Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
2 minuty temu, szymon1977 napisał:

A z tym macie problem.

To już Pana zdanie. I na to nie mam wpływu. Choć gdy zgłoszenia są trudne zdanie zabiera wielu z moderacji. 

Według Pana kto się szybciej dorwie do zgłoszeń to i tak dla własnego widzi mi się ocenia. A tak nie jest. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 minutę temu, il Dottore napisał:

Zgłaszałem to, oczywiście, ale widać, że choć wszystkie zwierzęta są równe, to świnie są równiejsze.

Nie widzę ostatnich zgłoszeń z Pana strony. Ale widzę za Pańskie wpisy wiele. Aktualnie do rozstrzygnięcia. 

 

Pozdrawiam.

@il Dottore kolejne 3 na Pańskie konto.

Wpis ukrywam bo obraża użytkowników.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Espectro napisał:

Jak wiadomo w wielu takich przypadkach wina jest mniej więcej po środku i cieżko czasami coś wyegzekwować....

Moderatorzy nie mają najmniejszego problemu z zauważeniem ataku na siebie i jak tylko post przeczytają dają od razu 4 pkt.....kilka minut to trwa. Gorzej z refleksją nad postem, gorzej z pochyleniem się nad swoją (ewidentną) niesprawiedliwością  u takich.

A mają też problem z zauważeniem że insynuacja obarczająca mnie winą za czyny zboczeńców mnie obraża, że nazywanie mnie obrońcą zboczeńców mnie obraża?
Proszę nie żartować.....nad tym nie trzeba debatować kilka dni....co tu niby leży pośrodku, który z tych oszczerców podał post świadczący o tym że piszą o mnie prawdę....odpowiem - żaden, nigdy!!!

Godzinę temu, Espectro napisał:

Proszę się nie martwić zgłoszenia będą rozpatrzone zaś co do tematu to nie mam pomysłu co zrobić aby zapanował spokój, sielanka i utopia bo świat tak nie działa i poruszamy sie w odcieniach szarości i nigdy nic nie jest albo białe albo czarne. 

Nie będzie tam dobrze jak działający tam moderatorzy będą ingerowali w temat tak impulsywnie bez zastanowienia (sugerując nawet choroby psychiczne) i tak ideologicznie nastawieni jak to miało miejsce wczoraj.....mam się nie martwić jak niemal żadne z moich zgłoszeń nie zostało załatwione. 
 

52 minuty temu, szymon1977 napisał:

Niepotrzebnie do funkcji moderatora dorabiacie jakieś gurnolotne idee.

 

  
 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Espectro napisał:

Według Pana kto się szybciej dorwie do zgłoszeń to i tak dla własnego widzi mi się ocenia.

Nie toleruję, gdy ktoś sam bzdury wymyśla i przypisuje mi ich autorstwo.

Ps. Madz dziwną tendencję pisania per "Pan" gdy niewygodne fakty czytasz. Nie jestem "Pan" przez wielkie P, tylko szymon1977 przez małe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Ps. Madz dziwną tendencję pisania per "Pan" gdy niewygodne fakty czytasz. Nie jestem "Pan" przez wielkie P, tylko szymon1977 przez małe.

Staram się zwracać poprawnie do innych. 

3 minuty temu, Maju napisał:

Moderatorzy nie mają najmniejszego problemu z zauważeniem ataku na siebie i dają od razu 4 pkt.
A mają problem z zauważeniem że insynuacja obarczająca mnie winą za czyny zboczeńców mnie obraża, że nazywanie mnie obrońcą zboczeńców mnie obraża?
Proszę nie żartować.....nad tym nie trzeba debatować kilka dni....co tu niby leży pośrodku, który z tych oszczerców podał post świadczący o tym że piszą prawdę....odpowiem - żaden, nigdy!!!

Nie będzie tam dobrze jak działający tam moderatorzy będą ingerowali w temat tak impulsywnie bez zastanowienia (sugerując nawet choroby psychiczne) i tak ideologicznie nastawieni jak to miało miejsce wczoraj.....mam się nie martwić jak niemal żadne z moich zgłoszeń nie zostało załatwione. 
 

