Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  243 członków

Cyrus Klub
IGNORED

Cyrus Klub


Luk77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam Kolegów. Kupiłem X Power i proszę o Waszą radę - jakie adaptery BFA/banany stosujecie? Nie chciałbym wydać za dużo , ale nie chcę też jakiegoś badziewia. Fajnie gdyby to też jakoś wyglądało i było wykonane z dobrych materiałów. Z góry dziękuję. 

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2022 o 23:11, tomek11 napisał:

Witam Kolegów. Kupiłem X Power i proszę o Waszą radę - jakie adaptery BFA/banany stosujecie? Nie chciałbym wydać za dużo , ale nie chcę też jakiegoś badziewia. Fajnie gdyby to też jakoś wyglądało i było wykonane z dobrych materiałów. Z góry dziękuję. 

Ja używałem tych oryginalnych od kompletu x power i pozłacanych profigold. Bardzo solidne. Jeśli chcesz to mogę Ci wysłać te profi. Za darmo oczywiście. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2022 o 23:11, tomek11 napisał:

Witam Kolegów. Kupiłem X Power i proszę o Waszą radę - jakie adaptery BFA/banany stosujecie? Nie chciałbym wydać za dużo , ale nie chcę też jakiegoś badziewia.

Niestety z adapterów nie ma niczego sensownego do polecenia, najlepiej po prostu wyposażyć się w kable z wtykami BFA, to załatwia sprawę. Ewentualnie rozważyć konfekcję obecnych kabli na wtyki BFA.

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Na Temat Audio napisał:

Niestety z adapterów nie ma niczego sensownego do polecenia, najlepiej po prostu wyposażyć się w kable z wtykami BFA, to załatwia sprawę. Ewentualnie rozważyć konfekcję obecnych kabli na wtyki BFA.

Pozdrawiam,

Michał

Dziękuję jak zawsze:) Z tego, co pamiętam, wtyki BFA pasują też do gniazd przeznaczonych pod banany. Nie jestem w błędzie, wszystko będzie ok i w takim zestawieniu, tzn. końcówki kabli BFA + gniazda we wzmacniaczu przystosowane pod banany?

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Posłuchałem, i moim zdaniem napęd porównywalny z Audiolabem, cieplejszy z większą średnicą bez ostrości, wokale bardzo dobre, scena węższa niż w Audiolab,takie przyjemne miękkie granie,  fajny podświetlany pilot 🙂 przydatna rzecz dla słuchających nocą (do mnie przyszedł już z wyczepianymi bateriami pewnie musiał sporo stać na magazynie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanie takie  trochę inne granie od Audiolaba, na szczęście jak wiesz  tanio go  kupiłem to mogę  sobie pozwolić na takie fanaberie ale nie wart jest tych pieniędzy które normalnie sobie życzą bo Audiolab lepiej brzmi jak dla mnie a kosztuje polowe tego Cyrusa, pilot z Musicala obsługuje Cyrusa, niestety Cyrusowski nie obsługuje Musicala (szkoda miałbym podświetlanego pilota do wszystkiego).

Foto z testów

Dali2.jpg

Edytowane przez Renia239
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba nie będę dalej szukał, bo jak sam pisałeś Nuprime CDT 10 wypada słabiej od Cyrusa to w budżecie do 10 k zł nic niema więcej w Atolla na pewno nie wdepnę a więcej na napęd nie warto dać w moim systemie.

Edytowane przez Renia239
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Renia239 napisał:

Dziś na testy poszły maluszki od Dali

Jaki piękny zbiór głośników. Jak dobrze widzę na swoim burakofonie to masz dwie pary Triangli i chyba też dwie pary Dali. Pochwal się co tam dokładnie masz i które są tymi ulubionymi. 

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Renia239 napisał:

Głównie słucham przez Adamy tak z 80 % czasu - rzadko kiedy mam czas usiać na kanapie, cd też jest podpięte pod daca Hegel HD 20.

A które to modele? Może napisz 2 słowa o porównaniu ich do klasycznego zestawu? 👍

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie czy jest jakiś androidowy soft typu pilot, który zagada z One HD? Chodzi o tradycyjną podczerwień. Bo na razie dwa jakieś programy próbowałem, ale nie zagadało.

Edytowane przez Misio38

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.