Skocz do zawartości
IGNORED

Który kabel ma największy wpływ na brzmienie


5z0p3n

Które kable mają największy wpływ na brzmienie?  

179 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który kabel najbardziej zmieni dźwięk mojego systemu?

    • Głośnikowy
    • Interkonekt RCA
    • Interkonekt XLR
    • Cyfrowy (optyk, coaxial. HDMI)
    • Cyfrowy (USB)
    • Analogowe na równi
    • Wszystkie tak samo
    • Żaden. Kable to mit


Rekomendowane odpowiedzi

 

Zaraz zaraz ty odpisałeś na pytanie jakie to instrumenty:

 

Czyli traktujesz kabel jako filtr RLC. Tylko, że Panie, filtr RLC nie różnicuje instrumentów tylko częstotliwości a instrumenty mają szerokie pasmo, niektóre mniej inne bardzo. Jak rozumiem twoja odpowiedź dotyczy tłumienia lub uwydatnienia pewnym częstotliwości audio. Tylko że w tych częstotliwościach może znaleźć się wiele instrumentów, mających wspólny zakres. Jak napisałem, nie pisz, co ci się wydaje. Napisz po prostu lepiej brumbni, wtedy sie nie przyczepię ale nie używaj sformułowań, których nie znasz.

 

A to??

No i odpowiedź: Kabel z miedzi occ o przekroju prostokątnym wyraźniej i przez to czytelniej od Chorda Cobra Plus przekazuje cichsze fragmenty perkusji w piosenkach Makarona i Rika, np. "Dwa Biołe Psy".

 

Przecież sam już to zacytowałeś.

 

No wiem o tym zakresie i różnych instrumentach. Mamy mały problem: otóż, ja wciąż będę używał zwrotów potocznych. Nawet jak dyskutuję ze znajomą wykładowcą Akademii Muzycznej, gadam jak laik. Zarzucaj mi co Ci się tylko podoba ale to trochę zabawne bo nie zmienia to stanu rzeczy.

Jakość opisu nigdy nie zmienia opisywanego zjawiska.

 

Tu kończę w tym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to??

No i odpowiedź: Kabel z miedzi occ o przekroju prostokątnym wyraźniej i przez to czytelniej od Chorda Cobra Plus przekazuje cichsze fragmenty perkusji w piosenkach Makarona i Rika, np. "Dwa Biołe Psy".

 

Przecież sam już to zacytowałeś.

 

No wiem o tym zakresie i różnych instrumentach. Mamy mały problem: otóż, ja wciąż będę używał zwrotów potocznych. Nawet jak dyskutuję ze znajomą wykładowcą Akademii Muzycznej, gadam jak laik. Zarzucaj mi co Ci się tylko podoba ale to trochę zabawne bo nie zmienia to stanu rzeczy.

Jakość opisu nigdy nie zmienia opisywanego zjawiska.

 

Tu kończę w tym temacie.

 

Próbowałem do geometrii się nie odnosić bo jestem porywczy. Powiem tylko tyle, to jest wiedza tajemna a ja do sekty należeć nie zamierzam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Próbowałem do geometrii się nie odnosić bo jestem porywczy. Powiem tylko tyle, to jest wiedza tajemna a ja do sekty należeć nie zamierzam.

 

Słusznie. Ja też nie chcę do żadnej sekty, bez względu na to czy owa geometria coś wnosi czy nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie. Ja też nie chcę do żadnej sekty, bez względu na to czy owa geometria coś wnosi czy nie.

Ale o niej piszesz i pokazujesz jako cechę :-) Nie wiedząc, czy owa geometria ma jakikolwiek wpływ na przepływ prądu elektrycznego 15-30kHz. Dla twojego systemu zawyżyłem wymagania dla przewodu

15Hz ekhm to chyba oczywiste

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale o niej piszesz i pokazujesz jako cechę :-) Nie wiedząc, czy owa geometria ma jakikolwiek wpływ na przepływ prądu elektrycznego 15-30kHz. Dla twojego systemu zawyżyłem wymagania dla przewodu

15Hz ekhm to chyba oczywiste

 

Tak. Piszę o geometrii i czystości miedzi kabla A, żeby rozróżnić od kabla z nazwą Chord...

Bunk, czepiać się każdego słowa też trzeba umieć.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Piszę o geometrii i czystości miedzi kabla A, żeby rozróżnić od kabla z nazwą Chord...

