Skocz do zawartości
IGNORED

5000PLN - plazma czy LCD, jaki?


tomek11

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu decyzja podjęta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czy to przypadkiem nie z jakiejś wystawki ta plazma? Ja bym kupował w jakimś stacjonarnym sklepie gdzie mają parę sztuk. Tym bardzej, że cena jakaś nie rewelacyjna ... A co do transportu, to bym wiózł "na stojąco" za przednimi fotelami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście radzę nie transportować TV z matrycą plazmową w poziomie (płaszczyzna ekranu równoległa do powierzchni "ziemi"). Wynika to z konstrukcji matrycy (dwie sklejone tafle szkła). Za duże ryzyko rozszczelnienia na krawędziach w wyniku możliwego ugięcia w środku tafli (na krawędziach występują wtedy znaczne siły działające ścinająco na spoiwo łączące obie tafle szkła) . Dotyczy to nie tylko przewożenia, ale i czynności podczas montażu w domu. Chwila nieuwagi i możemy mieć problem, którego nie obejmuje gwarancja.

Pozdrawiam

każdy telewizor plazmowy zbudowany jest w ten sposób że matryca "leży" na blasze która jest za nią, więc jak się położy na płask ekranem do góry to nic się nie stanie złego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy telewizor plazmowy zbudowany jest w ten sposób że matryca "leży" na blasze która jest za nią, więc jak się położy na płask ekranem do góry to nic się nie stanie złego.

To po co te ostrzeżenia w instrukcji obsługi ? Oczywiście każdy będzie postępował ze swoim TV wg swojego uznania. Nie mam zamiaru nikomu niczego narzucać. Tylko dobrze radziłem, a może źle ? Matryca może się ugiąć razem z tą blachą.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to przypadkiem nie z jakiejś wystawki ta plazma? Ja bym kupował w jakimś stacjonarnym sklepie gdzie mają parę sztuk. Tym bardzej, że cena jakaś nie rewelacyjna ... A co do transportu, to bym wiózł "na stojąco" za przednimi fotelami.

 

"Czy to przypadkiem nie z jakiejś wystawki ta plazma?"

Proszę niepotrzebnie nie siać niepokoju:) A tak w ogóle to skąd takie przypuszczenia? Teoretycznie zawsze można to założyć. Najlepiej w ogóle nie kupować i z domu nie wychodzić:) Żartuję, a tak na poważnie to na aukcji były dostępne 3 szt., zresztą kupowałem już od nich wcześniej różne podzespoły do komputerów i zawsze wszystko było ok.

 

"Ja bym kupował w jakimś stacjonarnym sklepie gdzie mają parę sztuk."

Jak to powiedział Pawlak, "ot mądrego to i miło posłuchać". Tylko znajdź mi stacjonarny sklep w Białymstoku, który będzie miał ten model od ręki za te pieniądze. Choćby 1 szt. O kilku to zapomnij... Pytałem w Neonet, MM, Euro... Od ręki tylko 42 albo 55. Zaś 50 jest do zamówienia, np. w EURO za 4299 zł...

 

"Tym bardziej, że cena jakaś nie rewelacyjna ..."

To znaczy za niska? Za wysoka? Jaka powinna być? Moim zdaniem jest ok, zresztą zazwyczaj staram się kupować w dolnym zakresie cen, ale nie najtaniej. Przy cenie 3500 zł to dopiero miałbym podejrzenia...z takiej oferty na Allegro pewnie bym nie skorzystał.

 

"A co do transportu, to bym wiózł "na stojąco" za przednimi fotelami."

