Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-05-09 3:01
https://dane.gov.pl/pl

Mówi się, że za szczepionkami stoją Gatesy, Sorosy i inni. Nie zdziwię się, gdy okaże się kiedyś, że oni stali po drugiej stronie. Tymi antyszczepionkowcami łatwiej kierować, bo łykają wszystkie Fake newsy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TomekL3 napisał:



Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

31 minut temu, TomekL3 napisał:

a jeszcze inni łykają przekaz mainstreamu.

? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co One łykają?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, toptwenty napisał:

Wiktor Zborowski

Cała akcja zaczęła się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Zadzwoniła do mnie Krysia Janda i powiedziała, że jest w kontakcie z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i chcą seniorów z teatrów Kryśki zaszczepić przeciwko COVID-19, w terminie: druga połowa stycznia. I zapytała, czy ja się na to zgadzam. Ja powiedziałem, że oczywiście.

I nagle 29 grudnia dostaję wiadomość z koordynacji z teatru, czy mogę się szczepić jutro, bo jest taka sytuacja, że ileś tam set dawek szczepionki jest - która w ciągu dwóch dni traci swoją przydatność, termin ważności - i chcą to wykorzystać, i czy możemy się zaszczepić. Powiedziałem, że możemy.

Zapytano mnie, czy mogę zostać ambasadorem, twarzą akcji propagowania tych szczepionek. Powiedziałem, że oczywiście i tak to się stało. Następnego dnia przyszedłem, zaszczepiłem się i tyle. Niestety, z dobrej, mądrej zdawałoby się akcji wyszedł taki koszmar.

Mieliśmy w mediach społecznościowych to ogłaszać, ze zdjęciami, opatrzonymi jakimś hasztagiem, ale chyba już z tej akcji nic nie będzie, bo promocja sama ruszyła w najrozmaitszych kierunkach.

Ja w ogóle nie myślałem w tych kategoriach. Gdybym nawet myślał w tych kategoriach, to musiałbym sobie odpowiedzieć na takie pytanie, czy pójść się zaszczepić i nastawić się na tej hejt, a sprawa jest moim zdaniem ważna i słuszna, bo przecież ogromna ilość Polaków nie chce się szczepić czy zrezygnować. Nie mam pojęcia, co był wybrał.

Trochę jestem tym wszystkim przybity i nie czuję się komfortowo, niezbyt dobrze się w tym czuję.

Być może jest to tylko zawoalowana forma zachęty Polaków do masowych szczepień ,  którzy z nieufnością podchodzą do szczepionek?

Dla większości rodaków głos celebrytów może być bardziej przekonujący,  niż wewnętrzny głos rozsądku , czy apele polityków , w tym antyszczepionkowca - prezydenta Dudy .

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, 23031970 napisał:

Być może jest to tylko zawoalowana forma zachęty Polaków do masowych szczepień ,  którzy z nieufnością podchodzą do szczepionek?

Jeśli nawet tak jest, to zrobiono to bardzo nieudolnie, gdyż wszyscy ci, którzy zaczynają się coraz bardziej interesować tematem szczepień, doszukają się w całej tej "operacji medialnej" również fake newsów, które zaczynają żyć własnym życiem i rozpalają wyobraźnię u odbiorcy.

Jesteśmy w sumie narodem wierzącym i wszelkie przekazy biblijne zaczynamy traktować jak przepowiednie, które rzekomo mają się spełnić, jak choćby poniższe;

Biblia Warszawska
Księga: Objawienie św. Jana 13:1

13:16 - On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,

13:17 - I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.

13:18 - Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

Do powyższego, ci bardziej kreatywni dorzucają aspekt diabeła i tylko dlatego, że podpierają się jakimiś ciekawymi informacjami ze świata nauki ...zaczynają je zawłaszczać i przekształcać na potrzeby budowania feke newsów.. przykład z Lucyferazą ..a w zniekształconym przekazie medialnym chodzi o wstrzykiwanie wraz ze szczepionka "kwantu Diabła".. bo już i takie bzdury odnajdywałem.

A o co tak naprawdę chodzi ? przeczytajcie -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i jest to tylko jedna z możliwości wykorzystania niefortunnie nazwanego enzymu lucyferazy ..a skojarzenia przez debili jednoznaczne.