 

  
 

 

 

Wydaje mi się że to już przesada i że moderacja jest dość mocno o takowym fakcie utwierdzona i że wpisy gdy sa zgłoszone sa poddawane poprawnej ocenie. Pisząc w zgłoszeniach że "wpis mnie obraża" a wpis jest na ogólny temat jest cieżkie do oceny dla moderacji i nigdy nie będzie wygranych i zadowolonych obu stron konfliktu.

 

Wydaje mi się także że rozmowy prowadzone tutaj po raz setny o tym samym nie prowadzą do niczego. A ilość kroków jakie podejmowane juz były i są wdrożone aby temu zapobiegać są respektowane i wielu użytkowników się o tym przekonuje w tematach. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Espectro napisał:

Wydaje mi się że to już przesada i że moderacja jest dość mocno o takowym fakcie utwierdzona i że wpisy gdy sa zgłoszone sa poddawane poprawnej ocenie. Pisząc w zgłoszeniach że "wpis mnie obraża" a wpis jest na ogólny temat jest cieżkie do oceny dla moderacji i nigdy nie będzie wygranych i zadowolonych obu stron konfliktu.

Żeby coś poddać ocenie trzeba to najpierw przeczytać ze zrozumieniem a nie impulsywnie działać.

Insynuowanie współwiny pedofilii, wmawianie obrony pedofilów jest obraźliwe, koniec kropka!

Kto tego nie rozumie albo chce brać pośredni udział we wmawianiu powyższego powinien zająć się czym innym!
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
35 minut temu, Maju napisał:

Insynuowanie współwiny pedofilii, wmawianie obrony pedofilów jest obraźliwe, koniec kropka!

Kto tego nie rozumie albo chce brać pośredni udział we wmawianiu powyższego powinien zająć się czym innym!

Nikt nie mówi że jest inaczej. Zgadzam się. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Espectro napisał:

Staram się zwracać poprawnie do innych. 

W internecie za poprawne uważa się per Ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Espectro napisał:

Proszę się nie martwić zgłoszenia będą rozpatrzone zaś co do tematu to nie mam pomysłu co zrobić aby zapanował spokój, sielanka i utopia bo świat tak nie działa i poruszamy sie w odcieniach szarości i nigdy nic nie jest albo białe albo czarne. 

Jesli dyskusje w wątku o Kosciolach mają na celu pisanie ,że ja czy ktokolwiek jest winny jakichkolwiek nieprawidlowości w KK tylko ze wzgledu na wyznanie to lepiej zamknij ten wątek

taka nienawiść jest wg mnie najgorsza, a niestety niektorzy tego nie rozumieją

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, slawek.xm napisał:

że ja czy ktokolwiek jest winny jakichkolwiek nieprawidlowości w KK tylko ze wzgledu na wyznanie

Jeżeli ktoś tak twierdzi, to proszę zgłaszać do moderacji. 
Ale proszę też nie wrzucać wszystkiego do jednego wora, bo czymś zgoła innym jest twierdzenie że niektrórzy dyskutanci usilnie starają się bagatelizować owe "nieprawidłowości" w KK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
10 minut temu, slawek.xm napisał:

Jesli dyskusje w wątku o Kosciolach mają na celu pisanie ,że ja czy ktokolwiek jest winny jakichkolwiek nieprawidlowości w KK tylko ze wzgledu na wyznanie to lepiej zamknij ten wątek

taka nienawiść jest wg mnie najgorsza, a niestety niektorzy tego nie rozumieją

Wpisy takie są ukrywane i karane. Ale nikt nie siedzi w temacie 24/7. Jeżeli takowe akcje się odbywają i user robi to po raz któryś to otrzymuje bana na temat bo nie wnosi nić mądrego. 

 

3 minuty temu, McGyver napisał:

Jeżeli ktoś tak twierdzi, to proszę zgłaszać do moderacji. 
Ale proszę też nie wrzucać wszystkiego do jednego wora, bo czymś zgoła innym jest twierdzenie że niektrórzy dyskutanci usilnie starają się bagatelizować owe "nieprawidłowości" w KK.

