Skocz do zawartości
IGNORED

Warszawski Klub Audiofila i Melomana


twonk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Dostanę bana albo merytoryczną odpowiedź .

I jako burak zrozumiem kaźdą .

 

Chlopie, wiesz ze do Ciebie nic nie mam, ale zachowujesz sie jak jakis frustrat, jak ktos z branzy zrobil cie w ch... to miej pretensje do tej konkretnej osoby, a nie wylewasz tutaj swoje frustracje i opluwasz ludzi. Tu jest watek klubowy, a nie ksiazka skarg i zazalen.

Trochę musisz się doszkolić ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Zostaw nas, Diogenes. Przez takie kretyńskie uwagi traci się ochotę na opisywanie tutaj czegokolwiek. Przynajmniej ja.

;))))

Dobra już przestaję ;)

Pozdrowinka ;)

 

jeno kamuflaż ;-)

Boś kumaty jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Mój też

 

 

Grzesiu, to jest mój ostatni wpis w KAIM i nie robię tego bo mam focha...aby była jasność!

... mam nadzieję że zrobisz to samo....niech chłopaki mają spokój

mnie wystarczy samo czytanie....

Robię to samo .

post-59766-0-61783700-1490455319_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy dystrybutorzy dają Mu sprzęt do testowania , bo Go lubią ...hi , hi ...

Tylko, że ma ma odwagę przytargać graty do tego KAiMu a tam Panowie niejednokrotnie potrafią się po tym przejechać, nie bacząc co umka napisze w SR - a jak się im coś podoba to też powiedzą (chyba że to kogoś boli).

Też podchodzę z wielką rezerwą do recenzji - umki nie znam, ale szanuje go za to o czym napisałem wyżej.

 

A teraz jestem wkur..iony że przez jakieś pitolenie i personalne wojenki ktoś mnie tej wartości jaką są relacje KAiMowe może pozbawić...

 

dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj złapałem się na tym, że zamiast ulubionej zakładki DIY, najpierw zajrzałem do KAiM. A tu cisza jak przed stypą. Ogarnijcie się Panowie. Nie pierwszy i nie ostatni raz wsadzono Wam sztachetę w szprychy.

 

@Diogenes zamiast posypywania popiołem, wszyj sobie go w tyłek. Jak będziesz siedział przed kompem, zawsze będziesz go czuł i pamiętał powody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... grało wczoraj grało i to w dodatku bardzo przyjemnie.

Zestawik wyglądał jak miniwieża, relatywnie nie kosztował majątku a CD tak się spodobał że pojechał na małe tete-a-tete w prywatnym systemie.

 

Generalnie słuchaliśmy w takiej fajnej spokojnej atmosferze bez napinki ale nadal z poczuciem humoru.

 

Piotrek a czego słuchaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale jak Diogenesowi zabiją wieczko od beczki to może wtedy treści powrócą na łamy forum, bo skoro Piotr nie zamieścił co tygodniowej informacji to mi też nie wypada.

 

By poczuć atmosferę klubu to wypadało by w nim od czasu do czasu bywać i spojrzeć prosto w oczy ludziom, którym się tak łatwo przypina metki siedząc w domciu przed komputerem.

Klub KAiM to jednak coś więcej niż tylko obcowanie z nowymi urządzeniami, które Umka w pocie czoła do klubu przywozi.

Jak chciałem kiedyś posłuchać Herbartów u siebie w domu to ich dystrybutor wypiął się na mnie dupą, mimo że oferowałem się zapłacić za fatygę jak bym się nie zdecydował na zakup.

 

Dzięki temu że Jackowi się jednak chce to mamy możliwość posłuchać przeróżnych urządzeń z którymi by się człowiek przeważnie nie zetknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu że Jackowi się jednak chce to mamy możliwość posłuchać przeróżnych urządzeń z którymi by się człowiek przeważnie nie zetknął.

 

Dzięki temu że Jackowi się jednak chce to mamy możliwość posłuchać przeróżnych urządzeń z którymi by się człowiek przeważnie nie zetknął.

To prawda,jest to jakieś poświęcenie i odpowiedzialność za sprzęt ,który się przywozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] odpowiedzialność za sprzęt ,który się przywozi.[...]

Tak tego aspektu też nie można pominąć w końcu on za to odpowiada finansowo, a nie są to zabawki w kwocie kilku tylko raczej nastu i wiecej tyś.

Edytowane przez Piterski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Diogenes zamiast posypywania popiołem, wszyj sobie go w tyłek. Jak będziesz siedział przed kompem, zawsze będziesz go czuł i pamiętał powody.

