Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Zyzol napisał:

dzięki tobie wiem, jak myśli lewactwo.

Jeśli sądzisz że mnie obraziłeś to śpieszę wyprowadzić Cię z błędu. Jestem z przekonań politycznych socjaldemokratą a z przekonań ideologicznych neomarksistą. 

Więc gdy ktoś nazywa mnie "lewakiem" odbieram to jako komplement i dowód uznania.

11 minut temu, Zyzol napisał:

Przecież nie Coca-Cola, która "(...)wycofała się z kontrowersyjnej kampanii reklamowej promującej LGBT(...). Przynajmniej na Węgrzech. 

Co to ma wspólnego z prowokacją w Zabrzu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, jello napisał:

Suweren jest kretynem

W samo sedno. To widać, słychać i czuć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem 4x 500+-więc flaszka- więc pytam debilnych picunioków. Jakież to wieści sa z  głaskania kota przez zerowego u drabinkowego?.

 Kot cosik kazał czy drabinka sie uniosła?.

 Dawajcie info .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, osimar napisał:

a organizator nie jest znany nikomu z Marszu Równości.

A propos procesów myślowych, przepraszam ale to powyżej to kolega łyka bezmyślnie, znaczy bez procesu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) obraz.thumb.png.f586915820ac7a37da055a451d9dfed6.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, xniwax napisał:

A propos procesów myślowych, przepraszam ale to powyżej to kolega łyka bezmyślnie, znaczy bez procesu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) obraz.thumb.png.f586915820ac7a37da055a451d9dfed6.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tak się zastanawiam, czy Twoje wyszukiwanie tych LGBT-owskich idiotyzmów to nie jest proces auto-wyparcia. Może trzeba dokonać coming out-u i próbować z tym żyć? Wiesz, ja nikomu pod kołdrę nie zaglądam i uwierz, że mi to wisi. Tak bardzo, że nawet nie zamierzam podejmować dyskusji

1 godzinę temu, Zyzol napisał:

To marsze równości nie są spontaniczne? Czyli planowane, organizowane i sponsorowane. Może przez Sorosa?

oczywiście, że nie. Spontaniczne to tylko były pochody pierwszomajowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, osimar napisał:

próbować z tym żyć? Wiesz, ja nikomu pod kołdrę nie zaglądam

Chłopie ale nie o to idzie, problem w tym, że nie ma to nic wspólnego z kołdrą i pod nią zaglądaniem., a na pewno nic z równością,.
Wysil się choć trochę i nie pękaj przed wciskaniem kitu.

23 minuty temu, osimar napisał:

że nie. Spontaniczne to tylko były pochody pierwszomajowe.

Doskonale, idziesz w dobrą stronę...przypadkiem raczej.

26 minut temu, osimar napisał:

Tak się zastanawiam.

Tak w ogóle to jedyny pozytyw. Szkoda, że nie wykorzystany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, osimar napisał:

czy Twoje wyszukiwanie tych LGBT-owskich idiotyzmów to nie jest proces auto-wyparcia.

Wszystko wskazuje że tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)

Roman Giertych: List do Prezydenta RP

 

Szanowny Panie Prezydencie!

