Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Szymkowi to wytłumacz.

może sobie sam przetłumacz

tak wyglądają Twoje wypociny za które zdobyłes 7 lajków bądź dumny z siebie

W dniu 24.07.2019 o 03:29, Jaro_747 napisał:

Chamem prostym i bucem jesteś i tyle. Krzyż ci w oko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Jestem.

 

14 godzin temu, argus napisał:

Ktoś ci szczerą prawdę w oczy powiedział, a ty... 

 

Jak widać niektórzy Userzy, nie tylko nie kryją się z ignorowaniem Regulaminu, Netykiety czy po prostu kultury osobistej, a nawet się z tym obnoszą. I to wątku przeznaczonym do omawiania funkcjonowania Forum. Czy jakiś moderator żyje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Musisz w każdym wątku obnosić się ze swoim pieniactwem?

Powinieneś docenić, że staram się aby każdy dostał to, co mu się należy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Uwaga!

Rozpoczęliśmy migrację klubów na nowy silnik.

Kluby 2.0 są dostępne na:
https://www.audiostereo.pl/clubs/

Ważne!

Aby móc pisać posty w Klubach Otwartych musisz się do nich najpierw zapisać. Wystarczy, że jednorazowo klikniesz Dołącz do klubu, aby stać się jego członkiem i móc pisać posty.

dolacz.png

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ponawiam pytanie: za co ktoś dał mi 2 punkty karne 22 lipca bez słowa wyjaśnienia?
Pytam z ciekawości, bo przeanalizowałem historię swoich wpisów i nie dostrzegłem w tym czasie niczego co wykraczałoby poza regulamin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w skrócie. Z Regulaminu:

"Moderatorzy podejmą starania mające na celu redagowanie, skracanie bądź usuwanie wszelkich postów sprzecznych z Regulaminem, zasadami Netykiety, obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami współżycia społecznego, najszybciej jak to jest możliwe."

"W szczególności zabronione jest:
zachowanie sprzeczne z zasadami Netykiety, w tym formułowanie wypowiedzi stanowiących przejaw braku szacunku wobec innych Użytkowników Forum bądź też zachowania powszechnie uznawane za sprzeczne z zasadami kultury osobistej,

- rozpowszechnianie za pośrednictwem Forum treści obraźliwych..."

Z Netykiety:

"Swoim prywatnym animozjom dawaj wyraz wyłącznie w listach prywatnych, e-mailem lub w inny niepubliczny sposób. Nie ma nic bardziej denerwującego i żenującego niż oglądanie grona publicznie wyzywających się osób. Takie wpisy będą usuwane.

Dbaj o poprawną polszczyznę w swojej wypowiedzi..."

Czy administracja może coś zrobić, aby moderacja zaczęła wymagać od userów zachowań zgodnych z Regulaminem i Netykietą? Aktualnie jest grupka osób, która notorycznie zaśmieca Forum postami niezwiązanymi w żaden sposób z tematem, a łamiącymi cytowane przeze mnie zasady. Biorąc pod uwagę nasilenie procederu, oraz że niektórzy userzy jawnie kpią sobie z Regulaminu i Netykiety, dając przy tym wyraz dumy ze swojego zachowania, domyślam się, że pomimo zgłaszania niezgodnych z zasadami postów, moderacja niewiele robi.

Zdaję sobię sprawę, że forum dyskusyjne to nie żadne oficjalne wystąpienia, i wzbogacenie prezentowania swojego zdania o drobne acz trafne uszczypliwości, tylko dodaje pikanterii. Ale bez przesady, jeśli ktoś w większości swoich postów ani słowem nie odnosi się do tematu, i ogranicza się do negatywnych uwag pod adresem innych userów, to biorąc pod uwagę treść Regulaminu, po prostu powinno go tu nie być. 

Ponieważ problem sprowadzania dyskusji do ciągnących się przez wiele stron pyskówek, czasowo przerywanych zamknięciem wątku, w których zawsze prym biorą te same osoby, nie dotyczy tylko mnie, a wszystkich userów, proszę o publiczne ustosunkowanie się do sprawy.

Pozdrawiam.

