Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Harpia Acoustics


cichom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KRS co innego sądzi jak i trzeźwe, zdrowe postrzeganie rzeczywistości.

Bardzo ciekawe podaj więc ten numer KRS firmy Harpia. JEŚLI NIE PODASZ NUMERU KRS JESTEŚ KŁAMCĄ! Twoja wiedza o firmach jest identyczna jak o kolumnach czyli bardzo nikła.

Działalność była ostatnio zawieszana w 2012 ROKU z wiadomych względów. Pan J. zmieniał też adres, ostatnio widziany w maleńkiej wiosce Kozierów. Wierzyciele mogą szukać wiatru w polu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEŚLI NIE PODASZ NUMERU KRS JESTEŚ KŁAMCĄ!

Nie no... :) Szantaż i implikacja logiczna naprawdę godne przedszkolaka :) Nie bardzo wiem, co ma tutaj piernik do wiatraka. KRS można chcieć podać lub nie i nie ma to nic wspólnego z byciem kłamcą lub nie. Rozstrzygnij przy okazji łamigłówkę, czy jeśli kłamca mówi, że kłamie to mówi prawdę? :)

Twoja wiedza o firmach jest identyczna jak o kolumnach czyli bardzo nikła

Lepiej jest mieć bardzo nikłą wiedzę o kolumnach niż zerową, jak to ma miejsce w Twoim przypadku, czego dowód już nie raz przedstawiłeś :)

 

Wracając do KRS itd.. nie wiem czy zauważyłeś, ale żyjemy w 21 wieku i takie rzeczy jak NIP czy REGON itp są niezwykle łatwo dostępne i nie trzeba się nawet za bardzo wysilać :) Chyba, że kogoś intelekt dorównuje temu, co ma w awatarze wówczas faktycznie można mieć problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... :) Szantaż i implikacja logiczna naprawdę godne przedszkolaka :) Nie bardzo wiem, co ma tutaj piernik do wiatraka. KRS można chcieć podać lub nie i nie ma to nic wspólnego z byciem kłamcą lub nie. Rozstrzygnij przy okazji łamigłówkę, czy jeśli kłamca mówi, że kłamie to mówi prawdę? :)

Lepiej jest mieć bardzo nikłą wiedzę o kolumnach niż zerową, jak to ma miejsce w Twoim przypadku, czego dowód już nie raz przedstawiłeś :)

 

Wracając do KRS itd.. nie wiem czy zauważyłeś, ale żyjemy w 21 wieku i takie rzeczy jak NIP czy REGON itp są niezwykle łatwo dostępne i nie trzeba się nawet za bardzo wysilać :) Chyba, że kogoś intelekt dorównuje temu, co ma w awatarze wówczas faktycznie można mieć problem :)

 

Jak zwykle pitu,pitu. Ależ w Tobie jadu . A taki był spokój , rozmowy na temat,wymiana doswiadczeń , aż tu nagle pojawiasz się Ty , ze swoimi mądrościami od czytania których aż mdli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle pitu,pitu. Ależ w Tobie jadu . A taki był spokój , rozmowy na temat,wymiana doswiadczeń , aż tu nagle pojawiasz się Ty , ze swoimi mądrościami od czytania których aż mdli.

Rafał czy Ty w ogóle przemyślałeś, co napisałeś? Analizując rozwój wydarzeń to właśnie Twój guru semper tutaj wlazł i zaczął atakować bezczelnie kłamliwym wpisem 1615, który na domiar osobiście jeszcze zdążyłeś polubić.

Wracając do tematu, szukasz jakiś porad w sprawie kolumn Harpia, możemy Tobie w czymś pomóc skoro tu zabierasz głos?

Edytowane przez pit80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlazł i zaczął atakować bezczelnie kłamliwym wpisem 1615,

Więc pokaż że ten wpis jest faktycznie kłamliwy podając nr KRS lub chociaż regon (którego próżno szukać na stronach harpia acoustics) rozpoznawalny przez wyszukiwarkę KRS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy poważnie zainteresowany bez problemu sobie odnajdzie KRS, można sobie nawet zamówić pełny raport.

Więc pokaż że ten wpis jest faktycznie kłamliwy podając nr KRS lub chociaż regon (którego próżno szukać na stronach harpia acoustics) rozpoznawalny przez wyszukiwarkę KRS.

O widzę, że kolejna osoba szczerze zainteresowana kolumnami Harpia pojawiła się w progach tego klubu.

Czyżby źle policzone kolumny przestały się sprzedawać czy co?

