Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus a wybory .


wojciech iwaszczukiewicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
14 minut temu, Mysza 13 napisał:

Życzę tej partii , aby jeszcze urosła i zdechła...To w ramach swobody wypowiedzi i wolności poglądów...

Bardzo mnie dziś Sz.P. Moderator pocieszył...Dzięki.

Jak zdechnie Platforma to zacznę wykańczać PiS . Ale najpierw PO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

A teraz trochę poważniej w temacie ,,kandydaci" - na wszelkie funkcje i stanowiska w mateczniku demokracji - czyli RP.

Kandydat nr.1 zaczyna przemowę do elektoratu

      Proszę Państwa . Nie może być tak , że budujemy drogę . Po tygodniu przyjeżdża ekipa z wodociągów i zrywa tą drogę , bo wodę trzeba gdzieś doprowadzić...Kładziemy nową nawierzchnię i po kilku dniach wpada ekipa z gazowni , bo się zagapili . Potem wpadają elektrycy i...... i ..... 

                 Facet spada z mównicy rażony kartoflami jajkami i okrzykami p.t. : Sprdalaj !!!!!

 

 Kandydat nr.2 zaczyna przemowę do elektoratu

       Kochani rodacy !!!!!!!!! Podniosę wynagrodzenia... Obniżę podatki... Skrócę kolejki do lekarza i ...... i.......

               Faceta tłum porywa i niesie na rękach . 

Dziękuję za uwagę..Spocznij.... Wolno palić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
34 minuty temu, Mysza 13 napisał:

Zgłoszone do Moderacji.

Proponuję 2 punkty i 4 doby zakazu pisania.

Rzeczywiście zgłosiłeś 2 moje ostatnie wpisy.

Proszę dodaj do zgłoszeń komentarze, żeby ktoś z moderatorów mógł się do tego donieść inaczej nie będzie wiadomo co z Twoimi zgłoszeniami zrobić lub z jakiego paragrafu mnie ukarać.

7 minut temu, Mysza 13 napisał:

Kandydat nr.2 zaczyna przemowę do elektoratu

       Kochani rodacy !!!!!!!!! Podniosę wynagrodzenia... Obniżę podatki... Skrócę kolejki do lekarza i ...... i.......

               Faceta tłum porywa i niesie na rękach . 

Dziękuję za uwagę..Spocznij.... Wolno palić...

Populizm polega na składaniu obietnic i dotrzymywaniu słowa. Dlatego PiS ma wysokie notowania .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Mysza 13 napisał:

A co mnie jakiś jezz obchodzi , że mnie ciągle cytuje.

nic, tak jak ty myszo nic mnie nie obchodzisz jako byt wirtualny ale to jest forum dyskusyjne i można tu jeszcze pisać.

A jak nie wiesz co to otwarte forum dyskusyjne to może posłuchaj Zappy?

10 minut temu, stench napisał:

Rzeczywiście zgłosiłeś 2 moje ostatnie wpisy.

Piszesz serio? O rany ale jaja.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
20 minut temu, stench napisał:

Proszę dodaj do zgłoszeń komentarze, żeby ktoś z moderatorów mógł się do tego donieść

  Jeszcze nie gnijesz w lochach AS - uffff ..... Stench - proponuję Ci trochę Monty Pythona . 

Jednym mnie na prawdę zmartwiłeś [ gejem ].. Jeśli to pierwsze kryterium oceny wartości polityka , to proponuję : EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, stench napisał:

Ja nie chciałbym by prezydentem została marionetka prezesa PO .

Co by nie było. to prezes PO się jednak zmienia od czasu do czasu. Prezes PiS jest zawsze tylko jeden.  Od początku, do końca .

 

10 minut temu, Mysza 13 napisał:

  Jeszcze nie gnijesz w lochach AS - uffff ..... Stench - proponuję Ci trochę Monty Pythona . 

Jednym mnie na prawdę zmartwiłeś [ gejem ].. Jeśli to pierwsze kryterium oceny wartości polityka , to proponuję : EOT.

