Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czym się właściwie różnią gwiazdki od kropek po lewej stronie temmatów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Less napisał:

Czym się właściwie różnią gwiazdki od kropek po lewej stronie temmatów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W gwiazdkach pisałeś, w kropkach jeszcze nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kukawa napisał:

To nie jest ban. Nikt z nas nie widzi klubu. Miałem podobnie jak wątek był czyszczony. 

Pod Waszym wpływem próbowałem zajrzeć "klub yb audio" przez googol, chociaż nie jestem nim specjalnie zainteresowany.

Wychodzi wynik, że w tym temacie błąd serwera.

Raczej ogólnie - temat odszedł w niebyt.

(Tzn. pewnie z backupu[kopii zapasowej] odtwarzalny ale to już programiści pewnie zadecydują).

Najkrócej - temat w zakładce "kluby" nie istnieje dla ogółu, to nie żaden ban. Pamiętam doskonale, że był.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
13 godzin temu, Less napisał:

Czym się właściwie różnią gwiazdki od kropek po lewej stronie temmatów?

image.thumb.png.78073fb81020a248534c97000b000c70.png

W gruncie rzeczy to samo. Zależy chyba od ilości postów i popularności tematu.

5 godzin temu, hudykot napisał:

W gwiazdkach pisałeś, w kropkach jeszcze nie.

Serio? To nawet ja tego nie wiedziałem jeszcze :) Na starym silniku była inna ikona w zależności od ilości postów, ale możesz mieć rację, to nawet ma jakiś sens.

47 minut temu, xetras napisał:

Pod Waszym wpływem próbowałem zajrzeć "klub yb audio" przez googol, chociaż nie jestem nim specjalnie zainteresowany.

Wychodzi wynik, że w tym temacie błąd serwera.

Raczej ogólnie - temat odszedł w niebyt.

(Tzn. pewnie z backupu[kopii zapasowej] odtwarzalny ale to już programiści pewnie zadecydują).

Najkrócej - temat w zakładce "kluby" nie istnieje dla ogółu, to nie żaden ban. Pamiętam doskonale, że był.

Tematy same sobie nie znikają. Jak dotąd (po uruchomieniu nowego silnika) wszystkie, które zniknęły były ukryte przez moderatorów, albo połączone z innymi.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

A ja mam takie pytanie.

W jednym z tematów forumowicz zamieścił obraźliwy, oszczerczy, chamski wpis. Zgłosiłem to moderacji i moderacja zareagowała, cały ten post usunęła. Jednak do momentu reakcji moderacji jeden z forumowiczów ten obraźliwy post w całości zacytował. Poprosiłem o jego usunięcie już dwukrotnie i tego już moderacja nie robi.

Czy tak ma być? Chamskie wpisy są usuwane ale ich obecność na forum w cytatach już jest zgodna z regulaminem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajac  ogloszenie nie jest one widoczne, po zapisie nadaj pozostaje na stronie zapisu z wyczyszczonymi niektorymi polami. Nie pomaga ich uzupelnienie. W pole "Województwo" wpisywalem zachodniopomorskie,  pozostaje w nim maly czerwony pasek,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
19 minut temu, HQ150 napisał:

A ja mam takie pytanie.

W jednym z tematów forumowicz zamieścił obraźliwy, oszczerczy, chamski wpis. Zgłosiłem to moderacji i moderacja zareagowała, cały ten post usunęła. Jednak do momentu reakcji moderacji jeden z forumowiczów ten obraźliwy post w całości zacytował. Poprosiłem o jego usunięcie już dwukrotnie i tego już moderacja nie robi.

Czy tak ma być? Chamskie wpisy są usuwane ale ich obecność na forum w cytatach już jest zgodna z regulaminem?

Moderacja może wyedytować część posta. Ma do tego narzędzia, nie musi usuwać całości.

Teraz, Staś_44798 napisał:

Proszę o połączenie obu moich kont...

Takie rzeczy to na priv. Jakie to konta?