Dzięki za radę, spróbuję, ale będzie ciężko. 42 weszłaby za fotele bez problemu, ale z 50 w Octavii będzie bardzo ciężko (już mierzyłem). Może jakoś uda się postawić na tylnych fotelach, prawy fotel pasażera przesunę maksymalnie do przodu i dam karton lekko na skos w pionie. Obłożę jakimiś kocem i starą pierzyną:) W najgorszym wypadku pierzyna na podłogę, plazma z kartonu, druga kołdra albo miękki koc na plazmę i wtedy wejdzie za fotele na pewno...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wspaniale, właśnie zaczęła się promocja w Euro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i 50 są od dzisiaj dostępne we wszystkich punktach w moim pięknym mieście... Fucking great! No ale jak już się kliknęło "Kup Teraz" i umówiło ze sprzedawcą na odbiór, to nie będę z gęby cholewy robił i odwoływał oferty. Zresztą mam 100 zł taniej niż w Euro, przynajmniej jest motywacja:) Pozostaje "tylko" transport 200km. Ale robię to przy okazji, więc zero kosztów paliwa. Swoją drogą pewnie będzie zabawnie, bo karton w pionie może nie wejść na tylne siedzenie (za mała szerokość samochodu o te 3-4 cm) i będę jechał z uchylonymi drzwiami na gumie. Policjo, bądź dla mnie jutro łaskawa:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą pewnie będzie zabawnie, bo karton w pionie może nie wejść na tylne siedzenie (za mała szerokość samochodu o te 3-4 cm) i będę jechał z uchylonymi drzwiami na gumie. Policjo, bądź dla mnie jutro łaskawa:)

 

To uważaj na zakrętach :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uważaj na zakrętach :-)

 

Na szczęście droga ze stolicy do Białegostoku jest prosta jak drut. Na 200 km jest tylko kilka łagodnych zakrętów i na szczęście coraz lepsza nawierzchnia. Oczywiście jazda będzie na "kapelusznika" pomimo 170KM w Skodawce... Chociaż raz tego nie wykorzystam w trasie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do oglądania tylko wieczornego w wekendy tak naprawdę opłaca się kupować zestaw kina domowego?? Jak myślicie? Mamy w domu LCD 40 cali mój mąż chce dokupić kino, ale czy się opłaca jak tylko oglądamy 2 razy w tygodniu jakiś film :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwie jakoś dowiozłem, po 200 km plazma w jednym kawałku:). Nie jestem znawcą, ale domyślacie się, że po przesiadce z 21 cali jest to dla mnie wielka różnica.

 

Martwi mnie tylko jedna sprawa: przy niskiej głośności, słychać od strony tylnej części obudowy dość głośne buczenie/bzyczenie i nie jest to na pewno szum wentylatorów. Na tyle głośne, że w cichym pokoju przy "mute" lub bardzo niskiej głośności jednak je trochę słychać.

 

1. Patrząc od tylnej strony telewizora wydobywa się ono mniej więcej z górnego prawego rogu, który dodatkowo jest dość ciepły (na pewno cieplejszy od innych części obudowy).

2. Jest to w miejscu, gdzie przez perforację obudowy widać jakieś czarne kondensatory.

3. Jak zwiększę głośność do poziomu 12-15 to jest ok (siedząc ok. 3,5 m od ekranu).

4. Zauważyłem, że przy przełączaniu kanałów, jak ekran robi się na chwilę czarny, to tego bzyczenia wtedy nie słychać.

5. Poza tym głośność ta jest zmienna, na danym kanale przy zmianach obrazu przystawiając ucho bliżej TV słychać też, że zmienia się też głośność tego bzyczenia. Nieznacznie ale jednak.

 

Czy ktoś mi pomoże jaka może być przyczyna? Czy ten typ tak ma, czy coś jest nie tak? Nie chcę od razu wzywać serwisu, bo domyślam się, że udzielą mi tej pierwszej odpowiedzi.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi pomoże jaka może być przyczyna? Czy ten typ tak ma, czy coś jest nie tak? Nie chcę od razu wzywać serwisu, bo domyślam się, że udzielą mi tej pierwszej odpowiedzi.

Już było na ten temat sporo napisane. W niektórych egzemplarzach, podobno rzadko, to się zdarza. Pomóc może tylko serwis. Przepraszam, że się wcinam, nie mam plazmy tylko LCD-ki a tych te kwestie nie dotyczą. Przynajmniej moich. To jest efekt zmieniającego się mocno obciążenia zasilacza w zależności od jasności wyświetlanego obrazu (jasny obraz - duży pobór prądu, ciemny/czarny - mały/bardzo mały pobór prądu).

