Skocz do zawartości
IGNORED

Tani nos dac AD1860 , PCM56 , PCM61 , AD1861 itd - projekt dla wszystkich


arturp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, oxygen napisał:

Czytam o tym DAC i mam mieszane odczucia odnośnie wpisów w tym temacie, z jednej strony opluwanie autora, z drugiej bardzo pochlebne opinie kilku forumowiczów, którzy ten DAC zmontowali, o co kaman ? Czy to faktycznie paść, czy świetny DAC lecz niedopracowany pod względem montażu ?

ja również, ale o opluwaniu raczej mowy być nie może (choć nie śledziłem całego wątku). @daris666czy @Krzych 2 podnoszą raczej merytoryczne zarzuty. Szkoda, że autor/rzy DACa od jakiegoś czasu nie wypowiadają się tutaj. Niestety, ale jak płodzisz coś na potrzeby forumowiczów to musisz się liczyć z krytyką. Szczególnie jeśli coś nie działa. Można się na to obrażać, może się to komuś nie podobać, ale taka jest rzeczywistość i albo się w to bawisz (ze wszystkimi tego konsekwencjami) albo nie.

Oczywiście druga strona (czytaj odbiorca prototypowych pcb) musi akceptować to, że bierze na warsztat prototyp. Odnoszę wrażenie, że w przypadku tego DACa takiej komunikacji w pewnym momencie zabrakło - autor płytki zaczął rozsiewać czar (celowo badź nie), że wszystko jest dopracowane, a wiele osób świadomie lub nie łyknęli takową narrację i teraz jest trochę kupa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez BalROCK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, jednak kilka urządzeń jest złożonych i wg opisu działają świetnie wymiatając topowe DAC-e. Skoro tak to dlaczego jedni złożyli, a inni nie potrafią ? Pomijając wspomniane babole może zabrakło współpracy w momencie jak się okazało, że projekt wygląda tak, a nie inaczej. Pytam bo odkupiłem jakiś czas temu płytkę i chcę się pobawić w montaż tego cuda, oczywiście bez specjalnej ekscytacji projektem, może się uda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, oxygen napisał:

no ok, jednak kilka urządzeń jest złożonych i wg opisu działają świetnie wymiatając topowe DAC-e. Skoro tak to dlaczego jedni złożyli, a inni nie potrafią ? Pomijając wspomniane babole może zabrakło współpracy w momencie jak się okazało, że projekt wygląda tak, a nie inaczej. Pytam bo odkupiłem jakiś czas temu płytkę i chcę się pobawić w montaż tego cuda, oczywiście bez specjalnej ekscytacji projektem, może się uda...

Jakie topowe wymiatają ? 

Nieźle zadałem pytanie 🙂 piszę z telefonu. Wiecie o co a chodzi 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, oxygen napisał:

no ok, jednak kilka urządzeń jest złożonych i wg opisu działają świetnie wymiatając topowe DAC-e.

No tak. Tylko to są opinie subiektywne i należy zawsze się do takich odnosić z rezerwą. To mnie nauczyło życie. Poza tym niebagatelny wpływ na DACa ma analog, a z kolei ten z kitu no niestety jaki jest taki jest. Kol Arturp złożył z analogiem lampowym i zamieścił opinię o dobrym zgraniu z DACem i brzmieniu. To jednak sporo zmienia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krzych 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daris666 np wg niektórych Mytek

@Krzych 2wszystkie opinie nt jakości sprzętu są subiektywne, nie spotkałem opinii obiektywnej

 

kończę bo ta wymiana zdań jak zwykle nie prowadzi do niczego, każda pliszka swój ogonek chwali.  Jednym się ten dac podoba inni zawsze będą na nie, nawet go nie odsłuchując ale wiedzą najlepiej...

zmontuję to sobie odsłucham... subiektywnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez oxygen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, oxygen napisał:

@daris666 np wg niektórych Mytek

Wszystko jest możliwe, nie wiem jaki Mytek ale jak na ESS to trzeba się naprawdę napracować, żeby to zagrało 😛 natomiast jak już składać daca to składać o projekt wykonany i sprawdzony, projekt do którego mamy wsparcie oraz niezbędne materiały pomocnicze. 