Chciałbym Pana prosić o przeprosiny wobec obywateli. Przeprosiny za to, że w wyniku dokonanych przez Pana naruszeń Konstytucji, nieprzestrzegania wyroków Trybunału Konstytucyjnego, łamania ustaw, bezmyślnego podpisywania wszystkich ustaw przygotowanych przez Pana partię mamy dzisiaj w Ministerstwie Sprawiedliwości bandę przestępców, drani i chamów (są też tam pewnie porządni ludzie, ale o nich nie słyszymy). To Pana podpis widnieje pod ustawami, które łamały Trybunał Konstytucyjny, to Pana podpis widnieje pod nominacją na prezesa tego Trybunału osoby śmiesznej, bezczelnej, która doprowadziła do zapaści sąd konstytucyjny (ale za to pewnie pysznie gotuje zupę pomidorową dla prezesa PiS). Na marginesie to powołanie zostało zrobione nawet wbrew ustawie, którą Pan podpisał, a która też była niekonstytucyjna. Później powołał Pan na sędziów KRS osoby wybrane w sposób oczywisty sprzecznie z Konstytucją, następnie powoływał Pan sędziów do SN nie posiadając wniosków prawdziwego KRS, do czego nie miał Pan prawa. Dzisiaj widzimy, że frustracja zawodowa, która spowodowała, że stali się oni usłużnym narzędziem władzy, wynikała z tego, że środowisko sędziowskie, w którym się obracali - ich słusznie eliminowało. Niestety proces wdrapywania się drani, chamów i wszelkiej maści kanalii na wysokie stanowiska jest znany w każdym kraju, gdzie demokrację zastępuje się dyktaturą. Tak, tak Panie Prezydencie. Łamanie Konstytucji i obalanie organu konstytucyjnego np. TK czy KRS to właśnie tworzenie dyktatury. Po to bowiem w demokracjach istnieją bezpieczniki, które ograniczają władzę, aby władza zdobyta demokratycznie nie przeradzała się we władzę dyktatorską, jak widzieliśmy to w dziejach wielokrotnie. Hitler doszedł do władzy demokratycznie, a potem demokrację obalił. Narracja, którą prezentował przez lata pan minister Ziobro - potrzeba wymiany kadr sędziowskich okazała się zwyczajnym blefem zasłaniającym rozwalanie bezpieczników demokratycznych. Kadry, które zastąpiły rzekomą "kastę" to najczęściej grupa nieudaczników zawodowych, którzy swoją "krzywdę" próbują rekompensować wysługując się władzy i niszcząc system wymiaru sprawiedliwości. 
Nie jestem bezkrytyczny wobec tego, co działo się w sądach III RP. Jako adwokat z wieloletnim stażem widziałem wiele błędów i głupoty w polski wymiarze sprawiedliwości. System taki jednak naprawia się poprzez budowanie mechanizmów, które jeszcze skuteczniej eliminują takie kreatury, które teraz zasiadają w MS, niż eliminował dotychczas. Człowiek, który jest zdolny do organizowania kłamliwej nagonki na rodzinę swego przeciwnika politycznego nie jest godzien nosić togę. Problem polega na tym, że wbrew tezie ministra Ziobro, że to źle świadczy o całym środowisku, jest dokładnie odwrotnie. Tego typu ludzie zdarzają się w każdej zbiorowości. Nominaci Ziobry o których teraz słyszymy, to osoby, które były pomijane przy awansach, gdyż właśnie nie prezentowały standardów etycznych i umysłowych potrzebnych do wykonywania zawodu. To pomijanie ich w awansach świadczy o tym, że proces oczyszczania środowiska sędziowskiego powoli, ale jednak się toczył. Takie były także odczucia społeczne.
Swymi podpisami zniszczył Pan system, który coraz lepiej (choć nie bez problemów) funkcjonował. Zrobił Pan wydaje się to po to, aby politycy Pańskiej partii byli bezkarni, w sytuacji gdy ujawniane są ich nadużycia i przestępstwa. Zapewniliście sobie bowiem bezkarność i nawet najgorsze zbrodnie i występki nie są ścigane, jeżeli nie pasuje to władzy. Do tego się sprowadza reforma wymiaru sprawiedliwości za którą Pan odpowiada.
Sam Pan przyzna, że w takiej sytuacji oczekiwanie przeprosin jest żądaniem minimalnym.

Roman Giertych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, bubusia napisał:

Nieznaczny wzrost wskaźnika urodzeń prawdopodobnie również jest związany z 500+

Tak właśnie wyglądają, propagandowe manipulacje i ciągłe tworzenie, powielanie kłamstw PIC fanbojów:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Polskim fenomenem jest wzrost zgonów, gdzie na całym świecie spada...Dzięki 500+ wzrosło spożycie alkoholu i jednocześnie rozłożono na łopatki (dzięki "Sieci") służbę zdrowia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wyborca PiS ma porównanie i nie musi niczego ogarniać,......Wybór chyba też oczywisty łgarstwa i nedza za PO PSL vs dobrobyt i spełnione obietnice dziś. Tylko idiota zagłosuje znowu na PO a takich nie brakuje .

 Tylko wyborca PiS jest na tyle slepy, by cos takiego napisac.

Caly swiat smieje sie (gdby to nie bylo tak tragiczne) z aktualnej polityki Polski, wrzuca w Polskie rzady do jednego garnka z prymitywna polityka Trumpa, Erdogana i Orbana i postrzega to jak powrot do sredniowiecza.Tylko idiota, ktorego postrzeganie nie siega poza krawedzie wlasnego talerza, nie widzi, jakie katastrofalne szkody dla Polski, ktora wczesniej byla na znakomitej drodze rozwoju na scenie miedzynarodowej, wyrzadzil aktualny rzad.

 

Jedyne co taki wyborca PiS ogarnia, to trzy kartofle w jego wlasnej misce, to jest ten spelniony dobrobyt i obietnice, a jedyne co porownuje to widelec w lewej z nozem w prawej, dalej jego horyzonty nie siegaja..

