Skocz do zawartości
IGNORED

Zaczynam składać PC Audio bez kompromisów


celex

Rekomendowane odpowiedzi

=>Ujemny

 

co waznego wniosła Twoja odpowiedź do wątku?

 

odrobinę audiofilskiego chumoru :)

 

StaryM napisał ci to samo, tylko w mniej zawoalowany sposób :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie, czy wydajność pasywnego Della optiplex 160 z Intel ATOM 330 2x1.6 GHZ DUAL CORE (1MB CACHE) i grafiką Mirage 3 DX9

poza zastosowaniem do audio obsłuży filmy w rozdzielczości hd z wyższym bitrate?

dell-optiplex-160-tiny-desktop-pc-1.jpg

DSC06811w.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy wydajność pasywnego Della optiplex 160 z Intel ATOM 330 2x1.6 GHZ DUAL CORE (1MB CACHE) i grafiką Mirage 3 DX9

poza zastosowaniem do audio obsłuży filmy w rozdzielczości hd z wyższym bitrate?

dell-optiplex-160-tiny-desktop-pc-1.jpg

DSC06811w.jpg

Ta grafika jest za słaba do jakiegokolwiek materiału HD miestety .....

Jest trochę wiekszy nettop shuttla z dodatkowa grafiką AMD Radeon HD7410M z 512MB DDR3 która juz sobie radzi dobrze z HD(znajmy ma i sobie chwali) :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby z filmami nie zadziała? Poniżej przeklejony fragment

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Co oferuje Mirage 3 amatorom DivX’ów, DVD czy HD Video? Dla nich zrobiono o wiele więcej, niż dla amatorów 3D. Układ zawiera dekoder MPEG-2 zgodny z MPEG-2 ISO/IEC 13818-2 MP@HL, ze wsparciem dekodowania HDTV do trybu 1920x1080 włącznie. Duży nacisk położono na jakość przeskalowywania rozdzielczości obrazu, stosując filtrację pasmową 6x4 dla DVD i 6x2 dla HDTV.

 

Warto zwrócić uwagę na narzędzie konfiguracyjne, jakie SiS dołącza do Mirage 3. Nie to, żeby było ono czymś wyjątkowym, jednak jego funkcje zdecydowanie wykraczają poza to, czego mielibyśmy oczekiwać od komputera biurowego.

 

Graph1.PNG

 

Opcja Product and File Information nie jest zupełnie interesująca dla użytkownika, natomiast pozostałe...

 

Graph4.PNG

 

...wyraźnie pokazują, do czego ma służyć Mirage 3. Nie mieliśmy niestety pod ręką telewizora, ale nietrudno się domyślić, że nie byłoby problemem przełączenie wyjścia grafiki na jego obsługę.

 

Graph5.PNG

 

Właściwa kolorystyka pulpitu wydaje się sprawą marginalną, ale tylko do chwili, kiedy zechcemy na przykład przeglądać fotografie, albo popracować w programie graficznym nad zdjęciami z wakacji - wtedy korekcja gamma i ewentualna kalibracja kolorów okazują się często niezbędne.

 

Graph6.PNG

 

Również w przypadku wideo korekta odwzorowania barw jest rzeczą dość ważną - chyba każdy woli oglądać aktorów z ludzką twarzą, zamiast zielonych ludzików rodem z niewybrednego horroru.

 

Oprogramowanie Mirage 3 wyraźnie sugeruje możliwość użycia chipsetu do budowy taniego komputera klasy Media PC. A co z 3D? Jądro graficzne Mirage 3, według oficjalnej specyfikacji, obsługuje sprzętowo DirectX 9.0b z Pixel Shader 2.0 i Vertex Shader 2.0. Jak jest w rzeczywistości? Miniaturowe jąderko zawiera dwie jednostki przetwarzające piksele, taktowane zegarem szyny FSB, zaś obróbka wierzchołków jest realizowana z silnym wsparciem procesora, na poziomie sterowników. Oczywiście, jak zwykle w przypadku grafiki wbudowanej, na cele grafiki wykorzystywana jest część systemowej pamięci RAM. W takiej sytuacji trudno spodziewać się oszołamiających osiągów w grafice 3D. Nietrudno więc się domyślić, że zgodny z DirectX 9 „trójwymiar” to jedynie ukłon w stronę Windows Vista. Ukłon nie w pełni odwzajemniony – Windows Performance Index, uzyskany przez grafikę układu SiS672FX, współpracującego z pamięcią DDR2 800 o pojemności 1 GB i procesorem Intel Pentium Dual-Core E2160, wyniósł zaledwie 2.8. "

 

Od strony konstrukcyjnej podoba mi się podłączenie tego della bezpośrednio do sieci bez dodatkowych zasilaczy. W środku jest uporządkowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższy dell jednak mimo wszystko jest słaby, shuttle byłby ok. Zastanawiam się też czy lepiej w zamian Atoma wybrać komputer z Core i3 Intel NUC? Niestety jeszcze trzeba dokupić obudowę od Tranquil za 99 funtów, aby uciszyć sprzęt. NUC obsłuży 8 GB ramu w jednej kości, a Atom "tylko" 4 GB. Do shuttla zmieści się dysk ssd 2,5", a do NUC msata. W NUC nie ma napędu płyt, który może sie przydać, jednak są dostępne napędy slim na usb.