@arturp projektował tu daca i wyglądał on bardzo zachęcająco. 

Ja w dalszym ciągu jestem przeciwnikiem tego typu konstrukcji w takim wykonaniu ( słaby odbiornik, niepełnosprawny rejestr przesuwny ) ale to audio i wszystko może się podobać 🙂 Audio Note w/g mnie nie jest żadnym wyznacznikiem jakości no ale mniejsza z tym. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez daris666

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, oxygen napisał:

@daris666 np wg niektórych Mytek

IMO Mytek to żaden cymes. Mnie się nie podobał.

 

3 godziny temu, oxygen napisał:

każda pliszka swój ogonek chwali. 

Do mnie na priv pisał niejaki "fan brzydkich rzeczy" zachwalając tego DACa. Później okazał się być klonem Vivaro. Niejaki Robert Pudzi też był klonem Vivaro. I jeszcze parę innych jego klonów administracja wykryła. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem dwa . Jeden gra u mnie a drugi u przyjaciela . Były trudności ze złożeniem ale ja nie miałem większych problemów - większość wątpliwości wyjaśnił mi VIVAro ale pomogli także inni użytkownicy forum ( szczerze dziękuję ). 

Ten dac gra mi marnie z analogami tranzystorowymi chodź Krzych pisał , że gra mu dobrze z D1 . Nie wiem dlaczego tak się dzieje . Natomiast z analogami lampowymi gra lepiej od wszystkiego co do tej pory miałem i mam . A trochę tego było - dac-ów z forum ,z AVT , z Chin i moich własnych ( ze 20 ale nawet nie pamiętam dokładnie bo ginie w mrokach dziejów ) . Może to kwestia moich upodobań i komuś innemu to brzmienie nie będzie odpowiadało . Może to kwestia użytych elementów pasywnych . Ale to wszyscy wiemy i rozumiemy .

Jako ciekawostkę napisze tylko ,że właśnie jadą do mnie płytki drugiej wersji dac-a w trybie nos na PCM1702 z odbiornikiem DIR9001 i rejestrem przesuwnym skopiowanym od Pavouka . Pierwsza wersja już gra ale jej brzmienie jest tak mocno uzależnione od rodzaju i pojemności kondensatorów filtrujących zasilanie ,że trudno mi było w to uwierzyć . Od masywnego i słodkiego grania z Silmicami II ( ale zamulonego ) do agresywnego jazgotu Cerafinów lub Panasoniców FC na niskie napięcie 16V ( na wyższe napięcia grają podobno kulturalnie ale jeszcze nie miałem okazji testować ). Zupełnie inne urządzenia . 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol Arturp myślę, że o dobrym brzmieniu może dużo powiedzieć. Nie powiem kolumny zgrane brzmieniowo z dobranymi elementami zwrotnicy , jego kolumny grają u mnie. Powiem szczerze leją przyjemnością z odsłuchów moje drugie Hurricane. Więc jeśli mówi, że z analogiem lampowym mu gra ten DAC to wie co mówi. Inaczej potencjał w DACu był. Wyszło jak wyszło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, McGyver napisał:

IMO Mytek to żaden cymes. Mnie się nie podobał.

 

Do mnie na priv pisał niejaki "fan brzydkich rzeczy" zachwalając tego DACa. Później okazał się być klonem Vivaro. Niejaki Robert Pudzi też był klonem Vivaro. I jeszcze parę innych jego klonów administracja wykryła. 

A dawno temu pisałem że to ,,superkonstruktor,, 🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna osoba. Nie wiem zachowania i reakcje egzotyczne, aż czasem czytając czułem się nieswojo. Nie miałem ochoty na konsultacje z nim, choćby po reakcji na moje niezadowolenie po otrzymaniu paczki z kitem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tedi02 napisał:

Do mnie na priv (...) zachwalając tego DACa

Kurcze, ja też kontaktowałem się z Vivaro na PW i początkowo byłem pozytywnie zaskoczony jego ... wylewnością. Pisał niemal elaboraty, ale ... po jakimś czasie też poczułem się, że on zachwala/reklamuje, a nie opisuje.

