Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź.

Myślę, że mamy podobne preferencje :)

Jeśli ten utwór powoduje, że czuć bas na kanapie, to może być to: https://megawrzuta.pl/download/3f659c79a53cec8a97a489809ba81902.html

Jeśli możesz pobrać i posłuchać, będę wdzięczny.

 

Na odsłuch chętnie bym wpadł - jestem z Wrocławia.

 

Ha ha. Piękny basik. Szczególnie dźwięki F i G ładnie, nisko atakują.

W tej agresywniejsze/mocniejszej części bas jest nawet chyba za mocny. Jest wzmocniony padem elektronicznym.

 

Chociaż ja osobiście wole bas naturalny. Gitara basiwaczy kontrabas plus stopa. Np FOURPLAY.

 

Ps czy np teraz włączyłem Garbarka Visible World i w pierwszym utworze conga z niską głębią. Bajka

Edytowane przez Stefan Olszak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Myślę, że mamy podobne preferencje :)

Jeśli ten utwór powoduje, że czuć bas na kanapie, to może być to: https://megawrzuta.pl/download/3f659c79a53cec8a97a489809ba81902.html

Jeśli możesz pobrać i posłuchać, będę wdzięczny.

 

Na odsłuch chętnie bym wpadł - jestem z Wrocławia.

 

Nie wiem czy tam F czy G gra ale u mnie nie tylko kanapa dostaje życia również całe szkło w barku.. :). Pięknie do posłuchania we dwoje

.

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem ale się dowiem co tam Hegel wywinął przy tych nowych seriach, że już na samym ich stracie zdobył jeszcze większą "sławę" wśród branży i na forum (wyjątkowo nie polecane są te nowe H90 i H190). Gdyby tylko tym się kierować to nawet nie powinienem go dzisiaj rozpakowywać (H90) tylko od razu paczkę zwrotną robić i robić to z wielką przyjemnością... Posłuchamy, zobaczymy czy jest tak źle czy może przeciwnie i stanę po prawicy @Jacm na forum w głoszeniu prawdy o królu neutralności hah

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem ale się dowiem co tam Hegel wywinął przy tych nowych seriach, że już na samym ich stracie zdobył jeszcze większą "sławę" wśród branży i na forum (wyjątkowo nie polecane są te nowe H90 i H190). Gdyby tylko tym się kierować to nawet nie powinienem go dzisiaj rozpakowywać (H90) tylko od razu paczkę zwrotną robić i robić to z wielką przyjemnością... Posłuchamy, zobaczymy czy jest tak źle czy może przeciwnie i stanę po prawicy @Jacm na forum w głoszeniu prawdy o królu neutralności hah

Wyczytalem wczesniej, ze sluchales Rega Elex-R zdaje sie? Moze tez Elicit-R? Dobrze by bylo, jakbys skrobnal jakies porownanie Atoll-Hegel-Rega :)

Hegel H80 | Chord Hugo 2 | Dynaudio Excite X14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem, po weekendzie coś napiszę (Elex -r słuchałem już jakiś czas temu - jest świetny ale przy odpowiednio dobranym źródle - chodzi o wypełnienie, za to jego dynamika, otwarcie brzmienia i jego wysoka rozdzielczość, przejrzystość już od najniższych poziomów głośności, brak chociażby najmniejszej nachalności w brzmieniu czy bas - jakość, nie ilość - bo dawkuje go na zasadzie lepiej mniej niż za dużo - o którym większość duuużo cięższych, droższych i obdarzonych w potężne trafa i baterie kondów piecyków może tylko pomarzyć to fakt, oczywiście przy normalnych poziomach głośności i z pominięciem jakichś wyjątkowo prądożernych paczek). Nie wiem tylko czy w obecnej rewizji Rega czegoś tam delikatnie w brzmieniu nie pozmieniała, bo przemeblowała dość wyraźnie płytę główną w Elex R.

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Adaś...kiedy Ty wreszcie spokojnie muzy posłuchasz? oby tym razem się udało :-) i swoją ulubioną wokalistkę za kolanko "złapiesz" ;-)))

Pozdrówka

 

PS. u mnie wygrzewam...qtwa...frustrujące zajęcie bo ciągle jeden kanał lekko głośniejszy jak by dalej były stare zajechane ;-(((

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

słuchamy tak innych klimatów,

 

Adaś...ja słucham całej muzyki świata i nawet nie Wiesz jak jestem zły gdy nie mogę tego robić...dlatego tak dużo i namiętnie...dzień zawsze zaczynam jazzem...koło 0500...o 0900 "młócka"...a kończąc na wokalu w nocy... ;-)

słucham, słucham...

