Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Video Show 2023 - relacje


Seyv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Seyv napisał:

UNITRA do prezentacji podeszła z pełną świadomością tradycji z jakich wyrosła i odsłuchy były tylko na kartki (trzeba się było zapisać na listę - "miejsca na tym AVS już nie ma przyjedź Pan za rok").

Nie wiem kto to wymyślił, ale poczułem się słabo, będąc tak potraktowanym wszedłem na krzywy ryj udając  głupa, żeby nie tracić swojego czasu czekając 5 godzin na łaskę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Misio38 napisał:

Ja uważam, że grało właśnie bardzo dobrze, ale wyglądało, mimo zapewnień o sztuce źle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  Co ta za kolumienki?

Słabo widać , ale w dwóch pokojach grały małe Diapsony  chyba Karis.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Berbeć napisał:

I tak, i nie…😜 Działała mocno w marketingu, widać wpływ doświadczeń w promowaniu bubli na rynku gier komputerowych i dojenia napalonych dzieciaków.

Tak działa, że nawet nie ma wejścia optycznego do bezpośredniego podpięcia PlayStation 4 Pro do wzmacniacza zintegrowanego, a przecież piszę kur ... w recenzji Hi Fi muzyka ... Hi - End  : ) 

Nawet z odtwarzacza CD nie można puścić sygnału z konsoli PlayStation 4 Pro i dalej po analogu do wzmacniacza zintegrowanego, chyba trzeba kupić zewnętrzny przetwornik, albo trzeba kupić PlayStation Szaraczka, są wejścia analogowe, wtedy będzie można podpiąć konsolę do wzmacniacza zintegrowanego, tylko po co? ... jak aktualnie najlepsze konsole to PlayStation 4 Pro i PlayStation 5, Xszrota ( XBOX ) nie zaliczam do fajnych konsol, dwie pierwsze generacje konsol były fajne, potem XBOX się zeszmacił ... dla tych co grają tylko przez internety, najgorszy rak i syf w branży konsolowej.

Jak tu podłączyć PlayStation 4 Pro ... 

confused bugs bunny GIF by Looney Tunes

    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Seyv

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Seyv napisał:

UNITRA do prezentacji podeszła z pełną świadomością tradycji z jakich wyrosła i odsłuchy były tylko na kartki (trzeba się było zapisać na listę - "miejsca na tym AVS już nie ma przyjedź Pan za rok").

No tak, tradycja zobowiązuje. Jeśli myślą, że dziś ich wyroby to nadal jest towar luksusowy i pożądany tak, jak w czasach słusznie minionych, no to powodzenia. Ale cóż, każdy samodzielnie wybiera swój model rozwoju. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
5 minut temu, Łukasz_62438 napisał:

No tak, tradycja zobowiązuje. Jeśli myślą, że dziś ich wyroby to nadal jest towar luksusowy i pożądany tak, jak w czasach słusznie minionych, no to powodzenia. Ale cóż, każdy samodzielnie wybiera swój model rozwoju. 

Nie wiem do jakiego klienta jest skierowana ich oferta. Ponieważ jest moda na vintage co widać nie tylko po Unitrze, możliwe, że szukają też nowych klientów tylko, że wtedy tak jak piszesz, model prezentacji jest chybiony. Natomiast starym klientom zapisy i czekanie na odsłuch przypomni lata młodości a nie ma nic fajniejszego niż poczuć się znowu młodym 😉

Zmianę jaka zauważyłem względem poprzednich wystaw to znacznie mniejsza ilość urządzeń lampowych i winyli. Na poprzednich AVSach w co drugim pokoju jak nie lampa to winyl a w tym rządzą plikowce i tranzystory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na Narodowym, jak dla mnie Wilson Audio i dłigo długo nic. Zawsze szokuje mnie jaką dynamikę osiągają te kolumny. Sasha V w dużym pokoju, robiła z przestrzenią i obecnymi tam co chciała. Niesamowite kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie troszku większe monitory w konstrukcji stratnej ... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A to są monitory stereo do PlayStation 4 Pro, nawet pisze z tyłu !!! : ) 

Piotrek..jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez _Piotrek

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku… co Wy z tym PlayStation. Cały czas PlayStation i nic więcej 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Stream napisał:

I jakie wrażenia?