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Bobcat napisał:

Jeśli sądzisz że mnie obraziłeś to śpieszę wyprowadzić Cię z błędu. Jestem z przekonań politycznych socjaldemokratą a z przekonań ideologicznych neomarksistą. 

Jakoś nie widać tych socjaldemokratycznych przekonań na bazie neomarksizmu. Raczej zalatuje platformersko-wiosenną papką. A tak  na marginesie, to co jako socjaldemokrata czytałeś ostatnio z klasyków - Karola Marksa lub Róży Luksemburg. Dla przykładu.

10 godzin temu, Bobcat napisał:

Więc gdy ktoś nazywa mnie "lewakiem" odbieram to jako komplement i dowód uznania.

Jeśli, ktoś zaczyna dyskusje ze mną od sugerowania, że jestem prawakiem, to nie odbieram tego jako dowód uznania. Zresztą tego rodzaju słownictwo nie przystoi socjaldemokracie.

11 godzin temu, Bobcat napisał:

Co to ma wspólnego z prowokacją w Zabrzu?

Skoro to prowokacja, to czyja? Może samych tęczowych środowisk? A może w Zabrzu, dla nawet ludzi o przekonaniach lewicowych, są sprawy ważniejsze niż lans tęczowej ideologii.

A nie jest prowokacją, jak z organizacją marszów równości przyjeżdżają do mniejszych ośrodków specjaliści z tęczowej centrali?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sine Metu napisał:

Roman Giertych: List do Prezydenta RP (...)

"W Warszawie podobno do Senatu z ramienia Platformianej koalicji ma kandydować Roman Giertych. Dziś adwokat celebryta (dawniej nazywało się to kabotyn), ulubiony pełnomocnik polityków Platformy przed sądami, prokuraturami, komisjami śledczymi, aktywniejszy w mediach niż w sądach. Kpiący z Kaczyńskiego i PiS, nieprzejednany przeciwnik katoprawicy. Ale raczej świeżej daty.

Nie tak dawno przecież wicepremier w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, szef Ligi Polskich Rodzin, wskrzesiciel Młodzieży Wszechpolskiej, wreszcie minister edukacji, rewident listy lektur szkolnych. Przeczytał już Gombrowicza? Zmienił się? Na pewno chce wrócić do wielkiej polityki. Liczy na głosy liberalnego elektoratu Platformy. A Platforma liczy na Giertycha? Pogratulować!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

566e5fe5ec3aa_p.jpg?1450079615 

Obecnie człowiek do specjalnych poruczeń, w przyszłości... Kandydat na Prezydenta RP?

A przede wszystkim poważna PO-wiecka persona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko krowa nie zmienia poglądów. A co do zmiany frontów, to gdzie mu tam do włazidupy Rysia Byłem Wszędzie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Zyzol napisał:

Skoro to prowokacja, to czyja? Może samych tęczowych środowisk? A może w Zabrzu, dla nawet ludzi o przekonaniach lewicowych, są sprawy ważniejsze niż lans tęczowej ideologii.

w zalinkowanym przeze mnie artykule masz odpowiedzi na swoje pytania. Jak widzę, niektórym trudno sięgnąć do artykułu i wolą przelewać w debacie publicznej swoje dywagacje na ten temat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Less napisał:

Tylko krowa nie zmienia poglądów. A co do zmiany frontów, to gdzie mu tam do włazidupy Rysia Byłem Wszędzie?

Czyli polityka jest domeną nierogacizny.

1 minutę temu, osimar napisał:

w zalinkowanym przeze mnie artykule masz odpowiedzi na swoje pytania. Jak widzę, niektórym trudno sięgnąć do artykułu i wolą przelewać w debacie publicznej swoje dywagacje na ten temat. 

Jeśli chodzi o sprawy związane z dupą, nie wieżę w słowo pisane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zeszliśmy na niższy poziom. Ja dalej nie idę. Ale zastanawia mnie, jak dupę powiązałeś z wieżą. Chyba, że chodzi o te słynne Srebrne Wieże, to fakt - dupa z tego wyszła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez osimar

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że kiedy jeszcze Biedroń nie był tak popularny w mediach, a tylko słyszało się, jako to jest dobrym gospodarzem w swoim mieście, to liczyłem, że może być ona jakąś ciekawą alternatywą.

Niestety - kiedy go usłyszałem, a także poznałem jego program przez eurowyborami przeżyłem duże rozczarowanie.

Wczorajsze wystąpienie słabiutkie.

Smutne jest, że po stronie opozycji nie ma osoby charyzmatycznej. Wszyscy są jacyś bezpłciowi. Na Grześka to się patrzeć nie da. Zagubione dziecko we mgle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Dupę z wieżą

To nie moje porównanie.

