Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Maju napisał:

zasługuje też

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i.....znowu się powtarzasz.

Dziękuję za przypomnienie tego linku z którego jeszcze nie tak dawno podałem tu precyzujący i prostujący (któregoś z was) wpis o pedofilii w USA.

Godzinę temu, toptwenty napisał:

Za każde Twoje kłamstwo dostaniesz karniaka w postaci linka.

Wolałbym byś mi kiedykolwiek, jakiekolwiek kłamstwo udowodnił.....ale pisanie tu nauczyło mnie że od oszczerców nie należy zbyt wiele wymagać.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, toptwenty napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bobcat patrz Wikipedia.   
Jakbym to ja podał zaraz by zdeprecjonował to źródło....kto wie czy w przypadku tego linka już tego hipokryta nie robił, bo wielokrotnie cytowałem z niego.   :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, toptwenty napisał:

A masz.

Mam i słuchałem, dziękuję.

Mam nadzieję że to też słuchałeś, choć wątpię, bo sporo tam prawdy którą zakłamujecie.     ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, szymon1977 napisał:

Czyli tam, gdzie Regulamin, netykietę i kulturę osobistą... a prawdopodobnie także organ, który przejął funkcje mózgu.

Czyli kręgosłup zakończony z dwóch stron tyłkami ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maju napisał:

O kłamaniu raczej nie pisz bo to twoja domena a wiesz że w przeciwieństwie do ciebie mogę przedstawić dowody na twoje kłamstwa.

W przeciwieństwie do mojej osoby - dowody na Twoje kłamstwa były tu wielokrotnie przedstawiane.

2 godziny temu, Maju napisał:

mam zacząć ciebie traktować tak jak zasługujesz, jak  Bobcata.

Jak mnie traktuje coś takiego jak Ty mam głęboko w ... (ten rzeczownik w mianowniku ma 4 litery).

2 godziny temu, Maju napisał:

zasługuje też na nasze specjalne zainteresowanie. 

Pogróżki? Ktoś się przestraszył?

Godzinę temu, Maju napisał:

od oszczerców

... powiedział sztandarowy kłamca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Maju napisał:

Mam nadzieję

Sam się prosisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, toptwenty napisał:

Sam się prosisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cytat

czytamy na stronie Nie Lękajcie Się.

Po pierwsze o tej mapce już było, wiec nie powtarzaj się, bo co nieświeże to ciężkostrawne jest.

O tej pełnej niusów fundacji, fundacji pewnie dlatego, że funduje masę kasy, jest wyżej w tym wątku.

ale przypomnę:

Cytat

Mariusz Milewski: fundację "Nie Lękajcie Się" zbudowano na kłamstwie.

- Podejrzewam, że ta fundacja nie utrzyma się długo, jeśli działające w niej osoby będą dalej postępowały w ten sposób. Zbudowano ją na kłamstwie, oszustwie i manipulacji – mówi w wywiadzie dla Onetu Mariusz Milewski, który postanowił opuścić szeregi fundacji "Nie Lękajcie Się", pomagającej ofiarom pedofilów w sutannach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolejny raz piszę, czytajcie posty i materiały, które zamieszczacie. Róbcie to dla siebie...żeby na idiotę nie wyjść.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Maju napisał:

MĄDREMU (chyba bo z Bobcatem nigdy nie wiadomo) dość.....gdyby przeglądał po wyemitowaniu filmu to by mnie nie dziwiło, ale po co przeglądał archiwa IPN  przed emisją i skąd ten "dziwny zbieg okoliczności" z ilością w filmie księży pedofilów zarejestrowanych?

Napisz mi jakie to ma znaczenie. Uważasz, że agent SB został księdzem? Nie. Zostali zwerbowani, bo takie widać morale mieli ci księża, że poszli na współpracę. Choćby zostali wcieleni zastraszaniem, to jaki to ma związek z ich zboczeniem? Twierdzisz, że SB im kazało być zboczeńcami?