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Patrząc od tylnej strony telewizora wydobywa się ono mniej więcej z górnego prawego rogu, który dodatkowo jest dość ciepły (na pewno cieplejszy od innych części obudowy).

2. Jest to w miejscu, gdzie przez perforację obudowy widać jakieś czarne kondensatory.

 

Sprawdziłem dokładnie i to samo jest w obydwu górnych rogach tylnej części obudowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, plazmy mogą trochę hałasować, im większe tym to bardziej prawdopodobne i o większym nasileniu (więcej prądu). Zasada jest taka, że po prostu im jaśniejszy ekran tym będzie się to nasilało, stąd przy zmianie kanałów nic nie słyszysz (czarny ekran). Im wyższy kontrast i jaśniejszy ekran tym bardziej. Mimo wszystko nie powinien to być tak duży hałas jak opisujesz.

U mnie (50 cali) w zasadzie coś zaczyna być delikatnie słychać (gdy jest wszystko wyciszone), gdy dopiero połowa ekranu jest jasna, kontrast tak gdzieś na 1/3. Niestety to konkretnie zależy od danego egzemplarza. Jeśli masz przesadzony przydźwięk to dzwoń na infolinię, przyjedzie technik i coś tam wymieni, z tego co ludzie piszą to rzadko kiedy eliminuje to problem w 100% ale powinno być znacznie ciszej, bo z tego co piszesz, to hałas jest w tym momencie u Ciebie nieakceptowalny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy śrubki mocujące tylnej obudowy blaszanej u góry są mocno przykręcone .

Mój jest bez wentylatora , a w upały tak się grzał z góry od tyłu po rogach że można rękę było poparzyć . Grzaniem nie przejmuj się .

 

, a w twoim przy zmianie kanałów to nie jest tak jakbyś kartki przewracał i ta odwracana kartka prześwieca się od tyłu tak jak w naturze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli słuchasz tego "bzyczenia" z bardzo bliska, to nie powinieneś się niczym martwić.

 

U mnie też bzyczy przy jasnym "białym" tle.

 

Problem u Ciebie może być ciut większy ze względu na długą podróż, czasem coś się w transporcie "polepszy" .

 

Idealnie byłoby, gdybyś mógł udać się do kogoś kto ma ten sam TV i porównać, czy "tak ma być" .

 

Pozdrawiam

Pygar

 

P.s.

 

Pytanie do Wszystkich

 

Czy ktoś z Was ma DC-blockera od kolegi Tamanka ?

 

Sprawdzaliście, czy przy tym cudzie techniki plazma mniej buczy/bzyczy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zasilacz buczy tylko z-sus.

Istnieje taka możliwość że ten telewizor był już u innych klientów ale z racji buczenia był oddawany no i teraz trafił do Ciebie - to jest niewykluczone.

Serwis powie że działa i popatrzą jak na głupka, ich nie obchodzą takie bzdury - taka jest ich bzdurna "polityka" - domagaj się stanowczo i basta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek 11

1. Po prawej stronie telewizora naciskamy i trzymamy przycisk "VOL -" i z pilota nacikamy 3-4 razy przycisk "i".(info)

2. Powinno uruchomić się menu serwisowe, kolejne czynności wykonujemy już pilotem

3. Naciskamy Przycisk "2" dwa razy aż pojawi się menu “SRV-TOOL” i klikamy OK.

4. Schodzimy strzałkami na pozycję PTCT i przechodzimy strzałką w prawo na puste pole

5. Przytrzymujemy 3 sek. przycisk MUTE (wyciszenie) i pojawi nam się info o ilości godzin pracy i włączeń telewizora.

Żeby wyjść trzeba przytrzymać exit na pilocie.

mamy taki odczyt przykład

Time 00036:30 On/Off 0000038

czas 36:30 włączony/wyłączony 38 razy

Mój po kupnie miał około 40min.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek 11

1. Po prawej stronie telewizora naciskamy i trzymamy przycisk "VOL -" i z pilota nacikamy 3-4 razy przycisk "i".(info)

 

Jestes pewien, że "i"? U mnie trzeba "0".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek 11

