Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

 

 

Prawda, ale jednym z aspektów funkcjonowania AS jest unikanie oczerniania innego forum audio, a tu ma to miejsce niestety. Co gorsza padają fałszywe zarzuty o jakieś ukryte biznesy, podczas gdy powszechnie wiadomo, że założyciele tamtego forum z biznesem audio nie mieli i nie mają nic wspólnego.

Ten watek nie jest o tym. Pisanie postow typu, ze super, ze sobie zalozyli stowarzyszenie itd. nic nie wnosi do tematu i takie posty beda usuwane.

I to nie jest zaden hejt, tylko watek dotyczy funkcjonalnosci TEGO forum. Wpisy dotyczace kazdej innej strony beda tu traktowane tak samo.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie KAŻDY absolutnie popełnia błędy. Ale błędy są po to, by je naprawiać, nie by o nich pół życia deliberować!

Wracacie tutaj przywróceni bo uznała Administracja, że jest sens Waszego uczestnictwa w życiu tego Forum - Forum AudioStereo.

 

Tematy "zaszłe" - uznaje się za niebyłe. Wywlekanie starych trupów z szafy, opluwanie moderacji, Administracji nie jest chyba tym, co należy uznać za formę podziekowania za przywrócenie do życia na Forum?

Tak jak nie akceptuje się promowania, pomawiania i opluwania innych miejsc w sieci - bez względu na to, co kiedyś było i jak było!

Oczekujemy poszanowania własnego forum - oczekujemy by szanować innych.

Wszelkie szkalowanie innych miejsc w sieci traktuje się jako nie tylko złamanie Regulaminu, ale po prostu nie na miejscu i małostkowe.

 

Pora definitywnie zamknąc rozdział kłótni o tematy sprzed czasem kilku lat. Czemu ma służyc te wzajemne napinanie i naparzanie?

 

Ma ktoś potrzebę powrotu na Forum AS? Prosimy o kontakt z moderacją/Administracją.

Korzysta ktoś z innych miejsc w sieci? Niech szanuje każde z nich, bo jest współodpowiedzialny za to miejsce i jednoczesnie jest gościem na określonych zasadach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rola i wpływ moderacji są przereklamowane. Podział to odwieczne prawo natury i nie ma się nad czym specjalnie napinać, to historia. Kwintesencja funkcjonowania takiego portalu, to napływ nowej treści o różnych sprzętach. Audiostereo powinno nagradzać i zachęcać użytkowników do budowania takiego kontentu. Również rozwój funkcjonalności, profil użytkownika, polubienia powinien pójść w tym kierunku. Wymaga to oczywiście jakiejś inicjatywy i zaakceptowania faktu, że dla wielu pasywnych użytkowników dotychczasowa formuła jest wyczerpana, a publikowana treść w większości zbyt mało atrakcyjna. Moim skromnym zdaniem w tym kierunku warto prowadzić dyskusje, a nie nad postępowaniem byłych moderatorów. Vlado doskonale wiedział jaka jest jego rola i jak się to zakończy. Pozdrawiam Cię przy okazji Władku :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Plastik, czemu mi zablokowałeś nowy watek? Proszę o rzeczowe wyjaśnienie sprawy bo zupełnie tego nie rozumiem!

Powód masz wpisany w zamkniętym wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Vlado doskonale wiedział jaka jest jego rola i jak się to zakończy. Pozdrawiam Cię przy okazji Władku :)

 

Delikatnie pisząc Vlado nadużywał władzy i to bardzo. Przez niego z AS odeszło około 1000 doświadczonych Userów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Rola i wpływ moderacji są przereklamowane. Podział to odwieczne prawo natury i nie ma się nad czym specjalnie napinać, to historia. Kwintesencja funkcjonowania takiego portalu, to napływ nowej treści o różnych sprzętach. Audiostereo powinno nagradzać i zachęcać użytkowników do budowania takiego kontentu. Również rozwój funkcjonalności, profil użytkownika, polubienia powinien pójść w tym kierunku. Wymaga to oczywiście jakiejś inicjatywy i zaakceptowania faktu, że dla wielu pasywnych użytkowników dotychczasowa formuła jest wyczerpana, a publikowana treść w większości zbyt mało atrakcyjna. Moim skromnym zdaniem w tym kierunku warto prowadzić dyskusje, a nie nad postępowaniem byłych moderatorów. Vlado doskonale wiedział jaka jest jego rola i jak się to zakończy. Pozdrawiam Cię przy okazji Władku :)

Stad tez bedzie nowy silnik i nowe kluby.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, to powyzej to jest akurat fakt. Mowa o poscie k. Szpieg. A tacy userzy to podstawa jakosci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powód masz wpisany w zamkniętym wątku.

Nie ma powodu wpisanego. Przynajmniej z androida nie widac.

