Skocz do zawartości
IGNORED

Oszust na giełdzie hi-fi


nautilus81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jak sprzedawałem samochód dzwonił polak oraz ukrainiec którzy chcieli kupić samochód na podstawioną osobę bądź dokumenty osoby której nie będzie przy transakcji słowem złodzieje w każdym narodzie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Dałem ogłoszenie tu na Audiostereo że kupie kolumny . Zaraz jakis smieszny chłopczyk się odezwał ze Szwecji :

 

Oto co napisał :

 

Dzień dobry jestem Antonio Barry ... ze Szwecji i po prostu przyszedł

po drugiej stronie

ogłoszenie w internecie są Państwo zainteresowani w tej sprawie .. tylko

chcesz poinformować mam go w nagłych sprzedaży ... Wracaj tom jeśli

zainteresowani.

 

 

Good day to you am Antonio Barry...from Sweden i just came accross

your advert on the web you are intersted in the above subject..just

want to let you know i have it for urgent sales...Get back tome if

interested

 

 

Bięgnę świńskim truchtem wpłacic mu pieniądze .......................

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszust skrzynkę Gmail wybiera nieprzypadkowo, IP jest ukryte dla odbiorcy.

 

A tam zaraz ukrywa. ;) W Gmail kiedy masz otwarty dany list, klikasz na "Więcej" - trójkącik skierowany w dół, obok zawiniętej strzałki "Odpowiedz", wybierasz "Pokaż oryginał" i masz źródło wiadomości. Przykład:

 

Delivered-To: [ciach]@gmail.com

Received: by 10.180.14.9 with SMTP id l9csp120581wic;

Mon, 14 Apr 2014 05:49:25 -0700 (PDT)

X-Received: by 10.15.43.132 with SMTP id x4mr3381181eev.59.1397479765166;

Mon, 14 Apr 2014 05:49:25 -0700 (PDT)

Return-Path: <[ciach]@[ciach].pl>

Received: from v045471.home.net.pl (v045471.home.net.pl. [89.161.229.115])

---------------------------------------------------------------------------------------------------

by mx.google.com with SMTP id q2si21014065eep.282.2014.04.14.05.49.24

for <[ciach]@gmail.com>;

Mon, 14 Apr 2014 05:49:24 -0700 (PDT)

Received-SPF: neutral (google.com: 89.161.229.115 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of [ciach]@[ciach].pl) client-ip=89.161.229.115;

----------------------------------------------------------------------------

Authentication-Results: mx.google.com;

spf=neutral (google.com: 89.161.227.5 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of [ciach]@[ciach].pl) smtp.mail=[ciach]@[ciach].pl

Received: from adiz229.neoplus.adsl.tpnet.pl [79.184.207.229] (HELO TERMINALM)

by [ciach].home.pl [89.161.229.115] with SMTP (IdeaSmtpServer v0.80)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

id d4cc4f8cf97c07a7; Mon, 14 Apr 2014 14:49:23 +0200

 

IP podane na tacy. ;)

 

Ja z tym masz problem, konfigurujesz np. Thunderbirda pod konto na Gmail i na otwartej wiadomości wybierasz kombinację klawiszy ctrl+u.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Witam Wszystkich.

 

Nie mam gdzie się dopisać w sprawie forumowicza który zarabia nielegalnie na serwisie naszych sprzętów dlatego krótko opiszę sprawę tutaj aby nikt nie tracił nerw, czasu i przede wszystkim pieniędzy na takie bajki.

 

Otóż człowiek ogłasza się tu i nie tylko w sprawie serwisu urządzeń audio. Białystok (nick: Darodff).

Sprzęt po dogadaniu wysłałem, miały być wymienione wszystkie elektrolity, gniazdo zasilania, a reszta postawiona w oryginalne z wymaganymi przeróbkami których cel postawiłem jasno.

