Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, owegar napisał:

Czy muszę w dziale hi-end - czytać takie oszołomstwo w stopkach,,,???

Nie musisz.

Jestem 10 lat na Forum i w życiu ani jednej "stopki" nie przeczytałem. O userze świadczą jego aktualne posty, a nie jakieś wydumane stopki i inne dodatki.

 

Nigdy nie patrzyłem na te bzdury i żyję. W dodatku nieźle!🤪

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
Godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Nie musisz.

Jestem 10 lat na Forum i w życiu ani jednej "stopki" nie przeczytałem. O userze świadczą jego aktualne posty, a nie jakieś wydumane stopki i inne dodatki.

 

Nigdy nie patrzyłem na te bzdury i żyję. W dodatku nieźle!🤪

Stopki funkcjonują na każdym forum na świecie, nie ma żadnego powodu by z nich rezygnować, zwłaszcza jak u nas jest możliwość ich wyłączenia... 

Stopki służą do prezentacji własnej osoby - motto życiowe, opis sprzętu, które obrazuje doświadczenie w hobby. 

Manifesto polityczne nie powinno się znajdować w stopce.

Stopka SLY30 moim zdaniem nikogo nie obrażała, ale była napisana w sposób ofensywny i na pewno przełożyło by się to na kłótnie. O ile na bocznicy można by na to przymknąć oko, o tyle stopka widoczna jest w każdym wątku i z pewnością przyczyniłby się do offtopowych dyskusji o polityce w wątkach merytorycznych. 

Jeżeli są jakieś stopki z ogłoszeniami handlowymi to proszę je zgłosić takie również ukryjemy. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, plastik1989 napisał:

Stopki funkcjonują na każdym forum na świecie, nie ma żadnego powodu by z nich rezygnować,

Nigdzie nie napisałem, by z nich rezygnować.

Wyłącznie, że nie ma obowiązku, ani przymusu ich czytać.

😃

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Nigdzie nie napisałem, by z nich rezygnować.

Wyłącznie, że nie ma obowiązku, ani przymusu ich czytać.

😃

To tak ogólnie napisałem, akurat Twój post był ostatni więc go zacytowałem. Faktycznie trochę zamieszania tym wprowadziłem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sly30 napisał:

Ale kogo obrazić?

par.6

4. Dokonywanie za pośrednictwem Forum jakichkolwiek działań naruszających powszechnie obowiązujące przepisy prawa jest zabronione. W szczególności niedozwolone jest: 
 - rozpowszechnianie za pośrednictwem Forum treści naruszających dobra osobiste osób trzecich (w tym innych Użytkowników Forum) lub zagrażające naruszeniem takich dóbr osobistych,
- podejmowanie działań spełniających znamiona przestępstwa lub zachęcających do popełnienia przestępstwa (w tym zniesławienie lub pomówienie),
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sly30 napisał:

To kogo pomówiłem i zniesławiłem? Którą osobę? Bo PiS to nie osoba i podlega publicznej krytyce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, szymon1977 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To sobie przeczytaj ze swojego linku…

Gorzej, gdy informacja została opublikowana w internecie (lub w inny sposób została upubliczniona), bo oznacza to czyn popełniony publicznie. W takiej sytuacji – nawet jeżeli oskarżenie jest prawdziwe – pomawiający nie tak łatwo uniknie kary. Stanie się to tylko wtedy, gdy zarzut (art. 213 § 2 k.k.):
dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną lub
służy obronie społecznie uzasadnionego interesu.



PiS to jest podmiot publiczny a moja opinia broni interesu społecznego. Mam prawo uważać, że PiS to organizacja która bardzo szkodzi Polakom i interesowi Polski. Naraża też Polskę na przyszłą wojnę i ofiary śmiertelne. I tych którzy PiS popierają uważam za sprzedajnych zdrajców. Mam do tego prawo. Nikogo personalnie nie obrażam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, cir napisał:

tak wszystkiemu winien zawsze vlado i jeszcze dziesiec lat o tym bedziemy czytac

Parafrazując, stare chińskie przysłowie mówi: nie wiesz co napisać - napisz coś o Vlado. Po prostu łatwiej komuś coś wytykać niż spojrzeć na siebie.

