Skocz do zawartości
IGNORED

Audio mity


biniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

He he...Born Again w ogóle nie słucham, bo nie lubię tej płyty poza jednym utworem. Zgadnij którym? ;-)

Gillan mi kompletnie tam nie pasuje. Anderson w Crimsonach - na szczęście to taki epizod, chociaż piękny, że moje wizje nie ulegają rozszczepieniu. ;-)

A Sinclair faktycznie trochę zcaravanił wielbłąda, ale ja wszystkie płyty Camela łykam w całości...uwielbiam tę kapelę.

Caravan tylko kilka pierwszych i niektóre koncerty, które ukazały się później są świetne.

Czy to była odpowiedż na pytanie

jakie różnice masz w 'wizjach' gdy słuchasz Sabbatów z Gillanem, King Crimson z Andersonem, Caravan z R. Sinclairem a Camel z R. Sinclairem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to była odpowiedż na pytanie

 

Bunk...Ty w ogóle nie czaisz bazy.

Skąd Ty się w ogóle wziąłeś chłopie? ;-)

 

Zresztą...wystarczy spojrzeć na Twój awatar. Idealnie odzwierciedla Twój byt na Audiostereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunk...Ty w ogóle nie czaisz bazy.

Skąd Ty się w ogóle wziąłeś chłopie? ;-)

Czy możesz odpowiadac na temat? Kolega pytał o różnice w twoich wizualizacjach a ty odpowiedziałeś co lubisz a czego nie lubisz.

 

Czy możesz odpowiadac na temat? Kolega pytał o różnice w twoich wizualizacjach a ty odpowiedziałeś co lubisz a czego nie lubisz.

Mój avatar to pośrednie moje dzieło a konkretnie subwoofer. 90 litrów, konkretnie usztywniony i oklejony dębowym fornirem, również przez mnie, chociaż stolarz ze mnie żaden. Obliczony pod głośnik a stosunek boków to złota liczba. No cóż, każdy ma swoje fobie w zależności od tego co potrafi zrobić rękoma i umysłem, podpowiem, coś więcej niż przepięcie przewodów i bezpieczników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bunk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innego watku, ale pieknie powiedziane, i tutaj pasuje jak ulal:

 

Jakiego q...a hobby? "Zbieractwo" drutów to raczej natręctwa niż hobby...

A audio jako hobby to nie zbieranie drutów...i udawanie geniusza...tylko zachwycanie się piękną muzyką i dźwiękami...

 

A najlepsze jest w tej drutologii to, że facet słucha pitu pitu typu Diana Krall i twierdzi, że go jakieś dźwięki w uszy kłują..q...a, co Wy ludzie za zestawienia macie? Za okno z tym... ;-)))

 

Brawo Stasiu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim superniskotonowcu (polska język) zastosowałem świetną końcówkę mocy TDA7294 w mostku. Niewielki zakres częstotliości, jest super.15 amper robi wrażenie panowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz odpowiadac na temat? Kolega pytał o różnice w twoich wizualizacjach a ty odpowiedziałeś co lubisz a czego nie lubisz.

 

Na to pytanie nie da się odpowiedzieć na temat, bo zadane było bardziej żartobliwie niż z chęci uzyskania konkretnej odpowiedzi, ponieważ pytanie owo nie ma zupełnie związku z moją synestezją. Skoro Ty jednak odebrałeś to inaczej, to znaczy tylko, że kompletnie nie wiesz o co chodzi w temacie.

Współczuję.

 

Mój avatar to pośrednie moje dzieło

 

Gratuluję. Jednak sposób prezentacji tego dzieła jest taki, że g.... widać. Mogłeś się lepiej postarać.

 

Z innego watku, ale pieknie powiedziane, i tutaj pasuje jak ulal:

 

Jak mogą dźwięki z muzyki D. Krall kłuć w uszy? Faktycznie kuriozalne... ;-)

Chociaż napisał: typu D. Krall, to może to było coś innego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Jednak sposób prezentacji tego dzieła jest taki, że g.... widać. Mogłeś się lepiej postarać.

A czyli sposób prezentacji. Ciekawe, ciekawe. Nie dostrzegłeś poprzecznych poprzeczek i listew wzmacniających płyte czołową. Ale wiadomo, sposób prezentacji. Ciekawe, ciekawe...

 

A czyli sposób prezentacji. Ciekawe, ciekawe. Nie dostrzegłeś poprzecznych poprzeczek i listew wzmacniających płyte czołową. Ale wiadomo, sposób prezentacji. Ciekawe, ciekawe...