 

Przez miesiąc rzekomo części z Japonii sprowadzał, po czym wziął zaliczkę za te części; potem "nagle", nie wiedząc o tym wcześniej wypadły mu sprawy osobiste o których większość wie przynajmniej 3 miesiące wcześniej, ale przełknąłem i czekałem dalej. Za 2 tygodnie nie następuje nawet zainteresowanie się sprzętem, kolejne bajki o przeprowadzkach... Czekam.... Po kolejnych 3 tygodniach sprzęt niby naprawiony i finalnie rozmawiam dla potwierdzenia czy aby nie zapomniał o wszystkim (choć miał wszystko na mailu), w każdym razie wszystko jest według planu.

Sprzęt dociera, choć z trudem, ale tu może rzeczywiście wina kuriera. Jeszcze dobrze nie wyjąłem sprzętu i się pioruny po domu rozeszły....!!!

Od razu przez kratki wzmacniacza (bo o nim mowa) widzę wszystkie stare jak były elektrolity! Gniazdo zasilanie nie wymienione.

Ba, okazało się że tranzystory końcowe także są inne choć tłumaczył mi, że lepiej rzeczywiście zostawić w oryginale ...

 

Resztę części miał odesłać, zapewne tego nie zrobi, bo już jeden użytkownik na to się skarżył. Pieniędzy wziętych za fikcyjne elektrolity także nie odzyskałem.

 

Ze wszystkiego dobre jest tylko tyle że sprzęt naprawił i delikatnej przeróbki dokonał.

 

 

Ze względu na takie krętactwo i czas szczerze nie polecam. Takie rzeczy robi się w 2 dni na luzie. a nie ponad 3 miesiące!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, własnie dziś napisałem do niego o zwrot pieniedzy,bo naprawiał mi cd - ka kilka miesiecy, rzekomo naprawił, kase wpłaciłem za naprawę, kilka tygodni zwodzenia z wysyłką, po moim sms odpisał ,że nie moze sie uporać z naprawą, nic nie wspominając o wpłaconych pieniązkach ,oczywiscie wcześniej te same bajki co powyżej , czekam na zwrot cd i gotówki do konca tygodnia, jak nie poskutkuje to zgłaszam sprawe na Policję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokladnie, ale zobacze po pracy.

warto dodac ze sprzet wysylalem do miejscowosci wysokie mazowieckie, a wrocila z bialegostoku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Celem wyjaśnienia szczególnie dla Pana o nicku ;54139 i Pana o nicku:byca i całej reszty forum, wszystkich się nie zadowoli a i jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, a w swej historii miałem może ze trzech nie zadowolonych klientów (forumowiczów) łącznie z tymi wymienionymi powyżej.

 

Wynika to z tego iż faktycznie miałem 3 miesiące wyjęte z pracy zawodowej i jak ktoś trafił na ten okres z wysyłka sprzętu i naprawą u mnie to takie tego efekty, Miałem ślub i dwie przeprowadzki remont mieszkania i całą masę spraw urzędowych jak ktoś zakłada rodzinę i ma świadomość życia w naszym pięknym kraju to o tym wie.

Ci co znają mnie na żywo wiedzą że to prawda i nie celowe zabiegi że naprawy tyle czasu trwały.

 

PS. gniazda nie obsadziłem z powodu braku infrastruktury technicznej wtedy ! Warsztat w rozsypce (remont).

PS. CD dzisiaj gra OK i za ciężką ******ę nie wiem co mu jest raz gra raz nie, wszystko zbadane a cuda się dzieją, z zasady nie odsyłam sprzętu nie wypełni działającego !

 

Pozdrawiam

D.

 

PS2. Resztki sprzętu odeślę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty, Darodff - przeczytałeś, coś nabazgrał, zanim wdusiłeś Enter?:) Bo tak się zastanawiam: bardziej to śmiechu warte, czy może - pożałowania godne?

Zresztą - wszystko przez tych cholernych klientów, psiakość. Nie przewidzieli ślubu, przeprowadzek i innych remontów "warsztatu". Byś się przynajmniej po niewątpliwej Twej kompromitacji - dodatkowo nie ośmieszał...