To jest pomysł ;)

 

Diogenesowi zabiją wieczko od beczki

Sam sobie zabijam od środka;)

Pozdrowionka;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę przypomnieć, że za formę, wątku klubowego odpowiada gospodarz wątku i to on jest władny decydować kto w nim bierze udział, a kto według niego szkodzi jego klubowi. Także proszę, aby gospodarze wątków klubowych swobodnie zgłaszali moderacji wpisy, których nie życzą sobie aby na łamach klubu występowały. Moderatorzy osuną wskazane wpisy bezapelacyjnie. Jest to ważne ponieważ my staramy się nie ingerować w kluby jeśli zgłoszenia nie są autorstwa ich gospodarzy. Proszę zatem abyście gospodarzyli u siebie wspólnie, a to co chcecie od nas moderatorów żeby zgłaszał w razie potrzeb gospodarz wątku.

To wy rządzicie swymi klubami nikt inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Vlado

Kiedy parę dni temu odpowiedziałem Diogenesowi tak ostro, jak na to zasłużył, mój wpis szybko wyleciał. A obrzucanie Umki gównem (w kulturalnych słowach) - a jakże, zostało. Jestem przeciwnikiem banowania kogokolwiek, ale jeszcze większym - usuwania wpisów jedynie za mocniejsze słowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Vlado

Kiedy parę dni temu odpowiedziałem Diogenesowi tak ostro, jak na to zasłużył, mój wpis szybko wyleciał. A obrzucanie Umki gównem (w kulturalnych słowach) - a jakże, zostało. Jestem przeciwnikiem banowania kogokolwiek, ale jeszcze większym - usuwania wpisów jedynie za mocniejsze słowo

Musiałeś więc sam zgłosić swój wpis do moderacji, pewno zapomniałeś i tyle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chciałem kiedyś posłuchać Herbartów u siebie w domu to ich dystrybutor wypiął się na mnie dupą, mimo że oferowałem się zapłacić za fatygę jak bym się nie zdecydował na zakup.

Na szczęście się chyba pozmieniało, miałem okazję odsłuchać, także w domu wszystkich Herbatników, jakie chciałem. To chyba kwestia sklepu nie dystrybutora.

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Vlado

Kiedy parę dni temu odpowiedziałem Diogenesowi tak ostro, jak na to zasłużył, mój wpis szybko wyleciał. A obrzucanie Umki gównem (w kulturalnych słowach) - a jakże, zostało. Jestem przeciwnikiem banowania kogokolwiek, ale jeszcze większym - usuwania wpisów jedynie za mocniejsze słowo

 

Ja nie siedzę przy kompie i nie czytam cały czas całego forum. Tym bardziej klubów, gdzie wiem, że gospodarze mając w swych rękach najskuteczniejsze narzędzie na niepożądanych gości, doskonale sobie radzą.

Czy zgłosiłeś wpisy które uważasz za atak na Twoja osobę? Jeśli nie, to proszę abyś to uczynił i zgłosił wszystkie te wpisy, których w swym klubie nie akceptujesz. Nie miej również oporów przed pozbyciem się gości, którzy nie rozumieją że są u Ciebie nie mile widziani. To ty redagujesz swój klub a nie moderacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vlado vel Vladomord

to co tu się dzieje, to nowa hybrydowa walka na forum. Jestem przekonany, że osobnik który dokonał zgłoszeń na wpis @twonk-a jest aktywnym uchem prezesa w klubie AA. Ale to nie jest miejsce na takie dyskusje.

 

Z mojej strony koniec offu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość A&T

(Konto usunięte)

KAIM nie jest do rozwalenia. To wyjątkowy klub. Błyłem u umki. Ponoć krytykują jego pomieszczenie. Osobiście uważam że ma bardzo dobre. Nie ma pomieszczeń idealnych ale u niego jest bezproblemowo by nie powiedzieć komfortowo. W nowej siedzibie KAIMu są również komfortowe warunki odsłuchu. Nie ma lepszej rekomendacji. Ba. Oferują fotel prezesowski i super kawę. Chłopaki są spoko a klub nie do zaj**bania. A tych się kłócą, jak to,, mówiono w Warszawie, chyba będę musiał pożenić.?:-)

Edytowane przez A&T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twonk

Dobrze by było gdybyście jednak kontynuowali i dzielili się z nami wrażeniami z odsłuchów.

Wiem, że można się zniechęcić, gdy ktoś bez sensu snuje jakieś podejrzenia, a nawet gdyby, to co to kogo obchodzi.

KAiM jest jednym z nielicznych klubów gdzie z przyjemnością zaglądam, i pewnie nie tylko ja.

Pozdrawiam.

 

Tomek

Edytowane przez TomekL3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.