Skocz do zawartości
IGNORED

EMM Labs DAC2X v2 czy DCS Bartok ?


Mgrzybek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i proszę o wyrażenie opinii osoby które przesłuchiwały oba te urządzenia i mogą wypowiedzieć się na temat podobieństw i różnic w graniu. Nie interesuje mnie kwestia obsługi czy uniwersalności. Znam różnice i wiem, że DSC ma szersze zastosowanie niż EmmLabs. Interesują mnie wyłącznie wrażenia soniczne. Chcę wymienić DAC w systemie i interesuje mnie uzyskanie najlepszego efektu dźwiękowego w cenie do ok.40 kzl. za sprzęt z drugiej ręki.  Reszta toru to ML585 i Vivid Audio Oval B1. Priorytetowo traktuje sam model DAC więc wszystkie dodatkowe funkcje,które zwiększą funkcjonalność ale np.znacznie pogorszą dźwięk nie mają dla mnie znaczenia.

Zaznaczam,że przed zakupem samodzielnie dokonam odsłuchu ale zależy mi na pewnych informacjach wstępnych.

Może będą inne sugestie co do DAC a w podobnej cenie. Może Rockna Weverdream Signature? Warunek jeden. Musi być zbalansowany. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę pomóc to tak. Znam EMM Labs i ich dźwięk. Miałem ich topowy DAC DV2 i miałem DAC 2X ale V1. Bardzo dobry, gesty, barwny i soczysty dźwięk. DCS też znam różne modele Vivaldi, Rossini i te starsze. To też jest wysoka klasa, te nowe modele wyraźnie lepsze od starych suchotników, ale to nie jest tak gęste i soczyste granie jak EMM Labs. Twoje kolumny znam i do tego Mark Levinson, to unikałbym dCS-a w takim zestawieniu, no chyba że lubisz jasne, suche grania. Są tacy którzy lubią. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem DCS Bartok i nie przypadł mi do gustu, to nie jest "równo" grający sprzęt, ma podbicia, podkolorowania i automatycznie dołki, albo sie wpasuje albo nie,
Nie wiem skąd opinie ze dCS to jasno grające urządzenia, ma wyeksponowana gore ale bas jest "nad" nasycony, trochę brak subbasu bo większość energii pompuje w bas, a z kablem typu Shunyata Alpha to ciemne przymulone granie dlatego polecam test z różnym okablowaniem
Jeżeli chcesz podbić kick-bas i dopalić gore to go wypróbuj

Nie zrażaj się ale uważam ze urządzenia czy okablowania które potrafisz określić różnice podzakresów to "nie dobrze", nie kupuj w ciemno czy po opiniach w necie bo coś co u mnie będzie katastrofa u ciebie może tworzyć synergie
Sklepy na pewno wypożyczą na test, kupować nie musisz, odpal im za usługę i każdy będzie zadowolony



 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, z kolumnami które z odległości nie mogą wypełnić pomieszczenia pełnym nasyconym dźwiękiem to dCS, Maitner (lekko przyciemnia), Moon (lekko przyciemnia) (EMM Labs ja Sylwek podpowiada) pomoże, gdy system i kolumny graja gęsto i brak detalu i przejrzystości to LUMIN, Esoterik pasuje, Burmester to trochę podrasowany
chcesz analitycznie (pozytywnej) to wypróbuj T+A i niższe modele Lumin

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się skłaniałem do EmmLabs. Z opisów wydawał mi się "bardziej dopasowany" do mojego zestawu. Nie chciałbym pójść za bardzo w suchość i bardziej nasycony, gęsty DAC wydaje mi się lepszy żeby sprawdzić na początek.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Mgrzybek napisał:

Może będą inne sugestie co do DAC a w podobnej cenie. Może Rockna Weverdream Signature? Warunek jeden. Musi być zbalansowany. 