 

Poniżej film pokazujący zmianę obudowy na pasywną dla Intel NUC.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie nic nie przekreśla. Jaki chcesz na tym postawić system..

windows 8 docelowo,

powiedzmy, że wynik testu nie jest najistotniejszy, ale... nie znam się tak bardzo na topologii intela, w powyższych testach układu graficznego konfiguracja sprzętu posiadała Pentium Dual-Core E2160, a atom 330 z della to słabsza jednostka, wydaje się, że dużo słabsza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod windą to wątpie by to płynnie odtwarzało 1080p ale jakiś prosty LInux i nie powinno być problemów.

Może OpenELEC zamiast windy..

Sprawdzałem na tym jednordzeniowe Celerony 1.6Mhz z intel HD Graphics i nie ma żadnego problemu z płynnym 1080p.

Pod windą to już siódme poty by to osiągnąć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Celerony 1.6Mhz z intel HD Graphics i nie ma żadnego problemu z płynnym 1080p.

Pod windą to już siódme poty by to osiągnąć

Na płycie msi C847MS-E33 z zintegrowanym celeron 847 dual core 1,1 MHz układ graficzny zintegrowany, czy obsłuży również? To pytanie również do adigrzelczak który taką płytę użytkuje?

 

Jak się ta płyta sprawuje?

 

Mielę temat od jakiegoś czasu i muszę na dzisiaj coś decydować. Rozważam 4 opcje:

1. kupić gotowego shuttla z atomem i grafika ati,

2. intel nuc na core i3 z grafiką 4000, wymienić obudowę na pasywnym chłodzeniu, pojawiają się kolejne, zapowiedziała interesującą akasa,

3. powyższą płytę msi ze zintgr. cel. 1,1 + zasilacz seasonic i jakas obudowa,

4. płytę pod core i3, na niego radiator pasywnie + zasil. seasonic i do tego sprytną obudowę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolega AdiGrzelak coś napisze, bo tak to wróżenie w fusów czy to pójdzie czy nie.

Dużo zależy też nie tyle od materiału HD Video, co od platformy która stoi na konkretnym hardware.

To co idzie na luzie na np OpenELEC, to na Windzie może nie ruszyć z miejsca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dawalem rade plynnie (<0,1% dropnietych ramek) odtworzyc 1080p na duronie 1,2 pod winda nt. Wymagalo to pewnej ekwilibrystyki z kodekami ale bylo mozliwe. Ten dell tez powinien dac rade ale nie sprawdzajac tego ciezko powiedziec. Na przyklad na moim lapku ze znacznie lepszym prockiem dropy sa powyzej kilku procent. I nie moge dojsc czemu niby. Uzycie jakiegos linuksa powinno poprawic sytuacjen na tym dellu ale dalej nie sprawdzajac ciezko powiedziec bo to juz wyciskanie co tylko sie da ze sprzetu. Bezpieczniej uzyc cos mocniejszego i pomyslec nad zmiana chodzenia na pasywne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przemyśleniu stwierdzam że to w sumie powinno pójść pod windą.

Pod XBMC czy innych playerach z akceleracją intel HD video powinno to chodzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kompa z quadem 6600 i całkiem przyzwoitego radeona 8750, więc moc wielokrotnie większa niż potrzeba do jakiegokolwiek materiału HD i kiedy wszystko bangla wykorzystując dxva to zurzycie mocy to maksymalnie 10%. Wszystko jest ok kiedy oglądam filmy na monitorze komputerowym 22", ale kiedy oglądam na telewizorze to od czasu do czasu są kilkusekundowe momenty które wyglądają jak framerate drop podczas grania w gry komputerowe. Na kilka sekund obraz robi się mniej płynny, jakby ilość klatek spadła poniżej granicy płynności. Nie mam pojęcia z czym to może być związane ale napewno nie z niedostatkiem mocy. Dumam sobie, że może jest to związane z częstotliwością wyświetlania i np. co jakiś czas dochodzi do jakiegoś wyrównania, ale tak naprawdę nie wiem czy są wtedy opuszczane jakies klatki, nie mam pojęcia nawet jak zacząć szukać rozwiązania tej kwestii. Można z tym żyć w sumie bo dwusekundowy spadek płynności raz na pół godziny czy godzinę nie jest wielkim problemem, ale może ktoś ma jakies sugestie? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W monitorze i tv mam ustawione 60Hz więc teoretycznie efekt powinien występować na obu albo na żadnym. Generalnie filmy mają mniejwięcej 23 klatki, to powinienem na tv ustawić 50Hz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poradnika PC-Audio:

 

 

ReClock to filtr systemowy opracowany w celu stabilizacji prędkości odtwarzania obrazu i dźwięku w przypadku gdy częstotliwość odświeżania monitora nie jest prostą wielokrotnością liczby klatek na sekundę odtwarzanego filmu. Bez niego – to nie żart – filmy DVD w formacie PAL, tj. o prędkości 25 klatek/s. są odtwarzane 4% szybciej, a dźwięk jest o 4% wyższy niż być powinien przy odświeżaniu monitora 60Hz (przy 75Hz, jak się łatwo domyślić, wszystko wraca do normy). Nas interesuje jednak fakt, że jego architektura audio jest bardzo dobra.

Zajrzyj też tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kupił, nie kupił - spróbować można :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows nigdy mnie nie przestanie zadziwiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekchembulshitekchem

Nic takiego nie ma miejsca chyba ze uzywa sie czegos na poziomie win95 i/lub wmp. Nie przypominam sobie aby jakikolwiek obecny renderer sie tak zachowywal. Do pewnego momentu efektem rozwizania problemu odswiezania byly artefakty typu tearing ale co nowsze (i lepsze) renderery to takze juz poprawily. Jesli ktos nie wie do czego sluza opcje w programach z linku lepiej niech ich nie instaluje i nic w nich nie ustawia. Na peczki jest osob, ktore po podobnych zabiegach zglaszaja sie na fora av zeby naprawic co napsuly.

 

Az boje sie pomyslec co sie dzieje przy zastosowaniu reclocka przy odtwarzaniu materialu z niestala liczba klatek na sekunde.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że istnieje coś takiego jak reclock, ale to jest wyższa szkoła jazdy i może się nie doceniam, ale na moim obecnym poziomie zrozumienia tematu konfigurowałbym go w ciemno i pewnie zrobił sobie zwyczajnie jeszcze więcej problemów. Poza tym, taki program, żeby miał sens, to powinien sam wiedzieć jaki materiał dostaje i sam sobie poustawiać wyświetlanie, żeby banglało, inaczej to jak dla mnie bez sensu, bo równie dobrze moge sobie ustawić właściwości wyświetlania i kodeki sam, jeśli bym tylko wiedział co konkretnie zrobić.

 

Zakładając, że filmy mają najczęściej prawie 24 klatki a na LCDkach można ustawić max 60 Hz (co jest dziwne bo tv wh specyfikacji jest 100Hz i też nie wiem dlaczego takiej wartości nie moge ustawić) to ustawiając 50Hz efekt powinien być najlepszy, bo 2*24=48 czyli prawie 50...

Za to 3*24=72, więc przy czestotliwości odświerzania 75Hz różnica byłaby większa...

50Hz to też najlepsze wyjście przy standardzie PAL gdzie jest 25 klatek, czyli dokładnie tyle ile trzeba.

Dobrze godom?

50Hz lepsze od 60Hz?

 

Aha, kolena rzecz, jeszcze dziwniejsza. Monitor i TV mam obecnie na te 60Hz. Jak odlądam na monitorze, to standardowe napisy zapisane w formacie txt zgrywają się z filmami elegancko, ale już te same napisy na tv, zaczynają się rozjerzdżać i trzeba je konwertowąć do srt żeby było dobrze. Rozumiem że srt uzależnia czas wyświetlania napisu od innego czynnika, ale chyba wszystko powinno być ok jeśli na obu wyświetlaczach mam te 60Hz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od konca. Nie. Srt i txt to tylko rozszerzenia plikow. Formatow napisow w srodku moze byc mnostwo, sczegolnie w txt. Osobiscie jeszcze nie widzialem tv, ktory by potrafil (wg mnie) prawidlowo wyswietlac napisy, ale zbaczam. To ze na tv ci sie rozjezdzaja jest pewnie wynikiem tego, ze komputer potrafi prawidlowo odtworzyc praktycznie kazde napisy a w tv ludzie piszacy soft do odtwarzaczy to za przeproszeniem dyletanci i odwalaja fuszerke. Dlatego lepiej dac sobie spokoj z takimi bajerami jak odtwarzacz w tv i spokojnie korzystac z komputera.

