Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, slawek.xm napisał:

 

ynteligencie

zaznaczając cudzysłów i pisząc "stwierdził"  podajesz konkretną wypowiedz

To nie był cytat kretonku, swoista przenośnia.

Więc półgłówku intelektualny doucz się:

Jeśli obawia się Pan, że czytelnicy mogą nie znać przenośnego znaczenia tego słowa i zrozumieją Pana opacznie, wtedy użycie cudzysłowu jako sygnału: "Nie bierz tego dosłownie" jest uzasadnione. (Mirosław Bańko, PWN).

Często przyjmuje się także„mówiąc coś w cudzysłowie” (a więc nie dosłownie, w przenośni).

Wyrazy obce stylistyczne i ironie ujmuje się także w cudzysłowie. Jeżeli ktoś używa z jakiegoś powodu słowa, dajmy na to, „fajny” w odniesieniu do rzeczy czy osób odbieranych w sposób odwrotny, cudzysłów oznacza ironię.

 

53 minuty temu, slawek.xm napisał:

zaznaczając cudzysłów i pisząc "stwierdził"  podajesz konkretną wypowiedz

 

Nie, gdybym napisał tak: Sławek napisał/powiedział, cyt.: "...." to wtedy bym zacytował Twoje słowa - słowo w słowo. Ja natomiast uzyłem swoistej przenośni Twoich słów. Czepiasz się pierdół Sławeczku, samemu merytorycznie w tematach leżąc i kwicząc.

Cytując czyjąś wypowiedź/zdanie - powinnismy natomiast dla ułatwienia odbioru zaznaczyć cyt.: po czym w ująć w cudzysłowie jego wypowiedź/zdanie.

Natomiast Twoje cyt.: "ynteligencie" powinieneś ująć właśnie w cudzysłowie. Bo stosujesz pomimo dziwnych przekręceń słownych - swoistą przenośnię słowa inteligent.

I to ja, żaden grammar Nazi, popełniający często błędy wie takie rzeczy - a Ty Sławuś - przeszkolony przez kościelnych nie znasz podstaw?

Wróć do szkoły! Gdybym nie był moderatorem, napisałbym Ci, żeś niedouczony patałach i o czym sam wiesz - zwykły, perfidny kłamca. 

Ale mi nie wolno takich słów używać jako moderatorowi - więc ich nie napiszę.

Skup się na merytorycznej stronie postów w tematach, bo z tym u Ciebie zawsze słabiutko.

Gdyby mi takie rzeczy "wytykała" (tu też stosujemy "" bo jest to przenośnia. Mamy bowiem świadomość, że pod tym nickiem ukrywa się Kolega Jacek)  @Bezlitosna Niusia, a to bym nie oponował. Ale Ty? Cytując stare, dobre powiedzenie (i tu także stawiamy w cudzysłowie) "Nie rozśmieszaj mnie, bo zajadów dostanę".

Rzecz jasna - nieomylny nie jestem - więc sam się nie czepiam szczegółów - wolę poczytać merytoryczne posty. Nie od Ciebie rzecz jasna, bo to byłoby ponad Twoje możliwości.

Ale co Ci pozostało poza czepianiem się innych czy wstawili prawidłowo czy nie jakieś słowo. Nie ważne, że z kontekstu czy przenośni wszyscy wiedzą o co chodzi. Liczą sie jedynie mozliwości "zaistnienia" (to także przenośnia) i pokazania, że masz coś do powiedzenia.

Tak więc bywaj zdrów!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, slawek.xm napisał:

ynteligencie

zaznaczając cudzysłów i pisząc "stwierdził"  podajesz konkretną wypowiedz

jesli nie potafisz przepisać cytowanego tekstu bo jest to dla ciebie za trudne to jest okienko cytuj po za znaczeniu odpowiedniego fragmentu'

a jesli juz podajesz swoja interpretację to nie wstawiaj cudzysłwu bo wprowadzasz ludzi w błąd

odrób na drugi raz lekcję synek 

Ty naprawdę nie widzisz jak się ośmieszasz? Gdzie są twoje granice?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, seniortelefono napisał:

Ty naprawdę nie widzisz jak się ośmieszasz? Gdzie są twoje granice?

