Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show - 10-11 listopada 2012


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Byłem na AS tylko w sobotę i był jak zawsze było średnio. Kolejka na 30min. przed wejściem na dzień dobry zniechęcała - ale można było bez niej zakupić bilety w hotelu obok. Jeżeli chodzi o systemy - zupełnie nie zachwycał w tym roku grobel audio. Jakieś takie małe kolumienki wystawili z push pullem chyba na KT 88. Udawało to że grać potrafi - ale było tylko efekciarsko. Większość pomieszczeń to porażka, jednak nie zgodzę się że grajpudła grały źle - grały bardzo dobrze - a szczególnie w porównaniu z rokiem ubiegłym - jeżeli Pan Cezariusz nieco przerobi zwrotnicę na podziale niski i średni - to będzie to świetny produkt. Na tą chwilę wokale zupełnie bez podparcia. Zawiodła elektronika - wzmacniacz się przekwaterowywał i na mój gust grał stanowczo za miękko. Spowalniał skrzypce i wiolnczele - tam gdzie są ostre wejścia i trzeba podkreślić frazę - było misiowato i przeciągająco, pomimo że było dużo detali i szczegółu. Mam wrażenie, że z inną elektroniką zagrałoby to duuuuużo lepiej.

Urzekły mnie z kolei głośniki akkusa - przy takich monitorkach pokazały doskonały bas precyzyjny nisko schodzący i kontrolowany. Góra namacalna jakby ci ludzie z płyty holograficznie przenieśli się do pomieszczenia. przestrzeń ogromna -to było coś. Rozmawiałem z panem no i się nie dziwię że tak jest - głośniki cearmiczne accutona oraz elementy zwrotnicy duelund swoje robią. Trochę śmieszny dizajn tych głośników - nie przemawiał do mnie, ale naprawdę dźwięk się bronił. No cóż cena o która zapytałem raczej mnie wyleczyła .

Słabo też było w szemis audio. Nie można było włączyć żadnych CD - nie mieli odtwarzacza, chociaż to co puszczali z analogów brzmiało naprawdę czarująco - co może wynikaćstąd, że przywieźli kilka swoich płyt. Głośniki które mieli - to były podpięte jakieś stare amerykańskie, tłumacząc że AN uległy uszkodzeniu. Brakowało im nieco mięsisotści na basie.

Słuchałem też bodnar audio - dobrze ocenione poprzednim razem - ale przysłuchałem się im w sobotę bliżej.Podbita średnica i rezonanse na niższych zakresach. Góra nie była namacalna i żywa. Może to brak lampy na wzmocnieniu spowodował ten efekt? Niestety nie było możliwości uruchomienia swojego materiału, a to co Pan puszczał z odtwarzacza nie przemawiało do mnie i cały system nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Poza tym te głośniki lubią lampę a nie było jej podpiętej w sobotę.

Na koniec DIY - totalny chaos, bałagan i smrodek. nie wytrzymałem. NA przyszłość proponuję większy pokój - ktoś o tym już pisał.

pozdrawiam

 

T.F.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego z tak wielu względów dziwie się że firmy w ogóle pchają się na AS.

Nie dość że nikogo nowego do zakupu nie zachęcą to jeszcze odstraszą.

Drogie systemy potrzebują dobrego towarzystwa, okablowania, akustyki, podejścia.

Na AS jest to niewykonalne!

Lepiej w tym czasie zrobić dobrą prezentację w swoim salonie w W-wie jeśli jest taka

możliwość i tam zaprosić potencjalnych zainteresowanych.

Ten tłum przypadkowych zbieraczy katalogów czyni wiecej szkody niż pożytku,

a potem jeszcze krytykują nie rozumiejąc że w tych warunkach sprzet nie może dobrze

grać.

Choćby prosta rzecz tzn miejsce odsłuchu. W stereo nie da się ustawić kolumn tak żeby było

super dla 20 osób, szczególnie w małym pokoju.

Kolejne AS i w sumie pewnie setki zniecheconych osób.