Bunk, czepiać się każdego słowa też trzeba umieć.

Pozdrawiam

więc łączysz dwie różne cechy, po prostu różniące te przewody. Ale nie opisałeś oplotu... Dlaczego? W jakich pudełkach były dostarczone, któru dostawca? Bo to nieważne? Czyżby? Czyżby nie różniły się oplotem? Miałeś do wyboru dużo cech je różnicujących ale gdy, pewnie teraz fantazjuję, zorientowałeś się, że jest to cecha, która je różni i to łykną na audiostereo jako wpływającą to ją po prostu opisałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zorientowałeś się, że jest to cecha, która je różni i to łykną na audiostereo jako wpływającą to ją po prostu opisałeś.

 

Bunk, nie przypisuj mi cech, których nie mam bo pewnie wiesz że to nie jest inteligentne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunk, nie przypisuj mi cech, których nie mam bo pewnie wiesz że to nie jest inteligentne.

a różnicowanie kwadratowego przewodu od okrągłego w zakresie zmian sygnału elektrycznego audio jest?

Ps

Mickey6 ja ciebie nie znam, widze co piszesz. Możesz być najlepszym człowiekiem na świecie, mężem, ojcem (czego życzę) ale w zakresie elektroniki audio są sztywne zasady. Niestety. Nawet tutaj matematyka i fizyka rządzi. A słuch to wiesz. Dobrze, że jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a różnicowanie kwadratowego przewodu od okrągłego w zakresie zmian sygnału elektrycznego audio jest?

 

Czytaj w końcu ze zrozumieniem.

Przecież pisałem, że nie wiem :))

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj w końcu ze zrozumieniem.

Przecież pisałem, że nie wiem :))

Czyli zawierzyłeś całkowicie jednemu ze zmysłów (czy na pewno jednemu?) słuchowi. OK. Tzn. nie wiem co mam dalej napisać. Płaskoziemcy też SWOIMI oczyma widzą płaską wodę. I też nie przegadasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli zawierzyłeś całkowicie jednemu ze zmysłów (czy na pewno jednemu?) słuchowi. OK. Tzn. nie wiem co mam dalej napisać. Płaskoziemcy też SWOIMI oczyma widzą płaską wodę. I też nie przegadasz.

 

Nie przypisuj mi cech, których nie posiadam bo pewnie wiesz, że to nie jest inteligentne.

Powołujesz się na naukę a sam mało masz wspólnego z jej metodyką dowodzenia twierdzeń.

Zadajesz pytania, które nic nie wnoszą do zagadnienia a potem słabo rozumiesz co się do Ciebie odpowiada, nawet kilka razy, sam pytasz po kilka razy o to co zostało już od razu odpowiedziane albo wybiórczo traktujesz odpowiedzi. Wmawiasz ciągle i ciągle rozmówcy cechy, których nie posiada, słowa, których nie użył lub wkładasz je w nowe nieuzasadnione konteksty, albo po prostu szafujesz nimi bez podanego kontekstu. Zarzucasz rzeczy, które zostały wytłumaczone, potem powołujesz się na nielogicznie poskładane fakty przy swojej ocenie rozmówcy by w końcu wyciągnąć fałszywe wnioski.

To co tu napisałem można bez problemu prześledzić w rozmowie.

Więc używając słowa Nauka, więcej pokory życzę.

 

Ps. Poza tym, zwyczajne czepialstwo, które tu uprawiasz, też nie ma z nauką nic wspólnego.

 

Ps2. Oczywiście, że w słuchaniu czegokolwiek zawierzam słuchowi. To dzięki niemu słyszę zbliżający się pojazd uprzywilejowany oraz różnice w dźwięku.

 

Wyłączam się z dyskusji. Dręcz "naukowo" innych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko twoje założenie. Jesteś pewien, że osoby trolujące wątki o tematyce kabli rozróżniają te instrumenty?

 

To nie jest moje założenie, tylko doświadczenie.

Kiedyś byłem świadkiem jak kilku speców ustawiło się na odsłuchy. Pan w salonie ładnie wszystko pospinał, porozkładał na dywanie kable i zapuścił jazzowe składanki. W przerwach na zmianę płyty coś tam przebąkiwali o selekcji instrumentów właśnie, a już po kilku minutach tej paplaniny zorientowałem się, że te chłopy co tam przyszli to lepiej niech się zajmą sprzedażą frędzli do dywanów aniżeli audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze tańsze, które odpowiednio zasiliły mój sprzęt i dały dzwiękom energię. O dziwo fizyką i techniką się kierowałem.