Mam pomysł. Ile kosztuje płatna recenzja. W końcu to własnoręcznie naklejany fornir. W marketingu mógłby być nazwany.... dopieszczonym. Ile?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bunk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunku - rozumiem, że jesteś zakochany w swoim dziele i dla Ciebie jest wspaniałe, najlepsze na świecie.

Ale ja po prostu stwierdzam, że gówno widać na tym awatarze. Wstaw może jakieś większe, wyraźniejsze.

Wtedy wszyscy pochwalimy i poklepiemy Cię po pleckach. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak :)

 

Kol. Bunk pewnie dobrze zrobił swego suba, tylko trochę kiepsko ukazał.

Poszczególne etapy pracy przedstawione na niezbyt udanych zdjęciach, dla osoby, która nigdy czegoś podobnego nie robiła są zazwyczaj zniechęcające albo nawet powodują szeroki uśmiech politowania.

Też tak miałem dopóki sam + kolega się za budowę suba nie zabraliśmy.

Ile przy tym jest pierd...lenia i męczarni z wycinaniem, klejeniem, dopasowaniem... koszmar.

Pierwszy sub narodził się po całej długiej zimie w bólach, wydatkach, wtopach z materiałem, niedopasowaniem i dziesiątkami innych potknięć.

 

Jednak efekt dźwiękowy to jest kosmos.

 

W tej chwili jest już w połowie roboty kolejny sub, tym razem większy bo jakieś 165 litrów netto. Mamy wstępnie zmontowaną skrzynię i wszelkie wzmocnienia.

Nauczeni doświadczeniem ominęliśmy wcześniejsze pułapki i nie szczędziliśmy materiału, a wręcz przeciwnie - jeszcze wzmocniliśmy to i tamto.

No i już jest prawie super.

 

Prawie, bo nie wzięliśmy poprawki, że we dwoje tej skrzyni nie da się udźwignąć :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite...sami cudotwórcy na AS udzielają się.

Panowie Bunk i Konradskala - za mało basu macie, że musicie tworzyć ponadczasowe suby? ;-)

Ciekaw jestem jak to u Was brzmi...pewnie nieźle w klatę daje...nie wspominając o żołądku. ;-)

Może trzeba pomyśleć o dystrybucji? Pan Pacuła napisze porządną recenzję. ;-)

 

Ale uśmiałem się przed snem... ha ha ha. ;-)))

 

Dobranoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Da się coś więcej zrobić dla audio niż wymiana bezpiecznika i klepania w klawiaturę?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bunk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się da, ale łatwiej klepać. Można jeszcze wymienić sieciówkę lub podłożyć deskę pod listwę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się da, ale łatwiej klepać. Można jeszcze wymienić sieciówkę lub podłożyć deskę pod listwę.

No i efekt koncowy. Surowy ale taki był zamiar. Lubię proste kształty, heh.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bunk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio w subwooferze masz końcówkę mocy na TDA w mostku i jesteś z niej zadowolony?

Myślałem, ze tylko ja tak mam.

 

Ja zasilam nią Tang Band'a WT644F- fajny głośnik: 180W, 8Ω, dluuugi skok membrany, potrójne zawieszenie i magnes jak koło garncarskie ;-)

Nie schodzi do piwnicy (35Hz graniczne w 41 litrach), ale świetnie sobie radzi nawet w muzyce, tylko trzeba mu było zrobić ciężką budkę, by nie biegał sam po pokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio w subwooferze masz końcówkę mocy na TDA w mostku i jesteś z niej zadowolony?

Myślałem, ze tylko ja tak mam.

 

Ja zasilam nią Tang Band'a WT644F- fajny głośnik: 180W, 8Ω, dluuugi skok membrany, potrójne zawieszenie i magnes jak koło garncarskie ;-)

No, jak wspomniałem, ma wiele zalet a główną jest spory prąd. Pasmo przenoszenia do 100 Hz nie jest dla niej zbytnim wyzwaniem, jak i chyba dla żadnej porządnej końcówki :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bunk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. U mnie nawet podczas pracy że średnią mocą, radiator, choć niezbyt duzy, jest ledwie cieplejszy od otoczenia.

 

No, ale hardcorowcy uważają, ze jest be, bo to przecież układ scalony, a fuj, nieaudiofilska konstrukcja (i nieważne, ze Linn stosuje to w nietanich przecież końcówkach mocy mono).

 

Tam gra b. dobrze, pewnie do czasu, jak zobaczą, CO tak gra ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. U mnie nawet podczas pracy że średnią mocą, radiator, choć niezbyt duzy, jest ledwie cieplejszy od otoczenia.