Jeżeli nie udowodnisz, że poszli jako agenci na księży (a nie wierzę w takie zakonspirowanie), to tak naprawdę tylko gorzej o tych księżach świadczy. Nie dość że zwyrodnialcy, to jeszcze kapusie. I to ma umniejszać wartość filmu Siekielskich? Nie, to tylko pokazuje zdemoralizowanie kk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby brać na serio twierdzenia obrońców kościelnych matactw to rysuje się nam ciekawy obraz:

- przebrani za dzieci esbecy lgną do niewinnych księży i wciągają ich w pedofilię i homoseksualizm.

Ciekawa wizja, ale kto w nią uwierzy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Maju napisał:

Ja też pisałem.....zapytam przy okazji.
Niewygodnych informacji z zasady nie czytacie czy tylko udajecie że nie czytacie?  Odpowiedz, bo to bardzo istotne.
Szczera odpowiedź da mi światło na to czy można was wszystkich traktować poważnie w dyskusjach czy mam zacząć ciebie traktować tak jak zasługujesz, jak  Bobcata.

Jaki cel ma wklejanie kolejny raz tych samych informacji?

W przeciwieństwie do zdecydowanej większości z was czytam to co wklejacie, stąd wiem że to już było.
Może nawet nieraz.....przecież chyba nie po to to robicie by nauczyć się tego na pamięć i znienawidzić Kk do końca.  ?

 

Mogliby poczytać autobiografię sławnego europosła Danny'ego Rozporka, którego gościł redaktor- autorytet w swojej siedzibie, którego  cytat o opisach zboczonych zachowań, zaczerpnięty z książki niemieckiego lewaka jacyś dobrzy ludzie usunęli  w ciągu dwóch dni ze strony głównej Wikipedii.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjny atak nawróconych komuchów na niekomunistyczną lewicę. Brawo!!!

W przychodni już byłeś ze swoimi natręctwami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jacchusia napisał:

żeby na idiotę nie wyjść.

Wychodzenie na idiotę w oczach idiotów przynosi zaszczyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jacchusia napisał:

Po pierwsze o tej mapce już było, wiec nie powtarzaj się

Nie do Ciebie to było, więc się nie wcinaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Maju napisał:

Wiem, dziękuję za reakcję  @Jacchusia.

@szymon1977 niczego tu samodzielnie nie zmienisz, nie chcesz wspólnie, do niczego nie namawiam.  ? 

Zamiast wdawać się w pyskówki, po prostu WSZYSCY zgłaszajmy WSZYSTKIE przejawy uporczywego trolingu we WSZYSTKICH wątkach, pod postacią postów nie odnoszących się do tematu, a tyczących się innych Userów. Tego gówna, które pod nieobecność moderacji, serwuje nam Bobcat z kolegami, nie da się znieść. Każdy ma prawo być głupi, ale to nikogo nie zwalnia z respektowania Regulaminu, netykiety i kultury osobistej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Zamiast wdawać się w pyskówki, po prostu WSZYSCY zgłaszajmy WSZYSTKIE przejawy uporczywego trolingu we WSZYSTKICH wątkach, pod postacią postów nie odnoszących się do tematu, a tyczących się innych Userów. Tego gówna, które pod nieobecność moderacji, serwuje nam Bobcat z kolegami, nie da się znieść. Każdy ma prawo być głupi, ale to nikogo nie zwalnia z respektowania Regulaminu, netykiety i kultury osobistej.

Szymciu. Nie warto.

Moderacja tak jak każde obiektywne i bezstronne ciało (oprócz polskich sądów oczywiście) ma też swoje sympatie i antypatie.

Jeśli chcesz mogę ci wysłać próbkę tego  obiektywizmu na priv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Amator 2b napisał:

Jeśli chcesz mogę ci wysłać próbkę tego  obiektywizmu na priv.

Chcę.

5 minut temu, Amator 2b napisał:

Szymciu. Nie warto.

Tak mówisz? A jednak Vlado stracił uprawnienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Amator 2b napisał:

o opisach zboczonych zachowań,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Bobcat napisał:

Nie dostałem ani jednego ostrzeżenia od Moderacji.

W takim razie jesteś gatunkiem chronionym?

Ale jak chcesz to mogę ci coś przypomnieć.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, toptwenty napisał:

Nie do Ciebie to było, więc się nie wcinaj.