Podeślij linka. Też z chin? Nie rozumiem cen kabli zasilających w PL. W porównaniu do całej reszty to jest mocne przegięcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem cen kabli zasilających w PL. W porównaniu do całej reszty to jest mocne przegięcie.

 

może dlatego , że ...

 

Na większości systemów na których słuchałem to w praktyce przewód sieciowy ma najwiekszy wpływ

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślij linka. Też z chin? Nie rozumiem cen kabli zasilających w PL. W porównaniu do całej reszty to jest mocne przegięcie.

 

Nie wiem jak jest obecnie, ale kiedyś znane chyba wszystkim firmy Jamo i Dali były największymi na naszej planecie producentami kolumn. Robili wszystko - od małych pierdziawek po wypasione zestawy. I mieli ku temu możliwości - przemyślany proces produkcyjny, parki maszynowe, zespoły badawcze, dostęp do materiałów itd. Ich fabryki należały do najnowocześniejszych na świecie.

 

Natomiast wśród producentów kabli ile szukałem, nigdy nie znalazłem.

 

Który ze znanych producentów kabli ma fabrykę i zaplecze z prawdziwego zdarzenia? Choćby własne lub wynajęte laboratorium pomiarowe, linię produkcyjną z kontrolą jakości dostarczonego materiału i wypuszczonego produktu, konkretny zespół techniczny, rozwojowy i sprawdzający?

Co naprawdę badają i kogo zatrudniają oprócz grupki marketingowców składających foldery reklamowe robiących reklamę w sieci?

 

W skrócie: który producent ponosi te wszystkie koszty, które były by usprawiedliwieniem ceny danego kabla? Jakie jest źródło super-miedzi do produkcji kabli?

 

Proszę o linki i czekam z niecierpliwością.

 

PS. Dodam tylko, że KGHM Polska Miedź wytwarza druty z miedzi beztlenowej. Posiada bardzo nowoczesną (jeśli nie najnowocześniejszą na świecie) linię produkcyjną. Zatrudniają ze 30 tys osób, i ze 3x tyle w podległych spółkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie: który producent ponosi te wszystkie koszty, które były by usprawiedliwieniem ceny danego kabla?

Marża usprawiedliwia ceny ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marża usprawiedliwia ceny ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Marża to nie wszystko, a co z resztą?

Jakbym miał taki kaprys i chciał sprzedawać z 1%-wą marżą to jak myślisz - za ile bym to kupił?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który ze znanych producentów kabli ma fabrykę i zaplecze z prawdziwego zdarzenia? Choćby własne lub wynajęte laboratorium pomiarowe, linię produkcyjną z kontrolą jakości dostarczonego materiału i wypuszczonego produktu, konkretny zespół techniczny, rozwojowy i sprawdzający?

Co naprawdę badają i kogo zatrudniają oprócz grupki marketingowców składających foldery reklamowe robiących reklamę w sieci?

 

Supra i Albedo.

Pozdrawiam słyszących i dobrej niedzieli :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supra i Albedo.

Pozdrawiam słyszących i dobrej niedzieli :)

 

No to wpisałem Albedo, znalazłem stronę główną, kontakt i adres. Przeszedłem też na mapy Google. Dostałem wynik jak poniżej. Czy dobrze widzę i rozumiem, że ten garaż na skraju lasu (ul. Wiśniowa 59) to fabryka kabli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apisano dziś, 09:03

 

Wyświetl postUżytkownik 5z0p3n dnia 23.09.2018 - 07:58 napisał

Nie rozumiem cen kabli zasilających w PL. W porównaniu do całej reszty to jest mocne przegięcie.

 

może dlatego , że ...

 

Wyświetl postUżytkownik bogdan_ dnia 14.09.2018 - 08:52 napisał

Na większości systemów na których słuchałem to w praktyce przewód sieciowy ma najwiekszy wpływ

 

Może. Ale w to nie uwierzę. Przecież ten kabel:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

to jest to samo co to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Idąc tym tropem że mamy przy najmniej 20 razy droższy kabel. To taki dla przykładu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

powinienem móc kupić za 60 zł.

