Skocz do zawartości
IGNORED

OWSIAK


muls

Rekomendowane odpowiedzi

    “Właśnie skończyłem rozmowę z komitetem Norweskim” – napisał przed godziną legniczanin Rafał Collins na swoim Facebooku. Dzieli się z Polakami dobrą informacją, że Jerzy Owsiak jest oficjalnie nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla. I apeluje, by pomóc komitetowi w decyzji o nagrodzie, masowo śląc mejle oraz listy z poparciem tej kandydatury. Adresy poniżej. Jest jedynie NOMINACJA.
Nie ma co do tego wątpliwości.
Niestety jeśli Jurek nie wygra nie dowiemy się przez kolejne 50 lat na jakim etapie jego nominacja została odrzucona, tak stanowi komitet Norweski.

Możemy jednak pomóc komitetowi podjąć właściwą decyzję!
Mamy Moc!
KAŻDY Z NAS może coś zrobić! Pokażmy, naszą solidarność !

Uprzejmie proszę wszystkich o wysyłanie listu lub maila do komitetu Norweskiego, jego treść może być naiwnie prosta wystarczy wpisać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wysyłajmy maile oraz listy i Wrzucajmy foto z poczty lub z przed komputera z hashtagiem #nobeldlaowsiaka

List lub e-mail w ogromnej ilości na pewno zostanie zauważony!
Jurek Owsiak pomagał nam 27 lat, teraz pomaga naszym dzieciom – czas pomóc Jurkowi!
Każdy z nas niech udostępni ten post, niech każdy z nas poświęci kilka minut dla Jerzego Owsiaka, on poświęcił nam 27 lat…KAZDY LIST LUB E-MAIL ZROBI ROZNICE !

Adres email- [email protected]

Adres droga pocztowa – Postal address: The Nobel Foundation
P.O. Box 5232, SE-102 45 Stockholm, Sweden
Street address: Sturegatan 14, Stockholm

3 minuty dla Owsiaka i Orkiestry !

Obejrzyjcie fantastyczny film zamieszczony przez braci Collins:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • cir przypiął/eła ten temat

Nie znam się na procedurach związanych z przyznawaniem nagrody i stąd moje pytanie: czy taki zalew e-maili nie stanie się tzw. niedźwiedzią przysługą? Czy autor tego apelu jest pewien, że nie zostanie to potraktowane jako spamowanie?

Pytam zupełnie serio, bo sam nie znam odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, luk1985 napisał:

wierze ze robi dobrze, ale jak jest naprawde :)

Bilans mocno powyżej zera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie oświecić skąd ta nagonka na Owsiaka? Czy rzeczywiście kradnie pieniądze ze zbiórek WOŚP? Wiadomo, że za darmo tego nie robi, ale przecież pomaga. Jednak posądza się go o zagarnianie milionów zł dla siebie i swojej rodziny.
Jak jest prawda? Kto ma rację? Gubię już się w tym gąszczu fake-newsów i nie wiem co jest prawdą, a co fałszem...kto pisze prawdę, a kto kłamie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest watek o WOSP i tam mozesz dyskutowac - zapraszam

ten wątek to poparcie dla Owsiaka

cała nagona na Owsiaka zaczeła sie gdy publicznie smiał ujawnić jaki procent pieniedzy Caritas przeznacza na koszty własne a ile wychodzi jako rzeczywista pomoc 

na szczęscie sa jeszcze ci którzy to pamiętają 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagonka bo jest okazja. A jak jest na prawdę? Na prawdę to nic nie jest czarne albo białe. I nie wydaje mi się, żeby przy tych kwotach dało się funkcjonować unikając powiązań z polityką czy zorganizowaną przestępczością. Ważne, że koniec końców wszyscy z tego korzystamy. No bo kto z Was będąc w szpitalu z dzieciakiem nazwiska Owsiaka nie widział? Chyba ten, co z dzieciakiem w szpitalu nie był.

15 minut temu, soundchaser napisał:

...kto pisze prawdę, a kto kłamie.

Dam Ci link. Ile w tym prawdy? Nie wiem. Ale może da Ci to do myślenia, jak rzeczywistość może być skomplikowana. Ważne, żeby z tej skomplikowanej rzeczywistości coś wspaniałego stworzyć. Myślę, że Owsiakowi się udało.

PS. Nie wiem ile masz lat, ale ja pamiętam I WOŚP, I jak za małolata rzępoliliśmy z kumplem na podwórku jakiś punko-metal, a sąsiedzi pierwszy raz w życiu nie marudzili, tylko na WOŚP rzucili. To były czasy! Lata później z okazji WOŚP organizowaliśmy "rajd" samochodowy z kumplami. Łezka w oku się kręci.