Pewno dlatego prezes Jarosław, Polskę zbaw, już do niczego nie startuje.... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
33 minuty temu, jar1 napisał:

Prezes PiS jest zawsze tylko jeden

I tu , kolejny raz przytoczę pryszczatego Gruzina[ Ziutka s.] : ,,Cóż poczniecie , gdy mnie zabraknie..Jak ślepe kocięta..

Psychopata otoczony bandą klakierów pozostawia po sobie tylko smród.

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, stench napisał:

To kto jest najlepszym kandydatem na prezydenta ???

Byle kto, tylko nie Duda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Moontan napisał:

Lepiej zlikwidowac .....3/4 radnych ...senat ...360 poslow

tylko kto to zrobi,poslowie,senatorowie,wyrzuca siebie z takiej fuchy????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)

Oszuści w akcji.

Czy PiS przegłosuje wybory kopertowe, mimo utraty posłów Porozumienia Jarosława Gowina? Wszystko wygląda na to, że partia rządząca zapowiada sfałszowanie głosowania w Sejmie.

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS) pytany o to, czy nie boi się wyniku głosowania, odparł wprost: „Przekonamy się 7 maja. Jest większość, tylko jak wypadnie głosowanie – komuś się zatnie komputer, komuś wyłączy się światło, ktoś się pomyli – no zobaczymy”.

 

Źródło: TVN 24 / Interia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, stench napisał:

W wyborach wezmę udział nawet 10 maja i postaram zachować możliwe środki ostrożności.

Co do kandydatów to jakby na to nie patrzeć są bardzo mierni więc poprę osobę najlepszą z nich i z największą szansą na skuteczną współpracę  z dużą partią i rządem czyli Dudę.

Jest bardzo przeciętnym mężem stanu natomiast i tak jest najlepszy ze wszystkich kandydatów , których wystawiły partie.

Pisałem już, że nie wezmę udziału w tych wyborach, co do których wczoraj poważne zastrzeżenia wysunął szef PKW. I niestety muszę tu zgodzić się z politykami PO, że na razie zanosi się usługę pocztową, a nie na demokratyczne wybory. Usługa ta w dodatku może zostać nieprawidłowo wykonana, choćby dla tego, że nie wiadomo nawet, kto będzie wchodził w skład dwuosobowych zespołów. Mam własne, nie napawające optymizmem, doświadczenia z przesyłkami pocztowymi w formie listów zwykłych. Kilkakrotnie odnosiłem do UP koperty z rachunkami za media pogubione przez listonoszy albo znajdowałem we własnej skrzynce wyciąg z konta emerytalnego sąsiada i inne urzędowe listy wrzucone do niej przez pomyłkę. 

Duda jest tak samo skuteczny w kontaktach z rządem (co pokazały jego potyczki z Macierewiczem, który stawiał go na baczność), jak i z dużą partią (wyraźna uległość wobec Prezesa). O jego roli jako strażnika Konstytucji lepiej nie wspominać. Poparcie Dudy byłoby jest dla mnie nie do przyjęcia. Po raz pierwszy nie wezmę udziału w wyborach (jakichkolwiek) i w ten sposób pokażę swój sprzeciw nie tylko wobec Dudy czy PiS, ale wobec całej polskiej polityki.

O ile ja, jako zwykły obywatel i wyborca, mogę sobie na to pozwolić - to ostatnie nawoływania Tuska są niczym innym jak przyznaniem się do politycznej porażki. Polityki jego i całej PO.

7 godzin temu, stench napisał:

Rozważyłbym Bosaka, ale dziś nie ma on możliwości współpracy z żadną dużą partią więc jako Prezydent (urząd) nie byłby zbyt skuteczny.

Widzę tu Twoja niekonsekwencję. O Hołowni napisałeś, że jest katolem i dlatego Ci nie odpowiada, a tu rozważasz Boska. Przecież Bosak jest ultra katolem w porównaniu z Hołownią. W dodatku Bosak nie ma dużego poparcia nawet we własnym kręgu parlamentarnym. 

7 godzin temu, stench napisał:

Kidawa ? Biedroń ? Kamysz ? No sorki.....

Do wymienionych oraz obecnej marionetki, jak ulał pasuje powiedzenie Piłsudskiego, że „Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić”

Zresztą żałosne jest to, że powiedzenie to można odnieść także do wszystkich wybranych prezydentów.

