Skocz do zawartości
IGNORED

listwa Sulek za 6000 plnów


dekoracja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W bezmyślnym klepaniu w klawiaturę i wysysaniu informacji z własnego palca jesteś silny jak 28 małych leonów.

 

też sobie napiszę a co mi tam klawiatura wszystko przyjmie.

 

Żenada!

bezmyslne klepanie?! to chyba piszesz o sobie. po co wpiep**** sie niepotrzebne w kazdy watek wylewajac tu na forum swoje zale? moze i masz wiedze techniczna, ale oglady i zwyklej umiejetnosci rozmawiania z ludzmi to niestety ci brak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobrze wycenioną, chyba ze cztery funty kosztowała :)

 

Adekwatnie przynajmniej do wkładu...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu różne bzdury czytałem, ale te twoje 5% to jest pierwsza trójka...

 

No cóż tylko czytałeś, po co ci coś więcej wiedzieć o tych 5% ? Przykładowo co robią topowe firmy amerykańskie? Zastanów się gdzie piszą o swych własnych rozwiązaniach?Nazywają to technologia Z super duper Maxweel House coś tam. A później ludkowie słuchają i jednak kupują płacąc ciężką kasę. Jak sadzisz mają aż tak świetnych speców od marketingu czy także jest tam jednak jakaś wartość dodana?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ty wstawiasz do dyskusji pomiary różnych kabli głośnikowych, skoro dyskusja obejmowała kierunkowość? Zupełnie jakbyś chciał tak usprawiedliwić istnienie danego zjawiska innym.

 

Nie czytasz moich postów. Napisałem.

 

Interpretacja nie jest łatwa? Tu chodzi o porównanie czy są różnice jakiekolwiek a nie o interpretacje wyników i o to też chodziło w tym pomiarze różnych kabli, wykazać mierzalne różnice.

 

Nie rozumiem. Interpretacja pojawiła się w teście odsłuchowym kabli. Kto miał wykazać mierzalne różnice?

 

A ja po raz enty Ci piszę, że na etapie sygnału nie ma żadnego dźwięku. Mierzymy sam sygnał i porównujemy zmieniając przykładowo kabel i jeszcze raz napiszę, że nie neguje tych pomiarów, bo kable sygnałowe takie jak głośnikowe mierzalnie mają wpływ, czy słyszalny to inna historia. My skupiamy się teraz na kierunkowości, której nawet pomiary nie potwierdzają, a mierzymy ten sam sygnał wyjściowy! Skoro nie ma różnic w sygnale, to skąd mają się wziąć w przetworniku? Z powietrza? No chyba :)

 

Nie czytasz moich postów. Wyjaśniłem. Dźwięk nie bierze się z powietrza, ale z sygnału. Jaki sygnał podamy, taki dźwięk otrzymamy z głośników. Proste. Jeżeli czegoś nie będzie w sygnale to nie będzie w głośnikach. Jeżeli coś będzie w sygnale, to jeżeli nie schrzani tego kabel i głośnik to mamy szansę to usłyszeć.

Zacząłem od artykułu w którym nie był wyjaśniony wpływ teorii pola elektromagnetycznego na kierunek przepływu prądu w przewodniku. Pomimo, że autor na nią się powoływał. Nadal tego nie rozumiem i o tym napisałem. Podjąłeś dyskusję. Zaznaczyłem, że nie chcę, aby nasza dyskusja przerodziła się w kolejną kłótnię bo mam ich dość. Widzę, że jednak emocje biorą górę. Więc dziękuję bardzo za to co do tej pory. Ja się wycofuję. Dyskusja z Tobą nie doprowadzi mnie do celu, a tylko sprowokuje kolejną niepotrzebną kłótnię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym koledzy problem , jesteście w przeciwieństwie do starego capa jakim ja jestem wykształceni, znacie języki! Poczytajcie sobie za tym trochę najnowszych publikacji naukowych w języku angielskim i Wam się na wiele spraw rozjaśni sytuacja jak daleko w tyle jest wiedza akademicka przekazywana młodym pokoleniom i bedąca w umysłach ludzi to forum czytających.

