Skocz do zawartości
IGNORED

Rozmowy na luzie ...


palton

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodziło mi o łapy jakie ma Bjoergen, tylko o takie jakie ma np. Stosur. Ładnie umięśnione, a nie takie jak u kulturystek. Chodzi o to, że mam ręce umięśnione (twarde jak cholera), tylko tych mięśni nie widać, chyba, że napnę mięsnie, wtedy większość osób patrzy na nie z podziwem i odrobiną zazdrości. Robię tak na wf, gdy ktoś się śmieje z mojej zwinności ;-) Spojrzenie facetów chuderlaków (czyli większości mojej klasy) bezcenne :-) Nic tylko się śmiać :-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez żartów:

Klecha miał trochę racji, nasza miła Przyjaciółko:)

 

Wypasiony biceps u kobitki - to niefajne jest.

A jeszcze tatuowany...:(

 

Nie wiem, może się mylę i "chłopacy" mnie dojadą...

Kobieta ma być - kobieca.

Delikatna i śliczna...

A nie : babochłop.

 

Popieram.

I musi mieć jeszcze ładnie wygoloną pimponię :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, może się mylę i "chłopacy" mnie dojadą...

Kobieta ma być - kobieca.

Delikatna i śliczna...

A nie : babochłop.

Czyli jak kobieta jest umięśniona, ma ładnie zarysowane mięśnie (czyli wysportowana) i wytatuowana (oryginalna) to jest babochłopem? Znowu stereotypy. Nie wyglądam jak facet ;-) W każdym razie mnie za takowego nikt niema (chyba, że mój nick jest mylący ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nic, w wirtualnej przestrzeni ciężko udowodnić - "co baba, co chłop " ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argument, że ktoś gówno wie jest warty tyle co, właśnie, co? ;-) A ludzie używający określenia "dziecko" myślą bardzo schematycznie, jestem skłonna twierdzić, że są ograniczeni :-) Sugerując, że mam poziom rozwoju 9-latka upodabniacie się do mnie, czyli szczuna :-)

Tatuaż jest symbolem indywidualności i wiary w wolność jednostki ;-) Podobnie jak kurtka ze skóry węża, ramoneski, glany itp.

I tatuaże są stare jak świat. To nie są rzeczy okaleczające, to tylko trochę farbki i igły, zakładam, że igły to kolejny powód Twego "pozytywnego zdania o tatuażach". Okaleczenie to np. obcięcie ucha ;-)

O jaki obciach chodzi? Brakuje mi trochę do uruk-hai ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram.

I musi mieć jeszcze ładnie wygoloną pimponię :)

 

Wręcz przeciwnie. Mnie tylko naturalny zarost przyciąga i pociąga.

Ale tylko tam. ;-)

 

to mi nie pomorze

 

... bo Pomorze nie pomoże...

 

Zamilcz, dziecko, bo gówno wiesz. Koniec offtopu.

 

Spokojnie. To jest bocznica i wątek humorystyczny. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups. Pisałam na telefonie, na nim zawsze robię byki ;-) Sorka. Nie śmiać się ;-) Tylko ja mogę się ze mnie nabijać ;-)

Fakt, wyszedł fajny wątek humorystyczny :-D Może przejdziemy do osób homo, bi i heteroseksualnych. Wtedy tradycjonaliści będą mogli sobie pomarudzić ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiechnięta buźka pod koniec zdania chyba powinna sugerować, że należy to przeczytać z przymrużeniem oka.

Tylko do mnie ten obraz kobiety nie pasuje. A tatuaż po studiach sobie zrobię (na wypadek trafienia na mało tolerancyjnych wykładowców). Na górnej połowie przedramienia, czyli będzie widoczny, gdy będę tego chciała i w okolicznościach jakie chce.

To ma wyglądać podobnie do tego obrazka, a nie jak u Harley'owca ;-), czy jak na drugim obrazku ;-)

Znowu stereotyp, jak ktoś jest umięśniony to jest głupi ;-) Nie moja wina, że przez 4 lata gry w tenisa (raz ma tydzień) urosły mi mięśnie ;-) A w ogóle mam je niewiele szersze niż większość wysportowanych osób w moim przedziale wiekowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-56141-0-23002200-1417073881_thumb.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Pan od historii podpuszczając moją klasę dyktuje: 17III1921 Sejm Ustawodawczy ogłosił Konstytucję [...]Określała ona ustrój Polski jako monarchię absolutną (pół klasy to napisało).

Albo miał rozwinąć skrót RR i powiedział, że to Rada Rudych;-). Jeszcze próbował nas podpuścić z Wincentym Kadłubkiem, ale to już napisało parę osób (znowu ja się nie dałam podpuścić, lans ;-))

I jak tu nie kochać historii.