PS - aha! Ukłony dla żony!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Celem wyjaśnienia szczególnie dla Pana o nicku ;54139 i Pana o nicku:byca i całej reszty forum, wszystkich się nie zadowoli a i jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, a w swej historii miałem może ze trzech nie zadowolonych klientów (forumowiczów) łącznie z tymi wymienionymi powyżej.

 

Wynika to z tego iż faktycznie miałem 3 miesiące wyjęte z pracy zawodowej i jak ktoś trafił na ten okres z wysyłka sprzętu i naprawą u mnie to takie tego efekty, Miałem ślub i dwie przeprowadzki remont mieszkania i całą masę spraw urzędowych jak ktoś zakłada rodzinę i ma świadomość życia w naszym pięknym kraju to o tym wie.

Ci co znają mnie na żywo wiedzą że to prawda i nie celowe zabiegi że naprawy tyle czasu trwały.

 

PS. gniazda nie obsadziłem z powodu braku infrastruktury technicznej wtedy ! Warsztat w rozsypce (remont).

PS. CD dzisiaj gra OK i za ciężką ******ę nie wiem co mu jest raz gra raz nie, wszystko zbadane a cuda się dzieją, z zasady nie odsyłam sprzętu nie wypełni działającego !

 

Pozdrawiam

D.

 

PS2. Resztki sprzętu odeślę.

 

Biednemu wiatr w oczy.

To się nazywa WYMÓWKI.

Klienta g.... obchodzi Twój ślub, urzędy, przeprowadzki.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Resztki sprzętu odeślę"...

To COŚ się jeszcze uchowało po weselu?:)))

Ło matko - jesteś jeszcze śmieszniejszy, niż przypuszczałem!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika to z tego iż faktycznie miałem 3 miesiące wyjęte z pracy zawodowej i jak ktoś trafił na ten okres z wysyłka sprzętu i naprawą u mnie to takie tego efekty, Miałem ślub i dwie przeprowadzki remont mieszkania i całą masę spraw urzędowych jak ktoś zakłada rodzinę i ma świadomość życia w naszym pięknym kraju to o tym wie.

Jasne, ale w takich przypadkach nie bierze wówczas roboty, a jeśli ma resztki przyzwoitości, to wcześniej się o tym informuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuśćmy. Może miał dwa? Gostek nie bardzo jarzy, w czym rzecz, okazuje się.

Plus poprawiny - ciężka sprawa!:)

"Trzech niezadowolonych" - jakoś się ugłaska!!!

A innych nie będzie, Panie D.

PS - choć, jak doświadczenie forumowe uczy - dopiero teraz rzucą się drzwiami i oknami. Naprawiać i leczyć nienaprawialne i nieuleczalne... Dobrze przynajmniej, że części zostało!:))) Złożysz se karabin, czy cuś?:)))))

@pmcomp - "wymówki" były w szkole. To są wykręty, by nie rzec - przekręty. Że też ludziska WCIĄŻ aż tak dają się nabierać...zaiste - nie pojmuję.

I jeszcze płacą ciężki szmal, upychając kabzę oszustom...

Zresztą - nikomu w kieszeń nie chcę spoglądać, ale: otrząśnijcie się, ludzie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Darodff zostawmy moze te bajki, cd -ka wysłałem drugiego stycznia tego roku, czyli to nie jest trzy miesiace, poza tym skoro nie został naprawiony, dlaczego zażądał Pan pięniązki za żekomo wykonaną usługe, zostały wpłacone dnia 11 .06 . 2014 - ( zabezpieczone e-mail , sms i rachunek)od tamtej pory wymówki , czyli co przekret ! Proszę mi tu już nie wypisywac bajek bo moja cierpliwość sie skończyła. Panskie tłumaczenie mija się z prawdą - z zasady nie wysyła pan nie naprawionych cd , to dlaczego zażądał Pan pieniędzy i potwierdził,że wysle mi cd po swoim weselu?? Po moich kategorycznych sms przyznał,że jeszcze go nie naprawił . Tu cytuje pańskiego ostaniego esemesa '' Witam, straciłem tylko sporo czasu na naprawe panskiego odtwarzacza, na trzy starty nie odtwarza, lub całkiem nie reaguje po właczeniu! odesłac go i w takim stanie? czy kontynuować boje?Cały czas coś z nim nie tak i prosze docenić zapał bo sam osobiście pozbył bym sie go dawno'' AAAA moje pieniądze to co? Chyba Pan sobie wliczyłeć za każdy dzień noclegu mojego cedeka? Powtarzam panie Derodff czekam na cd-ka nienaprawionego i wpłate moich pięniadzy na me konto za niewykonaną usługę do końca tygodnia, jak się Pan nie dostosujesz sprawa zostanie zgłoszona na Policję i zareczam ,że spotka Pana to samo co przekreta z pod Szczecina ,niektórzy forumowicze znają te sprawe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez byca