Setki razy przeczytał od wielu tutaj osób, że się osmiesza. Widocznie tak się do tego przyzwyczaił, że traktuje to jako swoisty (miły) wyróżnik wśród kolegów. Cóż zrobić - trzeba z tym żyć. Taki "ynteligent" z niego.

A pisałem mu już tak z dobroci serca mego "z kamienia" w innym temacie, żeby już się nie osmieszał. Nie posłuchał. Szkoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy to prawda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, hi_aro napisał:

Ciekawe, czy to prawda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To byłby koniec TVP i wiarygodności tej stacji. 

Mnie ciekawi jedno - gdzie jest Policja i Prokuratura? Powinny byc ewidentnie zarzuty stawiane za prowokowanie oraz napaść (uderzył faceta megafonem w twarz!).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Once upon a time,  long time ago...:-)

Naprawdę dawno, z pół wieku wstecz, gdy moi rodzice byli na tak zwanym "dorobku" - często bywałem u wujostwa na zabitej dechami, podkrakowskiej wsi i tam tygodniami się 'hodowałem'.

Wiocha, jak wiocha: stajnie, stodoły, zabawy w doktora z córką sąsiadów, kury, krowy (uwielbiałem pasać), no i łańcuchowe, przybudne psy*.

Bywało, że któryś z piesków zaczynał na jednym końcu wsi szczekać i jazgotać - po chwili wszystkie robiły to samo, aż ziemia drżała. I nieważne, czy pies wabił się Burek, Muszka, czy tam inny Murzyn - pysk darł wniebogłosy, dokładnie tak samo, jak jego wiejskie koleżeństwo - długo, przeciągle, głośno, głupio i bez sensu zazwyczaj.

 

Tak mi się skojarzyło, czytając post Kolegi @osimar, sprzed godziny i produkcje niektórych piszących w tym temacie.

Pozdrawiam. Jacek.

*niestety - pięćdziesiąt lat temu wszystkie pieski były uwiązane na łańcuchach. Dziki kraj, dzikie obyczaje...

:-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, arkadowski napisał:

Potraktujcie więc mój post jako przypomnienie, że warto pisać na temat... kraju, nie w temacie Kolegów udzielających się na Forum.

Wataha się sama dorżnie bez niczyjej pomocy?  Na to wygląda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dużo jest faków w informacjach i trzeba uważać co się powiela. Olejnik coś wspominała o tej prowokacji, więc chyba coś jest narzeczy. To już wygląda jak działania SB za komuny. Prowokacje w celu przykrycia jeszcze większych skandali i manipulacja opinią publiczną. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

długo, przeciągle, głośno, głupio i bez sensu zazwyczaj

Tutejsi łańcuchowcy uwiązanie do własnych fobii - owszem.  Natomiast psy sobie w ten sposób całkiem kulturalnie rozmawiają, w swoim psim języku.

5 godzin temu, Zyzol napisał:

Nikt by nie dostrzegł tekstu grafomana idioty.

7 godzin temu, Zbig napisał:

Kolega z partii Twojego ulubieńca Leszka M., jakby kto nie pamiętał :-)

Nie wiem o kogo chodzi.

Hoho.  Wścieklizna połączona z demencją.  Oj, bo zamówimy kaftanik... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Zbig napisał:

Tutejsi łańcuchowcy uwiązanie do własnych fobii - owszem.  Natomiast psy sobie w ten sposób całkiem kulturalnie rozmawiają, w swoim psim języku.

Będąc szczerym pomiędzy ziemią a niebem ;) ,  to nawet porządne psy spokoju nie mają i całowane są gdzie popadnie przez prawdziwych katolików z PiS'u. I to po pijaku, tacy prawi, tacy święci.

