Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzisz że powinienem sam z siebie iść precz?

Sądze, że ocena pracy moderatora to działka osób siedzących powyżej niego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie wtrącam się tutaj w ten jakże ciekawy wątek ale smutne jest zakłamanie niektórych osób. Można kogoś lubić lub też nie. Można mieć stronników w różnych sporach, można mieć też przeciwników, a nawet wrogów, ale bez względu po której jest się stronie zawsze warto zachować klasę! Bo nawet wroga można szanować, jeśli ma klasę.

 

Niestety to coś coraz częściej jest w deficycie. I tu jest właśnie reprezentant takiego deficytu, a jest nim niejaki....piorasz. Pisze tu ciagle złe rzeczy na forum NA, pisze źle o jego użytkownikach, przypisuje im demoniczne zło i najgorsze zamiary. Ciagle nie daje mu to spokoju i co rusz musi przywalić tamtym audiofilom. Ma w sobie straszną zadrę...że jego tam już nie ma! A pisze tak, bo sądzi, że nikt tu nie zna prawdy o „karierze” piorasza na NA, gdzie po wszęsciu jakiejś tam afery, poprosił moderację o usunięcie swojego konta, jako zagrywkę taktyczną. Biedak rozpłakał się, gdy szybko dostał odpowiedź, że ok skoro taka jest jego wola. Pisał później jak bardzo żałuje swojej decyzji, że była zbyt pochopna i nieprzemyślana, jak mu żal, że odchodzi. Przeliczył się w swojej zagrywce. To tak a propos posądzania ludzi z NA o różne zagrywki... :-) Tak że kolego piorasz....klasa i choć trochę przyzwoitości, byłyby bardzo wskazane!

 

Nie wtrącam się tutaj w ten jakże ciekawy wątek ale smutne jest zakłamanie niektórych osób. Można kogoś lubić lub też nie. Można mieć stronników w różnych sporach, można mieć też przeciwników, a nawet wrogów, ale bez względu po której jest się stronie zawsze warto zachować klasę! Bo nawet wroga można szanować, jeśli ma klasę.

 

Niestety to coś coraz częściej jest w deficycie. I tu jest właśnie reprezentant takiego deficytu, a jest nim niejaki....piorasz. Pisze tu ciagle złe rzeczy na forum NA, pisze źle o jego użytkownikach, przypisuje im demoniczne zło i najgorsze zamiary. Ciagle nie daje mu to spokoju i co rusz musi przywalić tamtym audiofilom. Ma w sobie straszną zadrę...że jego tam już nie ma! A pisze tak, bo sądzi, że nikt tu nie zna prawdy o „karierze” piorasza na NA, gdzie po wszęsciu jakiejś tam afery, poprosił moderację o usunięcie swojego konta, jako zagrywkę taktyczną. Biedak rozpłakał się, gdy szybko dostał odpowiedź, że ok skoro taka jest jego wola. Pisał później jak bardzo żałuje swojej decyzji, że była zbyt pochopna i nieprzemyślana, jak mu żal, że odchodzi. Przeliczył się w swojej zagrywce. To tak a propos posądzania ludzi z NA o różne zagrywki... :-) Tak że kolego piorasz....klasa i choć trochę przyzwoitości, byłyby bardzo wskazane!

 

Cóż.. Mogę tylko powiedzieć, że wzruszyla mnie Twoja historia. Nic więcej nie ma sensu dodawać, gdyż każdy kto zna jaka jest prawda wie, że to co napisałeś jest nieprawdą a już napewno półprawdą.

Dlatego nie mam zamiaru tego tłumaczyć osobą postronnym.

Co do braku klasy to każdy uważny czytelnik wyciągnie wnioski (komu jej brak).

 

P. S.

Żeby było jasne raz na zawsze. Na forum NA, większość userów jest ok.

Jest jednak kilka osób, które nie mogą się pogodzić, gdy im ktoś powie prawdę w oczy. Dla tych osób wolność słowa i własnych poglądów nie istnieją.

Narzucają swoje idee, oraz krytykują, wręcz linczują każdego, kto ma inne poglądy niż oni.

