Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  134 członków

Oppo Klub
IGNORED

OPPO CLUB


matee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już doszedłem, zależało mi na ISO, niestety oprogramowanie też mam zaktualizowanie więc po temacie.

Ale i bez tego OPPO spełniło moje oczekiwania, funkcjonalność bez zarzutu, audio na niezłym poziomie.

Z pewnością rozwinie jeszcze skrzydła jak tylko uporam się z nie najlepszą akustyką pomieszczenia :))

 

Pozdrawiam, Andrzej

SANSUI AU-alpha 707DR | SANSUI SP-L550 | SANSUI TU-X711 | JBL L-110 | OPPO BDP-95 | DENON DP-37F + DL110 | FADEL/SEVENRODS/SONUS OLIVA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Już doszedłem, zależało mi na ISO, niestety oprogramowanie też mam zaktualizowanie więc po temacie.

Ale i bez tego OPPO spełniło moje oczekiwania, funkcjonalność bez zarzutu, audio na niezłym poziomie.

Z pewnością rozwinie jeszcze skrzydła jak tylko uporam się z nie najlepszą akustyką pomieszczenia :))

 

Pozdrawiam, Andrzej

 

:)

ISO nie czyta, ale strukturę folderów i DVD i BD ... TAK !!!

Rozpakuj sobie ISO i odtwórz z dysku lub pendrie'a podłączonego do Oppo.

Działa na aktualnym sofcie, jak złoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Nawet bez obsługi spotify czy wimp nadal uważam, że jest to najbardziej uniwersalny odtwarzacz wieloformatowy na dobrym poziomie. W okresie przejściowym możesz podpiąć do niego komputer i mieć np. wimpa. Tak to zrobiłem. Oppo ma bardzo ladnie grający DAC. Najlepiej gra z plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bez obsługi spotify czy wimp nadal uważam, że jest to najbardziej uniwersalny odtwarzacz wieloformatowy na dobrym poziomie. W okresie przejściowym możesz podpiąć do niego komputer i mieć np. wimpa. Tak to zrobiłem. Oppo ma bardzo ladnie grający DAC. Najlepiej gra z plików.

 

Jeśli komputer masz podłączony po usb to nie ma problemu odtwarzać spotify przez Oppo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Jestem posiadaczem Oppo 105d

 

Czekając jak Oppo będzie posiadało Wimp zastanawiałem się nad jakimś dobrym dźwiękowo odbiornikiem bluetooth z aptx i AAC, aby można było np. tableta strumieniować muzę w bezstratnej jakości.

 

Ma ktoś z Was z tym jakieś doświadczenia ?

 

Pozdrawiam,

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.