Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, McGyver napisał:

taa...

Miałem na myśli docelowy target. Weterani takich tanich bajerów nie łykają. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łykaja gorsze

i to bez zmrużenia powiek

byle podane ... z wieksza gracją

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, jello napisał:

Miałem na myśli docelowy target. Weterani takich tanich bajerów nie łykają. 

Powiem więcej. Na mnie takie zagrywki działają zupełnie odwrotnie. Bardzo skutecznie zniechęcają mnie do marek w ten sposób reklamowanych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Temat ten decyzją Administracji został wyłączony. 
Proszę też nie drążyć tematu "dlaczego", sprawa jest zamknięta.
 
Ale niby "dlaczego" nie?
Bo tak wygodniej?
Bo "sponsor" kazał.
To był prywatny wątek z tego co pamiętam, opisany jako subiektywne odczucia.
Rozumiem że nie można mieć własnego zdania, bo sponsorowi to nie na rękę?
Nie widziałem wpisów z ostatnich dni ale tak można wywnioskować.
Mylę się?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Nie mylisz się. Mało tego, nie były tam opisane wrażenia z odsłuchu tylko autora tematu ale też innych forumowiczów nie z branży którzy przyjechali na odsłuch.

23 minuty temu, Bartosz_70659 napisał:

Ktoś w końcu zamknął ten wątek sponsorowany moderowany przez branzystow. Lepiej późno niż wcale.

O.K. 

Ale dlaczego w takim razie wymazano tylko ten jeden a nie wszystkie tematy zakładane przez branżę?

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)




O.K. 
Ale dlaczego w takim razie wymazano tylko ten jeden a nie wszystkie tematy zakładane przez branżę?


Może bezczelność ma swoje granice. Przecież i tak w wątku "klubowym" jadą po innych firmach po całości. Tak po prostu nie wypada. I już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, venom200 napisał:

To był prywatny wątek z tego co pamiętam, opisany jako subiektywne odczucia.
Rozumiem że nie można mieć własnego zdania, bo sponsorowi to nie na rękę?
Nie widziałem wpisów z ostatnich dni ale tak można wywnioskować.
Mylę się?

Tak, mylisz się.

Ten watek nie był prywatny.

Wątek był branżowy, utworzony przez branżystę.

 

Sytuacja byłaby podobna gdym ja jako właściciel restauracji utworzył watek/bloga z recenzjami knajp z tej samej miejscowości.

Czujesz w czym rzecz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie usuniecie watku Szymona to jakis absurd.Mozna traktowac wpisy z przymruzeniem oka,nie czytac watku,ale zeby odrazu usuwac.... .Raptem dwa razy Szymon "starl" sie w nim z Top Hi-Fi i od razu "kula w leb".... NIESMACZNE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, venom200 napisał:


Mylę się?

Tak -mylisz się w całej rozciągłości tematu. I nie czuję nawet potrzeby bawić się w wykład "dlaczego".

Napiszę tylko odpowiedź na Twoje jedno bzdurne stwierdzenie, a mianowicie na to:

 

8 godzin temu, venom200 napisał:

To był prywatny wątek z tego co pamiętam

Kolego PRYWATNE to jest FORUM AS.

Szymona prywatny to może być blog w sieci lub reklama - jeśli ją wykupi.

Ito wszystko w tym temacie, sprawa Szymona jest definitywnie zakończona - każdy widzi ta sprawę tak, jak chce ją widzieć. To nie oznacza tego, że Forum będzie żyło teraz przez kilka tygodni "problemem" Szymona.

Decyzja zapadła i na tym koniec, a snucie wszelkich teorii uważam za nie na miejscu, komu brakuje dreszczyku emocji - proponuję dobry horror, kto natomiast lubi wszelkiej maści teorie spiskowe - niech zapisze się do płaskoziemców.

I to tyle w tym temacie, dalsze dywagacje w temacie Szymona, Audio Klan itd. przez osoby trzecie - będą usuwane, a dla upartych znajdą się i nagrody upominkowe.

 

KROPKA 

29 minut temu, greg190872 napisał:

Dla mnie usuniecie watku Szymona to jakis absurd.Mozna traktowac wpisy z przymruzeniem oka,nie czytac watku,ale zeby odrazu usuwac.... .Raptem dwa razy Szymon "starl" sie w nim z Top Hi-Fi i od razu "kula w leb".... NIESMACZNE.

Kolego nie znasz temat więc skup się na czymś innym - absurdy szukaj gdzie indziej.

Tłumaczeń więcej nie będzie.

 

1 godzinę temu, rochu napisał:

ytuacja byłaby podobna gdym ja jako właściciel restauracji utworzył watek/bloga z recenzjami knajp z tej samej miejscowości.

I nadal to jedynie ćwierć prawdy - bo sprawa jest poważniejsza, o czym nikt nie ma pojecia i niech tak zostanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze - temat ten obejmuje funkcjonalność Forum, nie usunięcie kogoś z AS!

