Skocz do zawartości
IGNORED

Kabel wpływający na brzmienie


J.Jerry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, pataus napisał:

I proszę - odpowiedz wprost na wszystkie pytania albo na żadne.

Odpowiadałem już wielokrotnie na te pytania.
Malikali Ci pomoże, bo to jest technik-spec od kolekcjonowania postów, ?

Pa, dobranoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że bezpieczniki, wtyczki, sieciówki, stoliki, podkładki i przedłużacze, to raczej słyszy się w hi-endzie. W hi-fi już niekoniecznie przechodzą te numery Bruner.

Tzn tylko przypuszczasz?
To zadam Ci pytanie : czy producenci hi endu (np Krell , Pass) w SWOICH urządzeniach używają tego typu gadżetów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, soundchaser napisał:

Błąd w myśleniu i błąd we wniosku końcowym.
Sprawdziłeś mój słuch? 

To oświeć mnie, a pytanie jest proste czy zmysł słuchu może się pomylić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pataus napisał:

To zadam Ci pytanie

Ty już nie zadawaj więcej bzdurnych pytań, bo żadna odpowiedź słyszącego Cię nie zadowoli.
Potwierdzasz tylko regułę funkcjonowania sceptyków na forum - próżność i chęć "miecia" racji. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, soundchaser napisał:

A Ty jak widzę równasz w dół do poziomu tych najniższych w hierarchii sceptyków,
albo (i) żartujesz sobie by zdobyć poklask klakierów.
W sumie przestaje mnie to dziwić...im więcej Was czytam, tym bardziej Was rozumiem, Towarzyszu. ?
 

Jakoś burnych apłodismientów nie widać, tylko dwie osoby polubiły, a taki dowcip wyrafinowany był kurcze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, malikali napisał:

To oświeć mnie, a pytanie jest proste czy zmysł słuchu może się pomylić?

Nie odwracaj kota ogonem.
Wierzysz w to, że ja nie nie odróżniam trąbki od saksofonu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, malikali napisał:

Dobra niech będzie, bo fakt faktem przyznajesz że to nie ma nic wspólnego ze zmianą brzmienia w rozumieniu zmiany barwy itd. Ale nie ulega wątpliwości, że jest to nagła zmiana na gorsze ?

 

Prawie od samego początku wiedziałem, czekałeś aż w którymś poście z mojej strony pojawi się magiczne słowo "BRZMIENIE". Nie wiem czemu z uporem maniaka próbujesz ode mnie wydusić,  że słyszę wpływ kabla SPDiF albo USB na zmianę brzmienie w rozumieniu zmiany barwy itd.
?
Niemniej cieszę się żeśmy sobie to wyjaśnili ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest Krell? Bo pass, to wiem - po angielsku przepustka, wejściówka... Z jednym 's', to z kolei odzywka w brydżu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, przemak napisał:

Jakoś burnych apłodismientów nie widać, tylko dwie osoby polubiły, a taki dowcip wyrafinowany był kurcze ?

Wyrafinowany jak cholera. Za to te głupsze Twoje mają proporcjonalnie więcej "polubień". ?
Nic, tylko cieszyć się z tego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A co to jest Krell? Bo pass, to wiem - po angielsku przepustka, wejściówka... Z jednym 's', to z kolei odzywka w brydżu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) www.passlabs.com

A tu wywiad i ciekawy wątek kabla zasilającego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, przemak napisał:

Jakoś burnych apłodismientów nie widać, tylko dwie osoby polubiły, a taki dowcip wyrafinowany był kurcze ?

To tu jest jakaś rywalizacja na polubienia?, coś w stylu "Lubię to" na FB ?
Muszę wyostrzyć dowcip...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, pataus napisał:

Tu wywiad i ciekawy wątek kabla zasilającego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Dzięki za link do wywiadu.

 

Lechu, Ty najbardziej forsujesz fakt, że jak parametry są ok w paśmie akustycznym to będzie grało dobrze. Czemu taka firma jak Krell wg Ciebie tego "nie rozumie"? Może głośność źle ustawili ? ? Cytuję:

"

A.: Czy kiedykolwiek zobaczymy wzmacniacz klasy D opatrzony logo Krella?

D.: W najbliższej przyszłości na pewno nie. Analizowaliśmy technologie dostępne aktualnie na rynku, i żadna z nich nie brzmi wystarczająco dobrze. Wiele osób twierdzi, że tzw. wzmacniacze cyfrowe brzmią równie dobrze jak wzmacniacze liniowe. Odpowiadam zawsze, że najwyraźniej nie słyszały dobrego wzmacniacza liniowego. Mówiąc szczerze, nie uważam nawet, aby wzmacniacze cyfrowe stanowiły dobrą alternatywę do zastosowań w subwooferach.