No ale wtedy Sławuś słowa nie wykrztusił, zapewne takiej porcji miłości katolickiej sam nie strawił. Czy zwrócił na wieść o klęczącym po pijaku Kamińskim całującym psa być może w zadek - tego tez nie wiemy ;) 

 

Panowie spokojnej Wam nocy... musze jednak Was zmartwić - jutro znów obudzimy się w takiej samej, skrzywionej rzeczywistości jedynie słusznej partii PiS.

Nie licząc wybrańców, którym rozum na czas kazał spakować walizki i dziś popijają np. Francuskie wina ;)

Serdeczności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, hi_aro napisał:

Ostatnio dużo jest faków w informacjach i trzeba uważać co się powiela. Olejnik coś wspominała o tej prowokacji, więc chyba coś jest narzeczy. To już wygląda jak działania SB za komuny. Prowokacje w celu przykrycia jeszcze większych skandali i manipulacja opinią publiczną. 

Zaraz po tej akcji zanim jeszcze było więcej wiadomo napisałem, że dziwnie mi to wygląda. I że od razu miałem skojarzenie z esbeckimi prowokacjami. Dlatego dalsze informacje wcale mnie nie zdziwiły.

Proszę teraz pomyśleć co by było, gdyby prowokacji dokonała osoba publicznie nieznana, przecież nikogo nawet smród by nie zaleciał. Dlatego środowiska opozycji muszą być niezwykle wyczulone na prowokacje i działania agenturalne. Bo jestem więcej niż pewny że takie też są podejmowane.

11 godzin temu, jezz napisał:

Tak?

Pajac jesteś Kolego i tyle. Robienie z siebie idioty jest zabawne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, hi_aro napisał:

Ciekawe, czy to prawda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jak nie, jak tak.

Sam się do tego przyznał, dodatkowo obrażając uczestników protestu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba prościej będzie zrobić w PiSie listę tych co się nie nagrali z tym jak mu tam Bergenfehlerem? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, arkadowski napisał:

Mnie ciekawi jedno - gdzie jest Policja i Prokuratura? Powinny byc ewidentnie zarzuty stawiane za prowokowanie oraz napaść (uderzył faceta megafonem w twarz!).

Policja, Prokuratura, Służby gdzie są? A jak myślisz, skąd TVPiS miał wizerunki, nazwiska i niektórych dane personalne (miejsce pracy i/lub zamieszkania) protestujących? Jak to mówi Kaczyński, ktoś stoi tam, gdzie kiedyś było ZOMO. Zresztą, niech przemówią fakty:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez osimar

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się okaże, że prokuratorzy to audiofile i cyfrowa kopia ich nie zadowala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adwokaci wyraźnie powiedzieli, że nagrania udostępnią, jak będą przesłuchania w tej sprawie. Tylko jak Ziobro ma wydać polecenie przesłuchania Kaczyńskiego?

A może CBA ma zająć się sprawą? Tylko jak, jak cała góra CBA pracowała lub wynajmowała lokale w spółce Srebrna. Mają prowadzić śledztwa poniekąd w swojej sprawie?

PiS nadal nie wie co z tym zrobić, bo cokolwiek zrobi to będzie smród nie do zniesienia. Gorzej, jak pan Be... coś tam skorzysta ze swojego prawa i złoży pozew w sądzie austriackim. To będą jaja jak berety:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Uczelnia Tadeusza Rydzyka wygrała konkurs na zorganizowanie szkoleń medialnych dla pracowników wymiaru sprawiedliwości – w tym sędziów i prokuratorów. Dostanie na to 3 mln zł. Do tej pory szkoleniem kadr wymiaru sprawiedliwości, w tym też medialnym, zajmowała się głównie Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie – do tego zresztą została powołana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak łatwo wydawać nie swoje pieniądze. Nie dojść, że szkoła powołana do prowadzenia takich zajęć ich nie prowadzi (brak wpływów więc generuje koszta), to przesuwa się te pieniądze do Rydzyka. Smaczku dodaje fakt, że ponad 80% środków na te szkolenia to kasa UE. Pieniądz ojczulkowi Rydzykowi jak widać nie śmierdzi. Może go przyjąć od tych, których wyzywa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejne nagrania zostały upublicznione. Widać, że założeniem jest poooowolne grillowanie "dewelopera". Można powiedzieć, że opozycji trafiło się jak ślepej... Kampania będzie bezpardonowa, jedynie Biedroń na tym skorzysta. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Pajac jesteś Kolego i tyle. Robienie z siebie idioty jest zabawne?