6 godzin temu, 23031970 napisał:

Dla większości rodaków głos celebrytów może być bardziej przekonujący,  niż wewnętrzny głos rozsądku , czy apele polityków , w tym antyszczepionkowca - prezydenta Dudy .

Wątpię w to, gdyż zbyt natarczywe i powtarzane jak mantra, w każdym spocie reklamowym, "dobroczynne" działanie szczepionki wywołuje efekt wręcz odwrotny.

"Nie, bo nie" - i ten oportunizm jest w sumie uzasadniony, bo osadzony w głównej mierze na niewiedzy(?) Raczej chyba na ostrożności i przezorności, bo chyba niewielu zechciało by grać w "rosyjską ruletkę" o własne życie ..raczej tylko desperaci i mocno wystraszeni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, 23031970 napisał:

tym antyszczepionkowca - prezydenta Dudy

Taki z niego anty jak i anty UE i anty LGBT.

Po prostu świetny talmudysta, który inaczej mówi, niż myśli i inaczej robi niż mówi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"- Czuję się postawiony pod ścianą. Nie jestem przeciwnikiem szczepień, ale z tego pisma wynika, że moja kariera w wojsku jest uzależniona od tego, czy zaszczepię się w pierwszej fazie całego programu - mówi money.pl kapitan wojsk zmechanizowanych z centralnej Polski, który przesłał nam skan dokumentu."

"Dobrowolność"

"Szczep się albo zapomnij o karierze

"W 2021 roku tylko zaszczepieni żołnierze będą kierowani na kursy i szkolenia, w tym podoficerskie i oficerskie, a także na kursy kwalifikacyjne i doskonalące" - czytamy w dokumencie. Wojskowi dowiadują się też, że niezaszczepieni mogą zapomnieć o zagranicznych misjach wojskowych i zagranicznych stanowiskach."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, MSki napisał:

do meritum z tymi bzdurami, wykarz się,

Dlaczego miałbym traktować poważnie człowieka, który nawet ortografię ma gdzieś...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, 23031970 napisał:

Dla większości rodaków głos celebrytów może być bardziej przekonujący

Co to si porobiło w tych biednych "makówach".

Azaliż Janda, Zborowski, córka i ojciec Sewerynowie - to są obecnie celebryci???!!!

Zawsze byłem przekonany że to AKTORZY.

Wiadomo (a myślałem  naiwnie, że powszechnie), że jest wielu celebrytów, którzy udają aktorów....ale żeby Aktorzy "grali" za celebrytów - to koniec świata, jak mawiał pewien dozorca serialowy, grany przez Aktora.

7 godzin temu, 23031970 napisał:

Dla większości rodaków głos celebrytów może być bardziej przekonujący

Cza było Zenka zatrudnić, byłby wielu więcej przekonał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, malikali napisał:

A gdzie widzisz wydany rozkaz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Polecenie Ministra Obrony Narodowej o dobrowolnym szczepieniu jest rozkazem ?

Byłeś we wojsku? 

2 minuty temu, iro III napisał:

Cza było Zenka zatrudnić, byłby wielu więcej przekonał.

Zenek to inny elektorat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, iro III napisał:

Cza było Zenka zatrudnić, byłby wielu więcej przekonał.

Z sondażu na temat szczepień wynikało, że połowa rodaków jest przeciwna szczepieniom na koronawirusa, ale zaszczepiliby się, gdyby dostali gratyfikację finansową, większość z nich przekonałaby kwota zbliżająca się do 1000 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, zetempowiec napisał:

większość z nich przekonałaby kwota zbliżająca się do 1000 zł.

Mamy sprzęty AGD  gdzie w klasie "energooszczędności" dodaje się kolejne +

Można więc i do 500+   dodać 500++ (w pamięci 1000) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wspaniały, wielki Narodowy Program Szczepień już na wstępie zohydziły wrogie siły. A przecież to wuuuc i prezydent oraz premier mieli być motorami tej Wielkiej Narodowej Akcji. Kilku starych aktorów i Miller zniweczyło misterny plan.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez papageno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, iro III napisał:

Azaliż Janda, Zborowski, córka i ojciec Sewerynowie

Zwyczajnie ukradli te szczepionki, a przecież były one przeznaczone i zarezerwowane dla Sounda, Zukzuka i innych...