4 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

krowę z nierogacizną

To już tak. I jak najbardziej słuszne, na przykład w kontekście polityka przywołanego przez Less-a.

4 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Ocknij się, Zyzik! Jakieś prostujące piwo, czycuś...

Nie muszę, nie piję alkoholu, ale z radę praktyka... dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Meloman napisał:

Nie ukrywam, że kiedy jeszcze Biedroń nie był tak popularny w mediach, a tylko słyszało się, jako to jest dobrym gospodarzem w swoim mieście, to liczyłem, że może być ona jakąś ciekawą alternatywą.

Niestety - kiedy go usłyszałem, a także poznałem jego program przez eurowyborami przeżyłem duże rozczarowanie.

Wczorajsze wystąpienie słabiutkie.

Smutne jest, że po stronie opozycji nie ma osoby charyzmatycznej. Wszyscy są jacyś bezpłciowi. Na Grześka to się patrzeć nie da. Zagubione dziecko we mgle.

Uwazaj. Jezyk(juz nie byt) ksztaltuje swiadomosc. A twoj jezyk moze sie tutejszym neomarksitom (a szczegolnie antypisowcom) nie spodobac.

?

Co do Biedronia, to jego wystapienie nie bylo slabiutkie, to byla karykatura, w formie i tresci.

Ale on nam/tobie tez/ jeszcze pokaze i wszyscy sie zdziwimy. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, osimar napisał:

no to zeszliśmy na niższy poziom.

Raczej na poziom prezentowany prze wiodącą i słuszną część jeszcze zjednoczonej Lewicy.

21 minut temu, osimar napisał:

Ja dalej nie idę. Ale zastanawia mnie, jak dupę powiązałeś z wieżą.

Wskaż, gdzie miejsce, w którym mam takie twoje zastanowienia, powiązałem z wieżą.

 

2 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Ja już też nie stosuję, Zyzolu. Lekarz mi zabronił.

Straszne ch.je te doktory...

Nikt mi nie zabraniał. To mój wybór. Z mocnych napojów lubię jedynie herbatę. Szczególnie orientalną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zyzol napisał:

Skoro to prowokacja, to czyja?

Tych, którzy chcą środowisko LGBT skompromitować. To chyba oczywiste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
w zalinkowanym przeze mnie artykule masz odpowiedzi na swoje pytania. Jak widzę, niektórym trudno sięgnąć do artykułu i wolą przelewać w debacie publicznej swoje dywagacje na ten temat. 
Umiesz wklejać, to już coś. Ale własnych komentarzy nie dopisuj, za cienki jesteś.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

Umiesz wklejać, to już coś. Ale własnych komentarzy nie dopisuj, za cienki jesteś.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

To do zyzzola

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zyzol napisał:

A nie jest prowokacją, jak z organizacją marszów równości przyjeżdżają do mniejszych ośrodków specjaliści z tęczowej centrali?

Zajmij się może lepiej sytuacją gdy na spędy poparcia dla PiS lub poszczególnych hierarchów uczestnicy są zwożeni autokarami z całego kraju.

1 godzinę temu, Less napisał:

Tylko krowa nie zmienia poglądów. A co do zmiany frontów, to gdzie mu tam do włazidupy Rysia Byłem Wszędzie?

Albo do towarzysza prokuratora Piotrowicza.

Godzinę temu, Zyzol napisał:

nie wieżę w słowo pisane.

Nie wierzę pisze się przez "rz". Trzeba było nie wagarować w szkole na lekcjach języka polskiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bobcat napisał:

Tych, którzy chcą środowisko LGBT skompromitować. To chyba oczywiste.

Nie jest to takie oczywiste. W przeszłości działania osób powiązanych z tym środowiskiem budziły wątpliwości:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  

4 minuty temu, Bobcat napisał:

Zajmij się może lepiej sytuacją gdy na spędy poparcia dla PiS lub poszczególnych hierarchów uczestnicy są zwożeni autokarami z całego kraju.

Przyjmij do wiadomości, że to wyłącznie ja sam decyduję czym mam się zajmować lub nie. Tobie nic do tego.

Nikt ci nie broni zajmować się spędami PiS-u lub innymi. 

16 minut temu, toptwenty napisał:

Umiesz wklejać, to już coś. Ale własnych komentarzy nie dopisuj, za cienki jesteś.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

To do zyzzola

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka
 

Odłóż swojego G3311. I jak radzi Bezlitosna Niusia weź się za piwo albo wyśpij.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.