Skocz do zawartości
IGNORED

Auralic Vega - dac doskonały. Wasze opinie.


johny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to co puści może być jednak ciekawe.... O ile oczywiście AES/EBU jest tam koszernie zrobione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz się ograniczyć do PCM 24/192 co wcale nie jest złym pomysłem, to Linn jako transport w kwestii stabilności, serwisu, obsługi, upgradów, obsługi samego wyszukiwania i brzmieniowo jest poza konkurencją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Pozwoliłem sobie zacytować posty z inego wątku we właściwym miejscu:

 

Z konkretów jak czytam słowo-hasło nachalny slangowy marketing mający nas podobno zaprowadzić do High Endu (jakiego High Endu toto nawet do dobrego Hi Fi nas nie zaprowadza) o nazwie Auralic Vega DAC to mi się zbiera na odruchy wymiotne i niską ocenę tych recenzentów!!!

 

Produkt który kosztuje 14'000złotych a może wart byłby dźwiekowo dla użytkownika może 1'500zł? o co tu chodzi? Podpięte kable za 27'000 zlotych ?!*&^%# nie dały mu rady specjalnie pomóc!

 

Mirek Ty może zacznij zbierać na dobrą wkładkę i pre do gramofonu pana Sikory który zamierzasz kupić bo inaczej uwierzysz w tego Auralic Vega DAC-a jak dla mnie koszmarnego oszustwa marketingowego manipulującego niewyrobionymi miłośnikami muzyki.

 

To ciekawe co piszesz o tym Auralicu. Słuchałem go ostatnio u mnie i miałem wrażenie, że gra w pewnych aspektach trochę spektakularnie, ale że jest to brzmienie daleko odbiegające od neutralności. I pomimo tego, że teoretycznie mój DAC jest z niższej półki, to bym się nie zamienił. Zastanawiam się, czy Auralic nie stosuje jakiegoś DSP, które ma właśnie zachęcić do zakupu użytkownika wykorzystując pewne oszustwo w dźwięku. Wszystko to miałem w głowie, ale w sumie nie chciałem pisać, żeby to nie było krzywdzące dla tego urządzenia. No ale skoro nie jestem sam?

 

Nie jesteś sam to bardzo złej jakości szkoła grania robiąca niewyrobionym słuchaczom sodę z mózgu co do tego jak powinien być zdefiniowany wzorcowy naturalny dźwięk. Do tego dochodzi dopalenie w Kreowaniu pozornych lokalizacji źródeł dźwięku i naiwny adept dobrego dźwieku złapany za nos no i za kieszeń.

 

Piotrek Ty tego Grace Design M903 podmień co najwyżej na Grace Design M920 i na długo będziesz hapy :)

 

Jak dla mnie już M903 to granie na dłuższy czas a produkują go już ponad 6 lat czyli wybitna konstrukcja podążająca za trendami czasu

 

Ciężko maja producenci nowych DAC-ów :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaell tak ostro pisze o Vedze, ze musze dla rownowagi napisac, ze uwazam ja za swietny sprzet przy tej cenie, pisalem na poczatku watku.

Warunek to dac jej b. dobry transport plikow. Sugeruje ktorego z tanszych Aurenderow. Ja gralem z W20 i dzwiek byl wysokiej proby, oczywisice mz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marslo

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem dźwięk Vegi jako dziwny i nienaturalny. Ponieważ jednak wszystkim się podoba, no to stwierdziłem, że to ze mną jest coś nie tak, a byłem też trochę chory w tym czasie.

 

Ale jak przeczytałem wpis Rafaella, to od razu mi się moje wrażenia przypomniały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej uważam że Vega nic wspólnego z racji że to " robiony" dźwięk z neutralnością nie ma wspólnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej uważam że Vega nic wspólnego z racji że to " robiony" dźwięk z neutralnością nie ma wspólnego.

 

I to jest bardzo ciekawy temat zasługujący na osobną dyskusję. Bo mając do dyspozycji układ FPGA producent może dowolnie kształtować dźwięk. I być może w tym przypadku tak właśnie jest, a to już miałoby niewiele wspólnego z wiernością odtwarzania. W materiałach reklamowych pisze się wtedy pewnie, że długo pracowano nad optymalnymi filtrami cyfrowymi, a tak naprawdę to nie są żadne filtry.

 

Rafaell tak ostro pisze o Vedze, ze musze dla rownowagi napisac, ze uwazam ja za swietny sprzet przy tej cenie, pisalem na poczatku watku.