1. Po prawej stronie telewizora naciskamy i trzymamy przycisk "VOL -" i z pilota nacikamy 3-4 razy przycisk "i".(info)

2. Powinno uruchomić się menu serwisowe, kolejne czynności wykonujemy już pilotem

3. Naciskamy Przycisk "2" dwa razy aż pojawi się menu “SRV-TOOL” i klikamy OK.

4. Schodzimy strzałkami na pozycję PTCT i przechodzimy strzałką w prawo na puste pole

5. Przytrzymujemy 3 sek. przycisk MUTE (wyciszenie) i pojawi nam się info o ilości godzin pracy i włączeń telewizora.

Żeby wyjść trzeba przytrzymać exit na pilocie.

 

Dzięki, właśnie tak zrobiłem. Z odczytu wynika, że mój egzemplarz wcześniej nie pracował, więc raczej nie był u innych klientów. Zresztą na taki mi nie wyglądał.

 

Z tym bzyczeniem to może jestem trochę przewrażliwiony. Wydawało mi się po prostu, że po włączeniu mute TV powinien być idealnie cichy, teraz wiem, że przy dużej plaźmie to raczej niemożliwe (albo nie za te pieniądze). Wiecie jak to jest, jak kupi się coś nowego, to człowiek czasami doszukuje się nie wiadomo czego. Może mój egzemplarz jest głośniejszy niż inne a może mieści się w średniej? Tylko jak to stwierdzić? Faktycznie najlepiej, gdybym miał możliwość porównania tego z innym egzemplarzem ST60 w warunkach domowych. Czy jest ktoś taki z Białegostoku kto zechciałby mi pomóc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie tak zrobiłem. Z odczytu wynika, że mój egzemplarz wcześniej nie pracował, więc raczej nie był u innych klientów. Zresztą na taki mi nie wyglądał.

 

Z tym bzyczeniem to może jestem trochę przewrażliwiony. Wydawało mi się po prostu, że po włączeniu mute TV powinien być idealnie cichy, teraz wiem, że przy dużej plaźmie to raczej niemożliwe (albo nie za te pieniądze). Wiecie jak to jest, jak kupi się coś nowego, to człowiek czasami doszukuje się nie wiadomo czego. Może mój egzemplarz jest głośniejszy niż inne a może mieści się w średniej? Tylko jak to stwierdzić? Faktycznie najlepiej, gdybym miał możliwość porównania tego z innym egzemplarzem ST60 w warunkach domowych. Czy jest ktoś taki z Białegostoku kto zechciałby mi pomóc?

Kolego. nie masz co się przejmować. Tak jak koledzy pisali wcześniej " bzyczenie" plazm to normalna ich praca ( jaśniejszy obraz-głośniej pracuje; ciemniejszy-ciszej) . Po prostu jesteś przewrażliwiony i nieobeznany (jeszcze :) ) z tą najlepszą (jak dotychczas) dla oka i dojrzałą technologią.

P.S. Włącz sobie dobry film z blu-ray wieczorkiem i ciesz się wspaniałym obrazem ( tryb prawdziwe kino) z tego naprawdę wartego grzechu TV.

I nie ma co szukać dziury w całym. Wszystkie "płaskie tv" sa głównie skonstruowane dla obrazu, bo dźwięk z tych śmiesznych głośników nadaje się tylko do odsłuchania wiadomości. Takie tv nalezy podłączać do naszych kin domowych i jakie by one nie były (kina domowe) to i tak lepiej zagrają niż fabryczne wbudowane głośniczki. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. nie masz co się przejmować. Tak jak koledzy pisali wcześniej " bzyczenie" plazm to normalna ich praca ( jaśniejszy obraz-głośniej pracuje; ciemniejszy-ciszej) . Po prostu jesteś przewrażliwiony i nieobeznany (jeszcze :) ) z tą najlepszą (jak dotychczas) dla oka i dojrzałą technologią.

P.S. Włącz sobie dobry film z blu-ray wieczorkiem i ciesz się wspaniałym obrazem ( tryb prawdziwe kino) z tego naprawdę wartego grzechu TV.