-----

7 godzin temu, Marcinus napisał:

I starajmy się pisać zgodnie z zasadami języka polskiego 🙂 

Jeżeli tylko to, to masz rację

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, xniwax napisał:
23 godziny temu, sly30 napisał:

Ale kogo obrazić?

par.6

4. Dokonywanie za pośrednictwem Forum jakichkolwiek działań naruszających powszechnie obowiązujące przepisy prawa jest zabronione. W szczególności niedozwolone jest: 
 - rozpowszechnianie za pośrednictwem Forum treści naruszających dobra osobiste osób trzecich (w tym innych Użytkowników Forum) lub zagrażające naruszeniem takich dóbr osobistych,
- podejmowanie działań spełniających znamiona przestępstwa lub zachęcających do popełnienia przestępstwa (w tym zniesławienie lub pomówienie),

Dziękuję Jacku.

Będzie na temat.....wiem że nie wszystkim się to spodoba.  🙂

 

Dedykuję ten punkt regulaminu Moderatorom ignorującym moje zgłoszenia ewidentnego łamania (tego co wytłuściłeś) w temacie o Kościołach.

Żeby było śmiesznie robi to osoba która pyta i inna która ewidentnie pytającego broni..... 

15 godzin temu, sly30 napisał:

To kogo pomówiłem i zniesławiłem? Którą osobę?

Pytasz to odpowiadam, mnie i to wielokrotnie!!

15 godzin temu, sly30 napisał:

Widzę, że forumowy bąkiewicz nie rozróżnia....

Oceniasz, ja w tej ocenie za grosz kultury nie widzę.....a piszesz:

15 godzin temu, sly30 napisał:

Nikogo personalnie nie obrażam.

A może ty nie rozumiesz że obrażasz, w swojej bucie i pewności swoich racji nie zdajesz sobie z tego sprawy.....brałeś to kiedyś pod uwagę???
Moderacja powinna ci w tym pomóc.....ja nie potrafię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapadła jakaś cisza.....ma coś oznaczać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez dłuższą chwilę same odznaki i rozciągnięty tekst jak na zwoju papirusu. Przeglądarka Chrome.

Teraz, JuG napisał:

Przez kilka minut było tak 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Podobnie, tylko jeszcze bogaciej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Uhum rozumiem to dość ciekawe bo ja takowych nie zauważyłem. Czy aktualnie jest juz wszystko ok ?.

Zapraszamy użytkowników +, premium oraz moderację do testowania nowego motywu "light/dark | color picker"  w przyszłości zastąpi on główny motyw. 

Pozwala na szybką zmianę z motywu jasnego na ciemny bez oczekiwania na przeładowanie strony.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O godz. 18.05 wysłałem odpowiedź na ostrzeżenie od moderatora z godz. 16.14. 

Jestem ciekaw, czy dotarła i czy zostanie rozpatrzona.

Pzdr, T20

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Maju napisał:

Zapadła jakaś cisza.....ma coś oznaczać?

Pan idzie po ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Maju napisał:

Zapadła jakaś cisza.....ma coś oznaczać?

są sytuacje w zyciu gdy cisza oznacza pewien rodzaj szacunku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Pan idzie po ciebie.

Nie "idzie".

W tym biznesie wszyscy od wikarego wzwyż - kroczą, lub stąpają.

Podobnie - nie "jedzą kolacji", lecz - wieczerzają.

etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Espectro napisał:

nie zauważyłem

Wygodnie jest takie stwierdzenie.
Szkoda że sprawy techniczne, dotyczące funkcjonowania forum przesłoniły te dotyczące spraw moderacyjnych, może lepiej nie zauważać wpisów świadczących o tym że na tym forum nie dzieje się wszystko tak dobrze jak niektórzy sądzą.