Brzydzę się takimi ludźmi!!!

 

Gdyby tego było mało to wchodzą na tutejsze forum i oczerniają innych tak jak mnie w tej chwili bez prawa obrony bo przecież nie mamy dostępu do NA i nie mamy jak odeprać ataków personalnych.

Typowe Stalinowskie zachowanie!

Chciałbym, żeby któryś z nich stanął ze mną twarzą w twarz, oko w oko. Ma ktoś odwagę? Czy tylko mocni w piórach i w gębie?

 

I tu jest przykład bezradności Administracji oraz Moderatorów AS!!!

Kiedy się to skończy?!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989
obraźliwe sformułowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że prawda w oczy kole i bardzo musi boleć, gdy ktoś jak Ty tak paskudnie wpadnie. Dostęp do NA nie jest potrzebny, ani żadna obrona nie jest potrzebna, bo nikt tam nie pisze ani o Tobie, ani o tym forum, ani nikt nikogo nie atakuje. Ludzie mają swoje sprawy i swoją pasje. To ty ciągle tu oczerniasz ludzi z NA, a teraz gdy sprawa się wydała, to płacz i skomlanie. Co do mend, to akurat na Twoim miejscu byłbym bardzo ostrożny z używaniem tego obraźliwego określenia. Poza tym nikt Ciebie nie oczernia, a jedynie napisałem prawdę i kto ma wątpliwości, to wie gdzie i jak przekonać się co pisałeś żałując bardzo, że pochopnie „poprosiłeś” o usunięcie swojego konta. Nie jestem upoważniony by tu zamieścić Twój wpis, ale dociekliwi mogą się sami przekonać.

 

Nie pisałbym nic i długo milczałem ale czytając Twoje wieczne pretensje i oczernianie Bogu ducha winnych ludzi z NA musiałem zareagować żeby i tu ludzie wiedzieli kto zasługuje na obrzydzenie i jest mendą jak to sympatycznie określiłeś. Co do klasy i przyzwoitości to pewnie w Twoim przypadki już za późno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest przykład bezradności Administracji oraz Moderatorów AS!!!

Kiedy się to skończy?!!!

sądze że nigdy , ludzi pisaniem nie zmienisz

co niektórzy pisali o nas sam czytałem ,nawet widze juz ponownie zalogowanych u nas i jakze radosnych i jak zawsze przekonanych o swej "atrakcyjnosci ". Czytanie zaprzestaliśmy , nie ma to już sensu i nigdzie nie prowadzi

to nie jest nasze życie a jesli oni się w ten sposób realizuja ? niech się cieszą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani żadna obrona nie jest potrzebna, bo nikt tam nie pisze ani o Tobie, ani o tym forum

 

Kłamiesz. Na NA jest specjalna zakładka o nazwie "Na sąsiednim". Pisze się w niej o tym co dzieje się na AS - a w zasadzie nie pisze się tylko hejtuje wszystko i Wszystkich aktualnie "branych na tapetę". Wyśmiewanie, obgadywanie oraz hejt do niektórych użytkowników a także nienawiść do jednego z Moderatorów AS była nagminna. Po tym jak wyraziłem niezadowolenie z takiego stanu rzeczy dostałem bana w tym wątku. To tyle apropos "klasy".

 

że pochopnie „poprosiłeś” o usunięcie swojego konta.

To prawda. Żal mi było opuszczać tych "normalnych" ludzi. Pomyślałem wtedy, że zagryzę język i nie będę zwracał uwagi na te mendy bo na szczęście Świat się składa nie z samych mend. Mendy jak to mendy głupie nie są i nie dały się nabrać. Wyniuchały, że nie dam się przekonać ich ideą i na ich stronę nie przejdę. "Podpisali" więc moją dymisję, czego z punktu widzenia czasu w ogóle nie żałuję. Właściwe to nawet zrobili mi przysługę bo przez długi czas miałem święty spokój.