 

Rafaell ma dobry słuch, co miałem okazję osobiście stwierdzić :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe co piszesz o tym Auralicu. Słuchałem go ostatnio u mnie i miałem wrażenie, że gra w pewnych aspektach trochę spektakularnie, ale że jest to brzmienie daleko odbiegające od neutralności. I pomimo tego, że teoretycznie mój DAC jest z niższej półki, to bym się nie zamienił. Zastanawiam się, czy Auralic nie stosuje jakiegoś DSP, które ma właśnie zachęcić do zakupu użytkownika wykorzystując pewne oszustwo w dźwięku. Wszystko to miałem w głowie, ale w sumie nie chciałem pisać, żeby to nie było krzywdzące dla tego urządzenia. No ale skoro nie jestem sam?

Piotrze, masz rację, że Auralic nie jest neutralny, to takie trochę "nowoczesne" granie, które wielu zwolenników starej szkoły dac'ów nie będzie podchodzić. Dlaczego piszę nowoczesne, bo jest kompletnie przeciwieństwem grania z daców typu Audio Note czy ich klonów naśladujących taką prezentację. Twojego Grace nie znam to trudno mi coś powiedzieć ... niebawem się przekonam jak on gra a Ty jak Vega gra u mnie :). AN nie ma tej rozdzielczości i klarowności w dźwięku co Vega, wg mnie AN ma pewną "woalkę" która mnie osobiście męczy. Co ma AN fajnego to średnica, ale jak się wstawi do SET42 miedziaki i połączy Audiomeca II do Vega, to to jest już całkowicie inne granie na średnicy. Miałem AN 3 przez ok. dwa tygodnie i trochę go potestowałem, próbowałem się przekonać do tej prezentacji, ale nie dałem rady. Był też u mnie swego czasu na odsłuchu Pan Piotr Ryka i poprzez kabel ubs (Entreq Konstantin) lub dobór innych lamp w ówczesnym moim pre Manley The Wave, próbował mnie przekonać do dźwięku tz. "analogowego", chciał "przytemperować" prezentację Vega, tyle, że ja tego nie mogłem słuchać ... dlatego są zwolennicy Vega jak i przeciwnicy. Ani AN, ani Vega nie jest neutralna (imho). Ja konfiguruję system tak aby mi sprawiał przyjemność, nawet jak nie jest neutralny. Słucham konstruktywnej krytyki, ale nie ulegam kategorycznym stwierdzeniom forumowych wyjadaczy :). Ostatnio poprzez kilka krytycznych ale konstruktywnych uwag kolegów forumowiczów, znalazłem ograniczenia w mojej konfiguracji, i poprzez tanie zabiegi, bez zmiany urządzeń, poprawiłem kilka aspektów prezentacji systemu. Co mi po tym, że bazując na opiniach starych wyjadaczy jak np. Rafael :))), będę próbował wstawić do systemy, taką prezentację jaką on preferuje, jak mi z tym nie po drodze ... audio ma dawać przyjemność a nie katować nas "audiofilsko jedynie słusznym" kanonem pseudo - neutralności. pozdrawiam Artur

 

Rafaell ma dobry słuch, co miałem okazję osobiście stwierdzić :)

To zdecydowanie potwierdzam że ma słuch dobry, ale ma też swoje preferencje w dźwięku (jak chyba każdy) a one są zgoła inne niż moje. Dlatego ja wolę na dzień dzisiejszy granie z Vega, choć następca już wybrany ... ale przyjdzie czas na zmiany.

 

Rafaell tak ostro pisze o Vedze, ze musze dla rownowagi napisac, ze uwazam ja za swietny sprzet przy tej cenie, pisalem na poczatku watku.

Warunek to dac jej b. dobry transport plikow. Sugeruje ktorego z tanszych Aurenderow. Ja gralem z W20 i dzwiek byl wysokiej proby, oczywisice mz.