Ale ... nie o psychoanalizę ludzi tu chodzi, a o DACa. Trochę skoda projektu, bo zła atmosfera jaka wokół niego narosła (z częściowej winy obu stron IMO) negatywnie rzutuje na diy w ogóle. Coraz mniej ludzi będzie chciało projektować dla community, bo i community coraz mniejsze.

A mi się tak marzy uniwersalna płytka pod bufor/preamp lampowy. Chcesz SRPP - zworkujesz to czy tamto, chcesz WK/WA - zworkujesz inaczej. Ehhh ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, BalROCK said:

A mi się tak marzy uniwersalna płytka pod bufor/preamp lampowy. Chcesz SRPP - zworkujesz to czy tamto, chcesz WK/WA - zworkujesz inaczej. Ehhh ....

Napisz do Bikerbo a marzenie się ziści. Mam złożone srpp, można też wkwa. Zasilacza jeszcze nie składałem ale wielu ludzi z powodzeniem i chwalą sobie.

Tylko to akurat nudne DIY bo jest bom, jest schemat, pali od kopa i mało szumu powoduje bo działa 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Daniel_68412 napisał:

Napisz do Bikerbo a marzenie się ziści. Mam złożone srpp, można też wkwa.

Znam, nawet miałem od Bikerbo swego czasu kupić. W końcu zdecydowałem się na inny układ, ale dzięki za przypomnienie.

SRPP czy WK/WA podałem jako przykład. Myślałem o takie płytce prototypowej, na której byłby możliwe wytestowanie co Ci się zamarzy 🙂 Wiadomo, że można to zrobić na dziurkopłytce prototypowej, ale to nie to samo (wylewki masy itd). Można też na pająka, ale umówmy się - zabawy na pająka nie przeżyłby albo pająk albo ja (albo i ja i pająk)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alternatywa dla lampek 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diy nie umarło - wręcz przeciwnie po prostu internet zmienił wszystko. Masz Ali/eBay gdzie jest od groma PCB. Masz masę projektów open source gdzie masz gerbery (np do gainclone czy od groma psu). Masz masę sprzedawców co też dają PCB. Do tego są jeszcze prasowanki no i dostęp do wiedzy powoduje że ludzie umieją poprowadzić masy - np JohnAudioTech cały czas jedzie na pcb prototypowej.

Po prostu wcześniej osiągnięciem było skończenie projektu od a do z. Teraz to już nie jest problem.

4 minutes ago, slawek.xm said:

alternatywa dla lampek

3pary na kanał.. na bogato 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Daniel_68412 napisał:

3pary na kanał.. na bogato 😄

aile kosztuje dobra jedna lampka?

poza tym jeśli nie jest to uklad pcm1704 mozna zrezygnowac z rownoleglej pary w tym przypadku BL z pradem  7mA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIY poszło w kierunku bardzo rozbudowanych już profesjonalnych projektów. Baza prostszych pozycji jest bardzo rozbudowana i wystarczy pogrzebać na forum. 

Chciałem zrobić spis  wszystkich polskich projektów DIY ale ciągły brak czasu jest przeszkodą. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, slawek.xm said:

aile kosztuje dobra jedna lampka?

Dobrana para nos 6n2p do srpp 70pln + paczkomat. 

Dwie pary 170/74 40$ + przesyła z diyaudiostore.

Przy czym żałuję bardzo bo znacznie bardziej mnie jednak do krzemu ciągnie.

Chętnie bym źródło dobre przegarnal tańszych. 2sk170 to jeszcze z tanich kenwoodow można wyjąć dwie matchowane ale z 74kami gorzej.

1 minute ago, daris666 said:

DIY poszło w kierunku bardzo rozbudowanych już profesjonalnych projektów.

Poszło jeszcze z forów na YouTube bo tam autor ma darmowa reklamę + zawsze jakiś grosz z wyświetlanych reklam.

Najlepszy przykład:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy to inna bajka, rzadko da się je mocno skomplikować ale da się je ładnie wybudować 🙂 

17 minut temu, slawek.xm napisał:

aile kosztuje dobra jedna lampka?