 

Czy to ktoś u nas kontroluje? znaczy tą najnowszą naukę na uczelniach? :)

0,5% PKB na badania naukowe z czym do ludzi? Ile w domu wydajecie na różne nie tylko audio eksperymenty (nie pisze o hedonistycznym wydawaniu kasy )

 

Odpowiem:

 

Null

Zero

0

 

Plusy

0 wydatków

 

Minusy

0 nowej wiedzy

 

I tym optymistycznym akcentem możemy zakończyć ten OT i wrócić do Pana Sułka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz moich postów. Wyjaśniłem. Dźwięk nie bierze się z powietrza, ale z sygnału. Jaki sygnał podamy, taki dźwięk otrzymamy z głośników. Proste

Który to sygnał można zmierzyć i porównać, jesli nie ma zmian sygnału nie ma zmian dźwięku. Proste.

 

Jeżeli czegoś nie będzie w sygnale to nie będzie w głośnikach.

Pełna zgoda

 

Nie rozumiem. Interpretacja pojawiła się w teście odsłuchowym kabli. Kto miał wykazać mierzalne różnice?

To było odnoście tego pomiaru kabli który wkleiłeś, test odsłuchowy zostawmy już :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma to cudo dopuszcznie CE,certyfikat bezpieczeństwa czy jakąś deklarację godności z normami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle nie mogę wyjść z podziwu jak wiele głupot za wielką kasę można wcisnąć audiofilom. Przedłużacz za około 6 tyś zł to mistrzostwo świata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mam taki głupawy nick, bo osiemnaście lat temu zapomniałem loginu i hasła pod jakim się pierwotnie zarejestrowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma to cudo dopuszcznie CE,certyfikat bezpieczeństwa czy jakąś deklarację godności z normami?

 

Nie trzeba przy sieciówkach żadnych certyfikatów, może je zrobić każdy posiadający odpowiednie uprawnienia SEP.

 

 

Koledzy bez jaj już nie przeginajcie, te wszystkie certyfikaty służą żeby wykończyć przez duze firmy małe. Pamiętacie jak za Pawlaka w każdej firmie musiał być na etacie strażak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba przy sieciówkach żadnych certyfikatów, może je zrobić każdy posiadający odpowiednie uprawnienia SEP.

 

Jeżeli robisz coś dla siebie i na własny użytek to nawet nie musisz mieć żadnych uprawnień.

Możesz sobie sklecić własną elektryczną kosiarkę do trawy, którą będziesz kosił własny trawnik i nikomu nic do tego.

 

Ale jak zabierasz się do sprzedaży owego produktu, to już inna para kaloszy.

 

Właśnie po to certyfikuje się dany wyrób aby klient miał pewność np. powtarzalności produktu.

Także powinno się postarać o deklarację zgodności, która dopuszcza stosowanie (choćby zwykłych kabli YDY) w budownictwie.

 

Pamiętasz historyjkę kobiety, która kupiła w komisie ładowarkę do komórki? Tak ją ładnie popieściło 230V, że wylądowała na pół roku w szpitalu + kilka operacji przeszczepu skóry.

Sąd przyznał kobiecie 280 tys odszkodowania od sprzedawcy (nie od producenta którym mógł być choćby Jaś Fasola)

Jak myślisz: czy sprzedawcy potrzebny był certyfikat czy nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli robisz coś dla siebie i na własny użytek to nawet nie musisz mieć żadnych uprawnień.

Możesz sobie sklecić własną elektryczną kosiarkę do trawy, którą będziesz kosił własny trawnik i nikomu nic do tego.

 

Ale jak zabierasz się do sprzedaży owego produktu, to już inna para kaloszy.

 

Właśnie po to certyfikuje się dany wyrób aby klient miał pewność np. powtarzalności produktu.

Także powinno się postarać o deklarację zgodności, która dopuszcza stosowanie (choćby zwykłych kabli YDY) w budownictwie.