 

Od razu dzwonił do mnie znajomy i powiedział że po AS nic by nie kupił gdyby nie wiedział że poszczególne

sprzęty i systemy potrafią zagrać o wiele lepiej.

AS miałoby sens jako wystawa sprzetu, mebli audio, akcesoriów , do tego stoiska z płytami i gadżetami

oraz seminaria, spotkania buisness itd ale bez grania muzyki bo tam to tylko odstrasza ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po AS ( chyba już 7-ym ) wiem że zakupię głośniki tubowe . Seminaria i koncerty to jest to co sprawia że chce się jeszcze odwiedzać AS co roku niezrozumiałe jest jednak dlaczego seminaria są w tak małych salach i dostać się na nie może ok 20 % zainteresowanych . Co do tłumów robiąc obchód od Bristolu i Kyriada w sobotę oraz Sobieski w niedzielę od 14 dziwiłem się dlaczego tak mało ludzi jest na tegorocznym AS . Może organizator poda porównanie ludzi odwiedzających z roku poprzedniego i obecnego bo ja miałem wrażenie że w tym roku jest ich 3 krotnie mniej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawa jak wystawa chyba nikt nikogo na siłę nie wciągał. I nikt nie przymusza wystawców do tego żeby ich sprzęty grały. Skoro mimo wszystko decydują się to mogli by się czasami więcej postarać żeby grało chociaż dobrze jak wybitnie się nie da. Niektórym się to udało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja ubawiłem się setnie.słysząc wypowiedź zblazowanego Redaktora z Naczelnych - bossa redakcji Audio Video: .... "Na AS przychodzą ludzie aby posłuchać sprzeętu na który ich nie stać...." .

Odnoszę wrażenie że "Bobasek" może śmiało zapalić hi-endowe znicze na stosach prasy audio. W przypadku pożaru Audiofile nie poskąpią energii i sikną nielicho z sikawek.

 

Dużo jest prawdy w tych słowach Pana Redaktora. TO samo jest na wystawach samochodów. Ludzie, których stać zwykle nie mają ochoty w ścisku się tłoczyć w dusznych korytarzach. Dystrybutor wie, że IM warto przywieźć zabawki do domu i zaczekać na łaskawą odpowiedź.

 

Smutne jest to że tak mało jest urządzeń dla ludzi którzy zaczynają przygodę z hi-fi. A to zniechęca młodych do tego hobby. Obecnie epatuje się cenami. Każdy szpanuje tym co droższe. Wchodzi się do pokoju posłuchać i to nie gra. Po co więc bawić się w hifi skoro efekty są tak mierne? Gdybym miał dziś 25 lat to słuchałbym dźwięku z IPODA i z dobrych słuchawek i to jest dobre i tanie hifi.

Brakuje sensownego dźwięku za sensowne pieniądze. Recenzenci nakręcają spiralę cen bo w to im graj...ale rynek jest płytki i skończy się to marnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś orientuje się jak nazywają się ustroje stosowane między innymi w pokojach gdzie stało dynaudio+accuphase, takie charakterystyczne dziurkowane białe panele, stosowane w rogach i za sprzętem. proszę o info.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje sensownego dźwięku za sensowne pieniądze. Recenzenci nakręcają spiralę cen bo w to im graj...ale rynek jest płytki i skończy się to marnie...

 

 

Brawo !

 

Gwiazdki zabiją wszystko , tak jak określanie słowem high end wszystkiego co jest od 10 000 pln.

-------------------------

 

Zysk jest z masowych produktów a nie z wynalazków , które dystrybutor i tak nieoficjalnie odda za 50..70% tego co krzyczy.

 

Ile można sprzedać TOPÓW w PL dwa ? Trzy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość amidas

(Konto usunięte)

>>darkul w małej części się zgadzam. Owszem można po kilku minutach coś powiedzieć. COŚ...a nie elaboraty, bądż też po tym jak ktoś siada i dosłownie w ciągu 5 sekund wstaje i wychodząc twierdzi: "ale tu sieje górą". Takie opinie mnie poprostu bawią.

