Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie po przerwie. W zestawie pojawił mi się nowy odtwarzacz. Minasy zagrały jeszcze lepiej. Jak wygrzeję CD, to napiszę.

 

Pozdrawiam Klubowiczów.

 

Witamy. Naprawdę długo Cię nie było. Tylko przelotem czy zostaniesz na dłużej ? :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie. W zestawie pojawił mi się nowy odtwarzacz. Minasy zagrały jeszcze lepiej. Jak wygrzeję CD, to napiszę.

 

Pozdrawiam Klubowiczów.

Super.

Dobrze kojarze że miałeś wcześniej cedeka Amplifion TACD01...

Jaki obecnie wpięty w system?

pzdr.

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

 

 

Muszę wreszcie pomyśleć o jakimś fajnych i zgrabnych stoliku, bo sprzętu przybywa.:)

Ja mam taki:

post-31012-0-58512100-1503948052_thumb.jpg

 

Spełnia Twoje wymogi - fajny i zgrabny ;-)

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś, co ja piszę, oczywiście że wczoraj niebywałą przyjemność posłuchać nowego dzieła Grzegorza, Arcad 3,5. Już wiem co zastąpi u mnie moje Minasy, właśnie wspomniana Arcada. Dźwięk jaki usłyszałem był to najlepszy dźwięk jaki mi było "gościć" w moich skromnych progach. Te kolumny to po prostu petarda dźwiękowa, kto słyszał pewnie potwierdzi moje słowa. Dynamika, szybkość i świetna średnica, którą znam doskonale z Minasów były uzupełnione wysokimi tonami, dźwięcznymi i gładkimi. Nie wspomniałem co za głośnik wysokotonowy był zaaplikowany w tych kolumnach, był to beryl od SB Acoustic. Świetny głośnik, bardzo gładki a zarazem detaliczny i przestrzenny.

post-54039-0-74754800-1504304345_thumb.jpg

Edytowane przez Malwas.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś, co ja piszę, oczywiście że wczoraj niebywałą przyjemność posłuchać nowego dzieła Grzegorza, Arcad 3,5. Już wiem co zastąpi u mnie moje Minasy, właśnie wspomniana Arcada. Dźwięk jaki usłyszałem był to najlepszy dźwięk jaki mi było "gościć" w moich skromnych progach. Te kolumny to po prostu petarda dźwiękowa, kto słyszał pewnie potwierdzi moje słowa. Dynamika, szybkość i świetna średnica, którą znam doskonale z Minasów były uzupełnione wysokimi tonami, dźwięcznymi i gładkimi. Nie wspomniałem co za głośnik wysokotonowy był zaaplikowany w tych kolumnach, był to beryl od SB Acoustic. Świetny głośnik, bardzo gładki a zarazem detaliczny i przestrzenny.

 

z czym grały Arcady ? jakie wzmocnienie ? jakie źródło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś, co ja piszę, oczywiście że wczoraj niebywałą przyjemność posłuchać nowego dzieła Grzegorza, Arcad 3,5. Już wiem co zastąpi u mnie moje Minasy, właśnie wspomniana Arcada. Dźwięk jaki usłyszałem był to najlepszy dźwięk jaki mi było "gościć" w moich skromnych progach. Te kolumny to po prostu petarda dźwiękowa, kto słyszał pewnie potwierdzi moje słowa. Dynamika, szybkość i świetna średnica, którą znam doskonale z Minasów były uzupełnione wysokimi tonami, dźwięcznymi i gładkimi. Nie wspomniałem co za głośnik wysokotonowy był zaaplikowany w tych kolumnach, był to beryl od SB Acoustic. Świetny głośnik, bardzo gładki a zarazem detaliczny i przestrzenny.

 

Gratuluję!

Podobnego "szoku" doznałem i ja, kiedy otrzymałem od Grzegorza kolumny, zwłaszcza, że nie przesiadałem się z czegoś marketowego i nie zmieniłem nic w reszcie toru.

Do tej pory zresztą zasiadając w fotelu, odkrywam w tym dźwięku coraz to nowe zalety, choć system jeszcze nie gotowy, a akustyka u mnie też kuleje.

Po tych kolumnach odeszła mnie ochota na odsłuchiwanie, testowanie jakichkolwiek paczek, jest lepiej niż chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niezmiennie te same klocki, monobloki Sphinx wraz z preampem tej samej marki. Jako źródło CD Linn Ikemi, wczoraj jednak Linn grał jako transport dla LKS 004. Sam także miał możliwość pograć solo ale z LKSem dzwięk był lepszej próby.

Słuchając tego zestawienia cieszyłem się jak dziecko. Świetne kolumny.

Edytowane przez Malwas.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za dobre słowa. Dzisiaj wykombinowałem chwilowy "audiofilski" stolik. ;). Niestety dysponowałem tylko czterema cegłami :).

 

7f151d583aaecc33ad6d189cf2854dec.jpg94fe418907ea37bdad252021acdd2c35.jpg

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Bardzo ładny stolik ,pasuje do drewnianych boczków odtwarzacza CD :-)

 

Minimalizm jest najlepszy .

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.