Forum AudioStereo to nie Szymon, a Szymon to nie Audiostereo! 

Forum AS bez Szymona przeżyje, Szymon bez Forum też.

I piszę to ostatni raz - skończcie uprawiać demagogię i snuć idiotyczne teorie, każde w sieci forum przyjmuje i usuwa ze swojego grona tysiące osób i nikt nie rwie włosów, nikt nie rzuca się w przepaść, nie zanotowano większej ilości zgonów z tego powodu, czy wizyt u stomatologa. Wyolbrzymiacie sprawę i kreujecie teorie spiskowe.

Zachowujecie się tak, jakby Szymon opłacił miejsce na swój blog, ktoś go za to skasował - a następnie usunął go z Forum, bo komuś się coś odmieniło.

Koniec tych bzdur. Kolejne posty o Szymonie czy tej sytuacji zostaną odpowiednio nagrodzone. Tworzycie szopkę jakich mało. Pora z tym skończyć.

I jeszcze jedno - na decyzję o usunięciu Szymona nie miały wpływu żadne firmy, osoby spoza Forum czy skryte/niejasne interesy firm trzecich - jak tutaj jest to pokazywane. I na tym definitywny koniec. 

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Informacyjnie, bo kilka osob o to pytalo - tak Szymon otrzymal bana. Powtorzymy jeszcze raz - amnestia nie oznacza braku moderacji. Osoby przywrocone szczegolnie powinny pokazac, ze nie sa tu po to, aby robic zadymy.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy zostanie naprawiony Tapatalk a bardziej jego prędkość działania mi brak odświeżania wątków powyżej 10 wstecz w zakładce gdzie brałem udział?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.12.2018 o 22:03, dskrzypczak napisał:

W tym watku prosimy zglaszac uwagi dotyczace moderacji itp

Prosiłbym kolegów usuwajacych wpisy o wziecie pod uwagę tego co własciciel napisał o tym watku jedenastego grudnia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałbym przypomniec ze to co się stało to nie jest okazja do kolejnych igrzysk tym bardziej ze moderacja nie ma nic do dodania ponadto co wpisał admin

to co się stało nam rowniez sie nie podoba / mnie z pewnościa/

wszelkie zastrzezenia w temacie Szymona prosze o wysyłanie bezposrednio do adminów - nie do nas

osoby atakujące Szymona - tu  przypomne ze zgodnie z niepisana zasadą tego forum osoba która nie moze sie juz  bronić nie moze/ nie powinna byc  atakowana

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, cir napisał:

a ja chciałbym przypomniec ze to co się stało to nie jest okazja do kolejnych igrzysk tym bardziej ze moderacja nie ma nic do dodania ponadto co wpisał admin

Wierzę Ci,

tylko zauwaz ,że abstrahujac od usunietego uzytkownika i samego wątku

jest kilka aspektów co do których uzytkownicy chcą się wypowiedzec

1. moderacja czynnie wspomagała watek eliminujac mozliwośc zabierania głosów przez kolegów o odmiennym zdaniu

2. dyskutujacy w watku zaangazowali się i merytorycznie i emocjonalnie i zapewne nawet bez załozyciela watek mógł się rozwijac dalej co zostało zaprzepaszczone

to sa wazne dla nas sprawy i niektórzy w tym ja chceli by wiedziec czy takie działania jak w tym konkretnym przypadku staja sie na forum norma i dlaczego

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już wszyscy wiedzą co i jak się stało z (...........), to może pora wyciągnąć jakieś wnioski? 

Częściowo rozumiem, że stanowcze działania moderacji i nagradzanie prezentami za pisanie nie zgodne linią przewodnią, miało uchronić ten słynny wątek, przed grillowaniem. Jednak tym razem przyniosło to odmienny skutek, czyli zbyt dużą pewność siebie założyciela i niemal prewencyjne banowanie. Każdy kto nie zgadzał lub wyrażał nawet wątpliwość, ban i pkt. Dostawały tam bana osoby, które były jednymi z najspokojniejszych i jedynie rzeczowo chciały podyskutować. NA forum się właśnie dyskutuje, ściera poglądy a nie prowadzi monologi...

Czy nie możecie w końcu ustalić jasnych zasad...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przypominam tylko, co już zostało jasno napisane wcześniej, że temat ten nie służy do dyskusji o tym kto, kiedy i dlaczego został zbanowany.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo widzę, że nie dociera do Was po dobroci i nie rozumiecie/nie chcecie zrozumieć tego, o czym piszemy. Temat Szymona nie dotyczy reklamodawcy/dystrybutora żadnej z marek w rozumieniu KRYTYKI produktu. 

I to jest sedno sprawy dla nas wszystkich - nie chodzi o krytykę jakiegoś produktu dokonaną przez Szymona

Na decyzję Administracji nie miał wpływu żaden reklamodawca - to kolejne ważne info dla wszystkich.

