Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, cir napisał:

juz gotowe

liczyłem ,ze cir pisząc to odbanował wszystkich

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cir nie jest "Wszechmogący " ale Wy juz możecie 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jest, prosze mnie odbanowac, zostalem zbanowany za nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, cir napisał:

cir nie jest "Wszechmogący "

 

Nikt nie powinien.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, arkadowski napisał:

Sprawę uważam za wyjaśnioną.

Tak z samej ciekawości zapytam. Czy jeśli ktoś dostaje bana, to może założyć nowe konto pod innym nickiem? Jak wiemy przez ostatnie lata wielu było i nadal jest userów, którzy bana otrzymali za działania rekrutacyjne i pozakładali nowe konta.

Znam powód bana i jest on dla mnie jasny i uzasadniony. Szkoda, że zostały podjęte tak radykalne kroki z punktu widzenia samego forum, bo pojawiał się realna szansa rozwoju całego działu HIEND. Wbrew pozorom nie sprawa nie dotyczyła tylko tego jednego tematu, ale w jakiś sposób przenosiła ciężar jakości i zainteresowania do tego miejsca. Była też realna szansa na ściągnięcie userów od lat nie odwiedzający forum. Jak Admin napisał w sąsiednim wątku, że sprawa jest trudna i nie powinna mieć miejsca, to jest pewne. Natomiast można było spróbować załatwić sprawę kompromisowo. Wbrew pozorom Szymon w aktualnej odsłonię nie stosował personalnych ataków, a wątek ogólnie trzymany był w ryzach. Temat rozumie jest zamknięty, ale mam wrażenie, że ze stratą dla wszystkich. Wiem, że decyzja admina i nie oczekuje odpowiedzi, co było powodem itd.:) 

Inna sprawa, to trochę mnie dziwi, to że z taką radością i otwartymi ramionami wita się i zaprasza userów, którzy robili wszystko, co mogli aby to forum przestało działać, a bana dostał user zawsze lojalny dla tego forum generujący najbardziej atrakcyjny kontent na którym mogliście nieźle zarabiać. To tak na marginesie. Ten post nie jest atakiem na moderację i miło mi będzie  jak zachowa swój żywot w tym wątku :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Roxi napisał:

nie stosował personalnych ataków

Raczysz sobie żartować... Robił to ciągle, dodatkowo nadużywał "dziury" w silniku forum i spamował z innych kont, jak główne miało bana. 

Dajcie już spokój, nie dostawał bany w przeszłości za nic, i tym razem rownież. Teraz nagle zaczniecie go wygradzać i gloryfikować. Jak prałata z 3 miast...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roxi na Twoje pytania nie odpowiem :) a Twój  post nie jest atakiem na moderacje

Twoje pytania to równiez moje pytania w związku z ta sytuacją 

3 minuty temu, hi_aro napisał:

Raczysz sobie żartować... Robił to ciągle, dodatkowo nadużywał "dziury" w silniku forum i spamował z innych kont, jak główne miało bana. 

Dajcie już spokój, nie dostawał bany w przeszłości za nic, i tym razem rownież. Teraz nagle zaczniecie go wygradzać i gloryfikować. Jak prałata z 3 miast...

Twoja wojenka personalna z Szymonem jest wyłącznie Twoja 

proponuje nie wkręcać w to całego forum zwłaszcza kiedy Szymon nie może odpowiedzieć 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hi_aro napisał:

Dajcie już spokój, nie dostawał bany w przeszłości za nic, i tym razem rownież. Teraz nagle zaczniecie go wygradzać i gloryfikować. Jak prałata z 3 miast...

Ja go wcale nie gloryfikuje. Mnie interesuje tylko treść. Personalia czy to Ty czy Szymon nie maja dla mnie znaczenia. Jak będziesz generował taki kontent, to zapewniam Ciebie, że z równą stanowczości będę wspierał Ciebie. Powinien dostać raz jeszcze bardzo wyraźne ostrzeżenie. Interesuje mnie rozwój forum, a nie kto jest kto. Szymona nie znam, nigdzie się tam nie wybieram, aby było jasne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, cir napisał:

Twoja wojenka personalna

Nic o niej nie wiem. 

18 minut temu, cir napisał:

proponuje nie wkręcać w to całego forum

to nie wkręcanie, nie manipuluj, tylko fakty...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, cir napisał:

to ta korespondencja do nas to o sympatii  do Szymona

Piszesz o zgłoszeniach... Moderacja sama "prosiła" o zgłaszanie naruszeń, bo nie może czytać wszystkiego i być wszędzie...

Ukrytym znaczeniem, był czysty altruizm. Było mi was po ludzku szkoda. 

Widzisz, dosyć celowo nie pisałem w dwóch "słynnych wątkach" p.Sz. pomimo tego w jednym byłem perfidnie atakowany, drugi został rozsadzony przez założyciela. Nie trzeba było zbyt długo na to czekać...

Z mojej strony EOT. Zresztą sprawy rozstrzygnęły się zbyt wysoko i płacze nic nie zmienią. 

EDIT:

Post @cir zniknął. Z moim zróbcie co chcecie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hi_aro
EDIT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, hi_aro napisał:

Ukrytym znaczeniem, był czysty altruizm. Było mi was po ludzku szkoda. 

oszczedz sobie , swój altruizm skieruj gdzie indziej 

jak pisałem o userze zbanowanym nie dyskutujemy 

zniknał moja wina =zle go edytowałem ale zacytowałes to nie bede juz mieszał z wklejaniem 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, MrSalieri napisał:

Czy posty będą się zapisywać kilkanaście sekund czy jest szansa na poprawę? 