 

4 godziny temu, stench napisał:

Ja nie chciałbym by prezydentem została marionetka prezesa PO .

Niestety POPiS wiecznie żywy. 

4 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Jeżeli Hołownia jest tworem telewizyjnym to przynajmniej sam się wytworzył.

Bzdura. Hołownię wynaleziono jako polskiego Emmanuela-bis. Widać jednak, że jest to kolejne nietrafione przedsięwzięcie polityczne, za którym może stać jakaś grupa niezidentyfikowana biznesowo i politycznie.

 

3 godziny temu, stench napisał:

Jak zdechnie Platforma to zacznę wykańczać PiS . Ale najpierw PO.

Od dawna twierdzę, że POPiS to największe nieszczęście dla Polski. Działalność obu partii powinno rozliczyć się jakąś ustawą dePOPiSową - na wzór ustawy dezubekizacyjnej i dekomunizacyjnej, która obejmowałaby odpowiedzialność karną, pozbawienie emerytur, zakaz zajmowania stanowisk czy odebranie odznaczeń państwowych, etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, stench napisał:

Jak zdechnie Platforma to zacznę wykańczać PiS . Ale najpierw PO.

A jak się rozmyślisz? Albo nie zdążysz, albo nie będzie okazji?

Swego czasu wielu Niemców też tak myślało. Poparli w wyborach pana z wąsikiem tylko po to, żeby zlikwidował bałagan. A on się rozpędził i za chwilę nikt już nie miał okazji głosować na kogoś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaro_747 napisał:

No wiesz Zyzol, można tez powiedzieć że PRL i PZPR wymyślono w Moskwie. To przynajmniej wiadomo. Natomiast z hasłem "jakaś grupa niezidentyfikowana biznesowo i politycznie" to wiesz co możesz sobie zrobić?  Do Sputnika z tym polecieć.

Gdyby coś było na Hołownię to reżimowa telewizja już by coś o tym przynajmniej przebąkiwała.

 

W przeciwieństwie do ciebie faktom nie będę zaprzeczał. A do Sputnika latać nie muszę, wystarcza mi, jak na Bocznicy napiszę od czasu do czasu. I zaraz pojawiają się twoje złośliwości. Bo na analizę, skąd i w jakim celu wziął się Macron we Francji, raczej cię już nie stać

Co nie wyklucza, że ktoś lub coś za Hołownia w cieniu stoi. A ta telewizja może jest na to zwyczajnie za głupia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, soundchaser napisał:

PiS od poniedziałku otwiera żłobki, galerie i hotele, by pokazać społeczeństwu, że wszystko wraca do normy, krzywa zachorowań będzie spadać i wybory też są bezpieczne.

Słów brakuje na to jak nazwać tych kłamców i manipulantów.

Metro w Paryżu też działa bez przeszkód i choć wczoraj rano było nas dwoje - Pani "furmanka" i ja, to teraz - prawie pełno. Stare, młode, corne, zielone...

I wszyscy kaszląc, uchylają dyskretnie maseczkę??, coby jej od wewnątrz nie zapaskudzić.?.

 

No, cobym nie był gołosłowny:

- przed chwilą widziałem grupę znajomków:

Pościągali te ozdobne skarpety z pysków, wyciumkali się solennie, jak to żaby i po przyjacielsku, życząc sobie "kurażu" - rozeszli się w diabły.

A! Na wszelki wypadek otwierając drzwi wagonu - łokciem. Takie ostrożne...

 

 

I tylko ja - kretyn - wirusy wdycham w dwójnasób, bom w robocie zostawił klucze od chałupy.

 

Przyszet ja pode moje wrota, oklepał se kieszeń, drugo, nic nie brzenczy, powiedział se - ty bucu osrany (bo człek sobie czasem musi z kimś inteligentnym pogadać) - i zaś przez miasto cza było się tarmosić w te i wewte.

....

Takie czasy zaraźliwe...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Gdyby coś było na Hołownię to reżimowa telewizja już by coś o tym przynajmniej przebąkiwała.

Może i jest tylko to może ten sam ośrodek wystrugał Hołownie co i struga Dudę.