30 zł 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, daris666 napisał:

Lampy to inna bajka, rzadko da się je mocno skomplikować ale da się je ładnie wybudować 🙂 

30 zł 🙂 

pojedyncze jfety są  tańsze 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, daris666 napisał:

Lampy to inna bajka, rzadko da się je mocno skomplikować ale da się je ładnie wybudować 🙂 

30 zł 🙂 

Darek, nie rób sobie jaj, jeszcze ci ktoś uwierzy i narobisz sobie złej karmy, po co ci to?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, romjo napisał:

Darek, nie rób sobie jaj, jeszcze ci ktoś uwierzy i narobisz sobie złej karmy, po co ci to?!

on uzywa tych lampek i jest zadowolony to czemu mu nie wierzyć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BalROCK napisał:

bo zła atmosfera jaka wokół niego narosła (z częściowej winy obu stron IMO)

Dlaczego z obu? To był projekt za kasę. Zapłacone miał, nie pokazał rozliczenia co za ile kupił. Uwierzylo się w ciemno na kwotę, którą podyktował , a potem było cieżkie zdziwienie jak przyszło do zmontowania. Mumia egipska może by nie zareagowała, ale my jestesmy zywymi ludzmi .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, romjo napisał:

Darek, nie rób sobie jaj, jeszcze ci ktoś uwierzy i narobisz sobie złej karmy, po co ci to?!

Ciągle szukam tanich lamp i coś tam jeszcze znajduję. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli jakis macie problem z uruchomieniem to nadal służe Pomocą, jak do tej pory indywidualnie.

Proszę nie wierzć  Krzych2, który wypowiada dużo aby tylko opluć jadem wszytko co związane ze mną. Mam dowody.

 

Nie jestem też bez winy. Nie Co do problemu z analogiem, nieścisłościami też w opisie dac. Przyznałem że są.
Rozumiem też jego oburzenie co do analogu, bo choć to DIY, to płacił za to by zadziałało.  Dlatego oferowałem osobistą pomoc przy uruchomieniu.

A prawda jest?  Jedna forumowicze: sam Krzych2 odmówił pisząc że juz odpuścił sobie płytkę analogu, nie chce też mojej pomocy. 

Wymysłem i obrzydliwym oczernianiem jest pisanie.  "nie pokazał rozliczenia co za ile kupił" Po co taki jad?

Dosyć, że pokazywałem, robiłem listy wyliczeń, co własnie inni nie robią. Każdy zamawiający dostawał i może napisać!  Niektórzy, co prosili dostali dodatkowo też potwiedzenia zakupu elementów właśnie oprócz wycen i sam na forum pytałem. 
Prawda jest, że Krzych dostał wyliczenia, o szczegółowe dowody zakupu mnie nie zapytał, a kontakt urwał !

Dodatkowo przez pomyłke w ramach rekompensaty dostał inne układy scalone Analoga o wartości grubo 100zł? Tego Krzych już nie napisze, bo wtedy że obraca wszystko co się da przeciwko mnie.

Wysłałem inne układy i postanowiłem by w ramach rekompensaty sobie je zostawił. Dostał tez przesyłkę za darmo przeprosiłem i ugadaliśmy się z dosłaniem mu kolejnych części. 

Tak samo mszcząc się pisze, że układ nie ma autorskich rozwiązań. Po co wmyślanie?. A sam nic nie opracował...
Układy zarówno na zasilaniu jak i mojego pomysłu stabilizatory dyskretne oraz cała topologia moja choć jest prosty.
Poszukajcie nawet podobnego, a niech Krzych pokaże wam dowolny dac internetu z rozwiązaniem dwu układowym na bazie  daca z AN dostosowanego pod układy AD1860 czy nawet o podobnej topologii. Bo standardowo ten projekt z rozwiązaniem pod AD1865 nie chciał zadziałać z AD1860.  Proszę dowody. NIE MA TAKIEGO.

 

W projekcje analogu przyznałem że nie jestem bez winy. Ponownie Was bardzo Przepraszam
Oferowałem rozwiązanie problemu analogu indywidualnie i wielu pomogłem uruchomić.