 

Pamiętasz historyjkę kobiety, która kupiła w komisie ładowarkę do komórki? Tak ją ładnie popieściło 230V, że wylądowała na pół roku w szpitalu + kilka operacji przeszczepu skóry.

Sąd przyznał kobiecie 280 tys odszkodowania od sprzedawcy (nie od producenta którym mógł być choćby Jaś Fasola)

Jak myślisz: czy sprzedawcy potrzebny był certyfikat czy nie?

 

Napisałem wyraźnie osoby posiadające kwalifikacje takie jak ważny SEP mają prawo wprowadzania na rynek produktów których produkcję nadzorują.

 

Jak chcesz mieć coraz deoższe państwo i papierkologię to zmierzaj w tym kierunku.

 

Z innej beczki, otrzymujesz produkt z certyfikatami C E, ISO i w "prezencie " dostajesz tzw. "szpiegula" w urządzeniu. Jak niebezpieczne kiedyś może się stać Twoje życie i Twojej rodziny jak Ty tak wierzysz wszystkim certyfikatom?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba przy sieciówkach żadnych certyfikatów, może je zrobić każdy posiadający odpowiednie uprawnienia SEP.

 

 

Koledzy bez jaj już nie przeginajcie, te wszystkie certyfikaty służą żeby wykończyć przez duze firmy małe. Pamiętacie jak za Pawlaka w każdej firmie musiał być na etacie strażak?

 

A polska firma Neel miała na swoje listwy:

N4EK

N4EK Gold

N4EK 30kA

N6EK

N6EK 30kA

 

Wówczas jako jedyna w sektorze listew "audio"na polskim rynku.

 

Ponadto jeszcze Amplifon na swoje urządzenia (wzmacniacze) również uzyskał certyfikaty.

Ale to było dawno i chyba bardziej uczciwie i przejrzyście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polska firma Neel miała na swoje listwy:

N4EK

N4EK Gold

N4EK 30kA

N6EK

N6EK 30kA

 

Wówczas jako jedyna w sektorze listew "audio"na polskim rynku.

 

Ponadto jeszcze Amplifon na swoje urządzenia (wzmacniacze) również uzyskał certyfikaty.

Ale to było dawno i chyba bardziej uczciwie i przejrzyście.

 

Ależ nikt im tego nie zabroni, tylko musisz pamiętać że takie certyfikaty robi się dla własnego spokoju, lepszego marketingu i przy większej produkcji bo to kosztuje.Małe firmy albo te które krótko istnieją nie wchodza przy bardzo duzych wydatkach na rozwój w element kosztowy nie przynoszący efektywnych wymiernych korzyści!

 

Dla mnie bardziej przemawia jak dana firma ma audit ISO14400 w jakimś znanym zachodnim ośrodku certyfikowania.

 

Jest to świadectwo że wiele procesów technologicznych w firmie jest bardzo dobrze opanowanych!!! Jest bardzo dobra kontrola jakości a przede wszystkim sama norma niejako wymusza na każdym! stanowisku zachowania tej samej technologii bez względu jaki element ludzki się tam znajduje i czy w weekend dużo popił czy też nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nikt im tego nie zabroni, tylko musisz pamiętać że takie certyfikaty robi się dla własnego spokoju, lepszego marketingu i przy większej produkcji bo to kosztuje.Małe firmy albo te które krótko istnieją nie wchodza przy bardzo duzych wydatkach na rozwój w element kosztowy nie przynoszący efektywnych wymiernych korzyści!

 

Dla mnie bardziej przemawia jak dana firma ma audit ISO14400 w jakimś znanym zachodnim ośrodku certyfikowania.

 

Jest to świadectwo że wiele procesów technologicznych w firmie jest bardzo dobrze opanowanych!!! Jest bardzo dobra kontrola jakości a przede wszystkim sama norma niejako wymusza na każdym! stanowisku zachowania tej samej technologii bez względu jaki element ludzki się tam znajduje i czy w weekend dużo popił czy też nie.