Każdy ma inny stopień wrażliwości na hałas, nie można tak generalizować.

Różne egzemplarze mogą mieć inny poziom bzyczenia, wiem coś o tym. W nocy, jak jest cicho to trudno się skupić na obrazie, jak się trafi na taki mocniej hałasujący. Ja nie narzekam, trafił mi się raczej cichy, ale nie jest całkowicie bezgłośny jak LCD. Gdy pojawia się bardzo jasny obraz i jest akurat cisza w głośnikach to bez problemu to można wyłapać. Panasonic dał ciała, żeby nie powiedzieć dosadniej. Takie coś nie powinno mieć w ogóle miejsca, bzyczenie (mniejsze czy większe) jak jest tak było, tak samo jak w modelach sprzed kilku lat, pobierających 2x tyle prądu. Dziwne, że tańsza i stosująca (podobno) gorsze elementy firma LG, jakoś ten problem ograniczyła do minimum już dawno temu, większość ich plazm jest całkowicie cicha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inny stopień wrażliwości na hałas, nie można tak generalizować.

Różne egzemplarze mogą mieć inny poziom bzyczenia, wiem coś o tym. W nocy, jak jest cicho to trudno się skupić na obrazie, jak się trafi na taki mocniej hałasujący. Ja nie narzekam, trafił mi się raczej cichy, ale nie jest całkowicie bezgłośny jak LCD. Gdy pojawia się bardzo jasny obraz i jest akurat cisza w głośnikach to bez problemu to można wyłapać. Panasonic dał ciała, żeby nie powiedzieć dosadniej. Takie coś nie powinno mieć w ogóle miejsca, bzyczenie (mniejsze czy większe) jak jest tak było, tak samo jak w modelach sprzed kilku lat, pobierających 2x tyle prądu. Dziwne, że tańsza i stosująca (podobno) gorsze elementy firma LG, jakoś ten problem ograniczyła do minimum już dawno temu, większość ich plazm jest całkowicie cicha.

Widocznie " tańsza i stosująca gorsze elementy firma LG" skupiła się na "bzyczeniu" a nie na poprawie jakości obrazu... Nie straszcie kolegi bo wsiądzie w auto i odwiezie panasa. A z drugiej strony w końcu zapłacił za tv około 4 tysie a nie 10 tysi ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, już tak tego nie biorę do głowy. Cieszę się obrazem i na tym się koncentruję. Chociaż przy nocnych seansach w jasnych i cichych scenach może to pewnie trochę przeszkadzać, o czym wspomniał wyżej don111.

 

Poza tym jest pewnie coś w tym co napisał liban:

A z drugiej strony w końcu zapłacił za tv około 4 tysie a nie 10 tysi ;)

 

Swoją drogą pewnie długo (o ile kiedykolwiek) nie dowiem się czy mój egzemplarz mieści się w średniej czy jednak jest za głośny. Na razie przez wzgląd na zdrowie psychiczne odpuszczam i po prostu oglądam:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą pewnie długo (o ile kiedykolwiek) nie dowiem się czy mój egzemplarz mieści się w średniej czy jednak jest za głośny. Na razie przez wzgląd na zdrowie psychiczne odpuszczam i po prostu oglądam:)

Nie myśl negatywnie . Popatrz na to z drugiej strony : zakupiłeś zajefajny tv, za bardzo małą sumkę ;) ( pomyśl o tych co go kupili jak wchodził na rynek i zapłacili za niego duuuużo więcej PLN-ów i też im "bzyczy" :))) ) . Poza tym masz świetny obraz, świetny design ( oczywiście rzecz gustu ), małe zużycie pradu ( no dobra z tym pradem to żarcik, żarcik bo kogo interesuje zużycie, może przy starych plazmach tak było) i jesteś mądrzejszy o klkanaście lub kilkadziesiąt stówek, bo kupiłeś go w dobrym momencie.. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że tańsza i stosująca (podobno) gorsze elementy firma LG, jakoś ten problem ograniczyła do minimum już dawno temu, większość ich plazm jest całkowicie cicha.

Prawda, oj prawda

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.