Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Marcinus napisał:

wolałbym przed kupnem sprawdzić.

I to jest zdrowe podejście do tematu. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rafal735r napisał:

Ale w górę głównie poszły stare truchła. Nawet z najniższych półek. 

Czasami spojrzę na ceny Sony 570es, z ciekawości bo miałem, to jak parę lat temu kosztował 700, tak samo i teraz po tyle chodzi. Zaznaczam, że ten wzmak to nie żaden stary badziew, choć pod koniec mojego użytkowania trzeba było dać go na przegląd do odświeżenia i śmiga dalej u nowego nabywcy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cenami używek jest różnie są "mistrzowie" jak audioretrospekcja ale t są też handlarze u których można kupić coś ciekawego jeszcze w uczciwej cenie. Fakt jest taki, że jednak stare klocki są zazwyczaj zrobione bardzo starannie i po przeglądzie czy naprawie bedą służyć jeszcze bardzo bardzo długo. 

Prawie 10 lat temu oddałem na serwis amplituner rotela konkretnie rotel fax 88 z 1969r.  jeszcze na germanowych końcówkach mocy. Działa  bardzo dobrze do dziś. Używam go w kuchni z kolumnami itt d 345 sd, kurcze Panowie w nim nawet potencjometry nie trzeszczą mimo, że ma już 51 lat. Jaki dzisiejszy budżetowy sprzet wytrzyma 5 czy 10 lat bez serwisu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zibi079
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie twierdzi, że nie ma handlarzy, którzy mają uczciwe ceny ale umówmy się - to są ciągle ceny dużo za dużo zawyżone względem tego co można dostać za zachodnią granicą tyle tylko, że niestety nie wszystko jest ich winą, bo na pewne sprawy składają się mikro wydatki. Wiem, bo nie raz kupowałem w DE tyle tylko, że miałem się do kogo tam odezwać co ułatwiało mi sprawy w końcowej cenie, bo bez tego ceny wysyłki windują całokształt cenowy dość wysoko do góry. To tylko i aż największy problem zakupów zagranicą. 
Przykład - miałem do kupienia w Szwecji Jamo Concert 8 za kwotę 1200 zł. Problem "tylko" taki, że Szwecja ma najdroższe kwoty wysyłek w Europie. Gdybym kogoś miał na miejscu być może miałbym kapitalne monitory w żenująco śmiesznych pieniądzach. 
Niestety koszta wysyłki były na tyle nieopłacalne, że dużo lepiej wyszedłbym na zakupie tych kolumn w kraju za kwotę 2 razy wyższą. 
Smutne ale prawdziwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez robert19091990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam czasem ebay i hmmm licytowałem coś ciekawego ale niestety nasi zachodni sąsiedzi też wiedzą co dobre i sprzedało sie w cenie wyższej niż można kupić u nas także z tym bywa bardzo różnie. 

Co do wysyłki jest na to sposób można kuriera samemu zamówić przez np. furgonetke lub allekurier jako nadawce wpisać sprzedającego on tylko pakuje i czeka na kuriera, nawet listu przewozowego nie musi drukować. 

Taka przesyłka w granicach europy do 20 lub 30 kg kosztuje ok 100 zł, także bez tragedii. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Nie ta cena, nie te kolumny, nie to grzebanie. Za 1,5-2 kupisz jak trafisz niegrzebane P5 albo takie, a to dużo lepsze BW 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakbyś kupował 20-letni samochód to byś czepiał się że opony zmieniane na nowe ? Wolałbyś oryginalne, łyse? Wtedy samochód byłby wart więcej niż z nowymi?

Sprzedający prawdę pisze z tymi twardniejącymi gumami, a cena jest właśnie bardzo dobra, tym bardziej że już parę groszy zainwestowano w nowe zawieszenia. Miałem CM2 i grają dużo lepiej od B&W 602 s3, a 603 s3 (wielkościowo jak CM4) raczej nie schodzą poniżej 1.5k. Te CDM7 SE za 2200 to cena okazyjna jeśli faktycznie idealny stan. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, don111 napisał:

Jakbyś kupował 20-letni samochód to byś czepiał się że opony zmieniane na nowe ? Wolałbyś oryginalne, łyse? Wtedy samochód byłby wart więcej niż z nowymi?