 

Widzisz, ja w swojej firmie wprowadziłem system zarządzania jakością ISO ponad 10 lat temu - na projektowanie, wykonawstwo, konserwację wszelkich instalacji elektrycznych, teletechnicznych, komputerowych, alarmowych itd. Co roku odbywają się miłe audyty, przegląd księgi jakości, szkolenia i inne wymagane normą ISO procesy.

 

Jak pytasz czy wierzę w znaczek CE to już Ci odpowiadam - nie jest ważne w co się wierzy, tylko kto i za co odpowiada.

 

W opisanym przypadku ładowarki przeje..ane ma sprzedawca, a tylko dlatego, że nie zainteresował się i nie dopilnował co właściwe sprzedaje.

Rzecz jasna producent jest nieznany i to na sprzedawcy ciąży odpowiedzialność za towar wprowadzony do obrotu.

Ja zanim sprzedam robote muszę się wykazać kompletem dokumentów, schematów, pomiarów i deklaracji zgodności na wbudowane materiały - zaczynając od durnej, podtynkowej puszki za 0,30 grosza po agregat prądotwórczy za pół miliona.

 

Nie jest to także kwestia droższego państwa, bo ogromna większość norm, przepisów, świadectw sprawdzenia, wzorcowania, deklaracji itp. w prostej linii pochodzi z Niemiec i jakoś nie zauważyłem żeby miało to wpływ na podrożenie państwa (niemieckiego dokładnie). Wręcz przeciwnie - niedopuszczenie na rynek dziadostwa i święty spokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez konradskala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaell gada podobnie, jak mój przyjaciel.

Zawsze twierdził, że pasy bezpieczeństwa w aucie to zwykłe zawracanie dupy. Nigdy nie używał.

 

Nie używa do dziś, jako że od dwudziestu lat pomyka na wózku.

 

Analogię, rafaell - wysnuj sobie sam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie - niedopuszczenie na rynek dziadostwa i święty spokój.

Dziadostwo można mając nawet dużo więcej certyfikatów wprowadzać choćby tragedia w Bhopalu i wykrecenie się z odszkodowań!

 

Powtarzam do zrobienia kawałka kabla i wprowadzania go do obrotu nie trzeba tych certyfikatów przeprowadzać, uzyskane uprawnienia SEP jak najbardziej nas do tego kwalifikują!

 

Popatrz ile lat wprowadzałeś ISO i które? Tak że może jednak trochę odpuść z tą nagonką na te nic nie znaczące uzyskanie znaczka C E

 

Rafaell gada podobnie, jak mój przyjaciel.

Zawsze twierdził, że pasy bezpieczeństwa w aucie to zwykłe zawracanie dupy. Nigdy nie używał.

 

Nie używa do dziś, jako że od dwudziestu lat pomyka na wózku.

 

Analogię, rafaell - wysnuj sobie sam.

 

Nie Rafael ma uprawnienia SEP i je ma aktualne i nie rozumie dla czego silniejsza konkurencja ma z niego robić garbatego wielbłąda?

 

Tak używam pasów bezpieczeństwa i inaczej nie jeżdżę!

 

Kable mają spełnione wszystkie wymagane przepisami wymagania, dodam nawet że przekroczone ze znaczną górką bo zarówno napięcie przebicia izolacji jest znacznie wyższe,dopuszczalne napięcie pracy też, prąd obciążenia może być znacznie wyższy niż przy wtyczkach typu Schuko!!! Jak i wytrzymałość mechaniczna na uszkodzenie też jest wyższa!

 

No ale koledzy wiecie lepiej :)

 

Miłego dnia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ASURA

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadostwo można mając nawet dużo więcej certyfikatów wprowadzać choćby tragedia w Bhopalu i wykrecenie się z odszkodowań!

 

Powtarzam do zrobienia kawałka kabla i wprowadzania go do obrotu nie trzeba tych certyfikatów przeprowadzać, uzyskane uprawnienia SEP jak najbardziej nas do tego kwalifikują!

