Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przejdzie Ci. Albo nie. Albo może :)

 

Może powinniśmy się gdzieś wynieść? Bo zgodnie z treścią postu otwierającego wątek, zaraz upierdzielą nam tu łapki za OT :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczyniliśmy zmiany w składzie moderacyjnym...

Można prosić o jakieś info? Przeglądam Forum w wersji mobilnej i nic nie mogę znaleźć. Vlado odszedł - czy ktoś go zastąpi? Przydałby się gdzieś w stopce wykaz administratorów i moderatorów. A może jest, a ja nie mogę znaleźć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy odnośnik na dole strony głównej jest widoczny w wersji mobilnej. Pod linkiem masz zawartość:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomekkk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Link się wczytał, choć przycisku brak :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy aby forum audiostereo było miejscem przyjaznym dla wszystkich.

 

Może w ramach zmian dałoby się coś zmienić w Regulaminie albo Netykiecie, tak, aby dać Moderacji narzędzie do egzekwowania poszanowania Języka Ojczystego?

Niektóre wpisy aż bolą z powodu błędów ortograficznych, gramatycznych czy też z powodu niestosowania jakiejkolwiek interpunkcji.

Zawsze twierdziłem, iż braki w tym zakresie są powodem zwykłego niezrozumienia a co za tym idzie są także zarzewiem wielu konfliktów na forum.

O zwykłym szacunku dla innych dyskutantów czy tez osób czytających, okazywanym poprzez odpowiedni sposób formułowania swych myśli na monitorze, chyba nie wato wspominać bo rzecz to oczywista.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki punkt w Netykiecie:

12. Dbaj o poprawną polszczyznę w swojej wypowiedzi; nie pisz całego tekstu dużymi literami - w internecie jest to postrzegane jako krzyk, a chyba nie chcesz być odebrany jako krzykacz, prawda?

 

Ale faktycznie - czytając wypociny niektórych Użytkowników, aż prosi się o jego rozwinięcie/sprecyzowanie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomekkk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekkk1,

 

Idzie mi raczej o takie perełki jak ta, zaczerpnięta z wczorajszej dyskusji:

 

"jeszcze jedno zrobilem printscreena twojego trollingu i dyskredytacji firmy

wyslalem wszystko do prezesa mailem

teraz od jego dobrel woli bedzie zalezalo czy zostaniesz pociagniety do odpowiedzialnosci

PAMIETAJ TRZEBA BRAC ODPOWIEDZIALNOSC ZA OCZERNIANIE LUDZI I FIRM W INTERNECIE"

 

Trzy zdania i kilkanaście byków.

Potem gość jeszcze się rozkręcił i zaczął pisać coś na wzór wiersza futurystycznego.

"wzrost przedazy dwucyfrowy

wzrost zysku netto kilkaset procent

i choc nie sa to wielkosci imponujace

to od wielu kwartalow trend jest jeden"

 

Trochę jak z Majkowskiego, nie sądzisz?

Liczyłem, że się rozwinie i przejdzie na monosylaby ale dyskutant chyba się znudził ; )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się. Zgadzam się w pełni. Zgłosiłem ten i pozostałe podobne posty kolegi ohmygod zaraz po ich publikacji, podając właśnie powód "12. Netykiety - niestety bez odzewu...

 

Właściwie w pewnym momencie, gdy czytałem te "starania" to z litości nawet chciałem kupić koledze klawiaturę, gdzie CapsLock się nie zacina i działają "magiczne" klawisze umieszczone na prawo od litery "M"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomekkk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Jak już swoje postulaty co nowego otwarcia wrzucacie to ja mam jeszcze jeden niezmienny od lat.

Żeby moderacja miała obowiązek, tak jak każda inna ,, służba porządkowa'' działania pod swoim ,, nazwiskiem'', żebyśmy przestali otrzymywać kary i upomnienia od anonimowych moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co Ci imię i nazwisko Moderatora, skoro na Forum sam jesteś bytem internetowym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

A czy ja gdzieś pisałem o tym, żeby się przedstawiali z imienia i nazwiska?