Nie pierwszy to raz, więc mnie to nie dziwi.
Nie dziwi też że pojawiają się durne docinki, takie lekceważenie niewygodnych osób powoduje uaktywnienie się tych którzy słyną na forum z "wysublimowanych" ataków personalnych, wymowne pokazanie im że mnie się ignoruje powoduje u nich uaktywnienie niskich instynktów.

 

16 godzin temu, Jaro_747 napisał:
21 godzin temu, Maju napisał:

Zapadła jakaś cisza.....ma coś oznaczać?

Pan idzie po ciebie.

 

12 godzin temu, cir napisał:
21 godzin temu, Maju napisał:

Zapadła jakaś cisza.....ma coś oznaczać?

są sytuacje w zyciu gdy cisza oznacza pewien rodzaj szacunku

Więc weźcie to pod uwagę i nie odzywajcie się jak nie macie nic do powiedzenia związanego z tym do czego się wtrącacie!!! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
11 minut temu, Maju napisał:

Więc weźcie to pod uwagę i nie odzywajcie się jak nie macie nic do powiedzenia związanego z tym do czego się wtrącacie!!! 

Racje.

Prosiłbym o nie zabieranie głosu gdy sprawa nie dotyczy własnej osoby. 

Wiem o co Pan pyta i o czym jest cała dyskusja aktualnie od 3 dni. 

Zgłoszenia te są ciągle rozpatrywane. 

Sprawa dziej się w tematach kościoły i polityka od długiego już czasu i nei koniecznie wina też leży tylko po jednej stronie. Jak wiadomo w wielu takich przypadkach wina jest mniej więcej po środku i cieżko czasami coś wyegzekwować przy jednym zgłoszeniu gdy się nie zna sprawy na tyle ile to możliwe do prawidłowej oceny.

Zależy nam przede wszystkim aby użytkownicy pisali w temtach z szacunkiem i przynajmniej nie obrażali się na wzajem bo to nie miejsce na takie zachowania. 

Czasami też odrobina samokrytyki przydaje się do poprawności oceny a i zdania wielu innych sa mocno pomocne aby zrozumieć mechanizmy które grają główne role w spektaklu o nazwie życie, społeczeństwo i świat jaki nas otacza.

 

Proszę się nie martwić zgłoszenia będą rozpatrzone zaś co do tematu to nie mam pomysłu co zrobić aby zapanował spokój, sielanka i utopia bo świat tak nie działa i poruszamy sie w odcieniach szarości i nigdy nic nie jest albo białe albo czarne. 

 

Miłego dnia.

@Espectro

 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Espectro napisał:

Zgłoszenia te są ciągle rozpatrywane. 

...wina jest mniej więcej po środku i cieżko czasami coś wyegzekwować przy jednym zgłoszeniu gdy się nie zna sprawy na tyle ile to możliwe do prawidłowej oceny.

Szczerze mówiąc to mnie to dziwi. Zgłoszeniu podlega jeden konkretny post, i ten jeden konkretny post powinien podlegać ocenie zgodności z Regulaminem. Każdy za swoje czyny odpowiada i to nie jest tak, że ktoś ma prawo na mnie nabluzgać, bo ja na niego kiedyś tam nabluzgałem, a tym bardziej bo zaprezentowałem odmienne zdanie na temat. A zazwyczaj już na pierwszy rzut oka widać, czy wpis zostałe napisany celem przedstawienia swojego zdania na temat, czy tylko po to by skorzystać z okazji i przypier...lić się do oponenta.

31 minut temu, Espectro napisał:

Proszę się nie martwić zgłoszenia będą rozpatrzone zaś co do tematu to nie mam pomysłu co zrobić aby zapanował spokój, sielanka i utopia...