A co, pajacu, coś się zmieniło od 1993.?

A może przypomnisz jak wtedy głosował Bronisław, Stefan.

A, zmieniło się

 W 1997 Trybunał odrzucił zmianę dopisującą  jeden punkt, kiedy przerwanie ciąży jest możliwe bo był niezgodny z konstytucją 

A co co za demokrata stał wtedy na czele Trybunału pamiętasz?

Nawet teraz PIS wyciszyli Godek bo jednak sondaże nie są za dobre w tej sprawie.

A co przez osiem lat z tą ustawą zrobiło PO.

Szkoda, że PIS nie zrobił tego o czym topek napisał.

Mogło by być wesoło.

Więc nie rób z siebie idioty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Uczelnia Tadeusza Rydzyka wygrała konkurs na zorganizowanie szkoleń medialnych dla pracowników wymiaru sprawiedliwości – w tym sędziów i prokuratorów. Dostanie na to 3 mln zł."

To te 3 bańki, które gwizdnęli z ECS-u.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tadeiro

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak w sprawie kłamstw TVP potoczne zwanej qrwizją

oto jedna z wypowiedzi jak tam wyglada ta praca ...:

" Hej Państwo, którzy nie oglądacie kurwizji! Wydaje się Wam, że blisko 6 społecznych baniek na ECS to jest dobro? To zdrada niemal szmalcownicza. Przełączcie czasem na- uwaga, cytuję holecką- "telewizję polską która sprawnie przekazuje prawdę o Polsce co jest nie w smak opzycji" (padło z dzis o 19.30) . ECS jest : "jaskinią zła, jest ośrodkiem dywersji politycznej, Kerski "przyjechał z Niemiec i jest jakimś Irakijczykiem czy tam Irańczykiem" , "należy nie dawać ani złotówki i niech sobie zbierają na tę antypolską dywersję" . To program warto pokłamać pośpieszalskiego (oficjalna nazwa warto rozmawiać). Nie nalezy kłaść sie pod auto czyli dawac kurwizji paliwa - ta jasne. Ale skoro tak rychle śmy oświadczali nie to nie my (Jezus mu rzekł: «Zaprawdę, powiadam ci: Jeszcze tej nocy, zanim kogut zapieje, trzy razy się Mnie wyprzesz») to może mnie ktoś oświeci czy być może to się reakcji domaga? Którzy to "działacze KOD okupujący ESC poszarpali" niejakiego Michałowskiego? Prawda czy pomówienie? Nie będę tu (pieniacko) żądał od zarządu a vista "podjęcia zdecydowanych kroków" itp. Tak tylko pytam, bo skoro wykrzyczenie Joanny D'Arc - forma doczesna Ogórek, woła o wszelkie pomsty, to jak to było z Michałowskim? Zapomniał nas pozwać i/lub zadzwonić do tvpis? "

51200806-773070056404291-719337211681570

A tak na filmie z tym "napadem "na gwiazdę telewizyjną Ogórek jedno co sie przez cały czas przewija to jej anielski uśmiech...czy kobieta napadana,atakowana by tak reagowała ?

 

Jest jedna nadzieja pozbycia sie tego bagna które przez ponad trzy lata  nas otacza  ale tylko od nas zależy czy to sie ziści tylko wspólnie pogonić tę bandę...

może chodź raz Polak będzie mądry przed szkoda niz...

Ps Pamiętacie pogrzeb Inki i Zagończyka ?z 2016 roku ?