To nazwisko przecież było w cudzysłowie. Wiadomo że chodzi o nick.

Taki sam ,, byt internetowy'' jak mój HQ150.

Nie powinno być tak, że karę na Ciebie nakłada osoba ,, zakapturzona''. Moim zdaniem moderator nie powinien wstydzić się swoich działań.

 

Już tu miałem kiedyś taki przypadek, że mój temat przez rok czasu był ukryty i nikt z moderatorów nie chciał się przyznać, że to zrobił. Twierdzili, że nie wiedzą kto. Po ponad roku dopiero jak dwóch moderatorów zaczęło się publicznie tutaj okładać, to jeden podkablował drugiego.

A jakoś przez rok czasu twierdzili, że nie wiedzą kto. To co wstydzili się tego że to zrobili? Dlaczego nie mieli odwagi się podpisać swoim nickiem pod swoją decyzją skoro była słuszna?

Anonimowa moderacja rodzi właśnie takie sytuacje.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, Panowie Koleżeństwo, że 'jechanie' po @Vlado nie powinno mieć miejsca. Zwłaszcza, że Go nie ma i nie może się obronić.

Koledzy, którzy razu pewnego (wiosna, czycuś?) opuścili Forum - doskonale wiedzą, czemu tak postąpili. I wiedzą też inni.

Vlado, owszem - zawsze z motyką na słońce, kijaszkiem wymachując, ale Moderator był z Niego przyzwoity i sprawiedliwy.

 

Nie bronię Vlada i wiedzcie, że na wołowej skórze by nie spisał tej maaaaasy punktów, jakimi mnie obdzielił. Zazwyczaj słusznie, lecz gdy chamidło straszliwe wyzwala me insktynkta...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HQ150: Ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tu miałem kiedyś taki przypadek, że mój temat przez rok czasu był ukryty i nikt z moderatorów nie chciał się przyznać, że to zrobił. Twierdzili, że nie wiedzą kto. Po ponad roku dopiero jak dwóch moderatorów zaczęło się publicznie tutaj okładać, to jeden podkablował drugiego.

A jakoś przez rok czasu twierdzili, że nie wiedzą kto. To co wstydzili się tego że to zrobili? Dlaczego nie mieli odwagi się podpisać swoim nickiem pod swoją decyzją skoro była słuszna?

Anonimowa moderacja rodzi właśnie takie sytuacje.

Anonimowa, to raz, a jeszcze gorzej, że puszczona całkowicie bez nadzoru ze strony administracji, niekontrolowana, nierozliczana ze swoich pozunięć, i robiąca co chce, kierująca się własnym widzimisię, a nie regulaminem. I nie było się do kogo odwołać, bo administracja totalnie lekceważyła napływające skargi. Nie może tak być. Moderacja ma obowiązek przestrzegać obowiązującego regulaminu, a administracja ma obowiązek pilnować, by moderacja nie nadużywała uprawnień. Zaniedbanie tego prowadzi do niszczenia forum. Teraz administracja "obudziła się" dopiero gdy drastycznie zmniejszył się ruch na forum, ale przecież symptomy tego były widoczne już od lat. A reakcji nie było. Kolejne zaniedbania w tej dziedzinie ze strony administracji w konsekwencji doprowadzą do tego, że forum obumrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz administracja "obudziła się" dopiero gdy drastycznie zmniejszył się ruch na forum, ale przecież symptomy tego były widoczne już od lat. A reakcji nie było. Kolejne zaniedbania w tej dziedzinie ze strony administracji w konsekwencji doprowadzą do tego, że forum obumrze.

 

Nie obudziła się.

Pisałem wielokrotnie o spadku (proszę wybaczyć ten neologizm) "pisalnosci" na AS.