 

Nie pisałbym nic i długo milczałem ale czytając Twoje wieczne pretensje i oczernianie Bogu ducha winnych ludzi z NA musiałem zareagować żeby i tu ludzie wiedzieli kto zasługuje na obrzydzenie i jest mendą jak to sympatycznie określiłeś

 

Kolego. Nie wiem kim jesteś, gdyż Wasze metody konspiracyjne na tym forum są ogólnie znane. Z tego co jednak można się domyślić jesteś niedoinformowaną lub zmanipulowaną ofiarą tamtego forum.

Skończ Wać Pan tą farsę i wróć skąd przyszedłeś.

 

P.S.

Na tym kończę chyba, że Ty lub każdy inny chcący się wypowiedzieć w tym temacie się przedstawi.

Na klony nie będę zwracać dłużej uwagi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado.

 

Dużo napisano o Vlado, a zakończenie Jego moderowania odbiło się szerokim echem.

 

Jestem młodym, zaledwie paruletnim uczestnikiem audio forów. Parę razy nasze drogi skrzyżowały się w dyskusji i nie będę ukrywać, różne bywały moje odczucia.

 

Domyślam się, że Vlado pełnił swoją funkcję najlepiej jak potrafił i że zawsze zależało jemu na rozkwitaniu dyskusji. Że nie wszystko się udało ? Że można lepiej ? Tak.

 

Ale też łatwo się mówi. Nasz naród z naszymi pozostałościami określonych cech osobowych jest wybitnie trudnym partnerem do moderowania.

 

Każdemu z nas przytrafiło się kiedyś bać, uciekać przed nieznanym. Vlado chyba nie lubiał empirycznych mądrości prezentowanych przez technicznych laików takich jak ja. Złościł go brak technicznej wiedzy i dowodów, a swoją postawę mocno prezentował.

 

Czytając kilka jego wpisów w ciągu ostatniego pół roku zacząłem mieć wrażenie, że jest najzwyczajniej w świecie zmęczony moderowaniem. Zmęczony ludźmi i powtarzalnością sytuacji.

 

Domyślam się, że to moderowanie dużo go kosztowało nerwów, o czasie nie wspominając.

 

Jego wniosek o kasowanie wpisów odbieram jako wyraz żalu za brak docenienia tego, co od siebie dał.

 

 

 

Życzę Vlado, abyś zaznał teraz spokoju.

 

Życzę, abyś nie utracił wiary w siebie.

 

Życzę, abyś nabrał dystansu i wyciągnął z tej mocnej lekcji ostatnich lat jak najlepsze dla siebie wnioski.

 

Abyś polubił nas wszystkich, i tych z AS i tych z NA.

 

Liczę, że pojawisz się kiedyś pod nowym nickiem i zaznasz komfortu rozmowy z tej nowej perspektywy. Zabawa w audio to fajna sprawa.

 

Serdecznie Cię pozdrawiam i liczę, że to co napisałem przeczytasz.

 

Trzymaj się,

Trab

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Trab

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

sądze że nigdy , ludzi pisaniem nie zmienisz

co niektórzy pisali o nas sam czytałem ,nawet widze juz ponownie zalogowanych u nas i jakze radosnych i jak zawsze przekonanych o swej "atrakcyjnosci ". Czytanie zaprzestaliśmy , nie ma to już sensu i nigdzie nie prowadzi

to nie jest nasze życie a jesli oni się w ten sposób realizuja ? niech się cieszą

 

Czyli mam jak mam to zrozumieć?

Jesteście bezradni czy też macie to w d...e?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tahoe

A nie jest przypadkiem tak, że NA to forum zamknięte i nie można upubliczniać w innych miejscach tego co się tam dzieje?

 

Dlatego nie upubliczniłem wpisu piorasza, ale jak długo można czytać jego oszczerstwa. Gość o audio nie ma nic do powiedzenia, zero wpisów tematycznych, za to od wielu miesięcy ciągle hejt przeciwko NA. To jest w porządku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tahoe

A nie jest przypadkiem tak, że NA to forum zamknięte i nie można upubliczniać w innych miejscach tego co się tam dzieje?

Sebastian a nie widzisz, że to jeden z tych, który daje sobą manipulować?