Słuchałem wielu wzmacniaczy klasy D w takiej aplikacji, i nigdy nie brzmiały dobrze. W ich dźwięku zawsze coś było nie tak. Moim zdaniem ich technologia w dalszym ciągu pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli pojawią się tranzystory, które pozwolą na przełączanie przy częstotliwościach wyższych niż 1 MHz, to może, przy zastosowaniu odpowiednich filtrów i odpowiedniego zasilania, będziemy w stanie sprawić, aby zagrały równie dobrze jak wzmacniacze liniowe. Jednak na dzień dzisiejszy, szybkość przełączania jest tak niska, że niezależnie od tego jak dobry filtr się zaprojektuje, całość nie brzmi jeszcze dostatecznie dobrze."

 

Apropo kabla sieciowego... To gra czy nie ?? może coś pogorszyć ? ? To takie komputerowe pogarszają, czy to najwyższa liga niepogarszajacych kabli ? ? Cytuję :

"

A.: W takim razie, czy prawidłowo zaprojektowany kabel zasilający, bo i takie na pewno można znaleźć w szerokiej ofercie tego typu produktów znajdujących się na rynku, może sprawić, że wzmacniacz zagra lepiej niż z kablem, który dostarczacie w komplecie?

D.: Nie. Jedyne co może zrobić to sprawić, że zagra gorzej. I powód jest bardzo prosty – możesz sprawić, że zagra gorzej, jeżeli kabel będzie zbyt cienki i nie będzie w stanie dostarczyć całej energii wymaganej przez wzmacniacz. Albo nie będzie prawidłowo ekranowany lub nie będzie miał konstrukcji skrętki, co sprawi, że w kablu pojawią się zakłócenia RF.

Nie można sprawić, aby wzmacniacz zagrał lepiej, ponieważ kabel który dostarczamy razem ze sprzętem ma odpowiedni przekrój, odpowiednią konstrukcję i jest ekranowany. Ostatecznie i tak musisz wetknąć taki kabel do gniazdka w ścianie, a to co jest w ścianie jest poza twoją kontrolą."

Tak jeszcze Apropo Lecha wpisów... W kablu pojawią się zaklocenia RF i rzekomo wg tego Pana, może zagrać gorzej? Przecież to nie jest pasmo akustyczne ? Lechu, może ten Pan się nie zna?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, soundchaser napisał:
8 godzin temu, malikali napisał:

To oświeć mnie, a pytanie jest proste czy zmysł słuchu może się pomylić?

Nie odwracaj kota ogonem.
Wierzysz w to, że ja nie nie odróżniam trąbki od saksofonu?

Ja widzę że ty odwracasz i nawet nie odpowiesz na tak proste pytanie, ale rozumiem że jest niewygodne dla Ciebie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, malikali napisał:

a widzę że ty odwracasz i nawet nie odpowiesz na tak proste pytanie, ale rozumiem że jest niewygodne dla Ciebie

Na proste pytanie - prosta odpowiedź: tak, zmysł słuchu może się pomylić w konkretnej sytuacji, np. przy niezwróceniu uwagi na ważne aspekty brzmienia, niezachowaniu należytej koncentracji, czy słuchaniu pod wpływem alkoholu, czy innych otępiających mózg używek.
Przykład - słynny test wielkopolski, czy moje pomylenie trąbki z saksofonem.

A teraz Ty odpowiedz na moje proste pytanie, ale bardzo niewygodne pytanie:
wierzysz w to, że faktycznie nie odróżnię tych instrumentów słuchając uważnie, będąc skoncentrowanym i bez wpływu używek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, soundchaser napisał:

Wierzysz w to, że ja nie nie odróżniam trąbki od saksofonu?

Odróżniasz, odróżniasz.

Już dużo wcześniej to pisałem.

W tym przypadku uległeś 'tylko' autosugestii, by porównać brzmienie dwóch kolejnych instrumentów. A nie dwóch po sobie grających saksofonów. Feralnym zbiegiem okoliczności,  nagranie rozpoczyna niestety inny instrument.

Skąd ta autosugestia? Z (jak zwykle u Ciebie) nieuważnego, bez zrozumienia, czytania wpisów, na które (bardzo często) chcesz szybciutko i "błyskotliwie" ripostować.