Co do wystawy i stwierdzenia jednego z redaktorów. A przepraszam, w czym nie ma racji??. Jak najbadziej ma i nie ma co się bulwersować.

Bo inaczej to rozumiem, że wielu tu forumowych "recenzentów" stać by kupić taki zestaw Octave od ręki, bądź też Wilsony Sasha, lub też zestaw Solution. Tak?. Życze tego szczerze, ale wspomniana diagnoza nie jest niczym odkrywczym, a jedynie głośno wypowiedzianą prawdą.

 

I jeszcze jedna moja uwaga. W zeszłym roku mocno nagłośniono zestaw TAD i dla większości był to dźwięk wystawy. W tym roku to miejsce zajęł JBL plus ML i odnosze wrażenie z tego samego powodu. No bo jak wytłumaczyć, że tym razem TAD albo słabo, albo wogółe porażka.

Czyżby przez rok co niektórym zmienił się słuch ??

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo Thiel się odezwał.

 

Mały JBL rządził :))))

 

Ja muszę pogratulować Linnartowi , ja się nie załapałem ale dwóch znajomych ( osłuchanych ) bardzo sobie chwaliło.

Analog był fajny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś orientuje się jak nazywają się ustroje stosowane między innymi w pokojach gdzie stało dynaudio+accuphase, takie charakterystyczne dziurkowane białe panele, stosowane w rogach i za sprzętem. proszę o info.

 

To panele binarne, robione na specjalne zamówienie dla Eter Audio przez człowieka znanego na forum jako JBN.

Od frontu jest to panel rozpraszająco-pochłaniający a od tyłu są bass trapy RH strojone dokładnie na określone częstotliwości.

Sam też używam tego systemu i jest najskuteczniejszy ze wszystkich jaki miałem a przerobiłem różne.

Ale musi to robić zawodowiec, układ otworów płyty binarnej jak i strojenie bass trapów robi się nie przypadkowo.

Muszą wpierw być pomiary pomieszczenia i projekt aranżacji akustycznej wnętrza.

Kolega JBN jest w tym najlepszy w kraju, nie tylko moim zdaniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle szeroka (fotograficznie) relacja z AS 2012 dostępna jest tu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z kolegą Moreno1973 - wystawa była mało reprezentatywna dla rynku audio.

Sprzęt z cenami jednostkowymi 5 cyfrowymi ( a nawet wyższymi ) podobnie jak innych dóbr luksusowych jest bardzo skromny ilościowo .Znam trochę osób bardzo zamożnych które stać na każdy z "eksponatów " z AS i co ? wszyscy maja Bose , B&O i inne lifestyle.

Wystawy tego typu to jakiś rodzaj zbiorowego onanizmu i nisza . Epatowanie cenami nic dobrego nie przynosi a wręcz faktycznie odstrasza potencjalnych nowych adeptów wtajemniczenia że istnieje dzwięk lepszy niż mp3 64kbs.

Było takie powiedzenie dekade temu " można za 10.000 zł zrobić dobry zestaw stereo ale nie kina domowego" Parafrazując powiedzmy " za 10.000 ( moze teraz 15.000) można mieć dobry dzwięk w warunkach domowych" i należy to pokazać na gotowych przykładach.

Jeżeli będziemy epatować niezorientowanego potencjalnego klienta że audiofilizm to wydawanie kwoty równej cenie domu pod warszafką to branża przestanie istnieć w najbliższej dekadzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seminarium Waldka Malewicza , pouczające i choćby dla niego warto było się znaleźć na tegorocznym AS

 

Wystawie kondo która miała szokować ceną zestawu 2 mln zł nie zabrakło humoru w podejściu do prezentacji :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-5152-0-96702200-1352716772_thumb.jpg

post-5152-0-50328100-1352716785_thumb.jpg

post-5152-0-68620800-1352716798_thumb.jpg

post-5152-0-40221200-1352716990_thumb.jpg

post-5152-0-45032000-1352717005_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle szeroka (fotograficznie) relacja z AS 2012 dostępna jest tu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I opinia o TAD jak najbardziej prawdziwa. TAD i długo, długo nic. Drogo, ale bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzikie tłumy i smród ! Wartośc odsłuchowa zerowa , poznawcza niewielka

O tym juz pisałem wczesniej.

niestety smród jest nieodzowną cześcią AS.

