaj przykłady testów Twoich wyrobów w pismach polskich i zagranicznych. Szlachectwo zobowiązuje. 

2 godziny temu, slawek.xm napisał:

a film o dwóch średniej klasy Marantzach  RS niczego Cie nie nauczył

Nie oglądałem tego filmu, ale niby czego miałby mnie ten film nauczyć? Możesz napisać w skrócie?

2 godziny temu, slawek.xm napisał:

odrzucając wszystkie propozycje stajesz się zupełnie niewiarygodny

Nie muszę mieć opinii wiarygodnego, nie jest mi do niczego taka opinia potrzebna. Dla mnie z kolei niewiarygodna jest osoba która twierdzi że zestawy aktywne nie są wyższą formą sprzętową od zestawów pasywnych, pomimo przedstawianych argumentów. 

2 godziny temu, slawek.xm napisał:

podobnie o kant 4 liter można potłuc twoje wnioski na temat pomiarów wzmacniaczy bo żaden pomiar nie uwzględnia rzeczywistego obciążenia

Zapytaj Amira może Tobie wytłumaczy co uwzględnia a czego nie uwzględnia. Ja swoje wzmacniacze testowałem na obciążeniu rezystancyjnym i na obciążeniu rzeczywistym. Poza tym 4 litery nie mają kantów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Czy potrafisz ugotować ryż, w taki sposób aby pozostawał sypki ?

oczywizda
 . To inna bajka niż domowe, przyjemnościowe słuchanie z 3-4m.

inna, ale bajlka

z 3 metrow tez bym ich posluchal

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.08.2022 o 16:19, 747 napisał:

Sylwek idąc w kierunku produktów z Japonii był już dość blisko, jednak On najlepiej czuje się w lesie, - Jego upadek na forum, kłamanie w żywe oczy do rozmówcy przez telefon, ujawnianie treści prywatnej rozmowy, posługiwanie się podanymi treściami do szkalowania niedawnego rozmówcy - to blamaż jakiego forum nie obserwowało jeszcze, nikt się jeszcze tak nie skompromitował, te obrazki z "polityki" najlepiej to dokumentują.

Ludzie uważają że bardzo trudno jest osiągnąć sukces, z moich obserwacji wynika, że jeszcze trudniej jest go utrzymać, a najtrudniej potwierdzić.

Kubicy się nie udało, - miało udac się naszemu Koledze ?

Do czegoś takiego muszą istnieć podstawy.

Dlatego zawsze pytam się innowatorów, - jak to jest że osoba wpada na dany pomysł ?

Ile pracy stoi za daną nowinką ?

Ile referencyjnych konstrukcji stoi za tymi którzy zbudowali kolumny dla Sylwka ?

Odpowiedzi nigdy nie ma.

W Polsce nie było gdzie terminować, by w przyszłości stać się kimś w audio.

Ale to nikogo nie obchodzi.

Liczy się kto jeździ jakim samochodem.

 

Poświęciłem najlepszy czas życia na analizy w audio, dlatego wiem co piszę wymieniając dane firmy, nigdy nie jest to przypadek, wiem na czym stoję, jest to na tyle potwierdzone, że gotów byłbym zaryzykować nawet życie, nie muszę tego robić, na forum zawsze i tak wychodzi na moje, - pisałem że wszystko przed Sylwkiem, - jeśli nie będzie wojny, wszyscy się o tym przekonamy, że miałem rację, że człowiek ten nie ma absolutnie żadnego pojęcia na temat skali wpływu danych czynników na dźwięk, przychodząc do forum i pociskając dyrdymały, po prostu poprzez ignorancję i niekompetencje, wprowadza opinie publiczną w błąd, tak jak kiedyś wspierał dane sprzęty, teraz wspiera obecne, po czasie znów napisze.. że się rozwinął.. a że ileś tam osób, może poczynić wysiłek finansowy, nakierowany na polecane rzeczy przez Niego, - to po nim to spłynie jak po Kaczce.

 

Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, będziesz tylko sfrustrowanym od wielu lat maruderem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, slawek.xm napisał:

zresztą używasz ich często i chętnie podobnie jak Lechu voodoo

Voodoo to element często używany w różnych momentach na tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xajas napisał:


oczywizda

Miałeś nauczyciela ?

Godzinę temu, ASURA napisał:

będziesz tylko sfrustrowanym

Kup sobie jakiś odtwarzacz CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lech36 napisał:

Voodoo to element często używany w różnych momentach na tym forum.

Nie częściej niż wyciąganie zbyt daleko idących wniosków z dość ograniczonych pomiarów, bądź kilku podstawowych parametrów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lech36 napisał:

Z osobą u której portal ASR wywołuje niechęć/nienawiść ciężko toczyć dyskusję.  

i to jest merytoryczny argument?

Lechu , lubię oglądać amirowe forum , i nie jest tak , że czegoś nienawidzę

ale po pierwsze dzięki Tobie czlowiek ma dość czytania o nim

po drugie wg mnie masz zbyt malą wiedzę by potrafić wyciągnąć z pracy Amira praktyczne wnioski

 

2 godziny temu, 747 napisał:

Wy ze Sławkiem jak rozumiem jesteście rozkochani w scalakach, On nimi jeszcze grzeje lampy

Twoja wiedza jest bardzo mikra nawet nie potrafisz przyswoić informacji ktore byly jasno napisane bezpośrednio do Ciebie

rozmawialiśmy o LT1083 i pisałem , że używam go jako źródlo prądowe w zasilaczu żarzenia kt88

fachowo mowi się o żarzeniu a nie o grzaniu 🙂

poza tym jest to wg mnie najlepsze rozwiązanie lepsze go źródel na mosfetach i bipolarach

i jestem gotów założyć się , że nigdy takiego rozwiązania nie wypróbowałeś , bo jest ono dość rzadkie i wymaga znacznej precyzji i doświadczenia

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lech36 napisał:

Tak się zastanawiam czemu nie zaoferujesz swoich usług jakiemuś znanemu producentowi ZG skoro piszesz że jesteś najlepszy w tej dziedzinie? Czemu nie otworzysz własnej produkcji ZG, które staną się po jakimś czasie ikoną wśród hobbystów audio? A może już działasz w takiej firmie? Jeżeli tak to podaj przykłady testów Twoich wyrobów w pismach polskich i zagranicznych. Szlachectwo zobowiązuje.