Jakby ktoś szukał to sporo używanych jest aktualnie do kupienia, w tym super hiper wersje Sygnature za pół ceny. Niektórzy wytrzymali z nimi aż ze 20 godzin.:

 

http://allegro.pl/minas-anor-iiis-2-5r-studio-16-hertz-i6537043837.html

http://allegro.pl/minas-anor-studio-16-hertz-premium-i6511940572.html

http://allegro.pl/minas-anor-iii-es-seas-studio-16-hertz-i6506319357.html

http://allegro.pl/minas-anor-iiis-siganture-okazja-i6514387958.html

http://allegro.pl/minas-anor-iiis-signature-nowe-i6444766996.html

https://www.olx.pl/oferty/q-minas-anor/

http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/39/235305.php

Edytowane przez pit80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy poważnie zainteresowany bez problemu sobie odnajdzie KRS

Poświęciłem sporo czasu na szukanie, mimo to nie znalazłem aktualnego wpisu w KRS na temat firmy Harpia Acoustics. Co ciekawe, strony firmy nie zawierają w ogóle informacji o NIP ani REGON.

 

Ale może ja źle szukam. Skoro ty Pitu szukasz lepiej to mnie oświeć.

A może ktoś inny zdołał znaleźć aktualny wpis KRS i mnie oświeci? Panowie i panie, dzielcie się tym co znaleźliście.

 

O widzę, że kolejna osoba szczerze zainteresowana kolumnami Harpia pojawiła się w progach tego klubu.

Czyżby źle policzone kolumny przestały się sprzedawać czy co?

Jak by ktoś szukał to sporo używanych jest aktualnie do kupienia, w tym super hiper wersje Sygnature za pół ceny. Niektórzy wytrzymali z nimi aż ze 20 godzin.:

http://allegro.pl/minas-anor-iiis-2-5r-studio-16-hertz-i6537043837.html

http://allegro.pl/minas-anor-studio-16-hertz-premium-i6511940572.html

http://allegro.pl/minas-anor-iii-es-seas-studio-16-hertz-i6506319357.html

http://allegro.pl/minas-anor-iiis-siganture-okazja-i6514387958.html

http://allegro.pl/minas-anor-iiis-signature-nowe-i6444766996.html

 

Oto wpis na zasadzie "A u was biją Murzynów". Dokąd nie pojawił się Pitu nikt nic nie wspominał ani o Minasach ani o ich producencie. No ale przecież "Kartaginę należy zburzyć", czyż nie? default_tongue.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęciłem sporo czasu na szukanie, mimo to nie znalazłem aktualnego wpisu w KRS na temat firmy Harpia Acoustics

Ale może ja źle szukam. Skoro ty Pitu szukasz lepiej to mnie oświeć.

Jeśli na coś poświęcasz sporo czasu i nic Tobie nie wychodzi to znaczy, że popełniasz ciągle ten sam błąd. Jeśli go nie widzisz to może poproś kogoś trzeciego o analizę, może ten błąd ktoś zidentyfikuje.

Może źle wpisujesz nazwę? Pomyślałbyś, że Harpia Acoustics może być tylko nazwą handlową produktu a nazwa firmy może brzmieć inaczej? Np. "PHU McGyver Sp.J." To po pierwsze. Po drugie, proszę nie przekręcać mojego nicka. Drażni to szczególnie spod palców osoby, która sama na forum zwracała na to uwagę, by nie przekręcać jej nicka. Kolejna hipokryzja?

 

Oto wpis na zasadzie "A u was biją Murzynów". Dokąd nie pojawił się Pitu nikt nic nie wspominał ani o Minasach ani o ich producencie. No ale przecież "Kartaginę należy zburzyć", czyż nie?

Czegoż, ni stąd ni zowąd, szukają tutaj byli współwłaściciele, naganiacze i fani konkurencyjnej firmy produkującej Minasy? :)

Edytowane przez pit80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykaż zatem mój błąd i podaj to, czego ja nie potrafiłem znaleźć. Chyba że sam też nie potrafisz. W przeciwnym razie zostaje ci tylko dalsze uprawianie nic nie wnoszącego pitu pitu.

Aha, no i wypadałoby żebyś przeprosił Szymona za nazwanie jego wpisu kłamliwym. Ale tego się od ciebie nigdy nie doczekamy, prawda? (pytanie retoryczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoż, ni stąd ni zowąd, szukają tutaj

To proste jak drut. Szukają regonu którego próżno szukać na stronach Harpii.
byli współwłaściciele, naganiacze i fani konkurencyjnej firmy produkującej Minasy? :)

Firmy istniejącej i produkującej pełną parą, należałoby dodać. najwyraźniej jest to dla co niektórych kością w gardle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krajst, wskazałem właśnie Tobie gdzie popełniasz błąd i nie troluj już tu więcej.

Niczego nie wykazałeś ani nie pokazałeś. Wykażesz dopiero gdy (a raczej jeżeli) pokażesz stosowny aktualny wpis w KRS lub chociaż aktualny regon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukają regonu którego próżno szukać na stronach Harpii.