W kilku miejscach, ale także w tym wątku:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Oberwało mi się za to całkiem solidnie.

I to nie tylko od Vlado ale także od dwóch pozostałych panów Moderatorów.

Uwagi na rzeczony temat nie wpisywały się w ton propagandy sukcesu, jaką prezentował Vlado.

 

Ja myślę, że zarówno Vlado jak i pozostała część Moderacji jak i Administracji była całkowicie świadoma problemu zanikającego forum.

Zatem o żadnej pobudce mowy być nie może.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to administracja zapoznała się z naszymi uwagami na temat nowego otwarcia.

Ciekawe co z tego wyniknie?

Prawdopodobnie tak jak zawsze. Nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak jak zawsze. Nic.

 

Moim skromnym zdaniem widać, że przyjmowane i wdrażane są chętnie zmiany techniczne. Natomiast z racji tego, że właściciel portalu posiada ich kilka, to raczej niechętnie angażuje się sprawy społeczności jako takiej uważając chyba, że powinna być bytem samoregulującym. Dlatego zazwyczaj wszelkie uwagi i prośby dotyczące zmian "obyczajowych" pozostają w najlepszym razie bez echa. Idealnie dla tego forum byłoby aby jego właściciel prowadził z nami partnerską dyskusję z pozycji pasjonata i przejawiał żywe zainteresowanie bieżącymi wyzwaniami i bolączkami. Jak wiemy tak raczej nie jest, choć oczywiście mogę się mylić :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Roxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, Panowie Koleżeństwo, że 'jechanie' po @Vlado nie powinno mieć miejsca. Zwłaszcza, że Go nie ma i nie może się obronić.

Koledzy, którzy razu pewnego (wiosna, czycuś?) opuścili Forum - doskonale wiedzą, czemu tak postąpili. I wiedzą też inni.

Vlado, owszem - zawsze z motyką na słońce, kijaszkiem wymachując, ale Moderator był z Niego przyzwoity i sprawiedliwy.

 

Nie bronię Vlada i wiedzcie, że na wołowej skórze by nie spisał tej maaaaasy punktów, jakimi mnie obdzielił. Zazwyczaj słusznie, lecz gdy chamidło straszliwe wyzwala me insktynkta...������

 

Pozdrawiam. Jacek.

 

Na swoim przykładzie by daleko nie szukać: jak napisał post oskarżający i szkalujący mnie publicznie, po czym zamknął temat i wręczył ban całkowity na dwa lata, to również mnie nie było i nie mogłem się bronić. Takich przypadków było setki, ale jakoś nikt nie piał "nie może się bronić"...

Gdy pisał do innych "Kłamiesz", po czym natychmiast zamykał im dziób "bananem" z jakichś powodów nie było komentarzy, że ktoś nie może się bronić.

A jeśli już chodzi o ścisłość, to Vlado nie jest zbanowany. Ma konto w trakcie usuwania, ale nadal ma. Jedynie utracił swoją pozycję, która pozwalała mu wygrać za każdym razem i dlatego głosu nie zabierze...

 

Twierdzisz, że go nie bronisz, jednocześnie pozostawiając inne wrażenie po swoim wpisie - to moim zdaniem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomekkk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado, owszem - zawsze z motyką na słońce, kijaszkiem wymachując, ale Moderator był z Niego przyzwoity i sprawiedliwy.

Decyzja Admina świadczy, że skargi nie były bezpodstawne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie mam pojęcia, czyją decyzją było pozbawienie praw moderatorskich Kolegi Vlado. I, przyznam - mam to gdzieś.

 

Gdy sobie,Panowie, sprawdzicie - ZAWSZE twierdziłem, że Moderacja specjalnie potrzebną nie jest.

 

A jacy będą nowi w zamian - przekonamy się wkrótce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Pod warunkiem że dokonacie poważnych zmian. Nie w silniku forum, nie w gadżetach i bajerach, a w waszym podejściu do zarządzania forum.