Ps, niektórzy się też dogryzają co sami nie montowali daca, albo bez porad. A do mnie brak pytań.
Jeśli nadal ktoś ma jakiekolwiek problemy z moim projektem, to ja nadal  pomogę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby problemu gdybyś nie podchodził tak emocjonalnie to działań na forum. Mnie rozliczenia nie interesują, nawet jak zarobisz to czas który straciłeś na projekt zapewne więcej kosztował. Chodzi o sposób podejścia do kupujących. Po co straszyć sądem? Wiesz, że to nie działa a schemat czy zdjęcia płytki i tak wypłyną. Tu jest problem.

 

Teraz dwa pytania:

1. Czy to prawda, że używałeś multikont na forum?

2. Jakie nogi mają być zwarte w zaznaczonym układzie?

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, VIVAro napisał:

Panowie, jeśli jakis macie problem z uruchomieniem to nadal służe Pomocą, jak do tej pory indywidualnie.

Proszę nie wierzć  Krzych2, który wypowiada dużo aby tylko opluć jadem wszytko co związane ze mną. Mam dowody.

 

Nie jestem też bez winy. Nie Co do problemu z analogiem, nieścisłościami też w opisie dac. Przyznałem że są.
Rozumiem też jego oburzenie co do analogu, bo choć to DIY, to płacił za to by zadziałało.  Dlatego oferowałem osobistą pomoc przy uruchomieniu.

A prawda jest?  Jedna forumowicze: sam Krzych2 odmówił pisząc że juz odpuścił sobie płytkę analogu, nie chce też mojej pomocy. 

Wymysłem i obrzydliwym oczernianiem jest pisanie.  "nie pokazał rozliczenia co za ile kupił" Po co taki jad?

Dosyć, że pokazywałem, robiłem listy wyliczeń, co własnie inni nie robią. Każdy zamawiający dostawał i może napisać!  Niektórzy, co prosili dostali dodatkowo też potwiedzenia zakupu elementów właśnie oprócz wycen i sam na forum pytałem. 
Prawda jest, że Krzych dostał wyliczenia, o szczegółowe dowody zakupu mnie nie zapytał, a kontakt urwał !

Dodatkowo przez pomyłke w ramach rekompensaty dostał inne układy scalone Analoga o wartości grubo 100zł? Tego Krzych już nie napisze, bo wtedy że obraca wszystko co się da przeciwko mnie.

Wysłałem inne układy i postanowiłem by w ramach rekompensaty sobie je zostawił. Dostał tez przesyłkę za darmo przeprosiłem i ugadaliśmy się z dosłaniem mu kolejnych części. 

Tak samo mszcząc się pisze, że układ nie ma autorskich rozwiązań. Po co wmyślanie?. A sam nic nie opracował...
Układy zarówno na zasilaniu jak i mojego pomysłu stabilizatory dyskretne oraz cała topologia moja choć jest prosty.
Poszukajcie nawet podobnego, a niech Krzych pokaże wam dowolny dac internetu z rozwiązaniem dwu układowym na bazie  daca z AN dostosowanego pod układy AD1860 czy nawet o podobnej topologii. Bo standardowo ten projekt z rozwiązaniem pod AD1865 nie chciał zadziałać z AD1860.  Proszę dowody. NIE MA TAKIEGO.

 

W projekcje analogu przyznałem że nie jestem bez winy. Ponownie Was bardzo Przepraszam
Oferowałem rozwiązanie problemu analogu indywidualnie i wielu pomogłem uruchomić.

Ps, niektórzy się też dogryzają co sami nie montowali daca, albo bez porad. A do mnie brak pytań.
Jeśli nadal ktoś ma jakiekolwiek problemy z moim projektem, to ja nadal  pomogę.

 

Nazwałeś mnie kłamcą , oszczercą itp. Postraszyłeś sądem i się dziwisz , że nie chcę miec z Tobą nic wspólnego. Zeżarłeś nerwy koledze, a drugiego za permanentnie zepsuty i nie naprawiony przez Ciebie analog naraziłes na straty. Mnie zresztą też... Te Twoje scalaki wysłane dodatkowo i tak nie rekompensują straty jaka ponioslem. Wierząc Tobie...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....zresztą gdybyś wysłał dobre kości nic nie musiałbyś dosyłać. Proszę nie tlumacz sie tutaj w żaden sposob bo to co się narobiło i tak niczego Twój wpis nie zmieni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.