Mariusz, Rafael to osty zawodnik jest, dlatego tak pisze ostro o Vega :))) jak któryś dac jemu nie wpadnie w ucho i jego kanon "audiofilskiego piekna", to później nie ma zmiłuj ... "ostra jazda bez trzymanki" :))) Muszę zrobić odsłuch aby pokazać Rafaelowi, ze Vega nie potrzebuje 27 kzł na kable i transportu za pierdylion złotych aby dość dobrze zagrała ... nie będzie to neutralne granie, ale w wielu aspektach pokaże ciekawe granie, a to już warte jest zainteresowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez artuku

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, Ty lepiej się nie wychylaj bo zaraz zlecą się eksperci i Ci napiszą, że SET42 na miedzi to muł, Audiomeca to muł, a techniczna Vego to wyrównuje :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez squad05

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jednak wszystkim się podoba

Nie podoba się wszystkim, tylko pewnej części forumowiczów ... jest dokładnie tak jak z innymi daczkami, są zarówno zwolennicy i przeciwnicy. Vega nie jest inna, po prostu była swego czasu na fali, bo szła reklama w gazetach. Ja ją porównywałem z kilkoma dac'ami i na dzień dzisiejszy do 10 tysi nie mam chęci na zmiany, żadne inne daczyska mnie nie przekonują.

 

Artur, Ty lepiej się nie wychylaj bo zaraz zleca się eksperci i Ci napiszą, że SET42 na miedzi to muł, Audiomeca to muł, a techniczna Vego to wyrównuje :)

To przyjmę z pokorą krytykę i dalej będę grał z takiego systemu, bo inne systemy które słuchałem u niektórych "Tuzów" :) tego forum, nie zachęciły mnie do drastycznych ruchów. Także luzuję galoty i idę ... spać :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez artuku

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, Ty lepiej się nie wychylaj bo zaraz zlecą się eksperci i Ci napiszą, że SET42 na miedzi to muł, Audiomeca to muł, a techniczna Vego to wyrównuje :)

 

Myślę że Auralic w pewnych aspektach dopala system ale nie o to moim skromnym zdaniem w tym całym coraz lepszym audio chodzi!

 

To samo robił wcześniej u Artuku Piotr Ryka, byłem kiedyś świadkiem jak przyniósł cały swój system tonalnie przesunięty lampami w górę. Jak dla mnie efekt nie do akceptowania! Tak że wszyscy różnimy się tym odczuciem co jest tym wzorcem :) Dla dealerów sprzętu audio to woda na młyn; dla każdego coś innego ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja doskonale rozumiem, że każdy ma inne preferencje. Tylko tak długo, jak jest to kwestia różnych niedoskonałości toru audio, w każdym uzrądzeniu innych niedoskonałości, to jest to w porządku. Ale zaczynam się zastanawiać, czy w tych nowoczesnych DAC'ach producenci nie wpadli na pomysł, że świadomie zaczną zmieniać różne aspekty dźwięku zanim bity dotrą do właściwego przetwornika. A to już uważam byłoby za dużo, bo tak to można sobie samemu w komputerze zmieniać za pomocą różnych efektów DSP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już uważam byłoby za dużo, bo tak to można sobie samemu w komputerze zmieniać za pomocą różnych efektów DSP.

 

No ale teraz będziesz znów miał ciekawe zajęcie żeby to zamieniać w drugą stronę, zaraz pokarzą się nowe programy do audio z masą wtyczek i różnych pluginów.... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaczynam się zastanawiać, czy w tych nowoczesnych DAC'ach producenci nie wpadli na pomysł, że świadomie zaczną zmieniać różne aspekty dźwięku zanim bity dotrą do właściwego przetwornika. A to już uważam byłoby za dużo, bo tak to można sobie samemu w komputerze zmieniać za pomocą różnych efektów DSP.

Piotr, być może tak jest. Sam Auralic ma jakieś 4 filtry, które odrobinę modelują brzmienie, i być może coś jeszcze tak "podrasowali", ale czy to jest źle, tego nie wiem? Popatrz na DAC'i lampowe, tam poprzez zmianę lamp diametralnie potrafisz zmienić prezentację, od przesunięcia balansu tonalnego w dół poprzez "jazdę" w górę. Przykład: wspomniany przeze mnie AN 3, jak Dario Składowski :))) pożyczył mi daczka z różnymi lampami do wypróbowania (nie pamiętam dokładnie co to były za lampiszony), to przy jednej lampie ten daczek "przybliżył" się do prezentacji Auralica ... o zgrozo dla Rafaela :))) ... a przy drugiej kompletnie poszedł w drugą stronę ... "bułeczka" na basie była taka, że masakra, ale i taka prezentacja może mieć zwolenników :)) Dlatego nie ma co piętnować Chinola Auralica, ma taką manierę, albo się to podoba, albo nie. pozdro A

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Dario Składowski przyznał mi rację ze pośpiech w pewnych sprawach jest nie wskazany, trochę kasy może przyoszczędził :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ASURA