 

Dlatego pytam czy te chińskie z normalnymi cenami są ok?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sprzedających te 20x droższe chińskie nigdy nie będą OK :)) A dla tych co kupili...cóz...muszą grać... Przecież mają oplot za 90 groszy, termokurcz z napisem i wtyczkę na 2 dolce z przesyłką od Aliexpress :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten kabel:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piękne - normalny "komputerowy' drut ...tyle, że o dumnym imieniu "Chord" i od razu 3 stówki poproszę.

 

..."Nie należy lekceważyć wtyków z zalanymi plastikiem stykami, ponieważ mają one istotne zalety. Wszystkie końcówki są zaciskane pod wysokim ciśnieniem (nie ma śrub, które uległyby poluzowaniu), a proces zalewania powoduje, że przewody nie przemieszczają się, co zmniejsza szumy wywołane czynnikami mechanicznymi".

 

...nagle "zalewane" wtyczki są OK

...szumy, czynniki mechaniczne - poyebało już tych gieniuszy od markietinga.

...i na pewno z powodu, że nie ma przemieszczeń mechanicznych a co za tym idzie i szumów, to i lepsze "czarne tło"!!! (a że transformator, jak buczał tak buczy...ale CZARNE TŁO!)

 

termokurcz z napisem

 

...i STRZAŁKĄ kierunkową... ach! nie! to o sieciówkę chodzi. W sumie szkoda, że na sieciówkach nie można drukować tych strzałek kierunkowych (te przeklęte wtyczki, gniazdka!).

Ale! można sobie za to poprzekręcać wtyczkę względem fazy w gniazdku - to już coś, jest w co się powsłuchiwać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zalać wszystko, łącznie z licznikiem prądu, nic nie będzie się przemieszczać.

Nie wiem co tacy ludzie palą, ale już powinni przestać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tacy ludzie palą, ale już powinni przestać.

 

Ty się nie pytaj co jarają ci, którzy to piszą. Ty się pytaj co jarają ci, którzy takiego "Chorda" kupują i jeszcze potem słyszą! :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem upomnienie bo w niewłaściwy sposób zwracam uwagę na pseudonaukowe podejście tutejszych troli,

Nie chwal się też często ostatnia dostaje upomnienia ;-). Ostatnio prawie wszystkie wygasły, ale wszystko przede mną ;-). Co do trolli to trzeba ustalić kto kwalifikuje się do tego zaszczytnego miana. Możliwe że twoje spojrzenie na zagadnienie jest błędne i źle lokalizujesz trolli ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interkonekt tak, głośnikowy tak. Sprawdziłem i wybrałem sam. Ale muszę sprawdzić te zasilające bo nie daje mi to teraz spokoju.

Albo wypożyczę z któregoś salonu za kaucją, albo kupie w ciemno z chin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie, że np. u mnie zmiana konkretnego interkonekta zawsze wprowadzała ten sam typ zmian.

O.K. przyjmuję to do wiadomości, ale bez analizy technicznej trudno jest powiedzieć co jest za to odpowiedzialne. Z opisu wynika że może to być kiepski sprzęt który jest tymi interkonektami łączony. Oczywiście może to też być wina interkonekta. W dobrym systemie interkonekty nie generują różnic. Oczywiście chodzi o normalne interkonekty a nie takie co mają jakieś specjalne audiofilskie właściwości.

Zmiany nie zawsze na lepsze brzmienie, czasami po prostu na inne. Słyszalne to było na klockach za set i za tysięcy złotych, przeze mnie i innych bawiących się w audio i nie tylko.

A jak jakiś audiofil deklaruje zmiany na systemie za 1500 zł? Co wtedy? Jak to wyjaśnić? Uważasz że zmiany mogą być tylko domeną sprzętową?

Na prawdę nikt tutaj nie zauważa, że po sposobie w jaki piszą o "naukowych" aspektach i po sposobie w jaki w ogóle piszą, widać, że mają braki w pojęciu "rzetelnego podejścia".

Wymień w sposób merytoryczny (z uzasadnieniem technicznym) te braki w rzetelnym podejściu. Oczywiście porównując do rzetelności aspektów audiofilskich.

 

Interkonekt tak,

Musisz zweryfikować swój sprzęt. U mnie interkonekty nie generują różnic. Uważam że tak powinno być w prawidłowym sprzęcie i nie ma to żadnego związku z ceną sprzętu czy ceną interkonekta (ładna nazwa ;-) ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.