Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o usunięcie mojego konta wraz ze wszystkimi wpisami. 

Wg mnie forum stacza się coraz bardziej na psy a ja nie zamierzam w tym uczestniczyć, gdyż jest to sprzeczne z moimi poglądami oraz zasadami. Kto ponosi za to winę? Niech na to pytanie odpowie sobie Administracja lub właściciel forum. 

W komunie już raz żyłem i nigdy do niej nie chciałbym wracać!!! 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij o usunięciu wpisów

odkąd je zamieściłeś straciłeś prawa autorskie przynajmniej na 5 lat:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:

1. Co tam tak dziś muli i zaskoczyć nie chce? Gmeracie gdziesik, cosik?

2. piorasz - nie moja sprawa i przepraszam za wtrącanie się - ale gdyby tak pogrzebać w Regulaminie, to niewykluczone, że już zakładając zamknięty/zawieszony Twój temat - powinieneś być hmmm... - poinformowany.

Uważam zresztą, że dwóch dorosłych, inteligentnych ludzi ZAWSZE dogadać się potrafi.

Pozdrawiam i proponuję zamknąć klaptoka, iść z psem na spacer lub naprawić spłuczkę sąsiadce. Już piąty dzień prosi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

1. Co tam tak dziś muli i zaskoczyć nie chce? Gmeracie gdziesik, cosik?

Najwyraźniej :-). Posty ładują się po naście minut :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyytam, zaraz tragedia...

Gołe baby i msze wczytują się (i biegają rześko) w ułamku sekundy.

Przecież wiesz...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy to część łączności on-line. Ale u mnie tekst ze strony ładuje się na fon przed nimi , potem znienacka przeskakuje i władowują się obrazki (zależne to od ilości chętnych zestawiaczy do połączenia - chyba duplexowego, z daną stacją bazową BBS).Forum nie ma przesadnie wielkiego na to wpływu, dostawca usług łączności już pewnie tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowo funkcjonalność" w zestawieniu z forum" jest teraz nieco chybione..

Ogólnie wszystko działa u mnie wolniej mulasto, i nie zauważyłem jakiś zmian in plus ale..Ja tam się nie znam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Фома
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacz. A u mnie śmiga!:-)

I nawet edytować mogę.

Szybciutko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum wstaje z kolan!:-)

Dziś - okej.

Jeszcze sprawdzę, czy edycja trafi i czy prędkość światła osiągnie...

 

Pacz. Nawet szybciej!!!:-)

A po co komu ten "powód edycji"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

A po co komu ten "powód edycji"?

co by Waćpaństwu niedomagania swojego rozumu objaśniać a przez to na większą krotochwilność się narażać

Waszmości ten dodatek nieprzydatny boś uczon w inszych lepszych czasach i na takowe terminy przygotowany jesteś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa! Tom nie wiedział...

Czyli - gdy siku, lub podrapanie kota się trafi, to cza wstrzymać?:-)

Lub przemyśleć, z kim się gada?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bezlitosna Niusia napisał:

Aaaaa! Tom nie wiedział...

Czyli - gdy siku, lub podrapanie kota się trafi, to cza wstrzymać?:-)

Gdy za potrzebą swoją , czy kocura Waść musisz, toć ten wystepek w powód edycji niechybnie wpisany byc musi:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie Panowie Właściciele i Administratorzy - rozczarowujecie mnie., Niby mamy nową odsłonę forum, a bufonowatość niektórych użytkowników jest nadal tolerowana. Donosicielstwo kwitnie, bo takie osoby są wybitnie przewrażliwione na punkcie swojej osoby i niszczą, korzystając ze znajomości każdy przejaw krytyki.

I nie ma znaczenia, czy są to słowa żartobliwe. Żartować z tych osób nie można.

Piszę tu oczywiście o naszym kochanym i uwielbianym Audio Show Supremo. Już sama sygnaturka pod awatarem świadczy o poziomie tej osoby. Można być świetnym organizatorem, robić jakieś wystawy, pisać o sprzęcie, ale nie zmieni to  tego, że pozostaje się na poziomie przedszkolaka obrażającego się o najmniejszy drobiazg i wykorzystując znajomości nie pozwala na najmniejszy przejaw krytyki.