 

Poza tym skoro ktos pisze klamstwa publicznie, to dlaczego uniemozliwiasz obnazenie tego procederu przed publika? Tu o to co publika widzi chodzi, a nie o to, zeby kopac sie z klamca na pw. Rece opadaja, ze takie rzeczy trzeba tlumaczyc, bo ktos sam na to nie wpadnie albo ma to najzwyczajniej w doopie.

 

 

Powód masz wpisany w zamkniętym wątku.

 

Nie ma powodu wpisanego. Przynajmniej z androida nie widac.

 

Poza tym skoro ktos pisze klamstwa publicznie, to dlaczego uniemozliwiasz obnazenie tego procederu przed publika? Tu o to co publika widzi chodzi, a nie o to, zeby kopac sie z klamca na pw. Rece opadaja, ze takie rzeczy trzeba tlumaczyc, bo ktos sam na to nie wpadnie albo ma to najzwyczajniej w doopie.

 

plastik1989

 

Nie ma powodu wpisanego. Przynajmniej z androida nie widac.

 

Poza tym skoro ktos pisze klamstwa publicznie, to dlaczego uniemozliwiasz obnazenie tego procederu przed publika? Tu o to co publika widzi chodzi, a nie o to, zeby kopac sie z klamca na pw. Rece opadaja, ze takie rzeczy trzeba tlumaczyc, bo ktos sam na to nie wpadnie albo ma to najzwyczajniej w doopie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie pisząc Vlado nadużywał władzy i to bardzo. Przez niego z AS odeszło około 1000 doświadczonych Userów.

 

Jest to bardzo błędna diagnoza. Nie będę Ci mówił, abyś poczytał posty dwa lata przed „efektem kumulacji” i co się wtedy działo pomiędzy userami, bo szkoda Twojego czasu. Wiele osób wręcz płaczącym tonem prosiło o zaprowadzenie porządku przez moderację. Podejście było jednak takie, aby minimalistycznie ingerować w HIEND. Vlado w tamtych czasach był grzecznym userem w dziale analog. Późniejszy rozwój sytuacji jest znany i zamknięty. Trzeba jak mówiłem skoncentrować się na przyszłości, a nie biciu piany o starych sprawach, bo to nudne i świadczy tylko o ograniczonym i zamkniętym na nowe rozwiązania umyśle :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastik1989

 

Nie ma powodu wpisanego. Przynajmniej z androida nie widac.

 

<moderator: widać tam mój wpis z wyjaśnieniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) >

 

Poza tym skoro ktos pisze klamstwa publicznie, to dlaczego uniemozliwiasz obnazenie tego procederu przed publika? Tu o to co publika widzi chodzi, a nie o to, zeby kopac sie z klamca na pw. Rece opadaja, ze takie rzeczy trzeba tlumaczyc, bo ktos sam na to nie wpadnie albo ma to najzwyczajniej w doopie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma powodu wpisanego. Przynajmniej z androida nie widac.

 

Poza tym skoro ktos pisze klamstwa publicznie, to dlaczego uniemozliwiasz obnazenie tego procederu przed publika? Tu o to co publika widzi chodzi, a nie o to, zeby kopac sie z klamca na pw. Rece opadaja, ze takie rzeczy trzeba tlumaczyc, bo ktos sam na to nie wpadnie albo ma to najzwyczajniej w doopie.

 

Jest takie stare powiedzenie - na władzę nie poradzę.

ps. dostałem ostrzeżenie w wiadomości prywatnej, za to, że publicznie chciałem wyjaśnić pomówienie. Oczywiście dodam, ze grzecznie chciałem to wyjaśnić bez żadnych spinek, ale jak widać nie wolno mi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szpieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie pisząc Vlado nadużywał władzy i to bardzo. Przez niego z AS odeszło około 1000 doświadczonych Userów.

 

Powiem więcej. Dla administracji i moderacji jest zawsze problem podjęcia decyzji, czy należy dać komuś bana, który na forum jest popularny, znany i pisze dużo ciekawych rzeczy, ale swoim zachowanie wprowadza toksyczna atmosferę poprzez agresje. Tak się kręci każdy blog i portal. Jeśli o tym nie wiesz, to nie masz pojęcia o czym piszesz. Błędem było to, że pewne decyzje zostały podjęte za późno, a Vlado już się faktycznie z tymi banami później rozpędził, ale to już masa krytyczna została wcześniej przekroczona. Nie ma tu niczego nowego, tak to w każdej internetowej społeczności funkcjonuje. Gdyby taki Vlado był rok wcześniej i trochę więcej tłumaczył, a nie działał tak z automatu, to inaczej by to wyglądało. Kozioł ofiarny jest, to w sumie niech się ci co mają wypłaczą jeszcze i lecimy z tematem. Może już Szpieg słuchałeś nowych Confidence :) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stad tez bedzie nowy silnik i nowe kluby.