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) wiesz, co Policja powie?:)

Już Ci mówię; cytat z pamięci:

"E! Panie! My wiemy, że przekrętas, ale co możemy zrobić? Pan przyjedzie, pan wpadnie - na długie miesiące do sądu! Aaaaa! Pan z Francji dzwoni? My go uja- znamy doskonale! Pan, panie szanowny - jest już trzydziestą osobą. Tak - przekręconą. Ile? Pińcet???? To niech się pan nawet nie stara, bo pan nawet nie odzyska za paliwo. Dziękuję ."

Tak było:) owszem, nie z tym sk...synem, lecz z innym. Pan Policjant nie zwrócił uwagi, że owszem - chodziło o pińcet, ale - euro.

Niech Ci przyśle - nawet nienaprawiony... Z serca radzę i pozdrawiam - jacek

PS - nocleg w hotelu "davidoff" - kosztuje!:) zwłaszcza z żoną i weselnikami.

Drugie PS - na takiego śmiecia nawet niewarto splunąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta ściana wschodnia jest jakaś ....inna? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) wiesz, co Policja powie?:)

Już Ci mówię; cytat z pamięci:

"E! Panie! My wiemy, że przekrętas, ale co możemy zrobić? Pan przyjedzie, pan wpadnie - na długie miesiące do sądu! Aaaaa! Pan z Francji dzwoni? My go uja- znamy doskonale! Pan, panie szanowny - jest już trzydziestą osobą. Tak - przekręconą. Ile? Pińcet???? To niech się pan nawet nie stara, bo pan nawet nie odzyska za paliwo. Dziękuję ."

Tak było:) owszem, nie z tym sk...synem, lecz z innym. Pan Policjant nie zwrócił uwagi, że owszem - chodziło o pińcet, ale - euro.

Niech Ci przyśle - nawet nienaprawiony... Z serca radzę i pozdrawiam - jacek

PS - nocleg w hotelu "davidoff" - kosztuje!:) zwłaszcza z żoną i weselnikami.

Drugie PS - na takiego śmiecia nawet niewarto splunąć.

 

Nie interesuje mnie co powie Policja, jak nie podejdzie do sprawy jasno, puszcze go z torbami, juz sie jeden nieuczciwy sprzedawca przekonał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem i wielką sympatią:

Mój stary druhu! - złodziej Cię, jak to zwą? - wycyckał!

Teraz to "se możesz"; wiesz co!:)

Kiedyś była mowa/ rozmowa - o typie z Olkusza. No? I co? Siedzi? Też się odgrażali i straszyli, co mu zrobią. I?

No i - prawdopodobnie się śmieje, w domu z basenem:(

A Wy , idioci - posyłajcie takim gówniarzom sprzęt do "wyidealizowania".

Smutek ogarnia, k**wa mać...:((;

PS - wiesz, nic osobistego. Przeciwnie. Jak mawia mój kolega - "kurwica nerek" mnie bierze i dusi.

 

czy ta ściana wschodnia jest jakaś ....inna? :)

globus Polski jest mało skomplikowany!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za słowo "idioci". Naprawdę - nie chciałem nikogo urazić.

Myślałem - "naiwni ".