I nie byłoby to jeszcze takie straszne, gdyby nie fakt, że wpisy tej osoby od strony merytorycznej roją się od błędów, przekłamań i niekonsekwencji. Są jak chorągiewka na wietrze ustawiająca się pod wpływem wiatru wiejącego od strony aktualnie będącego na tapecie dystrybutora.

Tego typu praktyki marketingowe są naganne moralnie, bo wykorzystując niewiedzę wprowadzają innych w błąd, narażając ich na straty. I to nie tylko finansowe, ale przede wszystkim takie, które szkodzą ich umysłom, robiąc z nich przysłowiową wodę,.

Nie wiem jak długo jeszcze to potrwa, ale kolega Elberoth nadal traktuje to forum jak swój prywatny folwark.

Obudźcie się wreszcie. Naprawdę bez Eberotha forum będzie nadal działać, bo nie on jest magnesem przyciągającym tu ludzi, mimo iż zapewne jest to jego marzenie, które z pewnością nie ma żadnych szans na spełnienie.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dużo innych miejsc w sieci - np.: facebook, instagram, twitter. Tam można realizować swoje celebryckie pragnienia i z pewnością znajdzie się tam odpowiednie grono osób, uwielbiające takie praktyki i zapewniające odpowiedni poziom tak bardzo pożądanego poklasku i uwielbienia.

Forum audio nie powinno być takim miejscem i mam nadzieję, że nim nie zostanie mimo wysiłków szanownego pana E.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne posty nie na temat i będą nagrody specjalne. Wystarczy już tych wzajemnych czułości.

 

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie. Bezsensowna gadanina łikendowa dwóch koleżków.

 

A teraz merytorycznie i serio:

Czy (i dlaczego) dopiero trzeba otworzyć "swój profil", by się dowiedzieć, ile ma się tzw. punktów ostrzeżeń? Głupoty pod awatarem drukujecie o jakimś "stażu", choć to też ważne...

Zanim się Moderacja zjeży i mnie obsobaczy - wiem, za co mam i nie wojuję bynajmniej. Słusznie się należały. Choć, gdybym był pewien od kogo - mocno bym protestował.

Zostawmy.

Pragnę jednak (i chyba nie tylko ja) wiedzieć co, jak , za co i-  WAŻNE! - od którego z Panów Moderatorów mam/y punkty lub obcyndalanie.

Uprzejmie dziękuję.

Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Kot, jak zwykle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie za to zniknał punkt, który dostałem w świątecznym prezencie

bardzo dziekuję za korektę i powiem jestem w  pozytywnym szoku aże szczęki nie moge znaleźć na podłodze

jednak cos się zmiania, co warto zauważyć

jeszcze raz dziękuję moderacji

i pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci "zniknął" punkt?

Wiesz?

Tak myślałem:-)

A - warto wiedzieć!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Nachalny kotek:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

dopiero trzeba otworzyć "swój profil", by się dowiedzieć, ile ma się tzw. punktów ostrzeżeń?

Jacku, nie trzeba. Wystarczy kursorem najechać na awatara i masz tam ilość pkt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, no, kurna - nie wiedziałem. Dzięki, winylowy Druhu.

A w telefonie?

Bo, jak napisałem onegdaj - na moim klaptoku tylko audiobooki i gadanina:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Piesek Amberek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telefonie nie wiem, nie używam do AS. Mam za grube paluchy ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak żyjesz, jadąc metrem?:-) Książka, czy krzyżówki?

I tak sobie myślę i nadzieja się budzi, że wreszcie Forum się we wszystkim ogarnie. Ku pożytkowi nam wszystkim.

I tym "gadatym", jak ja i tym innym, co handlują:-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

To jak żyjesz, jadąc metrem?

