Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Sine Metu napisał:

 


Ile to kosztuje i co daje?

Kiedy waść myślisz ze swym siwym włosem do tego grona dołączyć?

Czy swe gościnne progi przed nami otworzysz i zdjęcia zechcesz ukazać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)

Fotki wrzucam przez Tapatalk, to nie ma problemu.

Dzięki za wyjaśnienie.

zakładasz watki tematyczne i je prowadzisz / np dodatkowe foty /  -dostajesz
jak zawsze musi byc uzasadnienie
Kiedy waść myślisz ze swym siwym włosem do tego grona dołączyć?
Czy swe gościnne progi przed nami otworzysz i zdjęcia zechcesz ukazać?
Byłem mały, to pokazywałem

Co to za moda jakaś dziwna, żeby zdjęcia prywatne do internetu wrzucać, kompleksy czy co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sine Metu napisał:

Co to za moda jakaś dziwna, żeby zdjęcia prywatne do internetu wrzucać, kompleksy czy co...

O prywacie tu waszmość mowy być nie może, gdyż lico twe skrzętnie skryte zostaje. Tu jedynie lud prosty Cię prosi o promyk tej hi endowej pożogi co to skrywana za Twym skromnym progiem być musi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
O prywacie tu waszmość mowy być nie może, gdyż lico twe skrzętnie skryte zostaje. Tu jedynie lud prosty Cię prosi o promyk tej hi endowej pożogi co to skrywana za Twym skromnym progiem być musi.
Szymon, ja mam Hi-Fi i żaden Hi-End do szczęścia mi potrzebny nie jest. A nawet bym nie chciał być wiecznie nieszczęśliwy - bo można lepiej, i lepiej, i lepiej... I tak do (...) śmierci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z wątków moderator cir napisał: "sądze ze prowokujecie siebie nawzajem z premedytacja i moderacja w tym przypadku pozostawi sprawe ewolucji i doborowi naturalnemu".

Ewidentnie brakuje tu jeszcze zalecenia ekumenicznej modlitwy. Nie jest to atak na Moderację, tylko zwrócenie uwagi na ważny problem. Moderator widzi, że w tamtym wątku narusza się Regulamin i Netykietę, a mimo to bagatelizuje ten stan rzeczy. Jest to  zaniechanie, które skutkuje obniżaniem poziomu dyskusji. W wielu wątkach na Bocznicy widoczne są hejtujące watahy, które starają się zakłócić dyskusję na argumenty. Zdanie się tylko na ewolucję i dobór naturalny nie pomoże.

Może skoro są punkty dodatnie należy zastosować punkty ujemne. "Cennik" Moderacji przyznaje odpowiednią ilość punktów za wykroczenie. Może skutecznym sposobem na hejt będzie odejmowanie za 1 karny punkt 1000 pozytywów lub dodawanie 1000 negatywów, w zależności ile kto uzbierał. Na pewno kłócić będziemy się nadal, ale może inteligentniej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc znam na razie tylko jednego uzytkownika , który pisze tu dla punktów reputacji:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, slawek.xm napisał:

Prawdę mówiąc znam na razie tylko jednego uzytkownika , który pisze tu dla punktów reputacji:)

Nie chodziło mi o tzw. reputację, ale o merytoryczny poziom i rzeczywistą wiarygodność. Dlatego, żadnego nicka nie wymieniam.

Nie wiem, czy zauważyłeś, że plusy poza Bocznicą przyznawane są w sposób bardziej wyważony. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Byłem założycielem tematu ,,Philips to nie Philips'' na tym forum. Temat ten był tutaj obecny od lat i nagle forumowicze zauważyli, że zniknął bez śladu. Nikt nie wiedział dlaczego. Pytałem moderację, administrację i nikt wiedział gdzie tkwi przyczyna jego zniknięcia.