 

Bartoka słuchałem i okazał się sporym rozczarowaniem, na pewno jest lepszy niż te ich starsze nieudane konstrukcje w stylu Debussy, ale i tak to nie moje granie. EMM Labsa tego konkretnego nie słuchałem, mój znajomy ma ich starszy model, nie jestem pewien DAC6 (???) i jest to bardzo fajne urządzenie, ale to Ci nie pomoże za wiele bo to urządzenie sprzed co najmniej 10 lat.

 

Jak chcesz dużo lepiej to poszukaj Gryphona Kaliope, chociaż myślę że z używką może być ciężko, no ale nie ma w tym przypadku że Bartoka czy Bridge ludzie się pozbywają a Gryphona nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest i gryphon:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

Ja miałem DCS Bartok i nie przypadł mi do gustu, to nie jest "równo" grający sprzęt, ma podbicia, podkolorowania i automatycznie dołki

Gerard czy jeśli ewentualnie bas jest nadnasycony to dołek o których wspominasz nie będzie np.  w okolicy 300-500hz ? Często jedno z drugim idzie w parze. Tu mam lekki dołek w Vividach a z kolei duży mod pomieszczenia przy ok.60 Hz..  Nic z tym więcej nie zrobię poza adaptacją pokoju którą już zrobiłem więc rzeczywiście nie szukam podbicia basu. Korzystne natomiast byłoby nasycenie dolnej srednicy. 

3 godziny temu, kaviter napisał:

Jak chcesz dużo lepiej to poszukaj Gryphona Kaliope, chociaż myślę że z używką może być ciężko, no ale nie ma w tym przypadku że Bartoka czy Bridge ludzie się pozbywają a Gryphona nie.

Też mnie uderzyło, że zaraz po premierze kilka Bartoków się pojawiło z drugiej ręki i u nas i za granicą. Gryphona znam z dobrej opinii ale pewnie koszt zakupu będzie wyższy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, sly30 napisał:

Jeśli mogę pomóc to tak. Znam EMM Labs i ich dźwięk. Miałem ich topowy DAC DV2 i miałem DAC 2X ale V1.

W DAC 2x v2 jest bodajże ten sam modół przetwornika co w DAC DV2. W v1 była uboższa wersja więc granie powinno być bardziej zbliżone w stosunku do v 1.

Czy przy tej większej gęstości i nasyceniu góra nie jest np.lekko stłumiona? Nie chodzi mi o jej odbiór w sensie większej czy mniejszej wyrazistości, bo to pochodna gęstości grania w reszcie pasma ale czy jest wszystko to co powinno być jeśli nawet wymaga większego wsłuchania się w stosunku do jaśniej grających urządzeń.  Mam dość przeciętny czas pogłosu w pokoju ( kwestia już nie bardzo do poprawy ) i zwracam uwagę na ten aspekt. By tu nie wylać dziecka z kąpielą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mgrzybek napisał:

Gerard czy jeśli ewentualnie bas jest nadnasycony to dołek o których wspominasz nie będzie np.  w okolicy 300-500hz ? Często jedno z drugim idzie w parze. Tu mam lekki dołek w Vividach a z kolei duży mod pomieszczenia przy ok.60 Hz..  Nic z tym więcej nie zrobię poza adaptacją pokoju którą już zrobiłem więc rzeczywiście nie szukam podbicia basu. Korzystne natomiast byłoby nasycenie dolnej srednicy. 

