Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  268 członków

YB Audio Klub
IGNORED

Klub miłośników YB Audio


biniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy i chciałbym się przywitać🙂. Zainteresowały mnie kolumny z serii Excelsior Lea i Evo, jakie macie doświadczenia z tymi kolumnami, jak kształtują one cenowo?                                                               Pozdrawiam😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piotr Marzanna napisał:

Witam, jestem tu nowy i chciałbym się przywitać🙂. Zainteresowały mnie kolumny z serii Excelsior Lea i Evo, jakie macie doświadczenia z tymi kolumnami, jak kształtują one cenowo?                                                               Pozdrawiam😉

Wejdź na ich stronę tam mają cennik ale na tą chwilę muszę ci powiedzieć że poszły i to dużo do góry. Dobra tu masz cennik ===> http://yb-audio.pl/oferta/cennik-2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MuadDib napisał:

Wejdź na ich stronę tam mają cennik ale na tą chwilę muszę ci powiedzieć że poszły i to dużo do góry. Dobra tu masz cennik ===> http://yb-audio.pl/oferta/cennik-2/

Dziękuję🙂, ten cennik widziałem ale nie ma w nim wyszczególnionej serii Excelsior..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dominik082 napisał:

Witam. Jest ktoś z okolic Trójmiasta kto posiada kolumny podstawkowe yb audio? Jak to jest z wypożyczeniem kolumn od YB na odsłuch przed zakupem? Pozdrawiam Dominik. 

Z tego co mnie wiadomo to nie wypożyczają bo sam jechałem na odsłuch więc pozostaje umówić się i przyjechać do nich na odsłuch no chyba że ktoś z forumowiczów jest z Trójmiasta i cię zaprosi na odsłuch.

2 minuty temu, Piotr Marzanna napisał:

Dziękuję🙂, ten cennik widziałem ale nie ma w nim wyszczególnionej serii Excelsior..

No to albo pozostaje zadzwonić lub napisać email 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jakby to zagrało z ciepło grającym Sansui...

Teraz, Piotr Marzanna napisał:

Zastanawiam się jakby to zagrało z ciepło grającym Sansui...

Trzeba będzie złapać kontakt z producentem..

Lea i Evo jeśli tak grają jak wyglądają to petarda😉..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Piotr Marzanna napisał:

Zastanawiam się jakby to zagrało z ciepło grającym Sansui...

Trzeba będzie złapać kontakt z producentem..

Lea i Evo jeśli tak grają jak wyglądają to petarda😉..

Kontakt jest to super ! 

Byłem i słuchałem aktualnie dostępnych modeli kolumn , kawk3 wypiłem i dużo się dowiedziałem . Ale co najważniejsze to na żywo posłuchałem i współtwórcę osobiście poznałem. Polecam taką formę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Piotr Marzanna napisał:

w sumie to nie znalazłem puki co informacji o cenie tych zestawów..

Tak jak pisali poprzednicy. Trzeba napisać do producenta to wszystko wyjaśnią. To były modele robione na indywidualne zamówienia i dlatego nie ma cennika. Jednak nie ma żadnych przeciwskazań żeby wykonali jeszcze jeden taki zestaw. Sam jestem ciekawy ile kosztuje Lea. Evo pewnie ok. 20 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Krzychu72 napisał:

Tak jak pisali poprzednicy. Trzeba napisać do producenta to wszystko wyjaśnią. To były modele robione na indywidualne zamówienia i dlatego nie ma cennika. Jednak nie ma żadnych przeciwskazań żeby wykonali jeszcze jeden taki zestaw. Sam jestem ciekawy ile kosztuje Lea. Evo pewnie ok. 20 tys.

To jest nas dwóch ciekawych ceny 😀..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krzychu72 napisał:

Tak jak pisali poprzednicy. Trzeba napisać do producenta to wszystko wyjaśnią. To były modele robione na indywidualne zamówienia i dlatego nie ma cennika. Jednak nie ma żadnych przeciwskazań żeby wykonali jeszcze jeden taki zestaw. Sam jestem ciekawy ile kosztuje Lea. Evo pewnie ok. 20 tys.