Po paru dniach moich dociekań okazało się , że temat po raz kolejny został ukryty na bocznicy przez moderatora. W końcu do tego kroku przyznał się moderator arkadowski. Żeby było jeszcze trudniej go odnaleźć, został on połączony z tematem ,, Uwaga. Rękojmie według sklepu RTV i AGD'' . arkadowski robiąc to nie podpisał się pod swoim działaniem, nie podał przyczyny tego moderacyjnego kroku, nie napisał nigdzie nawet, że to robi jak się robi łącząc czy przenosząc dany temat do innego  działu.

Walczę od paru dni o przywrócenie go działu Kino Domowe, ale bezskutecznie. W dyskusji na priv uczestniczy trzech administratorów i dwóch moderatorów w tym arkadowski.

Nie jest to pierwszy przypadek, gdy mój temat, który nie łamie regulaminu, który jest tutaj obecny od lat, w którym wypowiada się wielu forumowiczów zostaje ukryty na bocznicy. Poprzednio o przywrócenie tematu walczyłem ponad rok.

Obecnie już nie mam takiej cierpliwości. Proszę więc administrację o wykreślenie mnie spośród grona forumowiczów.

Nie jestem w stanie zaakceptować po raz kolejny tego rodzaju nakładanej na mnie cenzury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Zyzol napisał:

Zażyłeś mnie. :-)

Do tej pory uważałem, że nie ważne gdzie, ale ważne jak. 

Takie podejście popieram i szanuję

tylko realia forum są inne

jedynym sposobem na załatwienie tej sprawy jest całkowita likwidacja reputacji

a zdanie na temat konkretnego uzytkownika kazdy niech sobie wyrabia sam:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zyzol napisał:

W jednym z wątków moderator cir napisał: "sądze ze prowokujecie siebie nawzajem z premedytacja i moderacja w tym przypadku pozostawi sprawe ewolucji i doborowi naturalnemu".

Ewidentnie brakuje tu jeszcze zalecenia ekumenicznej modlitwy. Nie jest to atak na Moderację, tylko zwrócenie uwagi na ważny problem. Moderator widzi, że w tamtym wątku narusza się Regulamin i Netykietę, a mimo to bagatelizuje ten stan rzeczy. Jest to  zaniechanie, które skutkuje obniżaniem poziomu dyskusji. W wielu wątkach na Bocznicy widoczne są hejtujące watahy, które starają się zakłócić dyskusję na argumenty. Zdanie się tylko na ewolucję i dobór naturalny nie pomoże.

Może skoro są punkty dodatnie należy zastosować punkty ujemne. "Cennik" Moderacji przyznaje odpowiednią ilość punktów za wykroczenie. Może skutecznym sposobem na hejt będzie odejmowanie za 1 karny punkt 1000 pozytywów lub dodawanie 1000 negatywów, w zależności ile kto uzbierał. Na pewno kłócić będziemy się nadal, ale może inteligentniej.

 

widze ze po ostanim twoim wystepie z Kubica nadal szukasz problemów z moderacją wiec wyjasniam 

informacja w watku jet oficjalnie wpisana wyłacznie  dla osoby raportującej wpisy i jednoczesnie bioracej udział w tej dyskusji , zgłaszającej sie jednoczesnie do admina i moderacji z prosbami o usuwanie punktów itd 

koniec zabawy w kotka i myszke albo wiesz co robisz albo daj sobie spokój 

moderacja nie ma zamiaru byc strona w dyskusji i wiecznie okrslac kto kogo bardziej obraził , kontynuowanie zabawy zakonczy pisanie na forum 

ogólnie dziecinada . EOT poszukaj zajęcia gdzie indziej 

37 minut temu, HQ150 napisał:

Obecnie już nie mam takiej cierpliwości. Proszę więc administrację o wykreślenie mnie spośród grona forumowiczów.