+1
To jest tragedia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Roxi napisał:

.To tak na marginesie. Ten post nie jest atakiem na moderację i miło mi będzie  jak zachowa swój żywot w tym wątku :)

Biedna ta moderacja, naprawdę. Baty dostaje z obu stron. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MrSalieri napisał:

Czy posty będą się zapisywać kilkanaście sekund czy jest szansa na poprawę? 

Wciąż to mocno kuleje. Mam wtedy okazję wziąć prysznic, lub ulepić 'człowieka z brązu'.

:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jello napisał:

Biedna ta moderacja, naprawdę. Baty dostaje z obu stron. 

widzisz po pewnym czasie obojętniejesz na takie wpisy zwłaszcza jak znasz autora z jego "produkcji " na forum i zatargów z moderacja

niestety nieraz robi sie przykro szczególnie teraz kiedy dowiadujemy sie ze jestesmy zwyczajnie  "manipulowani"

32 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

ulepić 'człowieka z brązu'.

rękoma ? nie przerażaj mnie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten"brąz" to stop metali czy też jakiś inny człowieczy wyrób?...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie śledzę dokładnie - czy zasady prowadzenia tematu w zakładce Kluby uległy zmianie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez passer

Przekazuj obiektywnie swoje subiektywne oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.02.2019 o 16:33, audiostereo.pl napisał:

Informacyjnie, bo kilka osob o to pytalo - tak Szymon otrzymal bana. Powtorzymy jeszcze raz - amnestia nie oznacza braku moderacji. Osoby przywrocone szczegolnie powinny pokazac, ze nie sa tu po to, aby robic zadymy.

Jak widać puste słowa...Skoro został po raz n! przywrócony ten user, to chyba można o nim mówić. 

Czy można uzyskać informację, dlaczego można mieć "siedem żyć"?.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Godzinę temu, hi_aro napisał:

Jak widać puste słowa...Skoro został po raz n! przywrócony ten user, to chyba można o nim mówić. 

Czy można uzyskać informację, dlaczego można mieć "siedem żyć"?.  

Szymon otrzymał obecnie nadzór moderatorski. Jego posty muszą być zaakceptowane przez moda. Przeprosił za swoje przewinienia, obiecał poprawę i odpowiednie zachowanie. Dostał kredyt zaufania, ale przy następnej aferze moderatorzy będą go od razu banować, bez przyznawania punktów ostrzeżeń.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek nie stanowi miejsca do dyskusji o innych forumowiczach 

stosowną książke skarg i zażaleń  prowadzi moderacja i admin po zgłoszeniu na panel lub w formie PW 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Szymon otrzymał obecnie nadzór moderatorski. Jego posty muszą być zaakceptowane przez moda. Przeprosił za swoje przewinienia, obiecał poprawę i odpowiednie zachowanie. Dostał kredyt zaufania, ale przy następnej aferze moderatorzy będą go od razu banować, bez przyznawania punktów ostrzeżeń.
No ale to najpierw muszą zaakceptować wpis jako poprawny chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zastrzeżenie/uwagę do działania forum.
Odnoszę usilne wrażenie, że nie działa mechanizm do kontaktu w zakładce kontakty (na dole strony).
Próbowałem trzykrotnie za jego pośrednictwem nawiązać kontakt z administracją forum.
Niestety bezskutecznie. Przedział czasu w jakim to robiłem sugeruje na jego wadliwe działanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Piterski napisał:

Mam zastrzeżenie/uwagę do działania forum.
Odnoszę usilne wrażenie, że nie działa mechanizm do kontaktu w zakładce kontakty (na dole strony).
Próbowałem trzykrotnie za jego pośrednictwem nawiązać kontakt z administracją forum.
Niestety bezskutecznie. Przedział czasu w jakim to robiłem sugeruje na jego wadliwe działanie.

Czyżby to oznaczało że ta funkcja służy do pisania ... na Berdyczów? shocked.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, McGyver napisał:

Czyżby to oznaczało że ta funkcja służy do pisania ... na Berdyczów? shocked.gif

Nie mam pojęcia gdzie trafiają te wiadomości ale chyba nie do ludzi którzy pilnują by użytkownicy dobrze się na tym forum czuli.
Ja się czułem totalnie olany tym bardziej, że to był jedyny kanał do kontaktu z administracją/moderatorami.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piterski
interpunkcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 godzinę temu, Piterski napisał:

Mam zastrzeżenie/uwagę do działania forum.
Odnoszę usilne wrażenie, że nie działa mechanizm do kontaktu w zakładce kontakty (na dole strony).
Próbowałem trzykrotnie za jego pośrednictwem nawiązać kontakt z administracją forum.
Niestety bezskutecznie. Przedział czasu w jakim to robiłem sugeruje na jego wadliwe działanie.

Dzieki, sprawdzimy to. Oczywiscie nie powinno tak byc.

36 minut temu, Piterski napisał:

Nie mam pojęcia gdzie trafiają te wiadomości ale chyba nie do ludzi którzy pilnują by użytkownicy dobrze się na tym forum czuli.
Ja się czułem totalnie olany tym bardziej, że to był jedyny kanał do kontaktu z administracją/moderatorami.

 

Jedyny nie jest. Pod tym formularzem sa jeszcze maile do nas. Jest tez PW do adminow, ktorego uzywa wiele osob.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.