Jeszcze Pan Profesor jest tak kochany, że jak ktoś słabo odpowiada (1 lub 2), to nie wpisuje oceny.

A ja wiem więcej (dzięki niemu) z XX wieku niż z całej reszty historii, wliczając w to starożytność, choć się nią interesuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Buehehe, jaka błazenada...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że dostał to za co zapłacił. Przypuszczalnie źle zrozumiał określenie Eco-skóra.

Zamowilem opcje( MIX) swiadomie z polecenia sklepu w tej opcji nie mozna oszukac konsumenta a jednak mnie oszukano,co to jest opca MIX podaje sklep:

Opcja: MIX - Naturalna włoska skóra + skóra Napalon wszystkie widoczne części, takie jak siedzenia, podłokietniki, poduszki boczne i pod plecy są obite w oryginalna włoską skórę. Aby zapewnić zmniejszenie kosztów, niewidoczne lub nie znajdujące się pod obciążeniem części, takie jak np. tył sofy, zostaną obite odpowiadającym kolorem skóry Napalon (premium eko-skóra).

 

Dodatkowo zamowilem poduszki i oparcia na glowe tez w prawdziwej wloskiej skorze, bo w opcji mix te lementy byly wykonane w eko-skorze,poduszki maja zamki i po otwarciu widac jak na dloni druga strone materialu i okazuje sie ze tez sztuczna skay,tak ze nie ma pytan!

Tak kochani wiedzialem za co place,bo widzialem probki w tym salonie wszystkich materialow, ale trzeba widziec druga strone tez skory, bo ciezko jest ocenic wzrokowo czy to sztuczna czy prawdziwa skora, takie teraz robia dobre sztuczne skory,tylko inaczej sie wycieraja i uzytkuja,trzeba byc specjalista i fachowcem aby odroznic.Myslicie ze Mirek nie wiedzialby co kupuje i w jakiej opcji i z jakiego materialu i i ile kosztuje?

Sklep ten na swojej stronie Facebok usuwa natychmiastowo wszystkie zle o nich opinie a pozostawia tylko pozytywne,rowniez usunal dzial opinie bo coraz wiecej ludzi pisalo tam ze zostali oszukani, tak ze nigdzie teraz nie mozna przeczytac prawdziwych opini o tym sklepie,dlatego powstala inna strona na Facboku, gdzie mozna napisac tez te negatywne opinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Zamowilem opcje( MIX) swiadomie z polecenia sklepu w tej opcji nie mozna oszukac konsumenta a jednak mnie oszukano,co to jest opca MIX podaje sklep:

Opcja: MIX - Naturalna włoska skóra + skóra Napalon wszystkie widoczne części, takie jak siedzenia, podłokietniki, poduszki boczne i pod plecy są obite w oryginalna włoską skórę. Aby zapewnić zmniejszenie kosztów, niewidoczne lub nie znajdujące się pod obciążeniem części, takie jak np. tył sofy, zostaną obite odpowiadającym kolorem skóry Napalon (premium eko-skóra).

 

Dodatkowo zamowilem poduszki i oparcia na glowe tez w prawdziwej wloskiej skorze, bo w opcji mix te lementy byly wykonane w eko-skorze,poduszki maja zamki i po otwarciu widac jak na dloni druga strone materialu i okazuje sie ze tez sztuczna skay,tak ze nie ma pytan!

Tak kochani wiedzialem za co place,bo widzialem probki w tym salonie wszystkich materialow, ale trzeba widziec druga strone tez skory, bo ciezko jest ocenic wzrokowo czy to sztuczna czy prawdziwa skora, takie teraz robia dobre sztuczne skory,tylko inaczej sie wycieraja i uzytkuja,trzeba byc specjalista i fachowcem aby odroznic.Myslicie ze Mirek nie wiedzialby co kupuje i w jakiej opcji i z jakiego materialu i i ile kosztuje?

Sklep ten na swojej stronie Facebok usuwa natychmiastowo wszystkie zle o nich opinie a pozostawia tylko pozytywne,rowniez usunal dzial opinie bo coraz wiecej ludzi pisalo tam ze zostali oszukani, tak ze nigdzie teraz nie mozna przeczytac prawdziwych opini o tym sklepie,dlatego powstala inna strona na Facboku, gdzie mozna napisac tez te negatywne opinie.

 

Mirek i to wszystko co napisałeś miało kosztować 6.999,00 Pln?!

Taka sofa z oryginalnej włoskiej skóry kosztuje w zakupie w fabryce ok. 8.000,00 Pln a w sklepie musisz pomnożyć tą cenę co najmniej razy dwa.