Jedno idzie w parze z drugim. Nowy silnik daje nowe, lepsze narzędzia. Np. moderatorzy mogą cofać pojedyncze ostrzeżenia i punkty, które zostały niesłusznie/błędnie nadane. Nowy silnik to też nowe Kluby, gdzie można ustawić liderów w danych klubach, tworzyć kluby prywatne, czy zamknięte, więc userzy będą mogli dopasowywać wszystko pod siebie. Co do moderacji to mamy nowy skład - dajmy mu szansę. Zastosowanie amnestii na forum nie oznacza braku moderacji - o tym też proszę pamiętać.

 

Muszą nastąpić widoczne i odczuwalne zmiany w podejściu do użytkowników. Zmiany polegające nie tylko na waszych słownych deklaracjach. Takich deklaracji było już zbyt wiele, by użytkownicy byli skłonni uwierzyć wam na słowo. Muszą nastąpić poważne i faktyczne zmiany.

To rzekłszy, jako wieloletni użytkownik w jakiś tam sposób emocjonalnie z tym forum związany, życzę powodzenia, a nade wszystko wyciągnięcia wniosków z popełnionych błędów, i nie powtarzania ich.

Z dnia na dzień to nie nastąpi. Dajmy szansę nowym modom i zobaczymy jak funkcjonuje forum.

 

Z tym, że ten chaos robili sami userzey w chamski sposób skacząc sobie do gardeł zazwyczaj z powodu zakamuflowanych niedoszłych lub przyszłych zysków. Brak reakcji przez lata moderacji doprowadził do kumulacji frustracji. Vlado akurat zrobił dużo dobrego dla forum próbując zapanować nad wieloma userami mającymi problemy ze zrozumieniem granic wolności osobistej i elementarnych podstaw kultury. Może kilka banów było faktycznie niepotrzebnych. Oby się znowu to nie skończyło na forum wolnością szlachecką i skakaniem sobie do gardeł przez nietykalnych naganiaczy i branżystów bez nadzoru.

Tak jak napisałem - nowe otwarcie nie oznacza, że teraz zdejmiemy wszystkie bany i róbcie co chcecie. Tak jak mówisz - sami userzy również muszą się tutaj przysłużyć do zmian i na to liczymy.

 

Żadnego zmasowanego ataku nie było, to są specjalnie rozsiewane mity, żeby zdyskredytować członków innej społeczności, którzy mieli odwagę czelność nie podporządkować się panu i władcy. A to że ludzie nie piszą to chyba oczywiste. Ostracyzm jest najlepszą metodą dyskusji z kimś kto nie rozumie na czym polega jego rola. Mam przed oczami obraz genialnej kreacji ś.p. Romana Wilhelmiego z serialu Alternatywy 4.

No trochę jednak był. Od początku powstawania innych for zawsze głosiliśmy, że jest wolny rynek, że nikogo nie banujemy za obecność na innej stronie. Jednak użytkownicy spamforum w pewnym momencie zaczęli to wykorzystywać przeciwko nam - masowa spamowali innych użytkowników informacjami do przejścia na ich stronę, zachęcali i doradzali, aby tu usuwać konta i pisać tylko tam. To wg. Ciebie fair? Stąd też działania Włodka i moderacji. To było jednak dawno temu i nie ma co za wiele o tym pisać. Nadal podtrzymuję, że forum przyjmie i osoby z innych for, znajdzie się tu dla nich miejsce, ale nie zaakceptujemy nigdy masowego spamowania naszych użytkowników. Mieliśmy masę takich zgłoszeń, zwykłe osoby irytowały się, że nie chcą uczestniczyć w żadnych wojenkach, a dostawały masowe prośby na PW od spamerów.

 

"Vlado

Grupa: w trakcie usuwania."

Jak na to nie patrzeć, to tracić Usera szkoda. Miałem pytać co to za grupa "użytkownicy+", ale się spóźniłem.