Jedna sprawa to tłumaczenie i wyjaśnianie zaś drugie to świadome pomijanie faktów. 

 

Jeżeli się o tym mówi w mediach i w wielu kręgach to nie mozna mówić że zjawiska nie ma i nie było.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, McGyver napisał:

Jeżeli ktoś tak twierdzi, to proszę zgłaszać do moderacji. 
Ale proszę też nie wrzucać wszystkiego do jednego wora, bo czymś zgoła innym jest twierdzenie że niektrórzy dyskutanci usilnie starają się bagatelizować owe "nieprawidłowości" w KK.

zgłaszane wpisy cały czas wiszą od dawna , a skoro reakcji nie widzę nie zamierzam kopac się z koniem

pomysl o tym jakbys się czul kiedy jakikolwiek uczestnik tego forum napisałby ,że jesteś winiem pedofilii w Świadkow Jechowy albo zaczepil jeszcze Twoja mamę

nad takim chamstwem nie da sie przejść do porzadku dziennego i nie pierdziel o bagatelizowaniu bo to nie ma nic wspolnego z jawnymi oskarżeniami o współudział czy odpowiedzialność!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 minutę temu, slawek.xm napisał:

zgłaszane wpisy cały czas wiszą od dawna , a skoro reakcji nie widzę nie zamierzam kopac się z koniem

pomysl o tym jakbys się czul kiedy jakikolwiek uczestnik tego forum napisałby ,że jesteś winiem pedofilii w Świadkow Jechowy albo zaczepil jeszcze Twoja mamę

nad takim chamstwem nie da sie przejść do porzadku dziennego i nie pierdziel o bagatelizowaniu bo to nie ma nic wspolnego z jawnymi oskarżeniami o współudział czy odpowiedzialność!!!

Panowie wpisów ukrywa się i użytkowników ostrzega się dziennie dość sporo. Mogę np podać ilu aktualnie ma bana na temat w temacie kościoły wlasnie za brzydkie zachowanie.

Jak by się nic nie robiło to temat by gorzej wyglądał. 

Jedno z rozwiązań to zmiana nazwy na Kościół katolicki a nie Kościoły bo to dość ogólne podejście do sprawy.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, slawek.xm napisał:

pomysl o tym jakbys się czul kiedy jakikolwiek uczestnik tego forum napisałby ,że jesteś winiem pedofilii w Świadkow Jechowy albo zaczepil jeszcze Twoja mamę

"świadkowie JeHowy" się pisze. Przez samo H. Jako zdeklarowany katolik powinieneś znać pisownię biblijnego imienia Twojego boga. 
Jak już pisałem, czym innym jest obarczanie szeregowych katolików winą za akty pedofilii w KK, a czym innym zwracanie uwagi na to że (niektórzy) szeregowi katolicy usilnie starają się bagatelizować owe akty pedofilii. 
edmund_burke_cytat_o_bezczynnosci_dobryc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Espectro napisał:

Jedna sprawa to tłumaczenie i wyjaśnianie zaś drugie to świadome pomijanie faktów. 

Jeżeli się o tym mówi w mediach i w wielu kręgach to nie mozna mówić że zjawiska nie ma i nie było.

Ale istnienie zjawiska P wśród to nie dowód, że każdy jest P. Więc obrona kogoś, kto nie został skazany za P wyrokiem sądu, to nie obrona P. Za to mówiewnie, że jest P ktoś, kto nie został skazany za P to...

-----

Czy "szury" to już słowo obraźliwe czy już nie? A "szurnięci"? Bo nie wiem, mam zgłaszać usera, co brak argumentów usiłuje zastąpić określając w każdym poście oponentów tym słowem, czy odpyskować.

52 minuty temu, McGyver napisał:

Jako zdeklarowany katolik powinieneś znać pisownię biblijnego imienia Twojego boga. 

Hrystus?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję albo zmienić tytuł tego wątku na "Pieniactwo szymona", albo jednak wrócić do tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jednak ktos wreszcie pomoze maju i szymonowi

tak sie musza męczyć w tym zyciu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, McGyver napisał:

szeregowi katolicy usilnie starają się bagatelizować owe akty pedofilii. 