 

-----

 

Z pewnością dokonanie Owsiaka nie jest tak proste do oceny, jak np odkrycie promieniotwórczości. Bo u Owsiaka plusy muszą przeważyć nad minusami, a u MSC same plusy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Owsiaka nic nie mają , bo w sprawach finansowych fundacji jest czysty jak łza . Znając zapędy obecnego rządu , to został  i jest prześwietlany przez różne służby na wiele sposobów . Tu nawet agent Tomek nic nie wskóra . 
Z tego co mi brat kiedyś mówił , to była pierwsza nagonka na Owsiaka , ujawnił on  ile Caritas bierze i jakiś czas była cisza , później znowu zaczęło się  . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, czester15.30 napisał:

Z tego co mi brat kiedyś mówił , to była pierwsza nagonka na Owsiaka , ujawnił on  ile Caritas bierze i jakiś czas była cisza , później znowu zaczęło się  

róznica w kosztach własnych WOSP/Caritas to była wielokrotność :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, fetek napisał:

i ile bierze?

Nie pamiętam . Chyba około 70 % wcześniej brał , gdy była cisza i święty spokój Caritasowi . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie nakręca i jest naszym narodowym dobrem.

Sam jestem oszołomiony głównie wszechstronnością obszarów zainteresowania oraz tworzeniem form językowych (gada po swojemu jak nakręcony i myślę, że innym się też to udziela).

Prawdziwa osobowość ale określenie "celebryta" nijak mu nie pasuje - taki nasz rodzimy "kosmita".

W miarę możliwości poprę (ale czy taka kandydatura jest zgłoszona, bo chyba to "kraj" przekazuje imienne zgłoszenia).

Wideofilmik jeszcze nieobejrzany ale jego niepowtarzalna charyzma (a raczej - konkretny efekt) warta nobilitacji również poza naszymi granicami.

Aha-

dla mnie to dłużej (chyba od Towarzystwa Przyjaciół Chińskich Ręczników i akcji "Uwolnić słonia") czyli od ~30 lat, Rozgłośni Harcerskiej, właściciela Voo voo (czy małego Wuwu - tego nie pamiętam).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ludzie budują ten kraj - za samo mówienie że jest w ruinie, powinno być 2 lata więzienia...

 [spisane ze słuchu z jadącego auta]

celne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, szymon1977 napisał:

Nagonka bo jest okazja. A jak jest na prawdę? Na prawdę to nic nie jest czarne albo białe. I nie wydaje mi się, żeby przy tych kwotach dało się funkcjonować unikając powiązań z polityką czy zorganizowaną przestępczością.

Przez takie pierdolenie jak twoje jest nagonka na Owsiaka. Przez takie "nie wydaje mi się....", "nic nie jest czarno białe". Takie domysły zostaw odpowiednim służbom, albo jeśli widzisz przekręty to zgłaszaj do nich. Przez takich jak ty domorosłych domyślnych detektywów jest cały ten syf, którego normalny człowiek nie zniesie, na co zresztą dowodem jest rezygnacja Owsiaka.

Ale do kogo ja piszę i tak tego nie zrozumiesz. 

Nie odpisuj i nie traktuj tego jako zachętę do rozmowy. Jest to tylko i wyłącznie komentarz do tego co wypisujesz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

Przez takie pierdolenie jak twoje...

Przyjemniej żyć w nieświadomości przemysławie. Życzę Ci wabyś się nihdy ze snu nie obudził. Mógłbyś tego przetrwać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim domorosłym detektywom szukającym dziury w całym powinno dać sporo do myślenia fakt, że przy tej całej nagonce na WOŚP i sprzyjającej sytuacji politycznej nie udało się znaleźć nic kompromitującego Owsiaka, co bez wątpienia zostało by wykorzystane. Jedynym orężem jaki został to armia Pisowskich trolli i pożytecznych idiotów doszukujących się w ich wypowiedziach ziarenek prawdy. Niestety ten oręż okazał się najskuteczniejszy by człowiekowi pełnemu ideałów odechciało się wszystkiego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, soundchaser napisał:

Możecie mnie oświecić skąd ta nagonka na Owsiaka? Czy rzeczywiście kradnie pieniądze ze zbiórek WOŚP?

można ocenić to samemu, wośp jest transparentne i publikuje sprawozdania finansowe: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Każdy zatem ma możliwość się z nimi zapoznać, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy w trybie natychmiastowym zgłosić do odpowiednich służb. Jest to o wiele lepsze działanie niż, jak to się już rzekło, niepotrzebne tracenie energii na dyrdymały typu "pewnie robi przekręty", "nic nie jest czarno białe", "każdy pijak to złodziej" itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie dlaczego tak niszczyli tego człowieka . czy chodzi o jego poglądy głoszone na festiwalach czy raczej o odebranie forsy caritasowi 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

....przy tej całej nagonce na WOŚP i sprzyjającej sytuacji politycznej nie udało się znaleźć nic kompromitującego Owsiaka...