Ten cały, spory czas Tobie zajęło szukanie regonu na fabrycznej stronie, która obecnie jest w przebudowie? Wiesz już gdzie popełniasz błąd więc zabierz się do bardziej owocnego szukania.

Niczego nie wykazałeś ani nie pokazałeś. Wykażesz dopiero gdy (a raczej jeżeli) pokażesz stosowny aktualny wpis w KRS lub chociaż aktualny regon.

To że nie potraficie znaleźć regonu nie świadczy o braku istnienia firmy tylko o braku rozwinięcia zdolności poznawczych szukającego. Do czasu, póki nie przedstawisz poważnych dowodów potwierdzających słuszność przeprowadzonego ataku, nie muszę nic wykazywać. Edytowane przez pit80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arzucił firmie, że nie istnieje więc niech to udowodni.

Istniejąca firma miałaby REGON i aktualny wpis w KRS. Tymczasem KRS niczego na jej temat nie pokazuje.

Kto zatem kłamie?

Pokaż aktualny wpis w KRS na temat firmy Harpia a tu w tym wątku publicznie cię przeproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny, lepszy pomysł.

Zlećcie Harpia Acoustics np. zapojektowanie dla Was jakiejś porządnej kolumny. Będą dwie korzyści:

Pierwsza (biznesowa) - będziecie mieli dobry produkt w ofercie, druga (poznawcza) - z faktury odczytacie dane rejestrowe, w tym także i nazwę :)

 

Na publicznych ani niepublicznych przeprosinach mi nie zależy, stawiasz sobie tylko świadectwo tymi absurdalnymi atakami.

 

Aaa.. i jeszcze jedno, trzeba było zadać piewszemu anglikowi drugie pytanie o godzinę po angielsku , po tym jak Ciebie nie zrozumiał (skoro znałeś angielski) a nie zaczepiać kolejne osoby. Rozwiązania bywają bardzo proste.

Edytowane przez pit80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny, lepszy pomysł.

Zlećcie Harpia Acoustics np. zapojektowanie dla Was jakiejś porządnej kolumny. Będą dwie korzyści:

Pierwsza (biznesowa) - będziecie mieli dobry produkt w ofercie, druga (poznawcza) - z faktury odczytacie dane rejestrowe, w tym także i nazwę :)

 

Proponujesz kupowanie kota w worku. Już nawet abstrahując od tego że ja nie robię kolumn w ogóle.

Na publicznych ani niepublicznych przeprosinach mi nie zależy, stawiasz sobie tylko świadectwo tymi absurdalnymi atakami.

Odkąd to zadawanie pytań jest atakiem? Czyżby odtąd, odkąd nie znasz odpowiedzi? Gdyby takowa odpowiedź istniała to byś ją podał.

 

Aaa.. i jeszcze jedno, trzeba było zadać piewszemu anglikowi drugie pytanie o godzinę po angielsku , po tym jak Ciebie nie zrozumiał (skoro znałeś angielski) a nie zaczepiać kolejne osoby. Rozwiązania bywają bardzo proste.

O poradę w tej kwestii cię nie pytałem. Pytałem o regon lub KRS Harpii. Zmiana tematu mnie nie interesuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Czy mogę uzyskac informacje na temat strojenia kolumn harpi. Interesują mnie metody pomiarowe. Zostałem zablokowany w klubie studio 16 hertz za to ze wytknąłem błędy konstruktorowi. Jestem akustykiem i uważam że trzeba piętnować niewiedzę by było to przestroga dla innych użytkowników jak rownież motywować firmy do tworzenia lepszych produktów.

 

Niestety Pana Jerzego nie ma już z nami na forum (wiadomo dlaczego), a nikt nie odpowie na to pytanie lepiej niż sam producent. Można powiedzieć wiele o Harpii, ale facet ma wiedzę i potrafi w zasadzie ze "średnich" elementów (patrząc na użyte komponenty w zwrotnicy, czy same głośniki) zrobić świetnie grające kolumny. Rozmawialiśmy kilka razy telefonicznie, nie mogę powiedzieć złego słowa, można nie lubić tej szkoły dźwięku, ale jako Inżynier jest bardzo pomocny i życzliwy. Spróbuj skontaktować się osobiście, jeżeli trzeba będzie mogę podzielić się numerem na priv. bardzo chętnie poczytam krytyczne uwagi odnośnie pomiarów, może to być ciekawa lekcja, jeżeli oczywiście będą to merytoryczne wpisy i jeżeli zechcesz się podzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszakuatyk napisał:

"Szanowny Pan mcgyver starym sposobem, praktykowanym tu od lat, próbuje wmówić niewiedzę innym, by zamaskować własną."