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, być może tak jest. Sam Auralic ma jakieś 4 filtry, które odrobinę modelują brzmienie, i być może coś jeszcze tak "podrasowali", ale czy to jest źle, tego nie wiem? Popatrz na DAC'i lampowe, tam poprzez zmianę lamp diametralnie potrafisz zmienić prezentację, od przesunięcia balansu tonalnego w dół poprzez "jazdę" w górę. Przykład: wspomniany przeze mnie AN 3, jak Dario Składowski :))) pożyczył mi daczka z różnymi lampami do wypróbowania (nie pamiętam dokładnie co to były za lampiszony), to przy jednej lampie ten daczek "przybliżył" się do prezentacji Auralica ... o zgrozo dla Rafaela :))) ... a przy drugiej kompletnie poszedł w drugą stronę ... "bułeczka" na basie była taka, że masakra, ale i taka prezentacja może mieć zwolenników :)) Dlatego nie ma co piętnować Chinola Auralica, ma taką manierę, albo się to podoba, albo nie. pozdro A

 

Jasne, do każdej sprawy można podejść z różnych stron. Ciekaw jestem jak to u Ciebie w systemie wypadnie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Dario Składowski przyznał mi rację ze pośpiech w pewnych sprawach jest nie wskazany, trochę kasy może przyoszczędził :)

 

A Ty idź na jakiś koncert. Tylko nie stój przy drzwiach kościoła podczas darmowego koncertu. ;)

Choćby tu możemy się spotkać- ja bilet już mam:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

- Będzie jeszcze kilku naszych znajomych, więc atmosfera powinna być sprzyjająca.

Od wielu lat uczestniczę w Misteria Paschalia oraz Opera Rara i ile razy tam Cię widziałem?

Zainwestuj i nie bądź taka kutwa.! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Cytrus

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj i nie bądź taka kutwa.! ;)

 

Jak byłbym kutwa to byłbym już obrzydliwie bogaty :P

 

No ale musiałeś się pochwalić bilet mam to się do środka pcham, w takim razie miłego słuchania.

 

Dla nie wtajemniczonych film o tej pani.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, się pochwaliłem,,,,,Chodź !- fajnie będzie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze będzie jedna z najciekawszych orkiestr tej dekady, Europa Galante prowadzona przez koncertmistrza Fabia Biondiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

Ostatnio odsłuchiwałem kilka Dacow, w tym Vegę.

 

W moim systemie zagrał szczegółowo, z bdb. organizacją planów (zdecydowanie jego najmocniejsza strona)

Niezłą szybkością i dynamiką, z szeroką choć raczej płaską sceną.

 

Brakowało tu jednak płynności, było to granie zdecydowanie cyfrowe, z męczącym wysokim pasmem. Również bez szału jeżeli chodzi o barwę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 lata później...

Panowie, po latach odkopuję wątek z pytaniem do tych co słuchali auralica, warto w świetle dzisiejszych toppingów, matrixów, mhzsów  itp nowoczesnej chińszczyzny iść w "starą" vegę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez opteron

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ciemny ale oczekuje od daca rozdzielczości, przejrzystości i dynamiki. Pytanie, czy aby na pewno to dobry kierunek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minutes ago, muda44 said:

Spróbuj Chord 2Qute... 

Odezwał się specjalista od NADów, HECO i Jednego modelu Gryphona ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie, że Vega jest jasna czy męcząca to chyba pisanie o tym DACu bez jego słuchania albo ze słabym transportem. Bardzo płynne, rozdzielcze i organiczne granie z dobrą sceną. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, muda44 napisał:

Spróbuj Chord 2Qute... 

Zapomniałem dodać że DAC ma pełnić funkcję przedwzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Different napisał:

Bardzo płynne, rozdzielcze i organiczne granie z dobrą sceną. 

Nie dane mi było usłyszeć tej płynności, rozdzielczości, sceny, a już organiczności to najmniej. A słuchany był z kilkoma transportami, w systemie ze wzmacniaczem lampowym single ended. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, McGyver napisał:

Nie dane mi było usłyszeć tej płynności, rozdzielczości, sceny, a już organiczności to najmniej. A słuchany był z kilkoma transportami, w systemie ze wzmacniaczem lampowym single ended. 

Widocznie słyszymy totalnie inaczej. Przy podpięciu rozsądnego transportu i reszty systemu gra to moim zdaniem jak wyżej napisałem. Jako używany w cenie +/- 6-7tys może być niewygodnym rywalem dla kilku nowszych konstrukcji. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Different
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.