-----

37 minut temu, kazik-t napisał:

mam na myśli  to drugie, "reakcje typu lubie"

Na mój gust przycisk "Lubię" jest ok, a reszta zbędna. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, szymon1977 napisał:

jeśli ktoś w większości swoich postów ani słowem nie odnosi się do tematu, i ogranicza się do negatywnych uwag pod adresem innych userów, to biorąc pod uwagę treść Regulaminu, po prostu powinno go tu nie być. 

Znamienne słowa... Wielce potrzebne w debacie jaka się tu toczy. Jednak aby prawić morały, należy być maksymalnie z jedną rysą. Twoja dotychczasowa aktywność przeczy wszystkiemu o czym piszesz. 

Może w ramach pokuty przeproś na łamach forum (może być osobny wątek), wszystkich kolegów, których obraziłeś, nazwałeś "idiotami" i wieloma innymi epitetami...

32 minuty temu, Zyzol napisał:

Zgadzam się z tym.

Anachronizm początków Facezbuka, który nie jest stosowany już nigdzie. Jedocześnie ograniczający możliwość swobodnego wyrażania opinii, poprzez zablokowanie opcji "Nie lubię".   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, hi_aro napisał:

Może w ramach pokuty przeproś na łamach forum (może być osobny wątek), wszystkich kolegów... 

Przepraszam wszystkich Kolegów z Forum, którzy czują się urażeni moimi postami.

8 godzin temu, hi_aro napisał:

Jednak aby prawić morały, należy być maksymalnie z jedną rysą. Twoja dotychczasowa aktywność...

A to dlaczego niby? Czy jeśli ja złamię Regulamin to znaczy, że Ciebie ten sam Regulamin przestaje obowiązywać? Nie. Więc każdy z nas powinien być za swoje przewinienia uczciwie oceniany.

8 godzin temu, hi_aro napisał:

...aktywność przeczy wszystkiemu o czym piszesz. 

Sugerujesz, że większość moich postów ogranicza się do negatywnych uwag pod adresem innych userów, i ani słowem nie odnosi się do tematu? Hmmm... Ideałem z pewnością nie jestem. Ale biorąc pod uwagę, jakie zachowania u innych userów, pomimo zgłoszeń toleruje moderacja, to wybacz, ale ja nie mam się czego obawiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz tego, że nikt nie będzie miał ochoty z tobą gadać. Co już powoli następuje...

Choć to przecież pikuś- zawsze w następnym poście możesz sobie napisać, że "pomimo mojej racji..." 

 

Eeech, flaki się przewracają...

 

A! Gwoli informacji: mam cię w ignorowanych, prócz tego wontecka. Zawszem ciekaw, na kogo się poskarżysz, jakie dyrdymały pociśniesz i w jaki sposób się aktualnie wybielasz.

Reszta twojej gadaniny jest tak bez sensu i tak upiornie, rozwlekle nudna, że czas jakiś temu dałem sobie z tym spokój.

Pozdrawiam.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Pozdrawiam.

Koleżanka jak zwykle rozwlekle, i ani słowa w temacie.

26 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Prócz tego, że nikt nie będzie miał ochoty z tobą gadać. Co już powoli następuje...

Dyskusji merytorycznej nie ubyło, natomiast bardzo mnie cieszy, że coraz mniej prywaty pod moim adresem czytuję na Forum. Rad byłbym, gdyby prywatę adresowaną do kogolwiek moderacja z Forum całkowicie usunęła. W każdym bądź razie kierunek właściwy, bo nie po to zarejestrowałem się na Forum, by tracić czas na pyskówki.

Pozdrawiam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę odbiegnę od rozterek. 

Zauważyłem, że kolega  @szymon1977 został moderatorem "Salonik reaktywacja", no piekło zamarzło... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hi_aro napisał:

Zauważyłem, że kolega  @szymon1977 został moderatorem "Salonik reaktywacja", no piekło zamarzło... 

O! A ja sobie o tym zapomniałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, szymon1977 napisał:

Koleżanka jak zwykle rozwlekle, i ani słowa w temacie.

Dyskusji merytorycznej nie ubyło, natomiast bardzo mnie cieszy, że coraz mniej prywaty pod moim adresem czytuję na Forum. Rad byłbym, gdyby prywatę adresowaną do kogolwiek moderacja z Forum całkowicie usunęła. W każdym bądź razie kierunek właściwy, bo nie po to zarejestrowałem się na Forum, by tracić czas na pyskówki.