Powiedz mi widzisz co napisałeś? Jak można zbagatelizować wyrządzenia krzywdy dziecku? I kto to robi?

Powtarzałem to tysiac razy, że chodzi o skale problemu, o rozsądny osąd, a nie granie stereotypami i modnym ostatnio pluciem na kk, a w tym wątku dodatkowo na katolików. Problem w tym, ze niektórym się to chyba podoba.

7 godzin temu, McGyver napisał:

"świadkowie JeHowy" się pisze. Przez samo H. Jako zdeklarowany katolik powinieneś znać pisownię biblijnego imienia Twojego boga. 

Nasz Bóg z nimi nie ma nic wspólnego.

8 godzin temu, Espectro napisał:

eżeli się o tym mówi w mediach i w wielu kręgach to nie mozna mówić że zjawiska nie ma i nie było.

Przecież nikt  tak nie twierdzi. Dam przykład . Tzw. Mapa Kościelnej Pedofilii. Zamieszczana już kilkanaście razy, tak chyba do trzeciego lub czwartego cierpliwie przez nas roztrząsana i przypadków pedofilii tam jest może 10%, reszta to różnej maści występki kleru, nie związane z pedofilią. I co?  Mapa co jakiś czas przez te same osoby jest zamieszczana, ku uciesze i poklasku gawiedzi. Takich rozmów. tematów jest multum i jeśli Maju(bo on ma do tego cierpliwość) konkluduje to krótkim "znowu kłamiesz" doczekuje się kolorowej ramki od moderatora z informacją, ze od teraz takie zarzutu będą traktowane jako atak personalny. 

Tak to według mnie wygląda.

8 godzin temu, Espectro napisał:

Jedno z rozwiązań to zmiana nazwy na Kościół katolicki a nie Kościoły bo to dość ogólne podejście do sprawy.

Ten wątek kiedyś był stricte o kk i z powodu tego było wiele awantur i dlatego rozszerzono na wszystkie kościoły. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę dodatkowy fakt w wątku o kk, nie "Brak humoru"

I żywiołowa reakcja osób merytorycznie nastawionych do rozmowy. Takie clou merytoryczności rozmów w tym wątku.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jacchusia napisał:

żywiołowa reakcja osób

Zanim zaczniesz cenzurować dowcipy, Jachurku, zadaj sobie przedtem pytanie, dlaczego takie powstają i dlaczego już małe dzieci widząc klechę w kiecce, krzyczą z przerażeniem "pedofil!!!"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

dlaczego już małe dzieci widząc klechę w kiecce, krzyczą z przerażeniem "pedofil!!!"...

widac taka katolicka tradycja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, cir napisał:

tradycja

" - To jest przy porwaniach samolotów. Jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać z powrotem, właśnie na zasadzie tej tradycji. To stara tradycja, jeszcze z początków lotnictwa"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
7 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

" - To jest przy porwaniach samolotów. Jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać z powrotem, właśnie na zasadzie tej tradycji. To stara tradycja, jeszcze z początków lotnictwa"...

 

 

Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Powiedz mi widzisz co napisałeś? Jak można zbagatelizować wyrządzenia krzywdy dziecku? I kto to robi?

Powtarzałem to tysiac razy, że chodzi o skale problemu, o rozsądny osąd, a nie granie stereotypami i modnym ostatnio pluciem na kk, a w tym wątku dodatkowo na katolików. Problem w tym, ze niektórym się to chyba podoba.

Nasz Bóg z nimi nie ma nic wspólnego.

Przecież nikt  tak nie twierdzi. Dam przykład . Tzw. Mapa Kościelnej Pedofilii. Zamieszczana już kilkanaście razy, tak chyba do trzeciego lub czwartego cierpliwie przez nas roztrząsana i przypadków pedofilii tam jest może 10%, reszta to różnej maści występki kleru, nie związane z pedofilią. I co?  Mapa co jakiś czas przez te same osoby jest zamieszczana, ku uciesze i poklasku gawiedzi. Takich rozmów. tematów jest multum i jeśli Maju(bo on ma do tego cierpliwość) konkluduje to krótkim "znowu kłamiesz" doczekuje się kolorowej ramki od moderatora z informacją, ze od teraz takie zarzutu będą traktowane jako atak personalny. 