 

"Pro memoria. (rzeczywiste) szarpanie, (rzeczywiste) wyzwiska, wyrywanie flagi, (rzeczywiste) popychanie kobiet przez osiłków. M...* jedna z pierwszych ofiar RZCZYWISTEJ NAPAŚCI FIZYCZNEJ. Ba, do dziś jakos nikt za tę napaść nie poniósł. To jeste właśnie przykład sztuczności sytuacji z ogórek. Pouczające jest teraz zestawić reakcję M...*, próby obrony (i wyraz twarzy choćby) z wtedy spod Mariackiego z uśmiechnietą miną rozwianego blondu otoczonego przez...pluton chroniacych ją policjantów. Reakcja Błaszczka? Nie potempieńcze wzmożenie tylko atak na zaatakowanych. "Błaszczak: obecność KOD na pogrzebie "Inki" to prowokacja polityczna" "

*-Imie uczestniczki

i jak to wyglądało ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ps 2 Byłem swiadkiem w sądzie na rozprawie związanej z tamtym bandyckimi atakami....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak codzień w państwie PiS:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, asterix1 napisał:

Jest jedna nadzieja pozbycia sie tego bagna które przez ponad trzy lata  nas otacza  ale tylko od nas zależy czy to sie ziści tylko wspólnie pogonić tę bandę...

W Pucku już pogonili, w całości, ale to Polska północna głosująca za Polską w Europie zachodniej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazimierz Kujda były prezes Srebrnej obecnie szef Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska został nagrany w trackie rozmów z Kaczyńskim. Stwierdza wprost, że wygranie wyborów wymaga "dawania ludziom pieniędzy". - To jest konieczne, żeby mieć przez kolejne cztery lata władzę. Myślę, że to będzie jeszcze osiem lat.

Poważnie? Tak wygląda państwo prawa? Życie w demokratycznym państwie prawa polega na takich wałach?! 

Co wynika z taśm "U Sowy"? Język z rynsztoka, wyśmiewanie poziomu zycia Polaków, wspólne balangi, seks żonatej koleżanki z pracy z kumplem z pracy w sali VIP "U Sowy"... faktycznie mamy do czynienia z aferami na poziome obecnych afer...

 

11 minut temu, asterix1 napisał:

Czekają na wytyczne....

Jak rzuci PiSowska wierchuszka przekaz dnia, to reszta rzuci się w świat - w tym na nasze Forum AS z tym przekazem - udowadniajac, że prawda i sprawiedliwość jest tylko jedno. Ich prawda i ich sprawiedliwość. W takiej chwili zapominają nagle o byciu przykładnymi katolikami - brzydzącymi się kłamstwem oraz mową nienawiści.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, jezz napisał:

A co przez osiem lat z tą ustawą zrobiło PO.

Nie ruszało jej - i dobrze.

26 minut temu, arkadowski napisał:

dlaczego nie odnoszą się merytorycznie do tego, co w tej Polsce się dzieje

Uruchomili bubusię i jezza, czyli najgorsze, co im jeszcze pozostało.

Jacchusi nie liczę, bo po co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, osimar napisał:

(...)

A może CBA ma zająć się sprawą? Tylko jak, jak cała góra CBA pracowała lub wynajmowała lokale w spółce Srebrna. Mają prowadzić śledztwa poniekąd w swojej sprawie?

PiS nadal nie wie co z tym zrobić, bo cokolwiek zrobi to będzie smród nie do zniesienia. Gorzej, jak pan Be... coś tam skorzysta ze swojego prawa i złoży pozew w sądzie austriackim. To będą jaja jak berety:-)

Szef CBA Ernest Bejda w przeszłości pracował dla spółki Srebrna, która pojawia się na taśmach.

Reporter TVN24 zapytał eurodeputowanego PiS Ryszarda Czarneckiego o to, czy nie widzi w takiej sytuacji ewentualnego konfliktu interesów. Polityk temu zaprzeczył i powiedział, że to nawet lepiej, że Bejda pracował w Srebrnej.

    "Absolutnie takowego konfliktu interesów nie widzę, a znajomość tej spółki od wewnątrz może pomóc w wydawaniu zdroworozsądkowych ocen"

- oznajmił Czarnecki, dodając przy tym, że dzięki temu, iż Ernest Bejda tam pracował, to "wie, że tam było wszystko w porządku".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.