 

Gdybym robił za każdym razem pomiar to bym dokładnie wiedział które to zakresy
sygnał raczej nie posiada dołków to akustyka potęguje podbicia i tworzy się fala a następnie te głośniejsze górki odbieramy jako główny poziom
Wychylając sie lekko do przodu nie mam dołków akustycznych a każde podbicia miedzy urządzeniami słyszę i rozróżniam

Niektóre urządzenia mają filtry, sampling, przetworniki które robią w locie wyrównywanie itd. Na wyjściu otrzymasz dźwięk juz podkolorowany, czasami przyciemniony albo odchudzony, analityczny
Następnie z twoim torem, kolumnami i akustyką albo stworzy synergie i nie będziesz odczuwał podbić albo nie będzie pasować

Raz testując w salonie audio dCSa pomyliłem sie, odebrałem go całkiem inaczej bo tam się wkomponował, w tym samym salonie z innymi kolumnami, u mnie w domu i u kolegi zagrał już tak jak go opisałem

Barwa to tylko 1 punkt z wielu aby stworzyło spójność, oderwanie itd. Dlatego polecam zawsze porównać różne urządzenia z różnym okablowaniem.




 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mgrzybek napisał:

W DAC 2x v2 jest bodajże ten sam modół przetwornika co w DAC DV2. W v1 była uboższa wersja więc granie powinno być bardziej zbliżone w stosunku do v 1.

Czy przy tej większej gęstości i nasyceniu góra nie jest np.lekko stłumiona? Nie chodzi mi o jej odbiór w sensie większej czy mniejszej wyrazistości, bo to pochodna gęstości grania w reszcie pasma ale czy jest wszystko to co powinno być jeśli nawet wymaga większego wsłuchania się w stosunku do jaśniej grających urządzeń.  Mam dość przeciętny czas pogłosu w pokoju ( kwestia już nie bardzo do poprawy ) i zwracam uwagę na ten aspekt. By tu nie wylać dziecka z kąpielą.

Nikt Ci nie powie jak dany DAC zagra w Twoim pokoju. Nikt tego nie może wiedzieć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dodam, z kolumnami które z odległości nie mogą wypełnić pomieszczenia pełnym nasyconym dźwiękiem to dCS, Maitner (lekko przyciemnia), Moon (lekko przyciemnia) (EMM Labs ja Sylwek podpowiada) pomoże, gdy system i kolumny graja gęsto i brak detalu i przejrzystości to LUMIN, Esoterik pasuje, Burmester to trochę podrasowany
chcesz analitycznie (pozytywnej) to wypróbuj T+A i niższe modele Lumin

LUMIN to 2 różne szkoły dźwięku - mam d1 na Wolfsonie i T2 na Sabre. Ten pierwszy nie jest zbyt rozdzielczy ale czaruje srednica, ten na Sabre gra bardziej audiofilsko, lepsza rodielczosc, scena, detal a przy tym nadal fizjologiczny dzwiek. I bas jest o klasę lepszy niż modele na Wolfson.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, wszystkich nie testowałem

raz testowaliśmy dCS, Nagra, Moon, Lumin Innym razem Lumin, Moon, meitner, esoteric, melco
to byl bodajże T2
Transport U1 miałem u siebie X1 słuchałem ale nie testowałem
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) IMG_2110a.thumb.jpg.13eb197f39de2837683f5abec20f6a69.jpg

4a.thumb.jpg.311456a976aadf7db7013b4b9c98523b.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mztv napisał:

jest i gryphon:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Hmm, no od dystrybucji Audioklanowej on bardzo podrożał, więc ta cena wydaje się rozsądna, w kontekście zapłacenia 40k za Bartoka to bym się nawet sekundy nie zastanawiał.

 

23 minuty temu, Aethelred napisał:

LUMIN to 2 różne szkoły dźwięku

 

W zestawieniu z poruszonymi tu urządzeniami Lumin to kiepski żart.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bardziej nasyconych dac to jeszcze nagra tube dac i reimyo dap 999 toku bym do listy dopisal. Dcs to bardziej analityczne granie. Reimyo starszy dap 999ex zdecydowanie lepiej gral na moje ucho od dcs paganini. 