U mnie nie ma metra ;)
W tym co u mnie jeździ nie da się ani czytać, ani rozwiązywać krzyżówek. Trzęsie zbyt.
Pozostaje wpatrywać się z uśmiechem w oczęta co ładniejszych współpasażerek.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nam Moderacji Grupa da po punkcie, aaale - niech będzie!:-)

Ja tak moją cudną Kobiecinkx poznałem! Wchodzę do metra, wszyscy smyrają po ajchonach, a jedna - bida, chudziok, w okularach - książkę czyta. Chora, czy jak? Przepchnąłem się i zerkam: - polski tekst! 

"Zły", Tyrmanda.

I się już kilka lat ze sobą męczymy...

:-)

a i coraz fajniej się rozumiemy  

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Koty po mnie łażą:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
14 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Czy (i dlaczego) dopiero trzeba otworzyć "swój profil", by się dowiedzieć, ile ma się tzw. punktów ostrzeżeń?

Najeżdżasz myszką na swój nick nad awatarem i pojawi się "chmurka", a w niej jest ilość punktów ostrzeżeń.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do trzech razy sztuka!

Więc trzeci raz wnioskuję  o zrobienie porządku w zakładce CAŁA AKTYWNOŚĆ. Obecnie z niezrozumiały względów pokazuje wszystkie aktywności w kolejności postów niejednokrotnie do tego samego "gorącego" aktualnie tematu. Wygląda to np. tak, że obecnie połowa wyświetleń na każdej stronie to jest "Pod butem …….." reszta to coś o polowaniach czyli wszystko BOCZNICA, a interesujące merytoryczne tematy giną w tłumie i trzeba się do nich dokopywać przez kilka stron. Dlaczego nie może być tak jak kiedyś, czyli aktywny temat zbiorczo jednym wpisem, zwłaszcza, że w tych pobocznych wątkach jak widzę pisuje kilku tych samych forumowiczów, a muszą to widzieć inni, których jest o wiele więcej i nie są tym kompletnie zainteresowani bo polityki jest pełno gdzie indziej. Po prostu przekombinowaliście, przerost formy nad treścią.

PROSZĘ OSTANI RAZ, Przywróćcie poprzedni sposób wyświetlania czyli tak jak było w zakładce NOWE POSTY

Drugi wniosek to wyświetlanie stron po wejściu w dany temat. Zwykle startuje od pierwszej strony zamiast od ostatniej, nie wiem od czego to zależy. Jest to dość upierdliwe, za każdym razem trzeba klikać dodatkowo.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
11 minut temu, audiofan01 napisał:

Drugi wniosek to wyświetlanie stron po wejściu w dany temat. Zwykle startuje od pierwszej strony zamiast od ostatniej, nie wiem od czego to zależy. Jest to dość upierdliwe, za każdym razem trzeba klikać dodatkowo.

 

Klikasz w nazwę tematu - przenosi do pierwszej strony. Klikasz w kropkę lub datę ostatniego postu - przenosi do ostatniego postu. To jest zachowanie poprawne.

15 minut temu, audiofan01 napisał:

Więc trzeci raz wnioskuję  o zrobienie porządku w zakładce CAŁA AKTYWNOŚĆ. Obecnie z niezrozumiały względów pokazuje wszystkie aktywności w kolejności postów niejednokrotnie do tego samego "gorącego" aktualnie tematu. Wygląda to np. tak, że obecnie połowa wyświetleń na każdej stronie to jest "Pod butem …….." reszta to coś o polowaniach czyli wszystko BOCZNICA, a interesujące merytoryczne tematy giną w tłumie i trzeba się do nich dokopywać przez kilka stron. Dlaczego nie może być tak jak kiedyś, czyli aktywny temat zbiorczo jednym wpisem, zwłaszcza, że w tych pobocznych wątkach jak widzę pisuje kilku tych samych forumowiczów, a muszą to widzieć inni, których jest o wiele więcej i nie są tym kompletnie zainteresowani bo polityki jest pełno gdzie indziej. Po prostu przekombinowaliście, przerost formy nad treścią.

Cała aktywność jak wskazuje nazwa wskazuje CAŁĄ aktywność, czyli każdy jeden nowy post, który się pojawi. Polecam zakładkę Nieprzeczytana zawartość - https://www.audiostereo.pl/discover/unread/ 

Tam masz też filtry odnośnie przenoszenia do ostatniego posta itd.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.