Nie jestem w stanie zaakceptować po raz kolejny tego rodzaju nakładanej na mnie cenzur

po to masz specjalny watek PW z administratorem aby go informowac o wszystkim jak równiez sledzic na biezaco prace admina w tym temacie 

powyzszy wpis jest kolejnym manifestem pełny przekłaman i własnych interpteracji faktów aby ugrac swoje na forum otwartym tylko nie wiem co 

ilosc adminów jest ograniczona , nadal pracuja nad łataniem forum i podstawowych usług 

czekasz na próbe rozdzielenia watków o czym dobrze wiesz 

jesli rzeczywiscie masz palacy problem do omówienia w wątku załóż taki sam watek a tamten zle złaczony  w koncu moze da się przeniesc i połaczyc z najnowszym 

jak rezygnujesz to napisz to uczciwie w PW z adminem tak jak zreszta wymaga sie przy likwidacji konta 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
18 minut temu, cir napisał:

czekasz na próbe rozdzielenia watków o czym dobrze wiesz 

Nieprawda.

arkadowski wczoraj poinformował mnie, że jeśli ma coś być zrobione  z tym tematem, zostanie zrobione wczoraj wieczorem. Widziałeś to i Ty i trzech administratorów.

Nie lubię wychodzić chyłkiem z miejsca w którym jest sporo osób z którymi rozmawiałem.

Podałem więc nie tylko administracji ale i forumowiczom przyczyny swojej decyzji.

Każdy ma prawo to ocenić jak uważa.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz rozumiem ze to takie ultimatum było albo naprawiają w nocy albo nie , nie naprawili - wyjazd 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie posprzątana zakładka Kluby z  tematów które nie mają wpisów, mają po kilka - tematy z przed kilku lat - 10/15?

Znajdują się tam tematy z pytaniami "jaki wzmacniacz do kolumn", zdublowane marki itp

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, cir napisał:

teraz rozumiem ze to takie ultimatum było albo naprawiają w nocy albo nie , nie naprawili - wyjazd 

 

Nie, cir nie tak.

Od tygodnia staram się uzyskać odpowiedź na pytanie kto to zrobił, dlaczego i kiedy temat powróci w należne mu miejsce.

Wczoraj jak sam wiesz dowiedziałem się wreszcie że zrobił to arkadowski. I to arkadowski napisał, że jeśli ma coś zrobić z tym tematem, a uzależniał to od decyzji administracji która też licznie reprezentowana uczestniczyła w naszej rozmowie, to zrobi to wczoraj. Nie było i nie ma jasnej decyzji że temat wróci, wiesz o tym, bo też w tej dyskusji uczestniczysz.

Termin wczorajszy minął, rano znowu do Was się odezwałem i mimo, ze zapoznaliście się z moją wypowiedzią nikt mi słowem nie odpowiedział i nikt też tematem się nie zajął.

A ja tak jak napisałem poprzednio nie będę z własnej woli brał udziału na forum, na którym są stosowane tego rodzaju praktyki.

Gdyby to był pierwszy raz, to pewnie moja cierpliwość byłaby większa. Niestety to już raz kolejny, kiedy to mój temat po cichu, bez podania przyczyny anonimowy moderator chowa na bocznicy. 

Jak sam widzisz, nie chodzi o żadne naprawianie w nocy, tylko o to, że od tygodnia nie otrzymałem zapewnienia że decyzją administracji/moderacji temat wróci do działu Kino Domowe.

Była tylko wypowiedź arkadowskiego że JEŚLI będzie coś z tematem robił, to zrobi to WCZORAJ.

Wczoraj nikt niczego nie zrobił i nikt się do mnie słowem nie odezwał.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal uważam ze trzeba czekac bo jest ich zbyt mało jak na prace która wzieli

arkadowski pewnie się odezwie jak skonczy prace albo "coś "wygra bo chyba "coś" takiego sugerował /sport/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
11 godzin temu, cir napisał:

nadal uważam ze trzeba czekac

O.K. mogę poczekać tylko powiedz mi konkretnie na co i do kiedy?