Jak mozna budzet podniesc to ten gryphon bym tez sprobowal. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reimyo to bardzo dobry dźwięk ale niestety ten DAC nie czyta większości plików hires. Jeśli ktoś chce grać tylko z CD oraz z plików ripowanych z CD to będzie to dobry wybór i świetny dźwięk. Gryphon to też bardzo dobry DAC i ten dla odmiany czyta praktycznie wszystko. Na wtórnym rynku wart ok 40 tys.i wtedy to też opcja warta rozważenia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się do Emm labs mają DACi Meitner? To jest ta sama szkoła grania, ale jakościowo niżej ze względu na cenę i pozycjonowanie czy jest to całkowicie inny pomysł na granie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Arek80 napisał:

A jak się do Emm labs mają DACi Meitner? To jest ta sama szkoła grania, ale jakościowo niżej ze względu na cenę i pozycjonowanie czy jest to całkowicie inny pomysł na granie?

To tak na prawdę jest ta sama firma Eda Meitnera. Linia EMM Labs jest bardziej luksusowa i powstała wiele, wiele lat temu. Ed jest pionierem w kwestii obróbki cyfrowej dźwięku. Bardzo szanowany w środowisku Pro Audio. Linie nazwaną Meitner wprowadzono później, jako nieco tańszą, ale to też bardzo dobre granie i w sumie ta sama szkoła brzmienia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba być ostrożnym, tego typu barwne granie nie bierze się znikąd, trochę traci na rozdzielczości i nie w każdym systemie pasuje
Przywileje jak MFAST™ czy (MDAT2 ™) nie każdemu pasują, wyższa średnica może być lekko tłumiona i trochę straci na namacalności
Moim zdaniem esoteric (w nim można wyłączać filtry) jest bardziej uniwersalny brzmieniowo ale tez ma swoje wady, niestety trzeba dobierać
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mgrzybek napisał:

Reimyo odpada właśnie z uwagi na ograniczenie formatów. 

Reimyo 999 Limited, lub Toku, Metronome C8, Lampizator Big7, lub wyższe modele, koniecznie wszystkie odsłuchaj, nie zrażaj się brakiem możliwości grania Reimyo powyżej 24/48, np w roon ustawiasz max 24/48 i gra wszystko, łącznie z DSD. Kodek K2 i tak wszystko przerabia na 24/176,4, więc niby nie gra hires, a jednak gra. Wszystkie te DAC grają pięknie muzykę EMM nie znam, dCS Bartok słuchałem, lepszy od Debusy, ale dla mnie nie ma tego czegoś co mają ww, tej esencji przekazu. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez RCD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mgrzybek

  Zamiast DCSa czy EmmLabs za walizke dolarów kup sobie np RME-ADI2. Funkcjonalnie masakruje oba w/w.

A brzmienie - jak masz jakieś wątpliwości - zapytaj Pmcompa

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, babatular napisał:

Mgrzybek

  Zamiast DCSa czy EmmLabs za walizke dolarów kup sobie np RME-ADI2. Funkcjonalnie masakruje oba w/w.

A brzmienie - jak masz jakieś wątpliwości - zapytaj Pmcompa

 

RME ADI-2 Pro FS dla ścisłości.

Nie omieszkałbym przesłuchać go w docelowym systemie.

A że funkcjonalnie masakruje większość DACów na rynku to niezaprzeczalny fakt niewymagający testowania. Wystarczy przejrzeć instrukcje obsługi. BTW pokaż mi audiofilski DAC, który ma na pokładzie także przetwornik AD.

 

 

Nie wiem skąd twój prześmiewczy ton, w swoim systemie go nie testowałeś więc g wiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem dzisiaj "na szybko" Bartoka i potwierdzają się pewne spostrzeżenia co do odbioru grania w zależności od reszty toru. Oprócz cech ktore bym okreslił jako niezmienne inne dosyć wyraźnie są pochodną reszty systemu. Gra on lekko, zwiewnie, otwartym dźwiękiem z dobrą mikro i makrodynamiką oraz rozdzielczo i gładko.  Ale rzeczywiście, wypełnienie, koloryt, pewna gęstość grania są mocno zależne od innych elementów. Grał z Fyne Audio F 704 i początkowo z A klasowym Esotericiem F03 i moim zdaniem było ok. Nawet bardzo ok.