...tylko co teraz zrobić z faktem (prasowym), jakoby sugestie i autosugestie są Ci obce?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, iro III napisał:

W tym przypadku uległeś 'tylko' autosugestii

Raczej otępieniu umysłowemu. ? Uważam, że to jest gorsze od autosugestii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, soundchaser napisał:

A Ty jak widzę równasz w dół do poziomu tych najniższych w hierarchii sceptyków,

Ktoś tą "hierarchię" ustalił? Ty?

Uważaj, bo jeszcze ktoś kiedyś ustali "hierarchię" słyszących i może być dla Ciebie całkiem słabo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, iro III napisał:

...tylko co teraz zrobić z faktem (prasowym), jakoby sugestie i autosugestie są Ci obce?

 

Każdy może ulec autosugestii ? W słyszeniu i niesłyszeniu. Jeżeli ktoś interesuje się dziedziną audio / dźwiękiem, z czasem nawet w sposób niekoniecznie świadomy będzie eliminował punkty zapalne przekłamujące wynik. Przynajmniej głęboko w to wierzę patrząc na własne doświadczenie. Kiedyś wiele rzeczy robiło się inaczej / gorzej, ale z czasem się uczymy, to jest doświadczenie, które tak bardzo piętnuje jeden z kolegów bo przecież doświadczenie powinno się równać brak słyszenia wielu rzeczy ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, iro III napisał:

Ktoś tą "hierarchię" ustalił? Ty?

Sami ustalacie swoimi wpisami.
Nie martw się - Ty nie jesteś na samym dole tej hierarchii. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Adam_85 napisał:

Każdy może ulec autosugestii

Każdy z wyjątkiem kol. sounchasera. Tyle to wie już każdy, kto napotyka jego wpisy. 

Ty takich jeszcze nie spotkałeś???!!!

...a może masz go w koszyczku "ignoruj"?  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, iro III napisał:

Każdy z wyjątkiem kol. sounchasera. Tyle to wie już każdy, kto napotyka jego wpisy. 

Ty takich jeszcze nie spotkałeś???!!!

...a może masz go w koszyczku "ignoruj"?  ?

Są osoby w tym wątku, które rozmawiają bardzo emocjonalnie, niekoniecznie logicznie i niekoniecznie technicznie. Trochę by się tych osób na pewno znalazło ? Mnie te stany emocjonalne nie bardzo interesują. Chwytacie się kolegi, któremu można podokuczać i zrobić "lepsze" tło. Czy to jest ok? Niech każdy sam sobie oceni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Adam_85 napisał:

Każdy może ulec autosugestii

Po to w odsłuchowych testach porównawczych są procedury których należy przestrzegać żeby wyeliminować wpływ między innymi sugestii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lech36 napisał:

Po to w odsłuchowych testach porównawczych są procedury których należy przestrzegać żeby wyeliminować wpływ między innymi sugestii.

Zwłaszcza tych procedur "przestrzegano" w teście wielkopolskim, na który tak chętnie się powołujesz przy każdej okazji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Zwłaszcza tych procedur "przestrzegano" w teście wielkopolskim, na który tak chętnie się powołujesz przy każdej okazji.

Przestrzegano ale nie w pełnym zakresie, to była decyzja "słyszących" którzy po wyrównaniu poziomów głośności porównywanych urządzeń przestali słyszeć różnice i uznali że już na tym etapie zacieśniania procedur można poprzestać bo to nic nie nie wnosi do domeny słuchu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lech36 napisał:

Przestrzegano ale nie w pełnym zakresie, to była decyzja "słyszących" którzy po wyrównaniu poziomów głośności porównywanych urządzeń przestali słyszeć różnice i uznali że już na tym etapie zacieśniania procedur można poprzestać bo to nic nie nie wnosi do domeny słuchu. 

przecież nie byłeś u Lutka..

więc po co fantazjujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, triode napisał:

przecież nie byłeś u Lutka..

więc po co fantazjujesz?

Czytałem relację na forum A.S. Co ciekawe po raz pierwszy audiofile uczestniczący w spotkaniu zdobyli się na uczciwą ocenę tego spotkania, ale trwało to tylko chwilę potem poziom wrócił do normy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Lech36 napisał:

Po to w odsłuchowych testach porównawczych są procedury których należy przestrzegać żeby wyeliminować wpływ między innymi sugestii.

Uważasz, że mimo tego nie możesz ulec autosugestii? Widać, że masz opracowanie co słyszysz, a czego nie ? Czy to może sprawić, że jednak jesteś podatny na autosugestię?? 

Pomijając lepiej mi odpisz na to:

2 godziny temu, Adam_85 napisał:

Dzięki za link do wywiadu.