To już nie nasza decyzja. Nie usunęliśmy jego konta, wręcz mówiliśmy, że może pozostać, jednak taką decyzję podjął.

 

Adam, nazwa sąsiadów jest tu po prostu ocenzurowana (a na pewno była i nazwa była prostacko zmieniana), więc ludzie się czymś ratują ;)

Był zmieniana filtrami, bo twórcy tamtego forum wciskali ją do każdego jednego posta. To zwykłe zaśmiecanie naszego forum i tyle. Gdyby zachowywali się normalnie, to nikt by z nimi nawet nie myślał wojować.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy silnik daje nowe, lepsze narzędzia. Np. moderatorzy mogą cofać pojedyncze ostrzeżenia i punkty, które zostały niesłusznie/błędnie nadane.

Tylko co z tego? To nic nie da jeżeli nie będzie kontroli nad poczynaniami moderatorów. To tylko guzikologia, gadżety. Zmian w podejściu do forum ze strony administracji wciąż nie widać.

Nowy silnik to też nowe Kluby, gdzie można ustawić liderów w danych klubach, tworzyć kluby prywatne, czy zamknięte, więc userzy będą mogli dopasowywać wszystko pod siebie.

I znowu gadżety, i tylko gadżety.

Co do moderacji to mamy nowy skład - dajmy mu szansę.

A co z nadzorem nad moderacją? Co z możliwością odwoływania się przez użytkowników od decyzji moderatorów? Realną i działającą, a nie taką jak do tej pory było "pisz pan na Berdyczów"? Co będzie? Dołożyliście jednego (przyznam, dobrze rokującego) moderatora w miejsce Vlado i myślicie że to wystarczy i macie święty spokój i nic więcej nie musicie robić?

Zastosowanie amnestii na forum nie oznacza braku moderacji - o tym też proszę pamiętać.

Wciąż nierozwiązana pozostaje kwestia nadzoru nad moderacją. Nie ma nadzoru - będzie samowola.

Z dnia na dzień to nie nastąpi. Dajmy szansę nowym modom i zobaczymy jak funkcjonuje forum.

Unikacie tematu nadzoru nad moderacją, a jest to bezwzględnie konieczne by użytkownicy mogli się na tym forum czuć bezpiecznie i swobdnie. Jeżeli SKUTECZNEGO I DZIAŁAJĄCEGO W PRAKTYCE nadzoru nad moderacją nie wprowadzicie, to forum upadnie. Nie dziś i nie jutro, bo to jest jednak ogromna masa i będzie działać jeszcze siłą inercji, ale stopniowo najpierw zdziadzieje, a potem upadnie. Pomyślcie o tym poważnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Można prosić o jakieś info? Przeglądam Forum w wersji mobilnej i nic nie mogę znaleźć. Vlado odszedł - czy ktoś go zastąpi? Przydałby się gdzieś w stopce wykaz administratorów i moderatorów. A może jest, a ja nie mogę znaleźć?

W stopce zawsze był link do listy adminów i modów. Jest nadal:

http://www.audiostereo.pl/index.php?app=forums&module=extras&section=stats&do=leaders

 

No to administracja zapoznała się z naszymi uwagami na temat nowego otwarcia.

Ciekawe co z tego wyniknie?

Chcemy zacząć od uruchomienia nowego silnika. Niby wszystko jest już gotowe i czeka na new.audiostereo.pl, jednak nie da się tego tak łatwo przepiąć. Baza danych jest ogromna i żeby do porządnie zmigrować musielibyśmy wyłączyć forum na jakieś 2 dni. Rozmawiamy z oficjalnym supportem IPBoard jak to sprawnie zrobić. Zapewne i tak na ileś godzin trzeba będzie wszystko wyłączyć, a potem kilka następnych dni poprawiać.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie tak jak zawsze. Nic.
Za wpis podobny w charakterze dostałem całkiem niedawno 3, choć właściwie 6pkt. Także uważaj Mc ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.