Niestety Evo czy Lea to kolumny których prędko nie będziemy robić. Niewykluczone, że już nigdy więcej ich nie zbudujemy. Posiadacze tych kolumn powinni się cieszyć bo mają coś wyjątkowego i unikatowego. 
Kolumny te były absurdalnie czasochłonne. W obecnej sytuacji jakiej jest nasza firma, takie projekty są praktycznie nie do przyjęcia. Może za odpowiednią gratyfikację która by rekompensowała poświęcony czas ale i to byśmy sie mocno zastanawiali. Na pewno nie będzie to kwota 20 tys. Za więcej mamy w obecnie w cenniku Huracana RS którego wsad głośnikowo-zwrotnicowy jest tańszy niż to co było użyte do budowy Evo. Nie mówiąc o materiałach użytych na obudowę. 

Jak ktoś chce bardzo ładne i kapitalnie grające kolumny w podobnej konfiguracji to polecam Huracana RS Evo : http://yb-audio.pl/realizacje/huracan-rs-evoi/ . Nie są to póki co kolumny ze stałej oferty ale są do posłuchania u nas i jak najbardziej do zamówienia. Zainteresowanych proszę najlepiej o kontakt mailowy : [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Yoshi_80 napisał:

Niestety Evo czy Lea to kolumny których prędko nie będziemy robić. Niewykluczone, że już nigdy więcej ich nie zbudujemy. Posiadacze tych kolumn powinni się cieszyć bo mają coś wyjątkowego i unikatowego. 
Kolumny te były absurdalnie czasochłonne. W obecnej sytuacji jakiej jest nasza firma, takie projekty są praktycznie nie do przyjęcia. Może za odpowiednią gratyfikację która by rekompensowała poświęcony czas ale i to byśmy sie mocno zastanawiali. Na pewno nie będzie to kwota 20 tys. Za więcej mamy w obecnie w cenniku Huracana RS którego wsad głośnikowo-zwrotnicowy jest tańszy niż to co było użyte do budowy Evo. Nie mówiąc o materiałach użytych na obudowę. 

Jak ktoś chce bardzo ładne i kapitalnie grające kolumny w podobnej konfiguracji to polecam Huracana RS Evo : http://yb-audio.pl/realizacje/huracan-rs-evoi/ . Nie są to póki co kolumny ze stałej oferty ale są do posłuchania u nas i jak najbardziej do zamówienia. Zainteresowanych proszę najlepiej o kontakt mailowy : [email protected]

Dzięki🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chłopaki potrzebują trochę czasu, zwłaszcza teraz gdzie mamy duże zawirowania w dostawach podzespołów. Robienie każdego projektu osobno to bardzo duży nakład pracy a zwłaszcza czasu. Pewne rzeczy nawet ciężko wycenić.

Mają swój pomysł na biznes, cisną temat i podejrzewam że prędzej czy później będą lepsze / droższe kolumny oraz ich dostępność. Nawet po podniesieniu cen i tak uważam że relacja do jakości jest bardzo dobra.

 

 

Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale obecny Zephyr chyba ma jednak mało wspólnego z konstrukcją z 2019r- inny średniotonowy, inny niskotonowy, inne strojenie. Grały u mnie w 24mkw i uważam , że jeśli nie masz pokoju przygotowanego akustycznie to nie do końca będziesz z nich zadowolony. Zawiozłem kolumny do znajomego i u niego w 40 mkw Zephyry dopiero się otworzyły , zagrały świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Qban napisał:

Grały u mnie w 24mkw i uważam , że jeśli nie masz pokoju przygotowanego akustycznie to nie do końca będziesz z nich zadowolony

To jest ogólny problem, większość o akustyce i sprzęty za XXTYSPLN, po prostu się marnują. Niestety częściej wydawane aa tysiące na kable i listwy zasilające, a akustyka całkowicie jest pomijana, a już starożytni Grecy i rzymianie wiedzieli że to podstawa, oni kasy na kablewydawali😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.