Po prostu uczciwie i regularnie karajcie tych co łamią Regulamin, a zostawcie w spokoju piszących merytorycznie, nawet jeśli masz odmienne zdanie. Tolerujecie pomimo zgłoszeń trola, co gdy tylko mu się coś skojarzy większość wątków na Bocznicy zaśmieca politycznymi wklejkami, to userzy trolingiem politycznym poirytowani mu odpowoiadają. To wszystko. Niepotrzebnie do funkcji moderatora dorabiacie jakieś gurnolotne idee.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
5 minut temu, szymon1977 napisał:

Po prostu uczciwie i regularnie karajcie tych co łamią Regulamin, a zostawcie w spokoju piszących merytorycznie, nawet jeśli masz odmienne zdanie. Tolerujecie pomimo zgłoszeń trola, co gdy tylko mu się coś skojarzy większość wątków na Bocznicy zaśmieca politycznymi wklejkami, to userzy trolingiem politycznym poirytowani mu odpowoiadają. To wszystko. Niepotrzebnie do funkcji moderatora dorabiacie jakieś gurnolotne idee.

Jeżeli sprawa jest prosta i ewidentna to tak się robi. Ale w ocenie jednego użytkownika ukaranie za jeden wpis będzie poprawne a dla drugiego już nie.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2021 o 08:22, il Dottore napisał:

W każdym zdaniu wypowiedzianym przez Pana Premiera przebija troska o Polskę i jej bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo w wymiarze gospodarczym i militarnym. Wybitny polityk. Mąż stanu!

 

 

 

20 godzin temu, sly30 napisał:

To jest zakłamany człowiek i strasznie fałszywy. Uciekł na Zachód a tu głosi antyeuropejską retorykę. To jest chore. 

 

18 godzin temu, sly30 napisał:

Takie szujstwo napawa mnie obrzydzeniem. Jeszcze mogę zrozumieć (choć nie zaakceptować), że ktoś choć tępy, to wierzy w te pisowskie bzdury o patriotyzmie, o wstawaniu z kolan, chodzi na te kretyńskie miesięcznice, spotkania ciemnoty gazety polskiej itd. Taki ktoś jest głupi i szkodliwy dla Polski ale przynajmniej szczerze wierzy w te idiotyzmy. W jakimś sensie jest wiarygodny w swoim szaleństwie. Ale szuja która ucieka na Zachód, ale nienawidzi tegoż Zachodu, nas poucza jak żyć i jakimi być patriotami, podczas, gdy sam korzysta z liberalnego rynku pracy, zarabia w euro i tam płaci podatki, to budzi to pogardę na maxa.

Czy ja  za każdym razem gdy wchodzę na bocznice  muszę czytać chamskie ataki personalne na osoby piszące na forum tylko dlatego że ma inne poglądy  .

Edytowane przez misiek54321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
3 minuty temu, misiek54321 napisał:

Czy ja  za każdym razem gdy wchodzę na bocznice  muszę czytać chamskie ataki personalne na osoby piszące na forum tylko dlatego że ma inne poglądy  .D

Każdy ma prawo wypowiedzi. Jeżeli wpisy podlegają pod regulamin i netykietę to proszę zgłaszać takowe. 

Bocznica rządzi sie swoimi prawami ale regulamin, prawo i netykiata musi być spełniona i każdy wpis ma być poprawny pod tym względem.

Co do ostatniego cytowania to wpis jest zgłoszony i aktualnie rozpatrywany.

 

ps. prosze nie trolować kolejny raz w tym temacie tak jak ostatnim razem.

 

Miłego dnia.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Espectro napisał:

Jeżeli sprawa jest prosta i ewidentna to tak się robi. Ale w ocenie jednego użytkownika ukaranie za jeden wpis będzie poprawne a dla drugiego już nie.

 

Ale ocena nie należy do użytkownika. To moderacji decyzja, czy post przy granicy jest jeszcze przed, czy już za. Byleby to robił bez względu na słuszność prezentowanych poglądów ocenianą przez pryzmat własnych. A z tym macie problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.