Chciał wyjść przed szereg i na dodatek pisze o klasie. Żenada.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Dlatego nie upubliczniłem wpisu piorasza, ale jak długo można czytać jego oszczerstwa. Gość o audio nie ma nic do powiedzenia, zero wpisów tematycznych, za to od wielu miesięcy ciągle hejt przeciwko NA. To jest w porządku?

Nie wnikam w Wasz spór personalny, nie jestem w stanie go ocenić bo nic mi na jego temat nie wiadomo.

Ale też nic on mnie nie interesuje. Zwłaszcza jak jestem na audiostereo to nic mi do tego co dzieje się na naszymaudio.

Też dostałem zaproszenie to tego fajnego grona ale jednak mi finalnie nie odpowiadało i poprosiłem o wykreślenie.

Ale do głowy by mi nie przyszło, żeby teraz zamieszczać jakiekolwiek informacje do których miałem dostęp będąc członkiem tego zamkniętego, niepublicznego miejsca.

 

Ponadto temat o funkcjonalności tego miejsca ma się chyba nijak do wojenek przenoszonych nam dodatkowo z NA.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To adresuj swój post do piorasza. To on od pół roku w co drugim wpisie hejtuje NA i ludzi z tamtego forum. Ty jakoś nie czujesz takiej potrzeby, Poza tym nie ma żadnego sporu ani żadnych wojenek. Zdemaskowałem tylko hipokryzje i fałsz tego człowieka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Słuchajcie,

nie wiem czy rozmowa o NA powinna być prowadzona w tym miejscu.

 

Nie wiem czy w ogóle na audiostereo.pl powinno się o tym rozmawiać - internetowych for audio jest sporo, nawet na naszym polskim poletku, a w kategoriach międzynarodowych takich for jest setki. Nie wiem czemu NA miałoby być specjalnie traktowane i omawiane tutaj?

 

Z każdego miejsca w internecie, gdzie ludzie dzielą się swoją pasją powinniśmy się cieszyć, fajnie że istnieją inne fora, każdy znajdzie coś dla siebie. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie by udzielać się tutaj jak i w każdym innym miejscu w sieci.

 

Natomiast sprawy wewnętrzne innych for audio, już nas nie dotyczą i niech będą omawiane tam. Czy tam piszą o nas i co tam piszą to, już nie jest sprawa audiostereo.pl, prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie. Dlatego piorasz powinien być już dawno upomnięty za notoryczny hejt wobec NA. Robi to non stop i jakoś nikt nie reaguje.

Tu fragment jego wpisu z dzisiaj. Zawiera zresztą kilka kłamstw jak to, że inni nie pomagali początkującym czy jak to, że piorasz nie tęskni za tamtym forum... :-)

 

„Osobiscie mnie cieszy, że salonik przeniósł się na osobne forum. Uważam, że z uwagi na ten fakt jest o wiele spokojniej na AS.

Szanuję, że mają "swój świat" audio i niech tak pozostanie ale na oddzielnym forum.

I tak wiele nie pomagali tym, którzy są na początku drogi a w zamian za to prowokowali do awantur nie tylko z Moderatorami ale i z userami (oczywiście nie Wszyscy). Inni próbowali za pomocą tego forum ubijać prywatne interesy zamydlając oczy tym mniej zorientowanym. Tyle było z nich pożytku.

Może i władze AS "tesknią" za Nimi. Ja nie. ”

 

I jeszcze jedna ważna kwestia. Jawni i ukryci branżyści, którzy z różnym skutkiem próbują zarabiać na audio, są na każdym forum audio.Wszyscy ci, którzy są na NA, są i tutaj nadal i nadal będą. Tu jest ich nawet więcej, więc nienawiść piorasza bo ludzi z branży audio, jest tym samym nienawiścią do znacznej części ludzi tu z tego forum. Niezbyt to rozumnie tak pluć we własne gniazdo i na pewno nie służy to dobrej atmosferze na AS, gdy taki piorasz oskarża ich wszystkich o zamydlanie oczu tym mniej zorientowanym. czyli w sumie o oszustwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w tym wpisie masz hejt?