Takie sobie...na Avs szukam mocnych wrażeń, dużego wypełnienia, dynamiki, przestrzeni, barwy, kontrolowanego zróżnicowanego basu, który gra w punkt. Lubię też styl analogowy jaki prezentował NAD z kolumnami PMS, to było przyjemne granie i naturalny rywal Unitry, której czegoś zabrakło.....wyeksponowane górne pasmo i trochę poczułem rozczarowanie. Wygląd Unitry przepiękny...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Ajothe napisał:

Takie sobie...na Avs szukam mocnych wrażeń, dużego wypełnienia, dynamiki, przestrzeni, barwy, kontrolowanego zróżnicowanego basu, który gra w punkt. Lubię też styl analogowy jaki prezentował NAD z kolumnami PMS, to było przyjemne granie i naturalny rywal Unitry, której czegoś zabrakło.....wyeksponowane górne pasmo i trochę poczułem rozczarowanie. Wygląd Unitry przepiękny...

Jak widać każdy lubi coś innego. Dla mnie to zestawienie było mulaste i bez ikry.

Z innej beczki. W większości pomieszczeń, także, a może zwłaszcza Ancient Audio było bardzo głośno. Czy audiofile tak słuchają na co dzień?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Misio38

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
12 minut temu, Misio38 napisał:

Czy audiofile tak słuchają na co dzień?

Ja słucham raczej głośno - lubię gdy poziomy zbliżają się do tego jakie wytwarzają instrumenty na żywo. Jednak na wystawie jest inny problem. Przy otwartych drzwiach słychać dźwięki z korytarza co znacznie pogarsza odbiór, czasem toczą się rozmowy gości ze sobą czy prezenterami i aby inni mogli cokolwiek usłyszeń musi grać głośno. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Seyv

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Misio38 napisał:

Jak widać każdy lubi coś innego. Dla mnie to zestawienie było mulaste i bez ikry.

Takie właśnie cechy plus ciepłe brzmienie to dla mnie styl analogowy, który jest odmienny do współczesnego grania mocno rozdzielczego 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największe wrażenie tego roku zrobiły na mnie Borreseny, na które również zwróciłem uwagę rok temu. Tym razem jeszcze większe podłogi razem z nową serią wzmacniaczy. 

System dał taki wgląd w nagrania jak żaden inny, który do tej pory słyszałem. Stopień detali, dynamiki, wybrzmień i siła dźwięku oszałamiającą, a jednocześnie po wysłuchaniu 5 utworów nie czułem zmęczenia, nic nie cięło uszu.

Poza samym dźwiękiem system bardzo mi się podobały wystąpienia Pana Dunczyka, który w oryginalny sposób opowiadał różne ciekawostki przed każdym utworem 😁.

"We make best audio, but You make best vodka" 🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG-20231029-WA0005.thumb.jpg.4c6a225cc64fbcf32f7aaaf747020d26.jpg

Gato Gato Gato. 

Potężny dźwięk za rozsądną kasę onieśmielający niejeden pokój za chore pieniądze 😁

Za to również je uwielbiam, wszystko się w tym systemie zgadza, nic nie huczy nic nie buczy, każde pasmo ma swoje miejsce i wszystkie zalety dobrego systemu. Granie energetyczne do każdego rodzaju muzyki. 

Bardzo sympatyczni Panowie na moją prośbę podłączyli Fm-15 za grające podłogówki Fm-30 (to wcale nie jest takie oczywiście, bo Pan w pokoju, w którym stały Eposy Es14n stwierdził że dzisiaj nie pograją). 

Na koniec puścili również na moje życzenie "Red Air" Virgila Donati, chciałem sprawdzić jak dają radę takiej muzie i nie poległy 😁

Żartowali, że muszę zapłacić 200euro, bo kawałek strasznie długi był 🤣

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
13 minut temu, Ajothe napisał:

Gato Gato Gato. 

