Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - wątek techniczny


romekjagoda

Rekomendowane odpowiedzi

O ile mi wiadomo, przywilej banowania "niewygodnych rozmówców" przez autora wątku był tylko w wątkach klubowych. Coś się w tej kwestii zmieniło?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu usuwanie konta to taka długotrwała procedura, że aż pod nickiem jest komunikat: "w trakcie usuwania"?

Wydawałoby się, że jak można jednym kliknięciem kogoś zablokować, czy zbanować, to podobnie powinno być z usuwaniem konta...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to aby delikwent miał dodatkowy czas(chyba 14 dni) na ewentualną zmianę decyzji bo ponoś jest to operacja nieodwracalna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Może ja wrzucę coś od siebie w kwestii omawianej.

 

Poniżej zrzut z ekranu. Po tym incydencie nie korzystałem z forum przez jakiś czas. W momencie gdy chciałem się zalogować okazało się, że krasnoludki weszły mi na mój profil i rozpoczęły w moim imieniu procedurę usuwania konta. Ot figlarze.

 

Czy jest ktoś , kto miał podobną sytuację?

 

Sprawa do chwili obecnej nie została wiarygodnie wyjaśniona.

 

Ja tylko przypomnę, że ten fakt jest naruszeniem Art. 267 KK i będzie miała dalszy finał.

 

Art. 267 KK

 

§ 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.

 

§ 3.Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.

 

§ 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie.

 

§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Czy dobrze rozumiem, ze twierdzisz, ze Twoje konto zostalo oznaczone jako W trakcie usuwania bez Twojej zgody? Moderatorzy nie maja takiej mozliwosci. Moze ktos probowal sie podszyc pod Ciebie? Administratorzy jednak sprawdzaja czy zgloszenie bylo wyslane z maila, z ktorego byla rejestracja. Oprocz tego konto nie jest usuwane od razu, aby mozna bylo zglosic naduzycie administracji. Czy zglaszales to mailowo?

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem, ze twierdzisz, ze Twoje konto zostalo oznaczone jako W trakcie usuwania bez Twojej zgody? Moderatorzy nie maja takiej mozliwosci. Moze ktos probowal sie podszyc pod Ciebie? Administratorzy jednak sprawdzaja czy zgloszenie bylo wyslane z maila, z ktorego byla rejestracja. Oprocz tego konto nie jest usuwane od razu, aby mozna bylo zglosic naduzycie administracji. Czy zglaszales to mailowo?

 

Cytat z maila który otrzymałem .

 

"Dzień dobry,

Pana konto miało status "w trakcie usuwania". Jest Pan pewien, że nie zaznaczał opcji usuwania konta? Nigdy nie zdarzył się nam podobny problem.

 

Prawdopodobnie to wina naszej bazy lub silnika forum."

 

 

Jestem pewien, ze nie zaznaczałem opcji usuwania konta.

Zdziwiłem się, gdy nie otrzymywałem powiadomień z wątków obserwowanych.

Ktoś włamał się w takim razie, ale kto? Krasnoludki?

 

 

Z tego komputera korzystam tylko ja, nikt więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzimy to.

 

 

Następny cytat " Nigdy wcześniej nie zdarzył się taki przypadek jak u Pana"

 

 

 

Dla mnie to dziwny zbieg okoliczności ze zdarzeniem przytoczonym powyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma i nie było możliwosci uruchomienia narzędzia konto "w trakcie usuwania " z poziomu moderatora

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Ja tamtego zdania nie pisalem, ale nie widze w tym nic dziwnego, ze jest zgodnosc, bo faktycznie nigdy takiego przypadku nie mielismy.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Niestety dziś w nocy (04.12) nie udało sie nam dokończyć aktualizacji silnika forum. Mimo wsparcia oficjalnego supportu od silnika IPB pojawiły się problemy z migracją bazy do nowego formatu. Nasza baza danych posiada miliony postów i jej konwersja jest problematyczna. Przepraszamy za utrudnienia, musieliśmy przywrócic backup sprzed paru dni. Jest nam przykro. W najbliższym czasie postaramy się wypracować rozwiązanie sytuacji.

 

Nasz serwer admin kazal Was oficjalnie przeprosic. Jest mu wstyd, ale co sie stalo to sie nie odstanie.

 

Jutro robimy na spokojnie spotkanie i przedyskutujemy w jaki sposob to bezpiecznie zaktualizowac.

 

 

Edit:

Oficjalny support z IPB probowal i nawet oni utkenli zostawiajac baze w polowie przerobiona i poradzili nam ratowac sie backupem, aby forum nie bylo offline kilka kolejnych dni. Wybralismy wiec mniejsze zlo.

 

Macie prawo byc zli, rozumiemy to, ale prosimy o odrobine wyrozumialosci. Wyciagniemy wnioski i mamy nadzieje, ze nowe forum za jakis czas to Wam wynagrodzi.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

A tak pol zartem (gdyby forum znow bylo offline), to przypominamy, ze jest new.audiosteteo.pl i tam da sie chwilowo popisac miedzy soba. Oczywiscie to tylko wersja testowa, ale dzialajaca.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak pol zartem (gdyby forum znow bylo offline), to przypominamy, ze jest new.audiosteteo.pl i tam da sie chwilowo popisac miedzy soba. Oczywiscie to tylko wersja testowa, ale dzialajaca.

 

Co z tego, skoro te wpisy wkrótce pójdą wpi... guły undecided.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie ma żadnego mojego wpisu ani polubień. Czuję się niesamowicie zachęcony do udziału w tym forum. Ludzie, trochę powagi.

Dużo tego nie napłodziłeś, ale i tak Cię zapamiętałem. Masz co pić? Bo ja mam wink.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało, czuję się pocieszony i zadowolony.

Nawet pomachałem dzisiaj ogonkiem.

Póki co backup mi niepotrzebny.

 

Tak sobie napisałem bo i tak wrócimy tutaj 28 listopada i tego co napisałem nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie ma żadnego mojego wpisu ani polubień. Czuję się niesamowicie zachęcony do udziału w tym forum. Ludzie, trochę powagi.

 

Proszę bardzo, już jest polubienie :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało, czuję się pocieszony i zadowolony.

Nawet pomachałem dzisiaj ogonkiem.

Póki co backup mi niepotrzebny.

 

Tak sobie napisałem bo i tak wrócimy tutaj 28 listopada i tego co napisałem nie będzie.

Istny dzień świstaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak pol zartem (gdyby forum znow bylo offline), to przypominamy, ze jest new.audiosteteo.pl i tam da sie chwilowo popisac miedzy soba. Oczywiscie to tylko wersja testowa, ale dzialajaca.

?

"Hmm... nie można nawiązać połączenia z tą stroną"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest okazja, żeby się wyłączyć, odpocząć i przy okazji pomasować swoje panny po pierogu. Za chwilę wszystko wróci do normy i żony z powrotem pójdą do kuchni, bo znów będziemy pierdzieć w kalesony przed kompem i walić palcem w klawiaturę, kłócąc się o najlepszą płytę wszech czasów i jak prawidłowo przy pomocy lechaprzełącznika i szklanej kuli porównać remastery '-) I tak do śmierci!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak prawidłowo przy pomocy lechaprzełącznika...

Przełącznik starego forumowego silnika na nowy forumowy silnik okazał się nie być prawidłowy technicznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.