Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  573 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to XS-2 to ten sam model co pierwotna wersja XS tylko, że ze szczotkowanym frontem (takim jak w wyższych modelach). XS 2 (ma również szczotkowany front) to aktualny model, trochę mocniejszy z wyjściem słuchawkowym. Z tego co ludzie mówią XS 2 gra trochę inaczej niż pierwsza wersja. Obydwa modele powinny spokojnie wysterować focusy 110. Ja polecam naima do dynaudio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem również XS-2 (60W) z Focus 160 i było całkiem całkiem. jeśli akustyka pomieszczenia nie podbije basu, to sam wzmacniacz przyzwoicie prowadzi te kolumny.

 

mam pytanie do użytkowników apki Naim na androidzie: czy Wam się wiesza apka po jakimś czasie? praktycznie za każdym razem gdy skończy się album, muszę wykasować procesy w telefonie i od poczatku logować się do apki. jeśli nie zmieniam źródła muzyki, to nawet nawet, ale gdy zmieniam z UPnP na Tidal, to nawet dwa razy muszę się do niej logować: raz by móc wybrać źródło a później, by muzyka wystartowała.

Sony Xperia X Compact.

z góry dzięki za info.

 

de_moon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem również XS-2 (60W) z Focus 160 i było całkiem całkiem. jeśli akustyka pomieszczenia nie podbije basu, to sam wzmacniacz przyzwoicie prowadzi te kolumny.

 

mam pytanie do użytkowników apki Naim na androidzie: czy Wam się wiesza apka po jakimś czasie? praktycznie za każdym razem gdy skończy się album, muszę wykasować procesy w telefonie i od poczatku logować się do apki. jeśli nie zmieniam źródła muzyki, to nawet nawet, ale gdy zmieniam z UPnP na Tidal, to nawet dwa razy muszę się do niej logować: raz by móc wybrać źródło a później, by muzyka wystartowała.

Sony Xperia X Compact.

z góry dzięki za info.

 

de_moon

 

Ja mam Samsunga s6 i nigdy się aplikacja nie zawiesiła

 

Dziś na allegro poszedł cd5xs za 3370 pogratulować nabywcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cd5xs z wrocławskiego Fusica ..?

Chyba cena minimalna nie została osiągnięta.. jak tam dzwoniłem bo chciałem nabyć poza licytacją to mówili o cenie około 6k..

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie został sprzedany skoro była ustswiona cena minimalna transakcji i nie została osiągnięta

 

:-)))

 

No to nie został sprzedany skoro była ustswiona cena minimalna transakcji i nie została osiągnięta

 

 

Na co jeśli mozna wiedzieć Rezysław się przerzucił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ten CD:

http://allegro.pl/naim-cd-3-5-tda-1305-cdm-12-5-zadbany-okazja-i6762455256.html

wart zainteresowania? Chciałbym połączyć go do Naim Nait 5si

 

bardzo dobry CD, ale laser który wykorzystuje nie jest już produkowany ....

chińskie zamienniki są raczej słabej jakości i "padają" bardzo szybko,

Edytowane przez Piotr111111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do użytkowników apki Naim na androidzie: czy Wam się wiesza apka po jakimś czasie? praktycznie za każdym razem gdy skończy się album, muszę wykasować procesy w telefonie i od poczatku logować się do apki. jeśli nie zmieniam źródła muzyki, to nawet nawet, ale gdy zmieniam z UPnP na Tidal, to nawet dwa razy muszę się do niej logować: raz by móc wybrać źródło a później, by muzyka wystartowała.

Sony Xperia X Compact.

z góry dzięki za info.

 

Ja na moim Note4 nie mam żadnych problemów

Próbowałeś użyć funkcji restartowania aplikacji? jest taka opcja w ustawieniach...

 

Ten cd5xs z wrocławskiego Fusica ..?

Chyba cena minimalna nie została osiągnięta.. jak tam dzwoniłem bo chciałem nabyć poza licytacją to mówili o cenie około 6k..

Tak to ten

Został sprzedany

 

Już pisaliśmy o tym w ubiegłym roku, czy dwa lata temu - fusic robił ten sam numer...

Wielu chętnych i zarąbista ilość wyświetleń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Naim Dac zbyt leciwy ? - Nonsens !

 

Naim jak wino, im starszy tym lepszym się staje.. ;-)

W Salisbury bardzo dobrze o tym wiedzą i dlatego co rusz ceny podwyższają ..

 

A na poważnie;

Z Naimem tylko Naim zgrywać ma się.. tyle że to kosztowna zabawa bo zaraz dochodzą zasilacze/sracze i koszta rosną..

 

Chyba że.. "odbyte czarnego smoka" tzn Audiobyte Black Dragon, on tańszy a nie koniecznie gorszym być musi.. trza by samemu klocki poprzekładać.

 

Audiofilskiej Majówki

post-44014-0-51043000-1493525889_thumb.jpg

Edytowane przez birgman

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w UK bardzo chwalą Chord Hugo, wiele osób wybiera go zamiast Naim DAC,

Jest sporo o tym na forum na stronie Naim'a i o dziwo sam Naim tego nie usuwa ...

Ale jak chcesz podłączyć kilka urządzeń to Naim DAC będzie praktyczniejszy, jeśli masz okazję kupić tanio to pewnie warto,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiobyte Może sie okazać że ci to wystarczy a już napewno odsprzedaż z mniejszą stratą..

Edytowane przez birgman

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.