Za 6.999,00 nie kupisz żadnej sofy uznanej włoskiej firmy takiej jak np. Alberta czy Calia Italia nawet w najtańszym materiale.

Marże w sklepach meblowych w Polsce z włoskimi meblami wynoszą od 100 % w górę.

Takie cuda jak opisałeś to tylko w Erze ;)

 

P.S.

Wiesz jak odróżnić eco skórę z węża co się spręża i rozpręża od prawdziwej skóry ? Wystarczy powąchać ;)

Na oko imitacja skóry jest przy obecnej technologii bardziej skórzana niż sama skóra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż temat na bocznicy, napisz tam istotne wiadomości i coś się wymyśli - to jest do ugryzienia.

Masz jakieś kwity ? Gdybyś mógł wkleić skan umowy, to by mocno ułatwiło i rozjaśniło sprawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek i to wszystko co napisałeś miało kosztować 6.999,00 Pln?!

 

:-)

 

Marże w sklepach meblowych w Polsce z włoskimi meblami wynoszą

 

narzuty...to nie są marże. Marża nie może być większa niż 100%.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komedia

tej wielkosci sofa - strzelam 12 m skóry X 300-400 zł = 3.5 /4.5 tys zl sam materiał na pokrycie sofy

Pytanie moje - czy Mirek kupowal kiedykolwiek meble ?

 

Mirek ostatnia prośba załóz temat na bocznicy jesli chcesz prowadzić tą dyskusje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cir, po co Mirek ma zakładać temat, zaproponuj przeniesienie postów związanych ze skórą na bocznice i już.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

narzuty...to nie są marże. Marża nie może być większa niż 100%.

Procentowo tak , to nie to samo ale kwotowo marża i narzut jest to ta sama wartość ;)

Mnie chodziło bardziej o to ,że całkowity koszt sprzedaży takich mebli w salonie to co najmniej ich dwu krotna wartość kosztów zakupu w fabryce.

Ale Mirek chciał kupić tanio i w dobrej jakości i jak widać średnio mu to wyszło.

Człowiek uczy się na błędach a najważniejszą nauką jest to ,że w biznesie gdzie są pieniądze tam kończą się dżentelmeni a jedyne słowo , które ma jakąkolwiek wartość to słowo pisane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie przyczepiliście do Mirka od strony ceny? - bo musi kosztować! :-))

Zamiast poratować, wytłumaczyć, dać oparcie i wesołe spojrzenie w przyszłość jedziecie tematem negatywnie.

 

Mirek,

szcześcia zdrowia, najlepszego w Nowym Roku - spoko oko, wystarczy że wygodne i luz ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek,

szcześcia zdrowia, najlepszego w Nowym Roku - spoko oko, wystarczy że wygodne i luz ;-)

Uczcie się od ABs - to jest porada miesiąca! Mirek teraz wie co robić! Kawał HI-END`u postowego!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze podziekowac panu mudzie za kolejny raport oraz blokade w Klubie Denon-a. Dziekuje panie muda :)

Mozecie dalej dotykac sie pysiorami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Strzeliłeś sobie w stopę vlado.

I nie pisz mi, że pluję ci na podłogę, bo nie wierzę, że taką impre zorganizowałbyś u siebie w domu. To co najwyżej wiejska zabawa w remizie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o łapy jakie ma Bjoergen, tylko o takie jakie ma np. Stosur. Ładnie umięśnione, a nie takie jak u kulturystek. Chodzi o to, że mam ręce umięśnione (twarde jak cholera), tylko tych mięśni nie widać, chyba, że napnę mięsnie, wtedy większość osób patrzy na nie z podziwem i odrobiną zazdrości. Robię tak na wf, gdy ktoś się śmieje z mojej zwinności ;-) Spojrzenie facetów chuderlaków (czyli większości mojej klasy) bezcenne :-) Nic tylko się śmiać :-D

 

A wisz jakie ja mam łapy? Jak Sztur po liftingu! Albo jak nogi Pameli Anderson... też po liftingu.

Napnij się, bo chcę patrzeć na nie z podziwem i odrobiną zazdrości.

 

Mam takie nieodparte wrażenie, że masz metr pięcdziesiąt, jesteś ryża i zezowata.

Ale ja takie uwielbiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś się. W 100%. Gdybym miała 150 cm, byłoby mi smutno. I tak 172 to za mało, ale lepsze to niż 150.

Zresztą szkoda na Ciebie czasu. Twój wpis z tematu z fotami to szczyt prymitywizmu. Spotkałam wielu ludzi, chamów, debili, ale żaden z nich w tego TAKI SPOSÓB mi nie powiedział. Odnoszę wrażenie, że masz kryzys i to poważny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.