Tak to według mnie wygląda.

Ten wątek kiedyś był stricte o kk i z powodu tego było wiele awantur i dlatego rozszerzono na wszystkie kościoły. 

Jacusia, lubię Cię. Nie sprdol tego 🙂 .

A tak poważnie, to przecież mądry gość jesteś i na pewno zdajesz sobie sprawę, że te wszystkie sprzeciwy/zarzuty wobec kk mają poważne podstawy. Między innymi, to jest to, że im więcej sprzeciwu z Waszej strony w stosunku do zarzutów (uzasadnionych) tym większy atak, taka natura. A Wy zamiast próbować, to w jakiś rozsądny sposób rozwiązywać, to próbujecie negować rzeczywistość i spirala się nakręca. To w Waszym (katolików) interesie powinno być aby takie tematy obiektywnie wyjaśniać, a nie zaprzeczać faktom.

Jeśli chodzi o Maju, to on nie zdaje sobie sprawy z tego, że swoim zachowaniem, zamiast poprawiać sytuację kk, to dramatycznie ją tylko pogarsza. Czyli realnie działa na szkodę kościoła. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Powiedz mi widzisz co napisałeś?

W cytacie widzę fragment tego co napisałem celowo tendencyjnie wycięty. Natomiast faktycznie napisałem że niektórzy katolicy bagatelizują i umniejszają. 

 

Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Jak można zbagatelizować wyrządzenia krzywdy dziecku?

Nie wiem jak można. Ja nie bagatelizuję. Pytaj tych co bagatelizują. Oni będą wiedzieć jak można. 

 

Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Nasz Bóg z nimi nie ma nic wspólnego.

Whatever. Ale chyba nie zaprzeczysz że Jehowa to biblijne imię boga w którego wierzycie, w PŚ było ono zapisane zawsze, i nie jest wymysłem świadków Jehowy, a katolik poważnie traktujący swoją wiarę powinien znać jego pisownię.

 

Godzinę temu, Jacchusia napisał:

doczekuje się kolorowej ramki od moderatora z informacją, ze od teraz takie zarzutu będą traktowane jako atak personalny. 

Teraz ty kłamiesz. Ramka od moderatora była za coś innego, i dobrze o tym wiesz. Ramka była zamieszczona w kontekście zaprzeczania temu: 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cir napisał:

moze jednak ktos wreszcie pomoze ... szymonowi

tak sie musza męczyć w tym zyciu

Dziękuję za troskę, ale niepotrzebna. Bo w życiu to małe ludki nie oddziela bariera sieci internetowej i jakoś nie podskakują, a d... na stołkach trzymają, nawet gdy ten dość wysoki. Ale gdzieś muszą wyładować złe emocje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, slawek.xm napisał:

zgłaszane wpisy cały czas wiszą od dawna , a skoro reakcji nie widzę nie zamierzam kopac się z koniem

pomysl o tym jakbys się czul kiedy jakikolwiek uczestnik tego forum napisałby ,że jesteś winiem pedofilii w Świadkow Jechowy albo zaczepil jeszcze Twoja mamę

nad takim chamstwem nie da sie przejść do porzadku dziennego i nie pierdziel o bagatelizowaniu bo to nie ma nic wspolnego z jawnymi oskarżeniami o współudział czy odpowiedzialność!!!

Sprawdziłem, taki zgłoszony post (z środy) nadal jest w temacie.....mamę ci zaczepiali, mnie tylko żonę i to dość dawno było. 

Ja będę "się kopać".....obiecałem, a ja zawsze dotrzymuję słowa!

16 godzin temu, szymon1977 napisał:
17 godzin temu, Espectro napisał:

Jedna sprawa to tłumaczenie i wyjaśnianie zaś drugie to świadome pomijanie faktów. 

Jeżeli się o tym mówi w mediach i w wielu kręgach to nie mozna mówić że zjawiska nie ma i nie było.