Teraz, Ryszard1 napisał:

Dodajac  ogloszenie nie jest one widoczne, po zapisie nadaj pozostaje na stronie zapisu z wyczyszczonymi niektorymi polami. Nie pomaga ich uzupelnienie. W pole "Województwo" wpisywalem zachodniopomorskie,  pozostaje w nim maly czerwony pasek,

Dodawanie raczej działa, bo jest dodawanych wiele ogłoszeń dziennie. Czy po wpisaniu województwa wybrałeś z listy rozwijanej propozycję, która się pojawiła?

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, dskrzypczak napisał:

Dodawanie raczej działa, bo jest dodawanych wiele ogłoszeń dziennie. Czy po wpisaniu województwa wybrałeś z listy rozwijanej propozycję, która się pojawiła?

w poprzedniej wersji pamietam byla lista, teraz takiej listy nie ma, a mam nowy laptop z WIN 10,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Godzinę temu, Ryszard1 napisał:

Dodajac  ogloszenie nie jest one widoczne, po zapisie nadaj pozostaje na stronie zapisu z wyczyszczonymi niektorymi polami. Nie pomaga ich uzupelnienie. W pole "Województwo" wpisywalem zachodniopomorskie,  pozostaje w nim maly czerwony pasek,

Ten formularz został dzisiaj poprawiony. Jest już normalna lista rozwijana, więc powinno być teraz okej. Wcześniej trzeba było wybrać z podpowiedzi, aby załapało.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, dskrzypczak napisał:

Ten formularz został dzisiaj poprawiony. Jest już normalna lista rozwijana, więc powinno być teraz okej. Wcześniej trzeba było wybrać z podpowiedzi, aby załapało.

DZIALA !   -   dzieki za blyskawiczna poprawke,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego moderator Cir przeniósł a następnie zablokował mój temat, który miał na celu ostrzeżenie ludzi przed nieuczciwym zachowaniem jednego z userów tutejszego forum?
Dotyczy tego tematu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy Władzie forum chronią nieuczciwych handlowców?

W wątku przedstawiłem konkretny mój przypadek jako ofiary nieuczciwosci przez jednego Pana z branży. Czy ten Pan ma jakiś immunitet na tym forum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz otwarte PW z administracją forum i możesz  tam wyjasniac swoje watpliwości

powód zamknięcia tematu jak wiesz  jest dokładnie opisany w wątku , czekamy na ew. odpowiedż drugiej strony

nadal są w tym kraju instytucje które z racji swoich możliwosci sa w stanie rozwikłac Twoje osobiste  sprawy biznesowe z firmą o której piszesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



masz otwarte PW z administracją forum i możesz  tam wyjasniac swoje watpliwości
powód zamknięcia tematu jak wiesz  jest dokładnie opisany w wątku , czekamy na ew. odpowiedż drugiej strony
nadal są w tym kraju instytucje które z racji swoich możliwosci sa w stanie rozwikłac Twoje osobiste  sprawy biznesowe z firmą o której piszesz


Zupełnie nie wiem jak działa otwarte PW. Jak dobrze rozumiem to naszą ostatnią rozmowę podłączyłeś z Adminem jako konwersację? W takim razie czekam na odzew/ruch Admina, który jak dotąd do rozmowy się nie włączył.

Co do instytucji które rozpatrują sprawy takie jak ta to moim zdaniem oprócz sądów (bo te chyba masz na myśli), istnieją jeszcze inne rozwiązania np załatwieniu tego tu na forum aby przestrzec innych.
Jeśli nie czujesz się na siłach aby to wziąść na swoje plecy to daj się wykazac innym.

Nigdzie regulaminu nie złamałem o Twoje zachowanie w tej sprawie jest dla mnie jednoznaczne.

Pisałem już gdzieś o tym ale przypomnę raz jeszcze. Aby było lepiej na tym forum skład Moderatorów powinien ulec całkowitej zmianie.
Mam nadzieję, że Administracja wreszcie otworzy sobie oczy na pewne sprawy i zacznie dostrzegać (nadal) rażące niekompetencje niektórych Moderatorów.