 

A najważniejsze następuje teraz:

Mamy dosyć oczerniania moderacji, że idziemy na pasku jakiejś firmy, że dajemy się kupić, że Forum AS jest tylko dla jednej tylko strony itd. Miarka się przebrała w temacie zaśmiecania tego tematu, Forum czy naszych PW, bo komuś wydaje się, że jak zaczną masowo nas atakować i zaśmiecać tematy na Forum, to nagle w cudowny sposób wszyscy zmienią zdanie i wróci Szymon.

Temat ten jest definitywnie zamknięty (Szymona) i nie służy nikomu.Dla jasności sprawy - już posypały się kary i ograniczenia w korzystaniu z Forum na 14 dni dla wszystkich szukających dziury w całym i prowokującym do zadymy.

Każdy kolejny post poniżej ciągnący ten temat i prowokujący do kłótni = punkty, ban w temacie i ban na 14 dni na całe Forum. Jak się uspokoi, wrócą zamknięte tematy i powrócą osoby, dla których zadyma na Forum to konieczność dnia codziennego.

Stawiamy jako moderacja sprawę jasno - NIKOGO NIE CHCEMY KARAĆ, nie chcemy nikomu ograniczać dostęp do Forum, ale jeśli zmuszacie nas do takich działań - tak też będziemy postępować. 

Nie ma więc mowy o zmowie i ukrytych złych intencjach wobec innych na Forum, chcemy spokoju i zaakceptowania decyzji Administracji o wykluczeniu Szymona z Forum AS bez doszukiwania się drugiego dna.

Dostaliście oficjalną informację Administracji i należy ją zaakceptować. 

Mod.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, arkadowski napisał:

 

 

Nie ma więc mowy o zmowie i ukrytych złych intencjach wobec innych na Forum, chcemy spokoju i zaakceptowania decyzji Administracji o wykluczeniu Szymona z Forum AS bez doszukiwania się drugiego dna.

Dostaliście oficjalną informację Administracji i należy ją zaakceptować. 

Mod.

 

Mam pytanie natury formalnej, czy można wykluczyć uczestnika forum bez podania przyczyny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, jello napisał:

Mam pytanie natury formalnej, czy można wykluczyć uczestnika forum bez podania przyczyny?

Wykluczenie z Forum wiąże się z otrzymaniem ostrzeżenia, które = informacją o powodzie tej decyzji.

Nie jest tak, że ktoś jest wykluczany bez stosownej informacji. Ale jest tak, że informacja ta jest traktowana jako PW i rozgłaszanie jej na Forum to złamanie Regulaminu.

Mam nadzieję, że sprawa jest jasna - dlatego o powodzie wykluczenia z Forum konkretnych osób nie będziemy dyskutowali publicznie, ani nie będą przekazywane pokrętnie i po cichu takie rzeczy. Osoby wykluczane z Forum mają świadomość powodu usunięcia ich z życia Forum.

Sprawę uważam za wyjaśnioną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższe jest zrozumiałe. User dostał informacje za co został usunięty z Forum - nam (pozostałym Użytkownikom), nic do tego. Koniec. Kropka. Nie wracajmy do tego.

Proszę nie odbierać tego jako atak na kogokolwiek, czy to Właściciela Forum czy Moderacje. Mam jednak pewien dyskomfort w sposobie zakończenia tej sprawy - pewnie dla tego że cenie sobie możliwość uczestnictwa w społeczności AS.

Mam swoje osobiste zdanie na temat Szymona, jego motywacji i nazwijmy to stylu w jakim prowadził dyskusje - jednak

Nie rozumiem tego dlaczego usunięty został wątek który przecież był na bieżąco moderowany?

W wątku nie wypowiadał się wyłącznie usunięty Użytkownik tylko wiele innych osób. Dla wielu Użytkowników zawarte w nim treści mogą być zwyczajnie wartościowe.

Wdg mnie wątek można było zamknąć (skoro nie ma już podmiotu - wszak to były "Szymona poszukiwania sprzętowe...) ale powinien być dostępny - choćby do odczytu

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • dskrzyp zmienił(a) tytuł na Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne
4 godziny temu, Sardyn napisał:

Nie rozumiem tego dlaczego usunięty został wątek który przecież był na bieżąco moderowany?

Temat został tymczasowo ukryty. Po czynnościach Administracyjnych i moderacyjnych przywrócimy do niego pełny dostęp.

W temacie Szymona - właściwym i jedynym kierunkiem pytań o losy Szymona czy powód jego usunięcia jest Administracja. Moderacja nie jest w tym przypadku odpowiedzialna za decyzję o odsunięciu w/w osoby i za jej dalsze losy. Sytuacja obecna z założycielem wspomnianego tematu jest w gestii Administracji i Właściciela, nie moderacji - nie moderacja podejmowała decyzje w tym zakresie.

EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odbanujecie, zbanowanych w wątku o "odsłuchach"? Byłoby to miłe "nowe otwarcie". 

Czy będą chcieli tam pisać, to już inna sprawa.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.