 

No, ale hardcorowcy uważają, ze jest be, bo to przecież układ scalony, a fuj, nieaudiofilska konstrukcja (i nieważne, ze Linn stosuje to w nietanich przecież końcówkach mocy mono).

 

Tam gra b. dobrze, pewnie do czasu, jak zobaczą, CO tak gra ;-)

No cóż, A kto powiedział, że scalone końcówki są gorsze? Panuje takie przekonanie? Chyba nie dotyczy to np. LM3886 i GainClonów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite...sami cudotwórcy na AS udzielają się.

Panowie Bunk i Konradskala - za mało basu macie, że musicie tworzyć ponadczasowe suby? ;-)

Ciekaw jestem jak to u Was brzmi...pewnie nieźle w klatę daje...nie wspominając o żołądku. ;-)

Może trzeba pomyśleć o dystrybucji? Pan Pacuła napisze porządną recenzję. ;-)

 

Ale uśmiałem się przed snem... ha ha ha. ;-)))

 

Dobranoc.

 

Jak zwykle nic nie rozumiesz.

Zdajesz sobie sprawę, że tu nie chodzi o ilość tylko o jakość?

 

Dla Ciebie to są cuda, że z porządnie wykonanej, obliczonej i zasilonej skrzyni uzyskujesz bas a nie protezę tego zakresu?

Wybacz, ale znowu widać, że przespałeś dziesięciolecia lecia pod lodem jak nie wiesz, że dzisiaj to norma

 

Jak masz dobry "bas" ze swoich 6,5 calowych głośniczków to super, pogratulować.

 

Możesz śmiało napisać do dystrybutorów żeby producenci i ich "cudotwórcy" np.

- z APS zaprzestali konstrukcji tego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

- z Adam Audio tego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

albo najlepiej weź pod pachę swoje skrzyneczki, podjedź do dowolnego salonu pro-audio gdzie są prawdziwe suby, np. takie jak z linków powyżej i posłuchaj.

A potem wróć ze swoimi zabawkami do domu i pośmiej się jeszcze raz tak jak wczoraj przed snem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w nocy mialem zadanie do wykonania. Wrocilem do chaty, polozylem sie do lozka i ni ch.ja zasnac nie idzie bo czlowiek rozkrecony. Wlaczylem wiec po cichu micro, niech czas umila. W koncu sen zmozyl. Obudzilem sie z koldra naciagnieta na glowe. A teraz do rzeczy: to zadziwiajace, ale z muzyki wlasciwie nic nie ubylo, malo istotne szczegoly tylko jakies. Oczywiscie nie twierdze, ze pod koldra brzmi lepiej. Warto jednak czasem pomyslec czy to lepiej jest az tak istotne.

 

...albo najlepiej weź pod pachę swoje skrzyneczki, podjedź do dowolnego salonu pro-audio gdzie są prawdziwe suby, np. takie jak z linków powyżej i posłuchaj.

A potem wróć ze swoimi zabawkami do domu i pośmiej się jeszcze raz tak jak wczoraj przed snem.

Smiech przez lzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie nie da się odpowiedzieć na temat, bo zadane było bardziej żartobliwie niż z chęci uzyskania konkretnej odpowiedzi,

 

Oczywiście, było żartobliwe ale nie do końca. Wobec tego inaczej.

Gdy słuchasz "Aury", płyty Duńczyków dla Milesa (na pewno znasz) i wiesz jakiego tytułu z niej słuchasz - przekłada się to jakoś na wizje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy słuchasz "Aury", płyty Duńczyków dla Milesa (na pewno znasz) i wiesz jakiego tytułu z niej słuchasz - przekłada się to jakoś na wizje?

 

Rozczaruję Cię. Nie mam żadnej wizji tej płyty, albowiem niezbyt mi się podobała, więc do niej nie wracam.

Z tego okresu Milesa najbardziej cenię Star People.

 

tu nie chodzi o ilość tylko o jakość?

 

A co to dla Ciebie ta "jakość" basu? Jak wali porządnie w klatę, tak że serce chce Ci wyskoczyć?

 

z porządnie wykonanej, obliczonej i zasilonej skrzyni uzyskujesz bas a nie protezę tego zakresu?

 

Jasne...bas pojawia się wtedy nawet tam, gdzie go nie ma.;-)

 

Jak masz dobry "bas" ze swoich 6,5 calowych głośniczków to super, pogratulować.