 

Lechu, Ty najbardziej forsujesz fakt, że jak parametry są ok w paśmie akustycznym to będzie grało dobrze. Czemu taka firma jak Krell wg Ciebie tego "nie rozumie"? Może głośność źle ustawili ? ? Cytuję:

"

A.: Czy kiedykolwiek zobaczymy wzmacniacz klasy D opatrzony logo Krella?

D.: W najbliższej przyszłości na pewno nie. Analizowaliśmy technologie dostępne aktualnie na rynku, i żadna z nich nie brzmi wystarczająco dobrze. Wiele osób twierdzi, że tzw. wzmacniacze cyfrowe brzmią równie dobrze jak wzmacniacze liniowe. Odpowiadam zawsze, że najwyraźniej nie słyszały dobrego wzmacniacza liniowego. Mówiąc szczerze, nie uważam nawet, aby wzmacniacze cyfrowe stanowiły dobrą alternatywę do zastosowań w subwooferach.

Słuchałem wielu wzmacniaczy klasy D w takiej aplikacji, i nigdy nie brzmiały dobrze. W ich dźwięku zawsze coś było nie tak. Moim zdaniem ich technologia w dalszym ciągu pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli pojawią się tranzystory, które pozwolą na przełączanie przy częstotliwościach wyższych niż 1 MHz, to może, przy zastosowaniu odpowiednich filtrów i odpowiedniego zasilania, będziemy w stanie sprawić, aby zagrały równie dobrze jak wzmacniacze liniowe. Jednak na dzień dzisiejszy, szybkość przełączania jest tak niska, że niezależnie od tego jak dobry filtr się zaprojektuje, całość nie brzmi jeszcze dostatecznie dobrze."

 

Apropo kabla sieciowego... To gra czy nie ?? może coś pogorszyć ? ? To takie komputerowe pogarszają, czy to najwyższa liga niepogarszajacych kabli ? ? Cytuję :

"

A.: W takim razie, czy prawidłowo zaprojektowany kabel zasilający, bo i takie na pewno można znaleźć w szerokiej ofercie tego typu produktów znajdujących się na rynku, może sprawić, że wzmacniacz zagra lepiej niż z kablem, który dostarczacie w komplecie?

D.: Nie. Jedyne co może zrobić to sprawić, że zagra gorzej. I powód jest bardzo prosty – możesz sprawić, że zagra gorzej, jeżeli kabel będzie zbyt cienki i nie będzie w stanie dostarczyć całej energii wymaganej przez wzmacniacz. Albo nie będzie prawidłowo ekranowany lub nie będzie miał konstrukcji skrętki, co sprawi, że w kablu pojawią się zakłócenia RF.

Nie można sprawić, aby wzmacniacz zagrał lepiej, ponieważ kabel który dostarczamy razem ze sprzętem ma odpowiedni przekrój, odpowiednią konstrukcję i jest ekranowany. Ostatecznie i tak musisz wetknąć taki kabel do gniazdka w ścianie, a to co jest w ścianie jest poza twoją kontrolą."

Tak jeszcze Apropo Lecha wpisów... W kablu pojawią się zaklocenia RF i rzekomo wg tego Pana, może zagrać gorzej? Przecież to nie jest pasmo akustyczne ? Lechu, może ten Pan się nie zna?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lech36 napisał:

Przestrzegano ale nie w pełnym zakresie, to była decyzja "słyszących" którzy po wyrównaniu poziomów głośności porównywanych urządzeń przestali słyszeć różnice i uznali że już na tym etapie zacieśniania procedur można poprzestać bo to nic nie nie wnosi do domeny słuchu. 

Jasne...tłum ludzi, zgiełk, wszyscy zdrowo popijali trunki, więc nie było odpowiednich procedur, to uznali, że można poprzestać kontynuowanie porównań, bo nic nie wniosą, ani nic nie udowodnią.
A Ty ciągle powołujesz się na ten gówno wart test, określając go jeszcze słowem "słynny".
Śmiechu warte. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

asne...tłum ludzi, zgiełk, wszyscy zdrowo popijali trunki, więc nie było odpowiednich procedur, to uznali, że można poprzestać kontynuowanie porównań, bo nic nie wniosą, ani nic nie udowodnią.
A Ty ciągle powołujesz się na ten gówno wart test, określając go jeszcze słowem "słynny".

Po poziomie ekscytacji tym testem występującym u niektórych kolegów można go z całą pewnością nazwać słynnym.

6 minut temu, Adam_85 napisał:

Tam pomijając lepiej mi odpisz na to:

Jesteś podatny na marketing. Przecież to typowe teksty marketingowe. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.