 

11 godzin temu, cir napisał:

arkadowski pewnie się odezwie jak skonczy prace albo "coś "wygra bo chyba "coś" takiego sugerował /sport/

arkadowski był obecny na forum wczoraj i się nie odezwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moderacja to nie etatowi pracownicy jak wiesz stąd moje deklaracje co zrobia admini sa do konca jedynie deklaracjami 

znów czekamy na prace adminów 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Tylko jak sam widzisz tak to mogę czekać nie wiadomo do kiedy i nie wiadomo na co.

Kolejne dni mijają i cisza w sprawie.

Nikt mi nie mówi, czy temat wróci na dawne miejsce i kiedy, mimo powtarzanych przeze mnie wielokrotnie zapytań.

Przedtem miałem czekać bo był przerwa sylwestrowo- noworoczna teraz mamy kolejny weekend i znowu każesz mi czekać bo adminów nie ma. Ale faktycznie jesteś jedynym moderatorem który przynajmniej stara się coś w tej sprawie zrobić za co dziękuję, więc zgodnie z Twoją sugestią przeczekam ten weekend. W poniedziałek mam nadzieję sprawę załatwimy definitywnie. W tą albo w tamtą stronę. Chyba nie ma sensu czekać na kolejny weekend.

Ciekawe w sprawie jest też to, że admini o łączeniu tematów i ukrywaniu na bocznicy nic nie wiedzieli jak robił to arkadowski. Ale teraz jak miałby on posprzątać ten bałagan który zrobił i przywrócić temat w należne mu miejsce to już trzeba zgodę adminów.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO -moderator nie ma narzedzia do cofnięcia połączenia tematów 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.01.2019 o 15:25, HQ150 napisał:

Nie jestem w stanie zaakceptować po raz kolejny tego rodzaju nakładanej na mnie cenzury.

Ale dlaczego tak perfidnie kłamiesz? I ostrzegam Cię publicznie - Twoje dalsze zagrywki w postaci tych kłamstw przełożą się wprost na punkty ostrzeżeń!

Masz świadomość tego, że Twój temat z przyczyn technicznych oraz błędu moderatora (mojej osoby) z powodów zmiany silnika i inaczej funkcjonującego silnika został przypadkowo przeniesiony na Bocznicę. Zostało Ci to wyjaśnione na PW w którym brało udział więcej osób.

Twoje pogrywanie i notoryczne powracanie do sytuacji sprzed kilku lat właśnie się skończyło w tym momencie, a powodem jest notoryczne zarzucanie moderacji cenzurowanie Twoich postów. Wystarczy tych kłamstw i oszczerstw. Nie da się po dobroci i nie rozumiesz jak człowiek, że zmiana silnika niesie za sobą pewne czasem nieoczekiwane sytuacje - Twoja sprawa. Ale kłamstw i oszczerstw w naszą stronę nikt znosił NIE BĘDZIE tym bardziej, że przez kilka godzin miałeś tłumaczone dlaczego wystąpiła taka, a nie inna sytuacja z tematem na Forum.

Tak jak miałeś napisane wprost - masz czasem za duże oczekiwania patrząc na swoje zbyt pretensjonalne zachowanie względem innych, ale i moderacji czy Administracji.

Temat został przywrócony do właściwego działu (Kino domowe) oraz został zmieniony tytuł na taki, jak w poście powyżej "Philips to nie Philips".

Ze względów technicznych na teraz więcej działań w tym temacie NIE BĘDZIE. Dlaczego - też to miałeś wyłozone jak dziecku wykłada się ile jest 1+1.

Kolejne teksty o cenzurze czy powrót do tematu sprzed kilku lat = punkty ostrzeżeń i ban w tym temacie. To juz nie jest nawet dopominanie się o naszą reakcję, ale świadome przekręcanie faktów i budowanie na sytuacji sprzed lat - kłamliwego obrazu obecnego Forum AS. A to Szanowny Kolego jest wprost działaniem na szkodę tego miejsca.