Obserwowałem z boku tworzenie saloniku i pamiętam całą furę nawalanek na Bocznicy z salonikiem w tle.

Do dzisiaj odbieram salonik jako wybitnie antypatyczny twór, który należałoby dawno zaorać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskarżenia o zamydlanie oczu innym, o wszczynanie awantur, a jakieś interesy, to są oszczerstwa, a więc rodzaj hejtu, bo przecież nie jest to dawanie dobrego ani nawet neutralnego świadectwa.

 

I moderacja w tej kwestii ma rację, że for audio jest w necie pełno i każdy może pisać gdzie chce. Nie musi i nie powinno oznaczać to zatargów, bo nikomu to nie służy. Nie jest tu też miejsce na pisanie o NA, ale niektórzy mają problem sami ze sobą i nie mogą się powstrzymać, dlatego musiałem zdemaskować piorasza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piorasz

A ja bylem zablokowany na AS, powód wiadomo jaki

także tak to z tą sprawiedliwością ?

 

 

 

Dzisiaj czytam cos takiego

Zapoznaj się z ostrzeżeniem

 

Otrzymałeś ostrzeżenie od moderatora. Zanim będziesz mógł pisać, musisz się z nim zapoznać.

 

To ma być reset czy nie ? maja audiofile tu pisać czy nie ? prywatny folwark ?

 

Ostrzeżenie za Atak personalny na moderację lub administrację (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10) w Forum - funkcjonalność.

Dano 3 punktów - wygasłe.

Zawieszony za 14 dni

 

Przecież ja z rok nie pisałem (bo nie moglem) wiec za co ostrzeżenie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja z rok nie pisałem wiec za co ostrzeżenie ?

 

Cześć Gerard.

To z pewnością stare ostrzeżenie, sprawdź datę przy nim. Po prostu nie przeczytałeś go wcześniej, to Ci się wyświetliło przy "come back'u" ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w tym wpisie masz hejt?

Obserwowałem z boku tworzenie saloniku i pamiętam całą furę nawalanek na Bocznicy z salonikiem w tle.

Do dzisiaj odbieram salonik jako wybitnie antypatyczny twór, który należałoby dawno zaorać.

 

No i tak się stało. Powinieneś być zadowolony. Nie ma zatargów, ludzie w innym miejscu rozwijają swoje pasje, organizują się, pomagają sobie, zadowoleni, więc nie ma problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piorasz

A ja bylem zablokowany na AS, powód wiadomo jaki

także tak to z tą sprawiedliwością ?

 

 

 

Dzisiaj czytam cos takiego

 

 

Przecież ja z rok nie pisałem (bo nie moglem) wiec za co ostrzeżenie ?

Jeżeli przez rok tu nie wchodziłeś, to Ci się wyświetliło okienko z informacją o starym ostrzeżeniu nadanym przed rokiem, dawno już zresztą wygasłym, o czym zresztą info jest w tymże okienku zawarte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gerard.

To z pewnością stare ostrzeżenie, sprawdź datę przy nim. Po prostu nie przeczytałeś go wcześniej, to Ci się wyświetliło przy "come back'u" ;)

Czesc Tomku

Info bylo nie w powiadomieniach a w "Dodaj odpowiedz", nie zwróciłem uwagę na date, a teraz nie mogę tego odnaleźć, ale pewnie masz racje ze to stare

Dzieki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Tomku

Info bylo nie w powiadomieniach a w "Dodaj odpowiedz", nie zwróciłem uwagę na date, a teraz nie mogę tego odnaleźć, ale pewnie masz racje ze to stare

Dzieki

 

Tak, w wątku, w którym otrzymałeś ostrzeżenie musiałeś się z nim zapoznać zanim mogłeś napisać.

Link do wszystkich ostrzeżeń masz pod awatarem, jak spojrzysz na swój opublikowany post - po lewej stronie :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomekkk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakieś interesy, to są oszczerstwa,

Nie są oszczerstwami. Całe NA jest wielką tubą propagandową i hiper marketem dla ojców założycieli.

 

Sly, Matslo forsowali na administratorze działania takie jak banowanie na życzenie, moderowanie zgodnie z założeniami biznesowymi forum itp, itd.