Jako i ja byłem kiedyś!:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Celem wyjaśnienia szczególnie dla Pana o nicku ;54139 i Pana o nicku:byca i całej reszty forum, wszystkich się nie zadowoli a i jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, a w swej historii miałem może ze trzech nie zadowolonych klientów (forumowiczów) łącznie z tymi wymienionymi powyżej.

 

Wynika to z tego iż faktycznie miałem 3 miesiące wyjęte z pracy zawodowej i jak ktoś trafił na ten okres z wysyłka sprzętu i naprawą u mnie to takie tego efekty, Miałem ślub i dwie przeprowadzki remont mieszkania i całą masę spraw urzędowych jak ktoś zakłada rodzinę i ma świadomość życia w naszym pięknym kraju to o tym wie.

Ci co znają mnie na żywo wiedzą że to prawda i nie celowe zabiegi że naprawy tyle czasu trwały.

 

PS. gniazda nie obsadziłem z powodu braku infrastruktury technicznej wtedy ! Warsztat w rozsypce (remont).

PS. CD dzisiaj gra OK i za ciężką ******ę nie wiem co mu jest raz gra raz nie, wszystko zbadane a cuda się dzieją, z zasady nie odsyłam sprzętu nie wypełni działającego !

 

Pozdrawiam

D.

 

PS2. Resztki sprzętu odeślę.

 

Ale jaja to się faman co się zowie. Tłumaczenie pierwsza klasa.

Moim zdaniem takich się powinno .... .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta wątki Zydelka pt "Moja przygoda z Darkulem"?.

Były trzy części tej sagi i pojawiały się one w rocznych odstępach w okolicy Bożego Narodzenia.

Niestety Czarna Dziura w ramach ocieplania wizerunku Bohatera jakiś czas temu wessała rzeczone wątki i nie chce ich zwrócić.

O ile pamięć mnie nie zawodzi to zniknięcie tych wątków było skorelowane w czasie gdy jeden z przedstawicieli wspomnianej wyżej Czarnej Dziury recenzował i bardzo chwalił preamp gramofonowy autorstwa Bohatera.

Edytowane przez rochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż dumam; Darkul ci to, czy nie?:)

Tak, czy owak - niezły kawał gnoja.

A do @ wszystkich: przestańcie dać się nabierać.

Rochu! Kto chce pamiętać - pamięta! Nawet, gdy " straszliwce" - usunęli!:))) Kumple , czy jakoś tak?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dakul to chyba za stary żeby się żenić (bo takie tłumaczenie było) może jakiś potomek albo dobry uczeń :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że niezadowolonych było tylko trzech z czego dwóch znalazło się na forum i mniej więcej w tym samym czasie… :-) Statystyka z wrażenia i wstydu zniknęłaby z uczelni… :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W górę, proszę Was - w górę!!!

Coby się inni też dowiedzieli!:)

Mam znajomego, spod " samiućkich Tater".

Nawet byście nie chcieli usłyszeć, co godoł!:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) wiesz, co Policja powie?:)

Już Ci mówię; cytat z pamięci:

"E! Panie! My wiemy, że przekrętas, ale co możemy zrobić?

Jeżeli ktoś w takich sprawach idzie sobie na pogawędkę to mogą być i takie teksty, ale jeśli sporządzi się stosowne zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa zapewniam, że śmichów chichów już nie będzie. A czy sprawa załatwiona będzie szybko czy nie to już mniej ważne. Najważniejsze, że procedura ruszy i gość będzie miał problem.

 

Jeżeli będzie kombinował z wyjazdem za granicę to pewnego pięknego lata, gdy najdzie go na przykład na odwiedziny w kraju, w związku z UMP lub LG - SG zawinie go zdziwionego do pierdla, zamiast rozkoszować się obiadkiem u mamusi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogawędka, sitteku drogi - była li tylko przez telefon. Masz niewątpliwie rację - powinienem się na uja zawziąć i za pysk doprowadzić do sądu. Alem odpuścił, bo sporo pracy wtedy miałem. Nie było kiedy się wyspać:)

Mam jednak korzyść z tej historii: za "pińcet" euro - moja wiedza o ludziach sporo wzrosła!:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.