Sprzedający prawdę pisze z tymi twardniejącymi gumami, a cena jest właśnie bardzo dobra, tym bardziej że już parę groszy zainwestowano w nowe zawieszenia. Miałem CM2 i grają dużo lepiej od B&W 602 s3, a 603 s3 (wielkościowo jak CM4) raczej nie schodzą poniżej 1.5k. Te CDM7 SE za 2200 to cena okazyjna jeśli faktycznie idealny stan. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  tu nie malowane, niewymieniane pianki, cena ta sama... Ja się nie znam na tym, ale zawieszenie głośników chyba się powinno wymieniać na ori... Też bym trochę wolał serię Cdm lub P (i mam) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.10.2020 o 16:42, McGyver napisał:

Rzekłbym, że z dobrym lampowym preampem są wręcz bardzo dobre.

np z jakim.mam je juz u siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, margaryna85 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Użytkownik olx zauważył że jeden głośnik jest nie oryginalny ?

No tak, dobrze że ten niezwykle dociekliwy olx-owicz zauważył że jeden głośnik jest kompletnie inny od reszty, inaczej gość by żył w nieświadomości.... Masakra. 

4 minuty temu, marcinmarcin napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  tu nie malowane, niewymieniane pianki, cena ta sama... Ja się nie znam na tym, ale zawieszenie głośników chyba się powinno wymieniać na ori... Też bym trochę wolał serię Cdm lub P (i mam) 

No i widzisz, to jest mega okazja, a tamte są 'tylko' w dobrej cenie ? Swoje CM2 sprzedałem za 1300 i były warte zdecydowanie tej kwoty (za tyle najmniej ludzie sprzedają 602 s3 i znajdują nabywców...). Jak zwykle ludzie (zarówno kupujący jak i sprzedający) się nie znają, stąd takie kwiatki, że lepsze, lepiej wykonane kolumny (naturalny fornir) z droższych linii są sprzedawane taniej niż najniższe linie (porównując wspomniane DM600 s3 do CM)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, don111 napisał:

Jakbyś kupował 20-letni samochód to byś czepiał się że opony zmieniane na nowe ? Wolałbyś oryginalne, łyse? Wtedy samochód byłby wart więcej niż z nowymi?

Nie tak dawno widziałem Poloneza, który miał nie dość, że na siedzeniach folię to sprzedający ostentacyjnie chwalił się w opisie ogłoszenia, że Polonez jest na fabrycznych 25 letnich oponach Stomil ? To znacząco podnosiło cenę ale niekoniecznie właściwości jezdne i bezpieczeństwo. No ale fabryczne ? Fajnie, że był w pełni fabryczny ale w tym aspekcie lepiej aby był uaktualniony ?  

Ze sprzętem jest podobnie - są elementy, które się nie starzeją i pożądane jest to by były oryginalne (tranzystory końcowe i sterujące) a są takie, które lepiej aby były wymienione (kondensatory). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, tomek7776 napisał:

np z jakim.mam je juz u siebie.

Np. Conrad Johnson PV10, PV12, Klimo Merlin, Canary Audio CA601 itp itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, don111 napisał:

No tak, dobrze że ten niezwykle dociekliwy olx-owicz zauważył że jeden głośnik jest kompletnie inny od reszty, inaczej gość by żył w nieświadomości.... Masakra. 

No i widzisz, to jest mega okazja, a tamte są 'tylko' w dobrej cenie ? Swoje CM2 sprzedałem za 1300 i były warte zdecydowanie tej kwoty (za tyle najmniej ludzie sprzedają 602 s3 i znajdują nabywców...). Jak zwykle ludzie (zarówno kupujący jak i sprzedający) się nie znają, stąd takie kwiatki, że lepsze, lepiej wykonane kolumny (naturalny fornir) z droższych linii są sprzedawane taniej niż najniższe linie (porównując wspomniane DM600 s3 do CM)

Preference, Matrixy, i Cdm od BW to jedne z jeszcze niedoszacowanych  kolumn IMHO. Przyjdzie na nie kiedyś moda ? tak jak 601 które można było kupić za 500 a teraz 1200 ładniejsze... A to nie ta liga

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, tomek7776 napisał:

no tak.chodz spodziewalem sie czegos  tanszego.

No to Yaqin MS12B, tylko należałoby go zmodyfikować. Albo inny chińczyk pod modyfikację, np. taki: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  (aczkolwiek zasilacz tam jest chüjowy, najlepiej od razu zrobić inny zasilacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tomek7776 napisał:

np z jakim.mam je juz u siebie.

tomek7776, może chcesz spróbować jakby z tym zagrały ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

gra u mnie z 300B, gra doskonale, albo lepiej ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krzysztof_56775
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Prewwit napisał:

Czasami spojrzę na ceny Sony 570es, z ciekawości bo miałem, to jak parę lat temu kosztował 700, tak samo i teraz po tyle chodzi. Zaznaczam, że ten wzmak to nie żaden stary badziew, choć pod koniec mojego użytkowania trzeba było dać go na przegląd do odświeżenia i śmiga dalej u nowego nabywcy?

570ES nie stary? Ile on ma lat? Pod 30 chyba? 