 

Jak kogos boli, ze czestotliwosc odswierzanai w tv nie jest wielokrotnoscia ilosci klatek na sekunde filmu to niech przepuszcza przy odtwarzaniu filmy przez filtr interpolujacy/ekstrapolujacy klatki do takiej wielokrotnosci. W ffdshow mozna dopisac skrypt avisynch wykorzystujacy nawet bardzo precyzyjne filtry jako postprocesing wiec jak ktos sie chce bawic to zapraszam. Opcja dostepna tylko dla posiadaczy windy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Podzespoły zgromadzone, u mnie stanęło na kompaktowej Akasa Euler z płytą Intela DH61AG z zintegrowanym systemem zasilania.

Do tego: procesor pentium ivy bridge g2020t 35W, pamięć jedna kość 8GB patriot 1333MHz cl9, dysk ssd samsung 840 120GB, Zasilacz stabilizowany 19V 4,74A 90W Seasonic SSA-0901-19, zewnętrzny napęd Samsung SE-208DB podpinany na usb, sprawdziłem, działa bardzo cichutko, ewentualnie więc będzie można odtworzyc płytę. Do kompletu pozostanie złożenie, instalacja plus wybór prostego tabletu do sterowania, nie mam jeszcze typu.

 

08.jpg

36.jpg

se-208db-tsbs_0.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na LCDkach można ustawić max 60 Hz (co jest dziwne bo tv wh specyfikacji jest 100Hz i też nie wiem dlaczego takiej wartości nie moge ustawić)

100 Hz jest po interpolacji klatek.

 

ustawiając 50Hz efekt powinien być najlepszy, bo 2*24=48 czyli prawie 50...

Za to 3*24=72, więc przy czestotliwości odświerzania 75Hz różnica byłaby większa...

Różnica byłaby identyczna ... czyli ~4%. Swoją drogą ustawienia 72 Hz TV nie przyjmuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzespoły zgromadzone, u mnie stanęło na kompaktowej Akasa Euler z płytą Intela DH61AG z zintegrowanym systemem zasilania.

Do tego: procesor pentium ivy bridge g2020t 35W, pamięć jedna kość 8GB patriot 1333MHz cl9, dysk ssd samsung 840 120GB, Zasilacz stabilizowany 19V 4,74A 90W Seasonic SSA-0901-19, zewnętrzny napęd Samsung SE-208DB podpinany na usb, sprawdziłem, działa bardzo cichutko, ewentualnie więc będzie można odtworzyc płytę. Do kompletu pozostanie złożenie, instalacja plus wybór prostego tabletu do sterowania, nie mam jeszcze typu.

 

08.jpg

36.jpg

se-208db-tsbs_0.jpg

 

Witam !

 

Jak testowałeś już tą płyte na materiale video HD ?

Nie przegrzewa się w tej obudowie pasywnej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem zgromadzone, ale nie wszystko jeszcze dotarło, jak uruchomię to napiszę jak się grzeje, niestety to potrwa ponieważ mam teraz tygodniowe wyjazdy.

 

Obecnie rozważam dokupienie tabletu, jeśli macie doświadczenie w tym temacie to na co zwrócić uwagę, jest np ładnie wyglądający Lenovo IdeaTab 7 cali, czy to wystarczy? Do Jriver jako zdalne sterowanie to najlepszy jest jremote dostępny przez zabawki apple'a natomiast pod androidem jako pilot działa gizmo. Proszę o jakieś uwagi i komentarz odnośnie funkcji i tego jak to powinno wyglądać, także w kwestii sterowania odtwarzania filmów, jriver ma odtwarzanie filmów wbudowane i chyba nie tylko, przyznam, że nie miałem do czynienia z tego rodzaju aplikacjami i węszę lekką irytację na początku. Na ten czas będzie musiała wystarczyć bezprzewodowa mała klawiaturka lenovo której używam.

 

1609863_inmsg.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gizmo to proste aczkolwiek skuteczne remote. Nawet najprostszy tablet będzie dzielnie służył jako pilot. Pozostaje tylko kwestia ekranu ... tańsze tablety mają dziadowskie ekrany. Lepiej zaopatrzyć się w trochę lepszy, żeby komfortowo oglądać okładki. Jeśli chcesz w trakcie słuchania muzyki pobuszować w internecie radzę zakupić tablet 9,7 cala z dobrym ekranem i procesorem dwu-rdzeniowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latop nie jest "koszerny". Posiadanie PC dedykowanego do audio nadaje prestiżu ;-)

 

Sam mam takiego PC tylko nie wiem po co ;-) Miałem części to złożyłem ... jest bezgłośny i stoi sobie obok DAC. Odtwarza pliki i automatycznie ripuje CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.