Reżymowa TV dostała po jajkach od bajzelmamy za TVN to już jest cisza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, stench napisał:

Sorky ale jak nie budyń to Kichawa , Kamasz albo gej. Słabo.

Wolę wiejską kiełbasę niż budyń malinowy z torebki.

6 minut temu, Zyzol napisał:

W przeciwieństwie do ciebie faktom nie będę zaprzeczał. A do Sputnika latać nie muszę, wystarcza mi, jak na Bocznicy napiszę od czasu do czasu. I zaraz pojawiają się twoje złośliwości. Bo na analizę, skąd i w jakim celu wziął się Macron we Francji, raczej cię już nie stać

Co nie wyklucza, że ktoś lub coś za Hołownia w cieniu stoi. A ta telewizja może jest na to zwyczajnie za głupia.

Rozbawiłeś mnie.

Telewizja może i za głupia, ale od czego są Służby?

Jestem więcej jak pewny że Hołownia od czasu jak się zgłosił jest i na podsłuchu i na podglądzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, stench napisał:

Jak zdechnie Platforma to zacznę wykańczać PiS . Ale najpierw PO.

PiS już się cały trzęsie ze strachu.  

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że pozwolenie na odstrzał symetrystów wystarczyło by aby uratować nasz kraj.

5 godzin temu, Moontan napisał:

W Polsce prezydentem moze zostac kazdy .....i to widac.

I dlatego nie startujesz?

19 godzin temu, Sine Metu napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kwa, kwa, kwa emoji16.png

"Ja tylko przekazywałem rozkazy" ? ?

5 godzin temu, stench napisał:

Ja nie chciałbym by prezydentem została marionetka prezesa PO .

PO nie ma prezesa.  Ani zwyczaju zbierania haków na swoich członków.

8 godzin temu, stench napisał:

Co do kandydatów to jakby na to nie patrzeć są bardzo mierni więc poprę osobę najlepszą z nich i z największą szansą na skuteczną współpracę  z dużą partią i rządem czyli Dudę.

Jaki wyborca taki kandydat.  Myślałem że stać Cię na coś więcej niż jechanie pisowskim przekazem dnia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, stench napisał:

Rozważyłbym Bosaka, ale dziś nie ma on możliwości współpracy z żadną dużą partią więc jako Prezydent (urząd) nie byłby zbyt skuteczny.

Nie rozumiesz podstaw polskiego systemu sprawowania władzy i w ogóle systemu opartego na podziale, który występuje we wszystkich dojrzałych demokracjach.  Rolą prezydenta bynajmniej nie jest współpraca a w każdym razie nie na zasadzie one teamu.  Duda to figurant który ośmiesza Polskę na każdym kroku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jar1 napisał:

Co by nie było. to prezes PO się jednak zmienia od czasu do czasu

Progresja w prezesach tam jest okrutna, ostatni zgasi światło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mysza 13 napisał:

Teraz , to już nic nie kumam.....

Ale czego nie kumasz? Wyborcę Dudy musi cechować kompletny brak logiki w poczynaniach, wszystko się zgadza.  Niestety większość Polaków potrafi dokonywać wyboru kierując się wyłącznie selekcją negatywną, co prowadzi do paranoi w postaci np. Tymiński kontra Wałęsa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, stench napisał:

Sorky ale jak nie budyń to Kichawa , Kamasz albo gej. Słabo.

sorky ale czy nawet skrajne uwielbienie aktualnego systemu upowaznia do wymyślania obrazliwych okreslen dla pozostałych kandydatów na urząd prezydenta

samo poszanowanie urzedu o który toczy sie walka zobowiązuje do jakiejkolwiek kultury wypowiedzi a tu pojawia sie tekst w stylu młodzieżowki TVP1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
5 godzin temu, stench napisał:

Hołowni nie znam z żadnych dokonań politycznych. Dla mnie to telewizyjny twór w dodatku katol co dla mnie jest minusem.

 

5 minut temu, Zbig napisał:

Ale czego nie kumasz?

Nie kumam , kto jest większym katolem - Hołownia , czy Duda ??

6 minut temu, Zbig napisał:

 Wyborcę Dudy musi cechować kompletny brak logiki

To już jakoś kumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.