Wzmacniacz za 80 tyś - pewnie,

Mydło 10zł - w życiu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo audiofilskie byly standy z papieru toaletowego w zestawie za 2000000pln :) chyba takie wyprodukuje :)

 

Akurat trafiłem na dyskusję o ich zbawiennym wpływie na brzmienie. Miałem okazję posłuchać z pierwszego rzędu z tymi nóżkami i bez nich, czyli sprzęt bezpośrednio na dywanie.

Wniosek jest taki, że chyba niektórych ludzi popieprzyło. Niesamowite było ile cudownych zmian w brzmieniu usłyszeli dzięki czterem rolkom najtańszego papieru rąbniętym ze śmierdzącego kibla w Sobieskim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przybyło w tym roku ustroi akustycznych niektóre o wysokim współczynniku Waw :)

ponadto niektóre pokoje bardzo ładnie zaaranżowane .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-5152-0-83747500-1352719379_thumb.jpg

post-5152-0-68878900-1352719389_thumb.jpg

post-5152-0-55137700-1352719412_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Oficjalna relacja (na pierwszy ogień pójdzie część dot.... jeszcze zobaczę) będzie jutro. Zastanawiająca jest ilość krytycznych wpisów dotyczących systemów z wysokimi modelami Dynaudio w porównaniu z tym co można było zaobserwować na żywo. O ile sobotnie oblężenie pokoi Eter Audio można uznać za przejaw zwykłej ciekawości, o tyle takie samo, jeśli nie większe obłożenie słuchaczami dnia następnego może dziwić. Przecież w niedzielę większość zagląda i słucha głównie tam, gdzie podobało się dnia poprzedniego, gdzie wg. nich warto posiedzieć więcej niż 2-3 min.

Na szybko - jako plus na pewno warto wspomnieć o zdecydowanie rozsądniejszym podejściu do natężenia dźwięku w większości (oczywiście były wyjątki) pokoi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Stereofoniczna końcówka Dana grała z Wilsonami w Bristolu i grała ... lepiej niż monobloki w Monachium z Sonusami ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość amidas

(Konto usunięte)

Znam trochę osób bardzo zamożnych które stać na każdy z "eksponatów " z AS i co ? wszyscy maja Bose , B&O i inne lifestyle.

>>marek, ale to chyba nie jest powód do zadowolenia w kontekście co mogliby mieć, a co maja mimo swojej majętności. I może warto by było ich namówić, tych znajomych by odwiedzil AS i zobaczyli że za podobne juz wydane pieniądze,a czasami i mniejsze można także słuchać muzyki. Chociaż skoro mają i kupują B&O bo to takie dizajnerskie i pewnie pasuje do sofy i kominka to nie wiem czy łączenie tych ludzi z pasją do słuchania muzyki należy łączyć.Choć mogę się mylić.

 

pzdr.

 

 

ps. >>msiak niesamowite jest to z jakim trudem przychodzi użycie słowa toaleta zamiast kibel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wśród majętnych osób jest bardzo mało takich które mogą poświęcić na muzykę więcej czasu.

To często ludzie "zalatani", firmy, banki, wyjazdy zagraniczne, długo w biurze, często w samolotach na długich przelotach.

W domach bywają od święta a jak już to spędzają czas z rodziną.

Mało słuchają lub wcale. Jak mają jakiś system audio to właśnie coś designerskiego pod gust żony lub projektanta wnętrza

Nie zależy im na prawdziwym High Endzie bo i tak nie mieliby czasu z niego korzystać.