Gadżety, gadżety, gadżety. A tu o ludzi chodzi przecież, nie o algorytmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej. Dla administracji i moderacji jest zawsze problem podjęcia decyzji, czy należy dać komuś bana, który na forum jest popularny, znany i pisze dużo ciekawych rzeczy, ale swoim zachowanie wprowadza toksyczna atmosferę poprzez agresje. Tak się kręci każdy blog i portal. Jeśli o tym nie wiesz, to nie masz pojęcia o czym piszesz. Błędem było to, że pewne decyzje zostały podjęte za późno, a Vlado już się faktycznie z tymi banami później rozpędził, ale to już masa krytyczna została wcześniej przekroczona. Nie ma tu niczego nowego, tak to w każdej internetowej społeczności funkcjonuje. Gdyby taki Vlado był rok wcześniej i trochę więcej tłumaczył, a nie działał tak z automatu, to inaczej by to wyglądało. Kozioł ofiarny jest, to w sumie niech się ci co mają wypłaczą jeszcze i lecimy z tematem. Może już Szpieg słuchałeś nowych Confidence :) ?

 

Coś Ci powiem raz, aby nie otwierać tu wątku, bo nie chcę tu robić zamętu.

Jest takie miejsce w naszym kraju gdzie użytkownicy+ są traktowani z szacunkiem przez moderację i gdzie, nie ma agresji ze strony użytkowników do moderacji. Jest ogromna swoboda słowa i nikt jej nie nadużywa. - Chyba nic więcej nie potrzeba dodawać.

 

Może już Szpieg słuchałeś nowych Confidence :) ?

 

Niestety jeszcze nie. Dynaudio oficjalnie przeniosło dystrybucję na marzec 2019r. Szkoda, bo już teraz na AVS miały być wszystkie modele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Jest takie stare powiedzenie - na władzę nie poradzę.

ps. dostałem ostrzeżenie w wiadomości prywatnej, za to, że publicznie chciałem wyjaśnić pomówienie. Oczywiście dodam, ze grzecznie chciałem to wyjaśnić bez żadnych spinek, ale jak widać nie wolno mi.

Dostałeś ostrzeżenie (0pkt), bo taka forma pozwala moderatorowi oficjalnie zwrócić się do użytkownika w sposób dający się później skontrolować przez innych moderatorów i administrację. Gdybym wysłał PW, nikt prócz nas dwóch nie miałby dostępu do tego i trudniej takiego moderatora kontrolować czy nie przekracza uprawnień.

 

Zarówno Administratorzy jak i moderatorzy pisali kilkukrotnie, że proszą by temat innych platform internetowych, nie był na audiostereo poruszany.

Wychodząc Ci na przeciw, podsunąłem alternatywne rozwiązanie (PW z hi_aro) lub teraz mam drugi pomysł: załóż na NA stosowny wątek i tam podyskutuj z hi_aro.

EOT

 

Kilka razy wyslalo moja odpowiedz, a dostawalem info, ze temat nie istnieje, czy jakos tak.

OK, posprzątam to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci powiem raz, aby nie otwierać tu wątku, bo nie chcę tu robić zamętu.

Jest takie miejsce w naszym kraju gdzie użytkownicy+ są traktowani z szacunkiem przez moderację i gdzie, nie ma agresji ze strony użytkowników do moderacji. Jest ogromna swoboda słowa i nikt jej nie nadużywa. - Chyba nic więcej nie potrzeba dodawać.

 

Ależ oczywiście. Zostały wyciągnięte wnioski i teraz ci sami użytkownicy, którzy tutaj robili piekiełko zachowują się jak aniołki. Po co następuje podział, aby odciąć się od innych userów nad którymi nie jest w stanie zapanować moderacja. Potwierdzasz tylko to, co ja wcześniej napisałem. Zresztą te same osoby nadal jak tylko mogą tutaj jakoś już tak wysokich standardów nie stosują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy wyslalo moja odpowiedz, a dostawalem info, ze temat nie istnieje, czy jakos tak.

 

Skrypt Forum ma chyba jakiegoś buga, kilka osób to doświadczyło, w tym i ja. Po wysłaniu, gdy otrzymasz ten komunikat, Twój post i tak się zapisał - jak odświeżysz, to będzie widniał :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Dlatego nie chcemy juz zwlekac z updatem i zrobic go jak najszybciej.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej znanych mordek - siema Darek, siema Sławek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) 2piwko.gif

 

Dlatego nie chcemy juz zwlekac z updatem i zrobic go jak najszybciej.

 

Znamy już jakiś termin? Czy po prostu któregoś pięknego poranka obudzimy się w nowym? :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam ironię na odległość, czy może się mylę?

 

Poczucie humoru u mnie jest zawsze na pierwszym miejscu. Cała reszt interesuje mnie jedynie odświętnie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Roxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej znanych mordek - siema Darek, siema Sławek Dołączona grafika Dołączona grafika

Cześć, cześć, wszedłem na chwilke a tu taka miła niespodzianka:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej znanych mordek...

To teraz "mordki" bierzta się za pisanie na temat w wątkach tematycznych. Bo jeszcze chwila, a będzie trzeba walczyć o powrót Vlado.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.