Przy okazji. Kiedy zmienią się zasady w klubach? Czy Administracja uważa, że gospodarzem wątku klubowego może rządzić człowiek z branży? Dla mnie to jakieś nieporozumienie i konflikt interesów!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piorasz

@cir ma rację. Teraz jest właśnie potrzebny czas na rozwój sytuacji. Ustosunkowanie się drugiej strony. A bicie się sztachetami, ponieważ niechybnie by do tego doszło w wątku, jest niepotrzebne. 

Już kilka podobnych spraw było na forum i pamiętam, że dochodziło do w miarę polubownych finałów. Wiesz, że nie bronię p.G... Ale teraz weź jeszcze jeden głęboki oddech, pomimo że Tobą nosi....

Jak nie dojdzie do refleksji z drugiej strony, no cóż...

23 minuty temu, piorasz napisał:

Przy okazji. Kiedy zmienią się zasady w klubach? Czy Administracja uważa, że gospodarzem wątku klubowego może rządzić człowiek z branży? Dla mnie to jakieś nieporozumienie i konflikt interesów! 

 No to jest już patologia, co teraz się wyprawia. Stronniczość, jakieś pomówienia, manipulowanie, ujawnianie danych, szykanie łodzi podwodnej przez "Kapi"iii"tana Nemo" :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piorasz napisał:

Co do instytucji które rozpatrują sprawy takie jak ta to moim zdaniem oprócz sądów (bo te chyba masz na myśli), istnieją jeszcze inne rozwiązania np załatwieniu tego tu na forum aby przestrzec innych.

Mylisz się, forum nie jest od rozwiązywania sporów wynikłych przy okazji handelków uczestników tegoż forum.

Od rozwiązywania sporów pomiędzy kulturalnymi i cywilizowanymi osobami jest sąd (ewentualnie mediator sądowy, ale to raczej chybiona u nasz instytucja).

Wszystko inne (poczynając od straszenia na PW czy SMS-em a kończąc na metodach siłowych) jest zwykłym samosądem i kibolstwem.

Zatem jeżeli uważasz się za człowieka kulturalnego a czujesz, że masz rację i posiadasz dowody aby tę rację udowodnić - złóż pozew.

Nie boli, niewiele kosztuje, gdy nie masz adwokata - sąd o wszystkim cię pouczy.

Śmiało.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o niezaśmiecanie wątku. @cir już wcześniej wyjaśnił powód zamknięcia tamtego tematu tutaj oraz również wyjaśnione to zostało w rzeczonym temacie.

Kontynuowanie bicia piany będzie nagradzane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szaman777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaj na PW gospodarza wątku .Dla ułatwienia dodam ze obie strony konfliktu udały sie na czasowy urlop 

EOT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że wątek znajdujący się na bocznicy i noszący nazwę "Forum-funkcjonalność" został utworzony w celu wajaśniania sobie pewnych nieprawidłowości w funkcjonowaniu forum. Tymczasem widzę, że niewygodne wpisy zostają usuwane. Przypomina mi to zachowanie w okresie wczesnej komuny, gdzie pozbywano się niewygodnych ludzi a newet ich likwidiwano.
Czy w następnym kroku zostanę rozstrzelany czy też zesłany do Gułagu?
Narazie czuję się poniżony. Jak już Moderacja chciała zrobić porządek to dlaczego nie zniknął post Rocha oczerniający moja osobę?

Chciałbym wiedzieć kto jest za to odpowiedzialny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piorasz Zniknęły posty wykraczające poza temat tego wątku. Nie były to w żaden sposób wpisy niewygodne, jedynie wpisy nie na temat. Posty będące kontynuacją Twojego osobistego konfliktu z jedną z osób z zamkniętego tematu.

Porównanie działań moderacji do wczesnej komuny uważam za potwarz by nie napisać, że to zwykła, perfidna manipulacja i tym samym zgodnie z obietnicą daną wcześniej odpowiednio Ciebie nagradzam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.