 

Popatrz ile lat wprowadzałeś ISO i które? Tak że może jednak trochę odpuść z tą nagonką na te nic nie znaczące uzyskanie znaczka C E

 

 

 

Nie Rafael ma uprawnienia SEP i je ma aktualne i nie rozumie dla czego silniejsza konkurencja ma z niego robić garbatego wielbłąda?

 

Tak używam pasów bezpieczeństwa i inaczej nie jeżdżę!

 

Kable mają spełnione wszystkie wymagane przepisami wymagania, dodam nawet że przekroczone ze znaczną górką bo zarówno napięcie przebicia izolacji jest znacznie wyższe,dopuszczalne napięcie pracy też, prąd obciążenia może być znacznie wyższy niż przy wtyczkach typu Schuko!!! Jak i wytrzymałość mechaniczna na uszkodzenie też jest wyższa!

 

No ale koledzy wiecie lepiej :)

 

Miłego dnia.

 

Uprawnienia SEP np. E i D kwalifikują do wykonywania wielu różnych rzeczy, ale pierwszy raz spotykam się z opinią, że uprawniają do wprowadzenia kabli do obrotu.

 

Zakładam, że wiesz co piszesz o swoich kablach i wierzę, że wytrzymają 5x wyższy prąd obciążenia aniżeli przewiduje norma, ale nadal są to jedynie TWOJE zapewnienia o TWOICH wyrobach. Jest ktoś oprócz Ciebie kto może to potwierdzić?

 

Nie jesteś pierwszy i nie ostatni. Ja dawno, dawno temu też miałem pomysł wykonywania przedłużaczy, rozgałęźników itp. właśnie w celu sprzedaży, ale SEP-owskie BBJ (Biuro Badawcze Jakości) szybko wybiło mi to z głowy.

Ale rób jak uważasz - Twoje kable, Twój biznes.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale SEP-owskie BBJ (Biuro Badawcze Jakości) szybko wybiło mi to z głowy.

Dziwne bo SEP wydaje certyfikaty dopuszczające do wykonywania takiej pracy :)

 

Nie wie prawica co czyni lewica :)

 

Nie odpowiedziałeś które ISO wprowadziłeś i kto je certyfikuje :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie?! Cały ten piękny temat Pan Rafaell zmienia w swój temat. Proponuję zrobić równie "wypasiony" produkt to również jemu zapewnimy to promocję :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, u mnie taka listwa już się zadomowiła w systemie na dobre i jestem z niej bardzo zadowolony. Polecam serdecznie! :):):)

 

Przy okazji. Mam wersję na 3 gniazda, ale potrzebuję teraz na więcej, więc odstąpię moją za 3000 PLN, czyli 1000 PLN za gniazdo, co przy nowej za 6000 PLN jest i tak okazją. Stan idealny.

 

5905963236303-1.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym, bo cena okazyjna - ale nie ma uziemienia...

 

 

 

;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez burz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym, bo cena okazyjna - ale nie ma uziemienia...

 

Zawsze można dowiercić :). Niusia ma rację, czepiasz się - listwa jest wybitna w swoim przedziale cenowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można w eurogąbkach płacić ?

Czy aby na pewno jest tak samo kierunkowa jak tytułowa ??

Ma to olbrzymie znaczenie bo w mojej instalacji wszystko jest pod prąd...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na taki wybitny element trzeba się szybko decydować - teraz już za późno, a okazja przepadła - listwa już znalazła swojego szczęśliwego nabywcę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwa już znalazła swojego szczęśliwego nabywcę

 

:( nie będę mógł spać przez tydzień

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na taki wybitny element trzeba się szybko decydować - teraz już za późno, a okazja przepadła - listwa już znalazła swojego szczęśliwego nabywcę.

 

Kurde co za pech, moja mamma potrzebowała taką do maszyny do szycia, nie wiecie gdzie można dorwać takie podróbki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.