Dlatego przyjmij powyższy post jako oficjalne ostrzeżenie, że kolejnych bzdur o panującej tutaj cenzurze czy powroty do czegokolwiek sprzed lat skończą się natychmiastową reakcją moderacji. Bo jeśli pół dnia tłumaczyliśmy Ci powód zaistniałej sytuacji z przeniesieniem tematu, to wypadałoby przynajmniej być uczciwym wobec faktów. A kwestia "bo wieczorem"... chciałbym zauważyć, że na Forum nie jesteś jedyny, a moderacja pewne działania MUSI realizowac w jakiejś sensownej kolejności. Nie każdy moderator może pozwolić sobie na siedzenie przed komputerem 24/7. Tyle tylko, że Ty to wiesz ale znów pojawił się wg. Ciebie powód, by pisać kłamstwa i oczerniać moderację, i Forum jakoby ktoś stosował tutaj zamordyzm i cenzurę względem Twojej osoby.

Koniec tego udawania, że przełkniemy każde kłamstwo i oszczerstwo w naszą stronę.

Temat uważam za zakończony DEFINITYWNIE.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.01.2019 o 20:24, cir napisał:

nadal uważam ze trzeba czekac bo jest ich zbyt mało jak na prace która wzieli

arkadowski pewnie się odezwie jak skonczy prace albo "coś "wygra bo chyba "coś" takiego sugerował /sport/

Nie zawsze można być 24/7 na Forum o czym wszyscy wiemy. Nie tylko moderatorzy mają prywatne życie i jakieś obowiązki życia.

I jest dokładnie jak piszesz, zaraz jak wróciłem na Forum po "aż" jednodniowej nieobecności (bo wczoraj byłem kilkanaście minut w doskokach) zająłem się tą "niecierpiącą dla całego Forum AS" sprawą.

Jakoś moderator @cir nie miał problemu z odczytaniem moich intencji i zapowiedzi, że jak tylko wrócę do "obiegu" na Forum - sprawa zostanie załatwiona.

Została - temat został przeniesiony we właściwe miejsce. Na ew. rozdzielenie potrzeba więcej czasu by zrobić to z głową (o ile na tym silniku jesteśmy w stanie jako moderatorzy to zrobić). 

Szkoda tylko, że "tak nagląca sprawa" i "temat żywotny" dla Forum AS przy okazji wyciąga brudy sprzed iluś tam lat, co do których nikt z obecnej moderacji nawet palcem się nie dołożył.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przez tyle dni (sob 11.01 do pn 12.38) HQ150 nawet nie przeprosił za zarzuty.

Nie rozumiem postawy "klient nasz pan". Tu raczej dorosła brać ale, jak widzę, o braterskie relacje trudno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Nie uczestniczyłeś w rozmowie na priv pomiędzy adminami, moderacją i mną. Nie masz więc pojęcia o sprawie.

Proszę więc, żebyś był uprzejmy nie pomawiać mnie o jakąś konieczność przepraszania.

Nie komentuję oświadczenia arkadowskiego, bo jak sam czytałeś tego zabronił i zamknął temat definitywnie.

Myślę, że Ciebie też to dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie admini. Mam mały problem z kontem. Po zmianie silnika na moim koncie pojawił się stary nieaktualny mail, do którego nie mam od wielu lat dostępu. Chcąc go zmienić na obecny, którym się posługuję dostaję komunikat, że ktoś już używa tego maila. To oczywiste, gdyż używałem go ja na tym koncie przed zmianą. No i kółeczko się zamyka... Czy mogę prosić o interwencję?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Koobal

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Koobal napisał:

Panowie admini. Mam mały problem z kontem. Po zmianie silnika na moim koncie pojawił się stary nieaktualny mail, do którego nie mam od wielu lat dostępu. Chcąc go zmienić na obecny, którym się posługuję dostaję komunikat, że ktoś już używa tego maila. To oczywiste, gdyż używałem go ja na tym koncie przed zmianą. No i kółeczko się zamyka... Czy mogę prosić o interwencję?

Sprawa zgłoszona do Administracji. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki komunikat jak na zrzucie,co jest powodem?

w zakładce :Kluby,w jednym wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.