 

A dziękuję. Nie narzekam...jest go tyle, ile trzeba. I bynajmniej nie jest to proteza. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczaruję Cię

 

Jestem rozczarowany, albowiem miałem niecne zamiary badać wpływ sugestii zewnętrznej na wizje przecież wewnętrzne :)

A "widzisz" je z otwartymi oczami, czy tylko po zamknięciu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to dla Ciebie ta "jakość" basu? Jak wali porządnie w klatę, tak że serce chce Ci wyskoczyć?

 

Podałem wcześniej dwa linki.

 

W jednym z nich jest napisane co poniżej - wklejam, bo nawet tego niechciało Ci się przeczytać:

 

SUB 15 oferuje czyste, pozbawione podbarwień brzmienie w zakresie już od 12 Hz. Dla wielu może być sporym zaskoczeniem charakter takiego brzmienia - jeżeli oczekujesz od SUB 15 „imponującego basu, kruszącego mury” to niestety musisz szukać dalej. To, co przez bardzo wielu „znawców tematu” określane jest potężnym basem jest tak naprawdę sporą dawką zniekształceń i zakolorowań.

 

Łatwo zauważyć, że dwa wyrazy w drugim zdaniu ujęte są w cudzysłów, co doskonale oddaje sens tego, co (i kogo) autor miał na myśli.

Niestety jesteś modelowym przykładem takiej osoby.

Słuchaj sobie dalej swojego basu ze skrzyneczek wielkości koszyka na grzyby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dobry "bas" ze swoich 6,5 calowych głośniczków to super, pogratulować.

 

Spokojnie spokojnie, podłączy sieciówkę która doda basu i będzie "waliło"

No a tak poważnie 6,5" to pierdziawki, takie głośniczki sieją tyko zniekształceniami w dolnych rejestrach.

Kiedyś pamiętam byłem w takim salonie audio, sprzedawca postawił mi takie monitory podłączył po czym odparł

"słuchaj basu" No to ja się starałem wytężałem słuch, ale prócz stukania w kartonowe pudło basu nie było :)

Nie wiem może komuś to wystarcza do takiego plumkania, ale ja sobie nie wyobrażam słuchania bez moich 12" choć i to nie jest dużo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj sobie dalej swojego basu ze skrzyneczek wielkości koszyka na grzyby.

 

Piszesz jak ignorant. Dla Ciebie wielkość jest wyznacznikiem jakości?

Nie słyszałeś nigdy jak niektóre małe "skrzyneczki", jak je nazywasz potrafią zagrać basem?

Event Opali z pewnością nie słyszałeś, bo nie pisałbyś takich bzdur. Zresztą obawiam się, że na AS

nie ma prawie nikogo kto by je słyszał, bo to są unikaty.

 

No a tak poważnie 6,5" to pierdziawki, takie głośniczki sieją tyko zniekształceniami w dolnych rejestrach.

 

Hehe...drugi ignorant. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Event Opali z pewnością nie słyszałeś...

Nie slyszalem. A co, sa w stanie wykroczyc poza ograniczenia praw fizyki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUB 15 oferuje czyste, pozbawione podbarwień brzmienie w zakresie już od 12 Hz. Dla wielu może być sporym zaskoczeniem charakter takiego brzmienia - jeżeli oczekujesz od SUB 15 „imponującego basu, kruszącego mury” to niestety musisz szukać dalej. To, co przez bardzo wielu „znawców tematu” określane jest potężnym basem jest tak naprawdę sporą dawką zniekształceń i zakolorowań.

 

Marketingowa ściema. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketingowa ściema. ;-)

Oczywiscie! Bo dzieki loudness war Metallica napier... basen nawet z glosniczka wbudowanego w srajfon. Teraz pytanie: gdzie lezy granica glupoty?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz jak ignorant. Dla Ciebie wielkość jest wyznacznikiem jakości?

Nie słyszałeś nigdy jak niektóre małe "skrzyneczki", jak je nazywasz potrafią zagrać basem?

Event Opali z pewnością nie słyszałeś, bo nie pisałbyś takich bzdur. Zresztą obawiam się, że na AS

nie ma prawie nikogo kto by je słyszał, bo to są unikaty.

 

Hehe...drugi ignorant. ;-)

 

Sam jesteś unikat.

Ktos Ci nawciskał, że to cuda na kiju te Opale czy co?

Jest cała plejada monitorów aktywnych, które oferują to samo co te.

A można dorzucić 2-3 tys i znaleźć coś większego 3-way przy których tego typu pudełka to zabawki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez konradskala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.