Dlatego oni nie bywają nawet na Audio Show.

 

Oczywiście jest w Polsce kilkuset użytkowników dobrych systemów i to osoby kochające dobry dźwięk i mający na niego czas

ale oni są doskonale zorientowani w ofercie rynku, nie muszą przepychać się w tłumie na AS, z reguły mają już porządne systemy, czasem

coś tam wymieniają jak każdy ale wiedzę mają i swoje preferencje też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzycy na AS o ile koncert Pawła Pańty okazał się wystąpieniem 3 utworowym ( co nie dziwi bo zaduch był jakby nie istniały okna w hotelach bo ktoś wymyślił niewydolną klimatyzację :) o tyle artysta nr 2 zaskoczenie in plus

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-5152-0-55860500-1352723178_thumb.jpg

post-5152-0-28659200-1352723186_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona zgłoszona jako dokonująca ataków.

 

Jakich ataków?

 

muzycy na AS o ile koncert Pawła Pańty okazał się wystąpieniem 3 utworowym ( co nie dziwi bo zaduch był jakby nie istniały okna w hotelach bo ktoś wymyślił niewydolną klimatyzację :) o tyle artysta nr 2 zaskoczenie in plus

 

To pan Komendarek!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sly30

 

Zgadzam się z Twoją opinią, jest dokładnie tak jak napisałeś. Zresztą tak jest chyba wszędzie i tylko zainteresowanym wydaje się, że w zamożnych krajach hajend audio jest potraktowany inaczej... to jest niszowe hobby, tak samo jak jazz jest niszową Sztuką! Globalnie, tylko garstka ludzi jest w to wkręcona... W Chicago, Audio Show ostatni raz miało miejsce w 1999 roku i to by było na tyle!

Uważam, że powinno się pogratulować i podziękować organizatorom za chęci w organizowaniu corocznej warszawskiej wystawy... a tu w większości tylko płacz i martyrologia...'-)

 

Pozdr, M

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka drapaków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-5152-0-20235200-1352723545_thumb.jpg

post-5152-0-71835400-1352723551_thumb.jpg

post-5152-0-79843000-1352723560_thumb.jpg

post-5152-0-41473200-1352723567_thumb.jpg

post-5152-0-70458800-1352723578_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość amidas

(Konto usunięte)

Myślę że wśród majętnych osób jest bardzo mało takich które mogą poświęcić na muzykę więcej czasu.

To często ludzie "zalatani", firmy, banki, wyjazdy zagraniczne, długo w biurze, często w samolotach na długich przelotach.

W domach bywają od święta a jak już to spędzają czas z rodziną.

Mało słuchają lub wcale. Jak mają jakiś system audio to właśnie coś designerskiego pod gust żony lub projektanta wnętrza

Nie zależy im na prawdziwym High Endzie bo i tak nie mieliby czasu z niego korzystać.

Dlatego oni nie bywają nawet na Audio Show.

 

Oczywiście jest w Polsce kilkuset użytkowników dobrych systemów i to osoby kochające dobry dźwięk i mający na niego czas

ale oni są doskonale zorientowani w ofercie rynku, nie muszą przepychać się w tłumie na AS, z reguły mają już porządne systemy, czasem

coś tam wymieniają jak każdy ale wiedzę mają i swoje preferencje też.

 

Sly ale ja doskonale rozumiem że nie wszyscy majetni jak to ujęto mają czas. Praca to praca. Druga dla mnie rzecz zupełnie normalna to to, iż ktoś kto ma drogi system nie potrzebuje wystaw i porad. Swój wybór dokonał na podstawie doświadczenia i własnych doświadczeń. Prasa tu niewiele pomoże. Dla mnie AS to nic innego jak wydarzenie poznawcze tak to ujmę. I jesli już o tym mówię to miłym zaskoczeniem była firma Sounddeco. Premiera na AS2012, a same produkty godne zainteresowania nie tylko z racji wyglądu, ale i chociażby tak niebananlnego przecież faktu...ceny.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.