Rozbój w świetle reflektorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, papageno napisał:

Taki wspaniały, wielki Narodowy Program Szczepień już na wstępie zohydziły wrogie siły. A przecież to wuuuc i prezydent oraz premier mieli być motorami tej Wielkiej Narodowej Akcji. Kilku starych aktorów i Miller zniweczyło misterny plan.

Na 36.000 zaszepionych 22.000 to medycy, 300 pracownicy WUM, 132 pacjenci WUM, 18 ARTYŚCI...

A 13.500? To ci z Narodowego Programu Szczepień PiS ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, papageno napisał:

Taki wspaniały, wielki Narodowy Program Szczepień już na wstępie zohydziły wrogie siły. A przecież to wuuuc i prezydent oraz premier mieli być motorami tej Wielkiej Narodowej Akcji. Kilku starych aktorów i Miller zniweczyło misterny plan.

Spisek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, iro III napisał:

Co to si porobiło w tych biednych "makówach".

Azaliż Janda, Zborowski, córka i ojciec Sewerynowie - to są obecnie celebryci???!!!

Zawsze byłem przekonany że to AKTORZY.

Wiadomo (a myślałem  naiwnie, że powszechnie), że jest wielu celebrytów, którzy udają aktorów....ale żeby Aktorzy "grali" za celebrytów - to koniec świata, jak mawiał pewien dozorca serialowy, grany przez Aktora.

Cza było Zenka zatrudnić, byłby wielu więcej przekonał.

Fakt - nie każdy celebryta  mógłby by tak przekonująco odegrać rolę zdesperowanego złodzieja szczepionek ,  w tym zaincenizowanym przedstawieniu medialnym. 

Skoro jednak sami aktorzy,  w trosce o własną dupę dopuścili się kradzieży szczepionek ,   to..............

No właśnie,  wydźwięk oraz przekaz ich gry aktorskiej jest oczywisty i zrozumiały dla niezdecydowanych telewidzów , którzy z taką nieufnością podchodzą do zdobyczy współczesnej medycyny. 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jak dawno ta szczepionka zostala wyorodukowana, ze za dwa dni mial uplynac termin przydatnosci jak to powiedzial pan Zborowski?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Zwyczajnie ukradli te szczepionki, a przecież były one przeznaczone i zarezerwowane dla Sounda, Zukzuka i innych...

Rozbój w świetle reflektorów.

To wszystko z desperacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kichanadeta napisał:

A to jak dawno ta szczepionka zostala wyorodukowana, ze za dwa dni mial uplynac termin przydatnosci jak to powiedzial pan Zborowski?

Dawno temu.

Zborowski się nią szczepił, gdy spieprzał ze Zbaraża. Ale się okazało, że na Tatarów nie działa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, jar1 napisał:

Spisek.

Nie sądzę,  ale jak przekonać o tym większość niezdecydowanych Polaków , którzy w pandemii koronawirusa oraz akcji szczepień widzą tylko spisek , a nie troskę o ich zdrowie?

Miejmy nadzieję,  że desperacka akcja kradzieży szczepionek przez aktorów przekona większość niezdecydowanych rodaków do dobrowolnych szczepień przeciwko Koronawirusowi .

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, 23031970 napisał:

Nie sądzę,  ale jak przekonać o tym większość niezdecydowanych Polaków , którzy w pandemii koronawirusa oraz akcji szczepień widzą tylko spisek , a nie troskę o ich zdrowie?

Miejmy nadzieję,  że desperacka akcja kradzieży szczepionek przez aktorów przekona większość niezdecydowanych rodaków do dobrowolnych szczepień przeciwko Koronawirusowi .

 

 

"Znajomi króliczka"  zawsze mają jakieś ułatwienia. Normalka. 

Ale zgodnie z teoriami spiskowymi, jakie tu są poruszane, to można żałość, że to była zaplanowana akcja, by zohydzić ludziom określone osoby w społeczeństwie ? Taka Janda, np. to przecież wrogi element systemowy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.