Ale istnienie zjawiska P wśród to nie dowód, że każdy jest P. Więc obrona kogoś, kto nie został skazany za P wyrokiem sądu, to nie obrona P. Za to mówiewnie, że jest P ktoś, kto nie został skazany za P to...

Zdarzyło się i poprosiłem by księży oskarżonych o pedofilię nazywać w ten sposób, już grubo ponad pięć lat temu tego zaniechałem i już nigdy nie odzywam się jak takich księży nazywają pedofilami.....sugerowali że to domaganie się poprawnego ich klasyfikowania to obrona, tak wielką to furię u niech wyzwalało.

9 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

zadaj sobie przedtem pytanie, dlaczego takie powstają i dlaczego już małe dzieci widząc klechę w kiecce, krzyczą z przerażeniem "pedofil!!!"...

Jak zwykle u was trwa koncert zadawania pytań pod nieprawdziwą tezę....

Nikogo oprócz was tak mówiących, krzyczących nigdy nie słyszałem.....czyżby to oznaczało że mam do czynienia z....    :)))

8 godzin temu, Marcinus napisał:

 

Jeśli chodzi o Maju, to on nie zdaje sobie sprawy z tego, że swoim zachowaniem, zamiast poprawiać sytuację kk, to dramatycznie ją tylko pogarsza. Czyli realnie działa na szkodę kościoła.

Ty nie zdajesz sobie sprawy że nie o mnie jest ten temat, nie jest też o mnie temat w którym zazwyczaj piszę......może ktoś to ci wreszcie wytłumaczy.

A pewnie też nie wiesz, nie zdajesz sobie sprawy, że taka opinia w waszych ustach, w ustach wrogów Kk tylko mnie utwierdza w przekonaniu że należy to kontynuować.  😉

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, McGyver napisał:
10 godzin temu, Jacchusia napisał:

doczekuje się kolorowej ramki od moderatora z informacją, ze od teraz takie zarzutu będą traktowane jako atak personalny. 

Teraz ty kłamiesz. Ramka od moderatora była za coś innego, i dobrze o tym wiesz. Ramka była zamieszczona w kontekście zaprzeczania temu: 

 

To pan mówi nieprawdę, nie zaprzeczałem słowom biskupa.

Tak na PW jak i w temacie o Kościołach (we wpisie do @argus) wyjaśniałem (jak widać nieskutecznie) że nie pisałem o tym co zacytował @tomek6, nie chodziło mi o cytat z tego briefingu, prasy a o to co tenże napisał potem!

 

 

 

12 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

pomijanie ogólnie znanych faktów

Nie znam takich faktów, nie podałeś żadnego dowodu na to że to co opisałeś ("krzyczące z przerażeniem dzieci"). Nie przypominam sobie by w temacie o Kościołach ktoś takie fakty podawał....tyle tu na ten temat!
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Zachęcamy do testowania nowego motywu o nazwie  "Audiostereo 2022 | Light / Dark | Color picker" w niedalekiej przyszłości zastąpi on główny motyw oraz możliwe także iż znikną także "classic" oraz "clean" gdyż będzie można ustawić sobie dokładnie takie same kolory oraz wygląd będzie ten sam. 

Oczywiście jeżeli ktoś używa wtyczki "Tryb nocny" która to automatycznie zmienia motyw z jasnego na ciemny w zależności od podanych godzin to wtyczka pozostanie oraz motywy z nią związane także. 

 

Ostrzegam iż jest to wersja jeszcze testowa i wiele błędów może się ujawnić dopiero przy testach wielu osób na raz.

Jednakże jeżeli ktoś by miał ochotę i trochę czasu to zachęcam oraz proszę o sugestie i wpisy z uwagami i błędami które udało się Państwu znaleźć.

 

 

Zmiany kolorystyki można dokonać po przez ten przycisk.

image.png

 

 

Zaś jeżeli chodzi o dodatkowe kolory zmiany paska nawigacji oraz tła nagłówków to można zrobić to klikając ten przycisk.

image.png

 

 

 

 

Miłego dnia.

 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.