Mógłbym tu wkleić kilka linków z cenami z sufitu zwykłych, popularnych modeli CD czy wzmkow, ale mi się nie chce. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafal735r napisał:

570ES nie stary? Ile on ma lat? Pod 30 chyba?

Produkowany od 1991, taki youngtimer wśród wzmaków? Dla mnie powyżej 20lat to już liczę że stare?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Prewwit napisał:

Produkowany od 1991, taki youngtimer wśród wzmaków? 

Taki youngtimer wśród oldtimerów ?

12 godzin temu, tomek7776 napisał:

Thiele dotarly.graja.z duza klasa.bas jest niesamowity.kontrolowany .punktowy.potrafi tak pier...c.

reszta pasma spojna jak w recenzjach.

jednak sonusy sa niedoscignione.

Fajnie , cieszę się ☺ kupiłeś te z mojego linku?

Ciekawe jak się zgrają z nowymi końcówkami lampowymi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali Grand Diva

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal Chorus 826V

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ELAC Debut 2.0 F5.2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Prewwit napisał:

Dali Grand Diva

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie dalej jak w maju/czerwcu były takie Dali z województwa śląskiego za 3300pln do negocjacji .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usher V-602

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio Physic Tempo 3

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

12 minut temu, Fashi napisał:

Nie dalej jak w maju/czerwcu były takie Dali z województwa śląskiego za 3300pln do negocjacji .

Inflacja Panie.? A serio no tak to jest z używkami, raz taniej raz drożej, to za daleko jechać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Prewwit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwna sprawa. Mam wystawione pare rzeczy na Alle...ostatnio dostałem mejla od gościa, który proponował zamianę na jakiś jego sprzęt . Odmówiłem, a dzisiaj ten sam człowiek ponownie zadaje pytanie dotyczące zamiany. Tak jakby gotowy tekst-pytanie. 
Czy aby to nie jest jakaś próba wyłudzenia sprzętu ( może kombinuje tak, facet mi wyśle swój sprzęt, a ja niekoniecznie ).?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popros o kontakt tel.

1 godzinę temu, Fashi napisał:

Taki youngtimer wśród oldtimerów ?

Fajnie , cieszę się ☺ kupiłeś te z mojego linku?

Ciekawe jak się zgrają z nowymi końcówkami lampowymi. 

tak z tego linku,ale ja ze sprzedajacym juz od czerwca w kontakcie bylem.

lampki nie do tego systemu.do sypialni,ale kto wie.moze w przyszlym tyg podlacze.

z muzgaudio rozmawialem,wycisnal 48W z tej 805.

strasznie ciezkie sa pod 30kg.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Fashi napisał:

Nie dalej jak w maju/czerwcu były takie Dali z województwa śląskiego za 3300pln do negocjacji .

A kto Ci broni napisać PW ( nawet na forum ? ) i negocjować ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, notoryczny napisał:

Czy aby to nie jest jakaś próba wyłudzenia sprzętu ( może kombinuje tak, facet mi wyśle swój sprzęt, a ja niekoniecznie ).?

Niech wyśle pierwszy. Nic nie ryzykujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, klecha napisał:

Niech wyśle pierwszy. Nic nie ryzykujesz.

To jest rozwiązanie, jakoś w ogóle nie wziąłem tegoż pod uwagę, zakładając, że ów człek w to nie wejdzie .

Zasadniczo mój post kierowałem do osób, które miały do czynienia z taką ofertą i mogłyby potwierdzić moje obawy. Facet wkleja tę samą propozycje kolejny raz . Wcześniej dodawał jeszcze inne przedmioty w zamian, kolumny, subwoofer aktywny. Dzisiaj ma ofertę zamiany z subem, czyli taką jaką pierwotnie złożył .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, mkk1 napisał:

A kto Ci broni napisać PW ( nawet na forum ? ) i negocjować ? ?

Rozumiem , że to Twoje ogłoszenie ?

35 minut temu, notoryczny napisał:

To jest rozwiązanie, jakoś w ogóle nie wziąłem tegoż pod uwagę, zakładając, że ów człek w to nie wejdzie .

Zasadniczo mój post kierowałem do osób, które miały do czynienia z taką ofertą i mogłyby potwierdzić moje obawy. Facet wkleja tę samą propozycje kolejny raz . Wcześniej dodawał jeszcze inne przedmioty w zamian, kolumny, subwoofer aktywny. Dzisiaj ma ofertę zamiany z subem, czyli taką jaką pierwotnie złożył .

Chce Cię zrobić w bambuko. Nie daj się  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Fashi napisał:

Rozumiem , że to Twoje ogłoszenie ?

Tak, moje. 

Jak ktoś nie może się doczekać na Signature z Botlandu, to bym się nie zastanawiał : 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.