Nagroda ma być dla człowieka a nie organizacji. A teraz pomyśl: nawet jeżeli na którymś etepie WOŚP musiało pójść na jakieś układy z politykami, to czy umniejsza to w jakiś sposób osobie Owsiaka? Bo moim zdaniem to, że z takiego gówna potrafił stworzyć coś wspaniałego raczej powiększa jego zasługi.

2 godziny temu, Przemysław_51508 napisał:

...ten oręż okazał się najskuteczniejszy by człowiekowi pełnemu ideałów odechciało się wszystkiego. 

Na prawdę uważasz, że Owsiak zrezygnował dlatego, że Ty i kilku kolegów trolujecie ten wątek jakimiś dziecinnymi komentarzami?

Godzinę temu, fetek napisał:

...on i jego ludzie są odpowiedzialni za zdarzenie z Gdańska.

Nonsens. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jak widać znów obejmuje wszystko, tylko nie meritum sprawy. Jak nauczycie się szanować temat, będziecie mieli okazję w nim dyskutować. Na teraz - zamykam. Ile mozna tłumaczyć czemu służy ten temat i o czym w nim piszemy, a o czym nie?!

 

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • cir odblokował(a) ten temat
3 godziny temu, rasputin napisał:

można ocenić to samemu, wośp jest transparentne i publikuje sprawozdania finansowe: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Każdy zatem ma możliwość się z nimi zapoznać, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy w trybie natychmiastowym zgłosić do odpowiednich służb

Żeby to ocenić, to należałoby mieć wgląd w dokumentację źródłową i księgowość, ale oczywiście daleki jestem od podejrzewania Owsiaka o nadużycia. Od sprawdzania tego są właśnie określone służby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Przemysław_51508 napisał:

Niestety ten oręż okazał się najskuteczniejszy by człowiekowi pełnemu ideałów odechciało się wszystkiego. 

Owsiak jest ogromnym zagrożeniem dla obecnie rządzących. Boją się że w pewnym momencie coś powie co będzie to skuteczniejsze od tekstów z toruńskiego R.M. Stąd stała nagonka obecnej władzy na niego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Lech36 napisał:

Owsiak jest ogromnym zagrożeniem dla obecnie rządzących. Boją się że w pewnym momencie coś powie co będzie to skuteczniejsze od tekstów z toruńskiego R.M. Stąd stała nagonka obecnej władzy na niego.

Masz rację. Owsiak jakiś czas temu przestał być tylko wielkim apolitycznym autorytetem. Opowiedział się po jednej ze stron. Włączył się w tryby wielkiej polityki. A te potrafią także zmielić, wyciąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 minutę temu, Zyzol napisał:

Masz rację. Owsiak jakiś czas temu przestał być tylko wielkim apolitycznym autorytetem. Opowiedział się po jednej ze stron. Włączył się w tryby wielkiej polityki. A te potrafią także zmielić, wyciąć.

Z tego co ja pamiętam, to jedna ze stron bardzo mocno opowiedziała się przeciw Niemu i dopiero wtedy zaczął odpowiadać na ciągłe zaczepki, oszczerstwa i świństwa jakie mu wyczynianio.  

A Jego pracę można oceniać po efektach, były gdzieś wyliczenia ile lat zajęłoby Caritasowi przekazanie takich kwot jak WOŚP zbiera w ciągu jednego dnia podczas finału... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zyzol napisał:

Masz wielką rację. Owsiak jakiś czas temu przestał być tylko wielkim apolitycznym autorytetem. Opowiedział się po jednej ze stron. Włączył się w tryby wielkiej polityki. A te potrafią także zmielić, wyciąć.

Jak się ma do czynienia z ekipą rzucającą ciągle kłody pod "nogi" WOŚP, która łamie konstytucję i notorycznie kłamie to czasem może być trudno utrzymać całkowitą neutralność. Jednak przy chamstwie przedstawicieli PiS jakieś drobne skuchy Owsiaka to nic nie znaczące epizody.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.