Zmieniliśmy na tranzystor w B-klasie Trigon Epilog i zrobiło się rzeczywiście bardziej sucho, dosyć beznamiętnie. Może nie tyle, że czegoś brakowało czy było źle ale było "mniej kolorowo". 

Sam DAC wydaje się ok. ale u mnie z dużym prawdopodobieństwem może zagrać według II opcji. Coś się rozjaśniło ale pewne niewiadome  nadal pozostają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Mgrzybek napisał:

Przesłuchałem dzisiaj "na szybko" Bartoka i potwierdzają się pewne spostrzeżenia co do odbioru grania w zależności od reszty toru. Oprócz cech ktore bym okreslił jako niezmienne inne dosyć wyraźnie są pochodną reszty systemu. Gra on lekko, zwiewnie, otwartym dźwiękiem z dobrą mikro i makrodynamiką oraz rozdzielczo i gładko.  Ale rzeczywiście, wypełnienie, koloryt, pewna gęstość grania są mocno zależne od innych elementów. Grał z Fyne Audio F 704 i początkowo z A klasowym Esotericiem F03 i moim zdaniem było ok. Nawet bardzo ok.

Zmieniliśmy na tranzystor w B-klasie Trigon Epilog i zrobiło się rzeczywiście bardziej sucho, dosyć beznamiętnie. Może nie tyle, że czegoś brakowało czy było źle ale było "mniej kolorowo". 

Sam DAC wydaje się ok. ale u mnie z dużym prawdopodobieństwem może zagrać według II opcji. Coś się rozjaśniło ale pewne niewiadome  nadal pozostają.

Musisz posłuchać u siebie pozostałe i wybrać najlepszą dla ciebie opcję.

Może warto jeszcze, jak będzie okazja, posłuchać coś ze stajni MSB. Np. MSB Mono Reference ew. starszy Signature DAC V Diamond. Mozna je wyrwać jako uzywki za fajne pieniądze.

No i zostaje jeszcze Esoteric, którego jakos pominięto. Stereotypowo uważany za suchotnika co jest totalną nieprawdą.

Masz w czym wybierać. Za kwotę 40-50 tys za używki mozna już powybierać. 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, pmcomp napisał:

Masz w czym wybierać. Za kwotę 40-50 tys za używki mozna już powybierać. 

Co MSB to monitoruje rynek i rzeczywiście ceny przystępne. Boję się trochę bo to jednak starsze egzemplarze głównie z zachodu ,więc ciężko odsłuchać. Co do Esoterica jest też na radarze ale wydaje mi się, że mam kolumny które niekoniecznie się z nim zgrają.

Zastanawiam się też nad Bricasti M1 SE v2 ale nie słyszałem opinii jak on gra poza ogólnymi wpisami na forach, że dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam świetnego HoloAudio  MAY DAC Level 2. Świetny, zdecydowanie wart uwagi. Używam od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolony. Niestety tani w porównaniu do twoich propozycji, więc pewno Ciebie nie zainteresuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dfx5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest "kolor"? Chyba nie jakieś szumy, zniekształcenia, i inne takie? Jeśli tak, to dlaczego tyle kosztuje? Czy "kolor" w DAC za 5 tysięcy złotych będzie bardziej kolorowy od koloru w DAC za 50 tysięcy? Nie, żebym zaglądał komuś do portfela, czy coś, ale trochę to dziwne. Co ma DAC za 30 -50 tysięcy i więcej vs DAC za 3 - 10 tysięcy? Pomijając wagę urządzenia, bardziej wymyślny lub pancerny/potężny wygląd? Pytam się całkiem poważnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.