Niestety widzą wszyscy, jeśli chcesz prywatnego kontaktu to pisz na PW.

To tylko błąd mojej przegladarki, ale jakże wielce wymowny ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Jacchusia napisał:

jeśli chcesz prywatnego kontaktu to pisz na PW

Z kim, z Tobą? 

Masz poczucie humoru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Księża się boją. Także ci niewinni

Doszliśmy do momentu, w którym wielu księży boi się rozmawiać z dziećmi czy zachowywać się przy nich naturalnie. Wpadliśmy w jakąś paranoję. Duchownym coraz częściej towarzyszy strach przed pomówieniem. – Boję się dnia, w którym ktoś mnie oskarży o molestowanie. (…) Nie, nie jest tak, że uczciwy człowiek, który nikogo nie skrzywdził, nie powinien się bać. Lęk jest i trudno z jego istnieniem dyskutować. (…) Kiedy zbliżają się zajęcia z dziećmi, czy to w parafii, czy w szkołach, to naprawdę boli mnie brzuch, bo boję się, że ktoś może dopatrzeć się czegoś, czego nie ma. Boję się, że któryś z rodziców, po opowieści dziecka, tak zinterpretuje moje słowa, zachowanie, że jutro będzie na plebanii policja – pisze o. Grzegorz Kramer SJ na swoim blogu. I wcale mu się nie dziwię, bo żeby oskarżyć, nie trzeba mieć dowodów. Wystarczy zła wola, a ta co jakiś czas ujawnia się w ludziach, którzy niekoniecznie dobrze życzą księżom i Kościołowi."

"Sprawiedliwość wymaga jednak tego, abyśmy lekką ręką i bez dokładnego zbadania sprawy nie przypinali nikomu tak trudnej do zerwania łatki osoby, która dopuściła się nadużyć. Cierpienie ofiar pedofilii jest z pewnością ogromne, ale nie mniejszy jest ból osób, które przez lata musiały oczyszczać się z nieprawdziwych zarzutów tylko dlatego, że nosiły koloratkę."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-----------------------------------------------

Jak informuje portal nczas.com francuski sąd skazał na zaledwie 3 miesiące więzienia w zawieszeniu i 500 euro grzywny parę emerytów, która fałszywie oskarżyła 71-letniego księdza o pedofilię. Prokuratura w wyniku śledztwa odrzuciła ich oskarżenia, w których twierdzili, że kapłan miał molestować ich wnuki. Oskarżanie księży o pedofilię przybiera już znamiona paranoi.

Ks. François-Jérôme Leroy od ponad 20 lat jest kierownikiem Domu Miłosierdzia w Baye, w którym prowadzi m.in. grupowe rekolekcje dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Para, która złożyła doniesienie na księdza to emeryci mieszkający w departamencie Marne. Twierdzili oni, że dwójka ich wnuków została zaprowadzona w 2018 roku przez księdza do kaplicy w lesie, gdzie miało dojść do molestowania młodszego dziecka.

Dziadkowie zawiadomili biskupa Châlons-en-Champagne i prokuraturę. Twierdzili, że znają też cztery rodziny z tej miejscowości, których dzieci były „źle dotykane” prze księdza. Prokuratura rozpoczęła śledztwo, ordynariusz wycofał księdza z placówki i zakazał mu pracy z młodzieżą. Szybko okazało się jednak, że cała sprawa jest zmyślona. Po przesłuchaniu kilkudziesięciu osób nikt nie potwierdził takich zachowań ze strony kapłana. Ostatecznie sprawę w listopadzie ub. roku umorzono.

Ks. Leroy złożył skargę za „oszczercze kalumnie” i teraz sąd wydał rażąco niski wyrok za zniszczenie jego dobrego imienia. Przy okazji okazało się, że motywem donosu pary emerytów mógł być spór jaki prowadzą z księdzem wokół prawa własności do pewnej nieruchomości.