Pozdrawiam. 

Tyle razy prosiłem i czasem mordę darłem delikatnie o tekst "koleżanka".

Nie daję więcej rady, toteż zgłaszam do Moderacji. 

Może ktoś z tobą jakiś porządek zrobi.

Czas byłby najwyższy.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Nie daję więcej rady, toteż zgłaszam do Moderacji. 

Może ktoś z tobą jakiś porządek zrobi.

Czas byłby najwyższy.

A widzisz Niusiu! Ja też już nie daję rady, więc chyba najwyższy czas na porządki. A biorąc pod uwagę, że jeden kilka dni temu pękł, to nawet już troszkę po czasie. Mam nadzieję, że porządek zapanuje, zanim wszyscy pękniemy.

 

16 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Tyle razy prosiłem i czasem mordę darłem delikatnie... 

Coś tam było, ale ani to prośba, ani mordy darcie delikatne. I w sumie to ani do mnie, i tylko raz. Oczywiście nie będą słowem "prowokacja" usiłował usprawiedliwiać Twoimi upierdliwościami pod moim adresem, upierdliwości moich pod adresem Twoim. Ale czasem po prostu popatrz w lustro. 

Houk! 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum publicznym jeden użytkownik pisze do drugiego między innymi tak:

Cytat

"Ja cipo jak mam emocje to wyrażam, a ty sie ukrywasz męska pizdo i w dodatku palcami wskazujesz, takie cioty jak ty w obozach tez palcami wskazywali"

W wyniku reakcji moderatora wpis znika.
Dlaczego?

Ludzie tu kreują różne wizerunki. Tutaj użytkownik też wykreował swój.
Jest on odmienny od lansowanego dotychczas obrazu osoby kulturalnej.

Chciałem zapytać czemu obsługa forum pomaga takim ludziom poprzez usuwanie wpisów świadczących o nich samych?
Jednocześnie utrudnia innym forumowiczom rozeznanie z jakim typem ludzi wdają się w rozmowę.

IMHO albo wpis powinien zostawać jako świadectwo osoby albo znikać powinna osoba go zamieszczająca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Froju napisał:

IMHO albo wpis powinien zostawać jako świadectwo osoby albo znikać powinna osoba go zamieszczająca.

Jestem za,  jednak czasami wpisy są na tyle obrazoburcze, że po prostu nie przystoją... Więc bardziej skuteczna eliminacja, nie bawienie się w punkty, czasowe bany i innego typu zabawa np. folgowanie bo ma duże doświadczenie w X czy Y. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
2 godziny temu, Froju napisał:

Na forum publicznym jeden użytkownik pisze do drugiego między innymi tak:

W wyniku reakcji moderatora wpis znika.
Dlaczego?

Ludzie tu kreują różne wizerunki. Tutaj użytkownik też wykreował swój.
Jest on odmienny od lansowanego dotychczas obrazu osoby kulturalnej.

Chciałem zapytać czemu obsługa forum pomaga takim ludziom poprzez usuwanie wpisów świadczących o nich samych?
Jednocześnie utrudnia innym forumowiczom rozeznanie z jakim typem ludzi wdają się w rozmowę.

IMHO albo wpis powinien zostawać jako świadectwo osoby albo znikać powinna osoba go zamieszczająca.

Wpis znika, ale zapewne punktow przybywa.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, dskrzypczak napisał:

Wpis znika, ale zapewne punktow przybywa.

czasem zdarza się po przekroczeniu własnej normy w przyjmowaniu uzywek walnąć babola zwłaszcza gdy interlokutor z uporem popisuje się brakiem znajomości tematu i robi brzydkie przytyki osobiste , jesteśmy tylko ludźmi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.08.2019 o 15:53, audiostereo.pl napisał:

Uwaga!

Rozpoczęliśmy migrację klubów na nowy silnik.

Kluby 2.0 są dostępne na:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Czy da się wyświetlić kluby, do których się dołączyło, w podobny sposób, jak zwykłą zakładkę forum?

Czyli jako listę tematów, uporządkowaną wg dat ostatnich wpisów, z oznaczeniem wątków, w których są nieprzeczytane  przeze mnie posty?

Widok "Twoje kluby" po prawej stronie nie spełnia tej funkcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.