Jestem takim maniakiem dźwięków, że nawet kocham jak moje dzieci na rurach i widelcach grają...oczywiście ja z nimi ;-)...przy obiedzie niedzielnym...

Możesz sobie wyobrazić minę mojej kochanej drugiej połowy... ;-)

Mam tylko cztery hobby...moje dzieci, druga połowa, muzyka i Jola oraz narty...

 

Przepraszam autora i członków za OT...

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha. Piękny basik. Szczególnie dźwięki F i G ładnie, nisko atakują.

W tej agresywniejsze/mocniejszej części bas jest nawet chyba za mocny. Jest wzmocniony padem elektronicznym.

 

Chociaż ja osobiście wole bas naturalny. Gitara basiwaczy kontrabas plus stopa. Np FOURPLAY.

 

Ps czy np teraz włączyłem Garbarka Visible World i w pierwszym utworze conga z niską głębią. Bajka

Nie wiem czy tam F czy G gra ale u mnie nie tylko kanapa dostaje życia również całe szkło w barku.. :). Pięknie do posłuchania we dwoje

.

 

Cieszę się, że się podoba.

Tak, ma moc ten bas.

 

Skoro się sprawdza, to nie pozostaje mi nic innego, jak udać się na odsłuch Dynek :)

Kolega Tomek na czym gra?

Edytowane przez hasos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę to do znudzenia i kiedyś mnie ktoś pogoni)). Jeśli K3 koniecznie spróbować z innym przedwzmacniaczem lub dobrym Dac z regulowana głośności (u mnie Audio GD NFB28 daje radę ale już pizdryk IFI iTube2 w roli preampa nie koniecznie daje progres). K3 pracujący jako końcówka mocy dostaje skrzydeł. Polecam

Edytowane przez Tomek1777

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie gra jako końcówka a jeżeli zagra komuś jako integra to co?? Grzeszy?? To co wiesz to twoje ale nie każdy musi być wyznawcą twoich poglądów.

 

No i wykrakałem :). Jak najbardziej K3 jako Integra gra zacnie..

 

Bardzo często, końcówka w integrze ma większy potencjał, jaki pre.

Sekcje przedwzmacniacza w wiekszości integr, to układ za pare dolarów, bardziej selektor wejść jak porządne wzmocnienie.

Wcale mnie takie posty i odkrycia innych audiofili nie dziwią.

 

Jasne. Dzięki za zrozumienie.

 

K3 zarówno jako integra jak i końcówka są bardzo dobrymi sprzetami. W obu konfiguracjach pokazuje zaś trochę inne oblicze. Integra - więcej "słodyczy i bezpośredniości", końcówka mocy - neutralność i wyrównanie tonalne

 

Dokładnie tak.

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Sluchaliscie kiedys wzmacniacza, ktory kojarzylby sie Wam z grajacym hmmm komputerem - takim 8-16 bitowym? Dobra, doba pod pradem czesto diametralnie zmienia brzmienie swiezo pod prad podlaczonego wzmaka. W weekend bedzie hi-end.

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość jest taka, że nasze kolumny cieszą się sporym zainteresowaniem. Moje 3,4 LE mogłem sprzedać kilkukrotnie, a z allegro korzystają nawet Chorwaci :)

Na razie jednak zrezygnowałem z ich sprzedaży, bo na prawdę pięknie grają z EC :) Dzięki monoblokom wydobywają się takie nuty o jakich mogłem jedynie pomarzyć z integrą, albo o takiej barwie z Krella :)

Pozostał mi jednak po mojej przygodzie ze słabszym wzmacniaczem sub, który nie jest mi już potrzebny, bo lepsza elektronika załatwiła sprawę. Może kogoś zainteresuje. Stan wizualny igła, kolor czarny. Identyczny jak w linku do sklepu. Tam oczywiście już nie jest dostępny, tak więc nie jest to jakaś reklama :) Pilot, xlr itd. pisaliśmy o nim trochę wcześniej, bardzo dobry sub :)

 

http://sklep.fusic.pl/dynaudio-sub-500-autoryzowany-dealer-7-lat-gw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.