Potężny dźwięk za rozsądną kasę onieśmielający niejeden pokój za chore pieniądze 😁

Jak byłem w piątek to był dramat - gorzej nie grało nigdzie (a była jeszcze Diora...). Zdziwiło mnie to bo kolumny znam i wiem, że potrafią zagrać. Jak widać albo słychać musieli poprawić prezentację. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Seyv

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Seyv napisał:

Drugie magnetostaty jakie mam okazję posłuchać i drugie na których zaliczam opad szczęki. Jeszcze większy zaliczyłem gdy usłyszałem cenę. Ci ludzie "rozdają to za darmo". 😳 Wg mnie koniecznie tego trzeba posłuchać w 502. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ciekawe, bo akurat o tym zestawie chciałem sobie wyrobić zdanie i miałem możliwość posłuchać dobrze mi znanego, trudnego, gęstego kawałka i ten dźwięk brzmiał jakby był zniekształcony, takie wrażenie lekkiego charczenia wręcz i trochę podobne do przesterów w klasycznych torach dynamicznych. 
Ciekawe jaki poziom THD mają takie magnetostaty 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez PawelP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tom8848 napisał:

Byłem wczoraj na Narodowym, jak dla mnie Wilson Audio i dłigo długo nic. Zawsze szokuje mnie jaką dynamikę osiągają te kolumny. Sasha V w dużym pokoju, robiła z przestrzenią i obecnymi tam co chciała. Niesamowite kolumny.

Dla mnie również dźwięk wystawy .Znakomita przestrzeń,  nie tylko w środku pomiędzy kolumnami ale w każdym innym miejscu . Wysokie dźwięczne  , góra przezroczysta , bas świetny sprężysty nie męczący. Mieli dodać jeszcze suba ale coś się sprzegało w pomieszczeniu,  więc zrezygnowali .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, slaaawek napisał:

Ku… co Wy z tym PlayStation. Cały czas PlayStation i nic więcej 🙂

 

Bo to najlepsza konsola, do gier Single Player też ; ) 

Dla odmiany kolumny stereo do PlayStation 5, ze względu na kształty kolumn, jak i samej konsoli PlayStation 5, pasują wzorniczo do siebie ...  ; )  

Podobno wejścia optyczne już się kończą i nie będzie w nowoczesnych wzmacniaczach zintegrowanych stereo takiego podłączenia.

Wzmacniacz zintegrowany stereo do bezpośredniego podłączenia dźwięku z PlayStation 4 Pro ... 

; ) 

Happy Lord Of The Rings GIF by MOODMAN

Można od razu łapki ogrzać w Zimie na górnej obudowie ( na siateczce ) tylko nie za długo, bo trochę parzy ... ; )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

_Piotrek..jpg

_Piotrek...jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez _Piotrek

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio jest subiektywne, ja opisuje swoje wrażenia, których możecie nie podzielać, to naturalne. Gato jako jedyni zrobili ustawienie diagonalne 😁

Poza tym podobały mi się Perlisteny, Hegel h600 z Elacami stworzył super przestrzenny przekaz. W tym roku pokój T+A zagrał bardzo dobrze. Małe Harbethy mi się też podobały. 

Wilsony z Deagostino duży dźwięk, ale Wilsony z Gryphonem bardziej mi się podobały, chociaż to mało sensowne porównywanie na innym repertuarze...

Focale z Naimem w tym roku mniej atrakcyjne dla mnie jak zeszłoroczne Grande Utopie...

Ciekawe były kolumny meblościanki Klipsche 75 z Parasoundem, czuć było że dźwięk wysokiej klasy, ale prezentacja koszmarna, wciśnięte w kąt, a na środku prezentacja amplitunerów...

Nie lubię krytykować, bo większość i tak bym chciał mieć, ale dużym rozczarowaniem był pokój Chord+Monitor Audio Hypnf.....coś tutaj kompletnie nie wyszło. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Elberoth said:

32 Bitowego rejestratora

Rzeczywiście dzięki temu jakość będzie niezwykła 😄

1 hour ago, tom8848 said:

robiła z przestrzenią i obecnymi tam co chciała

Czyli co zaginała czasoprzestrzeń a słuchacze krążyli po pokoju po elipsach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Odnośnie pokoju Szemis / Audio Note. Ponieważ wiem, że informacje, które są w tym wątku trafiają do organizatorów tej prezentacji pozwolę udzielić sobie pewnej rady: proszę poważnie pomyśleć nad "załataniem" dziury w kolumnach w zakresie 150-500 Hz znacząco poprawiło by to prezentację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, Seyv said:

dziury w kolumnach w zakresie 150-500 Hz

Dla przypomnienia - owa dziura kosztuje 8 mln zł !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
16 minut temu, PawelP napisał:

Ciekawe, bo akurat o tym zestawie chciałem sobie wyrobić zdanie i miałem możliwość posłuchać dobrze mi znanego, trudnego, gęstego kawałka i ten dźwięk brzmiał jakby był zniekształcony, takie wrażenie lekkiego charczenia wręcz i trochę podobne do przesterów w klasycznych torach dynamicznych. 

Jesteś już drugą osobą, która ma takie samo odczucie na takiej muzyce. 

4 minuty temu, bum1234 napisał:

Dla przypomnienia - owa dziura kosztuje 8 mln zł !

"Dziura" jest wyceniana na 380 tyś. Reszta to elektronika, która warta nie warta reszty wydaje się być całkowicie poprawna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku wielkim rozczarowaniem był dla mnie sektor sluchawek. W zeszłym roku było o wiele lepiej i więcej ciekawych stoisk. Zabrakło tym razem nawet Beyerdynamiców, które chciałem szczegolnie przetestować..

Z tego co było podobały mi się Sennheisery HD 600 i słuchawki Meze, a także ciekawostka słoweńska OlloAudio. Ciekawe były GoldPlanary, grają bardziej ciepło analogowo, ale mało rozdzielczo i detalicznie co może być ciekawą odmianą. 

Hifimany to kompletnie nie mój świat. 

Natomiast wielkie rozczarowanie i zażenowanie to atrakcja na którą liczyłem i się jarałem Sennheiser Orpheus, które nikt nie mógł znaleźć, a panie na stoisku Sennheisera poinformowały, że zapisy to były już skończone parę dni temu i tyle. 

Poczułem się podobnie jak w przypadku Unitry. 

Potem jeszcze szukaliśmy tego ukrytego pokoju z myślą wbicia się na krzywy ryj, ale nic z tego, z obsługi też nikt nic nie wiedział, a jeden sympatyczny wystawca mówił, że już jesteśmy z 300tnymi osobami, które o to pytają. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Seyv napisał:

Odnośnie pokoju Szemis / Audio Note. Ponieważ wiem, że informacje, które są w tym wątku trafiają do organizatorów tej prezentacji pozwolę udzielić sobie pewnej rady: proszę poważnie pomyśleć nad "załataniem" dziury w kolumnach w zakresie 150-500 Hz znacząco poprawiło by to prezentację.

Wiesz że ta upgreadowana replika a w sumie Poland Snell to tak nie do końca typówka, może jednak trochę z nimi wyjechać na środek... co by ze ścianą grały w fazie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem na AVS w tym roku ale z tego co piszecie to nic ciekawego nie było, żadnych odkryć zaskoczeń miłych …. Tylko drożyzna, ciasne pokoje, brak klimy, PlayStation …. Chyba więc nie żałuję 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, PawelP napisał:

miałem możliwość posłuchać dobrze mi znanego, trudnego, gęstego kawałka

Byłbyś tak miły i podał nazwę płyty i utworu🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, slaaawek napisał:

Nie byłem na AVS w tym roku ale z tego co piszecie to nic ciekawego nie było, żadnych odkryć zaskoczeń miłych …. Tylko drożyzna, ciasne pokoje, brak klimy, PlayStation …. Chyba więc nie żałuję 🙂

 

Błędne odczucia, dla mnie to święto i uczta, wspaniały pozytywny dzień! 

Czas uciekł jak nigdy, spojrzałem przez przypadek na zegarekz a tu już 14.00 a czułem się jakby minęło 30 minut.... 

Zabrałem kumpla, który nigdy nie był i już umówieni jesteśmy za rok. 

Z dużych plusów to też fakt, że prawie nic się nie powtórzyło względem poprzedniego roku, inne konfigurację, nowe sprzęty. 

Żałuj, że nie słyszałeś Borresenów 😋

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.