 

Tak więc, albo manipulujesz, albo jesteś boga ducha winnym szeregowym userem, który <prywatna opinia użytkownika hi_aro>". Wybież...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak zaprzestać robienia z publicznego forum poletka do załatwiania swoich prywatnych spraw? I po prostu zacząć pisać w temacie? Zaśmiecacie wątek OT, a później będzie płacz, że moderacja się nad wami znęca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Panowie prosze o trzymanie sie tematyki tego watku - tj. funkcjonalnosc audiostereo. To, ze robimy amnestie nie oznacza, ze jest wolna amerykanka i nasze forum bedzie slupem reklamowym. Prosze sie opanowac.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wpisy/posty na temat innego forum oraz zamieszczanie jakiś odnosników skutkowac będzie ostrzezeniami Panowie i w konsekwencji ograniczeniem na ten temat.

 

To nie jest miejsce - ten temat i Forum AS nie służy do dywagacji co komu i dlaczego "idzie" lub "nie idzie".

 

ABSOLUTNIE WSZYSTKICH UPRASZA SIĘ O ZAPRZESTANIE POLEMIKI NA TEMATY INNE, NIŻ FORUM AUDIOSTEREO.

SIEĆ ROZLEGŁA I PRZYJMIE NA SWOJE ŁONO WSZYSTKICH CHĘTNYCH, PROSZĘ WIĘC NIE OCZERNIAĆ ŻADNEJ ZE STRON STAREGO I ZAKOŃCZONEGO KONFLIKTU.

 

Były pewne sprawy zamknięte i wyjasnione, temat funkcjonalność Forum AS nie jest miejscem do dywagacji o innych miejscach w sieci! Ani tych pozytywnych, ani tym bardziej negatwynych.

Nie akceptujemy na Forum AS oczerniania innych miejsc w sieci, ani też tworzenia aury doskonałości. Każdy niech dba o swoje i swoich forumowiczów.

 

By było jasne - to, że jest pewne ocieplenie wzajemnych relacji, nie oznacza to tego, że każdy teraz może robic co mu się zywnie podoba. Problem "innego" forum był wielokrotnie podejmowany tak na naszym forum, jak i w dyskusjach z Administracją.

Powód takiego, a nie innego podejścia do w/w miejsca nie jest wynikiem chęci czy niechęci, a pewnych zaszłych zachowań osób odchodzących z Forum AS.

Ale to JUŻ BYŁO i temat uważa się za wyczerpany.

 

Więcej tłumaczeń nie będzie w tym temacie. Albo szanujemy podjęte w tym względzie ustalenia z Administracją i temat uważamy za zamknięty, albo komuś się coś pomieszało i wraca do tego, co było już omówione setkę razy - ale skutkowac to będzie punktami zgodnie z Regulaminem.

 

I by było jasne - to nie jest moderacyjny zamordyzm, a decyzja Administracji obejmująca kwestie miejsca w sieci, które jak widac notorycznie wraca tutaj w dyskusji.

 

O forum NA prosze dyskutować na NA, o forum AS proszę konstruktywnie dyskutowac na AS.

 

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

@piorasz

A ja bylem zablokowany na AS, powód wiadomo jaki

także tak to z tą sprawiedliwością ?

 

 

 

Dzisiaj czytam cos takiego

 

 

Przecież ja z rok nie pisałem (bo nie moglem) wiec za co ostrzeżenie ?

Jak rok nie pisales, to pewnie to komunikat dotyczacy ostrzezenia sprzed roku.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rok nie pisales, to pewnie to komunikat dotyczacy ostrzezenia sprzed roku.

Tak,koledzy juz podpowiedzieli i doszedłem ze to stare ostrzeżenie

Dzieki za odblokowanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
@piorasz

A ja bylem zablokowany na AS, powód wiadomo jaki

także tak to z tą sprawiedliwością ?

 

 

 

Dzisiaj czytam cos takiego

 

 

Przecież ja z rok nie pisałem (bo nie moglem) wiec za co ostrzeżenie ?

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piorasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.