Sławek jest jednym z setek malkontentów tutaj na forum, który wszystko wie, w uszach ma wykresy wszystkich głośników na świecie, napił się juz ze źródełka wiedzy tyle, ze chodzi cały czas pijany. Takich krytykantów wszystkiego co sie rusza i gra było na tym forum wielu i bedzie wielu. Audiofilizm przyciaga takich ludzi. Kilka razy miałem do czynienia na naszym forum z ludzmi wymiatającymi lutownicą i znającymi odpowiedz na wszystkie problemy. RADZE OMIJAC Z DALEKA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lech36 napisał:

Tak się zastanawiam czemu nie zaoferujesz swoich usług jakiemuś znanemu producentowi ZG skoro piszesz że jesteś najlepszy w tej dziedzinie? Czemu nie otworzysz własnej produkcji ZG, które staną się po jakimś czasie ikoną wśród hobbystów audio? A może już działasz w takiej firmie?

spoźniłeś się z tymi radami 🙂 🙂 🙂

2 godziny temu, Lech36 napisał:

Nie oglądałem tego filmu, ale niby czego miałby mnie ten film nauczyć? Możesz napisać w skrócie?

obejrzyj , tyle przecież możesz zrobić , to tylko kilka minut 🙂

 

2 minuty temu, electro napisał:

Sławek jest jednym z setek malkontentów tutaj na forum, który wszystko wie, w uszach ma wykresy wszystkich głośników na świecie, napił się juz ze źródełka wiedzy tyle, ze chodzi cały czas pijany. Takich krytykantów wszystkiego co sie rusza i gra było na tym forum wielu i bedzie wielu. Audiofilizm przyciaga takich ludzi. Kilka razy miałem do czynienia na naszym forum z ludzmi wymiatającymi lutownicą i znającymi odpowiedz na wszystkie problemy. RADZE OMIJAC Z DALEKA.

a co takiego napisalem co nie zgadza się z rzeczywistością?

2 godziny temu, Lech36 napisał:

Dla mnie z kolei niewiarygodna jest osoba która twierdzi że zestawy aktywne nie są wyższą formą sprzętową od zestawów pasywnych, pomimo przedstawianych argumentów. 

pamiętam że w swojej argumentacji nie uwzględniłeś zwrotnicy 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę uważać na wpisy usera 747! To oszust, a jego wpisy nie mają nic wspólnego z faktami. Na forum opisuje siebie jako naukowca, który od lat pracuje w sektorze badawczo-naukowym z dziedziny audio. Ma na koncie liczne odkrycia, patenty, opracowania i poznał wszelkie tajniki audio, współtworzył najlepsze systemy w Polsce, a w Bydgoszczy skąd pochodzi „audiofile noszą go na rękach z wdzięczności za pomoc w konfiguracji ich systemów audio”. Ponadto ma pokój audiofilski, całą ścianę przeróżnych kolumn, kilkadziesiąt różnych wzmacniaczy i tyle samo źródeł. Każdy łatwo może odszukać jego wpisy na forum potwierdzające to co powyżej w skrócie przytoczyłem.

Prawda jest zupełnie inna. To rencista, nie pracujący, nie prowadzący żadnej działalności, mieszkający z wiekowymi już rodzicami. Nie posiada pokoju audio, ani ściany kolumn, ani dziesiątek sprzętów. Nie posiada żadnych patentów, opracowań ani tajnej wiedzy. Nic nie odkrył ani nigdy nie pracował na rzecz żadnej instytucji naukowej. Nie pomagał też audiofilom z Bydgoszczy. Nikt z nich o nim nie słyszał ani na oczy nie widział. To wszystko kłamstwa z jego strony, a to oznacza, że jest oszustem i wprowadza ludzi w błąd. Nie wypada mi tu pisać nt stanu czyjejś psychiki, bo różnie w życiu bywa, ale nawet choroba nie jest usprawiedliwieniem dla procederu jawnego, publicznego  oszukiwania innych. 

Wiele razy tu na forum ja i inni uderzy prosiliśmy go u uwiarygodnienie i pokazanie choćby części swoich dokonań, ale nigdy tego nie zrobił. W rozmowie tel.ze mną, przyciśnięty mocną argumentacją, przyznał że nic nie ma. Później na forum, gdy pienił się ze złości, zaproponowałem, by spotkał się z wybranym wspólnie, godnym zaufania i neutralnym audiofilem, któremu mógłby pokazać swoje dokonania, ściany sprzętu itd, ale user 747 „uciekł w popłochu” i cisza. Ostatnio zaproponowałem moderacji, by ktoś z ich strony, osobiście  zweryfikował wielokrotne deklaracje usera 747. Nie wiem czy coś robią w tej sprawie, ale powinni, bo tolerowanie na forum oszusta, stawia całe forum i moderację w bardzo złym świetle.

Czym innym jest mieć swoje, różne poglądy na tematy audio, a czym innym oszukiwanie userów przez wiele lat. Człowiek uczciwy nie musi się ukrywać jak 747, ani ukrywać swoich dokonań, patentów, odkryć itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.