 

Zadziwiajace spostrzeżenia jak na usera z tygodniowym starzem ponadto kolega próbuje kupować kondy z ogłoszenia sprzed kilku lat

w zakładce lampa /sprzedam kupię

 

 

Użytkownicy20 postówRejestracja: 26.09.2016

 

Napisano 27.09.2016 - 20:02

 

Użytkownik jacekG dnia 16.08.2007 - 10:57 napisał

 

sprzedam Black Gate WKZ 100+100/500 2 szt.

Jupiter 0.22/600 4szt

Jupiter 0.47/600 2szt

Jensen 100/500 2szt

info na priva

 

 

jaka cena za jupitery

Edytowane przez Rezyslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszakuatyk napisał:

"Szanowny Pan mcgyver starym sposobem, praktykowanym tu od lat, próbuje wmówić niewiedzę innym, by zamaskować własną."

 

Zadziwiajace spostrzeżenia jak na usera z tygodniowym starzem ponadto kolega próbuje kupować kondy z ogłoszenia sprzed kilku lat

w zakładce lampa /sprzedam kupię

 

 

Użytkownicy20 postówRejestracja: 26.09.2016

 

Napisano 27.09.2016 - 20:02

 

Użytkownik jacekG dnia 16.08.2007 - 10:57 napisał

 

sprzedam Black Gate WKZ 100+100/500 2 szt.

Jupiter 0.22/600 4szt

Jupiter 0.47/600 2szt

Jensen 100/500 2szt

info na priva

 

 

jaka cena za jupitery

 

Jestem nowym użytkownikiem i nie zauważyłem daty. Wszedłem w zakładkę sprzedam kupie zobaczyłem ogłoszenie i odpisałem. Bije się w pierś mój błąd co nie zmienia faktu ze Pan mcgyver ma podstawowe braki wiedzy przynajmniej jeśli chodzi o metody pomiarowe kolumn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan mcgyver ma podstawowe braki wiedzy przynajmniej jeśli chodzi o metody pomiarowe kolumn.

 

Zaklinanie rzeczywistości nie zmieni faktów. A te są takie, że pan McGyver pomimo że rzekomo "ma podstawowe braki wiedzy przynajmniej jeśli chodzi o metody pomiarowe kolumn" pokazał jak nikła jest twoja wiedza na ten temat, a wpisy użytkownika Audio Academy pośrednio ten fakt potwierdziły. Będąc rzekomo dyplomowanym akustykiem dopiero wczoraj dowiedziałeś się od niego że w pomiarze bramkowanym mimo wszystko należy redukować pierwsze odbicia. Całokształt świadczy o tym że twoja cała "wiedza" pochodzi z nieudolnie odpytywanego gugla. Bo jak się nawet nie wie jakie pytania należałoby zadawaćwyszukiwarce, to się ją odpytuje nieudolnie. Nie da się ukryć że wszystko wskazuje na to że jesteś udawanym akustykiem z udawanym dyplomem, a twoje pojawienie się na forum to planowany "desant" na wątek S16H. W innych wątkach pojawiłeś się dopiero po tym jak cię u S16H zdemaskowano. Inspiratorów takich akcji musi strasznie rzyć swędzieć skoro co i rusz decydują się na taką żenadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie sobie na wstrzymanie bo ta dyskusja niczemu nie służy. Czy polskie dyskusje internetowe zawsze muszą tak wyglądać?

 

Albo umówcie się na ustawkę i załatwcie temat po męsku. Niestety sieć jest bardziej cierpliwa niż papier, w tym przypadku na wzajemne "uprzejmości". W internecie każdy taki wyszczekany a w rzeczywistości jest kiepsko.

 

Może warto założyć wątek WYLEWANIE POMYJ aby kanalizować osobiste wycieczki forumowiczów i pozostawić ten wątek (czy inny) sprawom merytorycznym.

 

Dzięki za zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...

Mnie to się nawet tego czytać nie chce.

 

Bardzo lubię Harpie. Miałem dwa modele a słuchałem kilku. Kilkanaście razy miałem okazję rozmawiać z właścicielami kolumn Harpii a także z Konstruktorem. Normalni ludzie, którzy kochają muzykę - takie zawsze odnosiłem wrażenie.

 

Ostatnio byłem na południu i dzięki uprzejmości ludziom z salonu w Rybniku miałem okazję posłuchać Minas Anor (przy okazji pozdrawiam i dziękuję, bo nikt mnie nie olał mimo iż nie byłem umówiony). I co? I bardzo mi się podobało to co słyszałem. I mogę pisać o tym bez jadu, zgrzytu czy zadufania. Bardzo fajne paczki, nieco inne granie ale też bardzo dobre.

Czytam też wątek St16Hz - często pojawiają się tam ciekawe tematu muzyczne.

 

Można normalnie bez jadu? Można.

Jak widać jednak nasza polska mentalność bierze górę...

Ech...

Dobranoc!

Wracam do muzyki.

Edytowane przez kvist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.