Rzucanie infamii z powodu chęci osiągnięcia korzyści jest sprawą wysoce naganną. Zdarzały się jednak i przypadki składania podobnych oskarżeń z powodów ideologicznej nienawiści do Kościoła. Liczba osób, którym złamano w ten sposób życie jest we Francji całkiem pokaźna. Dwóch młodych kapłanów popełniło nawet samobójstwo. Charakterystyczne też jest zachowanie biskupów, którzy zastraszeni ogólną atmosferą „walki z pedofilią” i oskarżeniami o „ukrywanie” takich aktów, zamiast wspierać kapłanów, po prostu się od nich na wszelki wypadek odcinają jeszcze przed jakąkolwiek decyzją sądów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara śpiewka. Wiecznie prześladowane biedaczyska.

To chyba dla każdego oczywiste że człowiek niewinny nie powinien być pomawiamy i nie powinien być zmuszany aby tę swoją niewinność udowodnić. Niestety to o czym pisze o. Kramer jest owocem wieloletniego udawania że nie ma sprawy, zamiatania pod dywan oraz stworzonych instytucjonalnych procedur krycia sprawców i zapewniania im bezkarności. Dziwisz się rodzicom że drżą o swoje dzieci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W USA do księgarń trafiła inna książka opisująca przypadki niesłusznie oskarżonych księży. Według autora "Catholic Priests falsely accused: The Facts, The Fraud, The Stories", wielu duchownych w Stanach Zjednoczonych - na fali medialnego szumu o rzekomym  powszechnym wykorzystywaniu dzieci przez nich - zostało niesłusznie pomówionych o ten straszny występek. Autorem publikacji o fałszywych oskarżeniach kapłanów  katolickich jest dr David F. Pierre, który podkreślił, że każdy przypadek wykorzystywania seksualnego dzieci przez duchownych jest rzeczywiście skandalem i wymaga napiętnowania. Jednak jego zdaniem skandalem jest również to, w jaki sposób media i sądy potraktowały duchownych fałszywie oczernionych przez osoby chcące wyłudzić wysokie odszkodowania."

Dr Pierre zauważa, że konieczna jest żarliwość w obronie honoru uczciwych i dobrych księży, których życie zostało zrujnowane przez nie mających żadnych skrupułów oszustów.

 

Uczony w swojej książce dokumentuje systemowe lekceważenie reputacji  księży, wrogie  nastawienie sądów i skrajną stronniczość mediów wobec Kościoła katolickiego. 

 

Pierre zauważa, że niezliczona ilość księży została fałszywie oskarżona o popełnienie strasznej zbrodni. Stworzono wokół nich klimat terroryzmu psychologicznego. Wielu duchownych żyje ze świadomością, że wystarczy jedno fałszywe pomówienie, by zrujnować im życie. Mogą oni zostać odsunięci od swoich obowiązków do czasu oczyszczenia z zarzutów. Jak pokazała rzeczywistość, na akt ten trzeba niekiedy bardzo długo czekać. Pierre podaje przykład kapłana, który czekał aż pięć lat na wycofanie wobec niego niesłusznych zarzutów, chociaż sami oskarżyciele przyznali, że nie byli molestowani. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nadeszły instrukcje wdrożenia nowej linii obrony. Nie przyniosło żadnego spodziewanego efektu odwracanie uwagi na inne grupy społeczne (np. murarzy) gdyż zostało po prostu wyśmiane. To się próbuje nowej metody: trąbienie o fałszywych oskarżeniach i pomówieniach. Powyżej napisałem skąd się takowe biorą. Nie na dymu bez ognia.

Aby być dobrze zrozumianym: każdy fałszywie i bezpodstawnie pomawiający inną osobę o popełnienie jakiegokolwiek czynu nagannego powinien ponieść za to odpowiedzialność.

Przy okazji przemyca się sprytnie jeszcze inną informację: jak to teraz biskupi błyskawicznie działają. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukanie spisku w każdym wpisie udowadniającym miałkość twoich teorii masz opnowaną do perfekcji

szkółka żdanowska wykrzywiła ci perspektywę, dlatego twoje karykaturalne komentarze są pozbawione treści merytorycznej a nastawione tylko na deprecjację interlokutora

dopoki sam tego nie zrozumiesz pozostaniesz śmieszny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.