Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Espectro napisał:

Woli Pan punkty ? 

Proszę bardzo . Ze 2 , albo 3 na poprawę Pana nastroju . Jeszcze jakiegoś bana na ten wątek - z 60 dni , albo pół roku . Miłego dnia .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MV2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
2 minuty temu, MV2 napisał:

Proszę bardzo . Ze 2 , albo 3 na poprawę Pana nastroju . Jeszcze jakiegoś bana na ten wątek - z 60 dni , albo pół roku . Miłego dnia .

Z dobroci serca nikt nie wlepił punktów a i tak jest źle. 

Potraficie się odwoływać od ostrzeżeń za 0 punktów z dopiskiem "Ostatnia szansa przed punktami" 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Espectro napisał:

Wpis trollingowy podjudzający tylko napięcie w tematach. Woli Pan punkty ? 

ps. Proszę na temat. Bo będe rozdawał bany w temacie. 

 

Miłego dnia.

Mój wpis nie był trolingowy a zniknął i trzy punkty zostały

Ewidentne przyzwolenie Moderacji na działalność agentury rosyjskiej  na Forum widzę i zdania nie zmienię nawet jak bym miał dostać za ten wpis kolejne 3punkty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Espectro napisał:

Z dobroci serca nikt nie wlepił punktów a i tak jest źle. 

A przywal Pan z 10 pkt. Przynajmniej kilku kapusiów orgazmu dostanie . Żegnam .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się sprawdza ilość punktów karnych na tym toksycznym forum ?

Co grozi za zebranie kompletu punktów ?

Osobiście zniechęciłem się do dalszych dyskusji. Pełno tu toksyków, którzy atakują w sposób zawoalowany. Niby nie wprost ale próbują robić z człowieka idiotę. Oczywiście żadna dyskusja z tymi typami nie jest możliwa. Swoich durnych przekonań nie zmienią nawet mając fakty przed nosem.

Najgorsze, że administracja to toleruje. Żenada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Piopio napisał:

Najgorsze, że administracja to toleruje. Żenada.

Administracja reaguje na zgłoszenia . Nieważne , co kto napisał , tylko to , co uprzejmie zgłaszający zgłoszą .

Punkty widać po wejściu na własny profil . Jak przekroczysz 10 , to możesz dostać urlop , lub inną , atrakcyjną nagrodę . I pamiętaj , że jedyny realny regulamin wygląda tak :

           1 . Administracja ma zawsze rację .

           2 . Jeśli Administracja nie ma racji - patrz pkt.1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MV2 napisał:

Punkty widać po wejściu na własny profil

Dzięki ! Mam na razie 2 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Niepokorny napisał:

Amator..😉

Możesz się poczuć nie doceniony przez Wladze..😄

"Niedoceniony" piszemy razem - podobnie , jak niepokorny , niekumaty , niedorozwinięty , lub niedopieszczony Panie Niepokorny .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MV2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban na miesiąc powinien pomóc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Niepokorny napisał:

Jakieś MV2 - to Chłop czy Baba ?

A ja mam pytanie do Administracji . Konkretne i zgodne z tematem wątku

Czy taki wpis Użytkownika AS uchowa się , jeśli nie zostanie zgłoszony ?

Proszę o konkretną odpowiedź ..

p.s .  I proszę mi nie zarzucać [tradycyjnie] trollingu , chamstwa i prostactwa .

           

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MV2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@endriuw 

W zacietrzewieniu swym POlitycznym się zagalopowałeś zwracam uwagę że smarujesz w złym wątku..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Niepokorny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty smarujesz  w swym zacietrzewieniu w odpowiednim wątku ...  I naapiszę Ci Szanowny Obywatelu - nie pieprz bez sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez endriuw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Niepokorny napisał:

Pytanie mam do nieomylnej Wladzy takie..:
   Jak zwracać się do użytkowników których forumowe Nicki są że tak to ujmę.. Niejednoznaczne/Niebinarne ?

Jakieś MV2 - to Chłop czy Baba ?

papageno - …?

Bezlitosna Niusia - On, Ona czy Ono… bo to takie trochę homo nie wiadomo ?

POdążając za TVNowskim trendem „gościa/gościni.. posła und posłini” prosiłbym o jakieś wytyczne bo przyznam iż zaczyna mnie to z dećko Ciążyć.. i bojem siem kolejnych banów za „nienowoczesne” podejscie do tematu NieObrażania w zwrotach ad personam

Zachowam , bo to majstersztyk , jak się na Bocznicy załatwia konkurencję . Mechanizm prosty , jak budowa cepa .... Ktoś z wymienionych we wpisie Pana Niepokorny [n.p. ja] reaguje ostrą ripostą .. Ktoś taką ripostę zgłasza ...Szanowna Administracja rozpatruje zgłoszenie , ale jest zbyt zmęczona , aby unieść zmęczone powieki i czytać wpis powyżej ,,zgłoszonego" ... Tak to działa Szanowny Panie Espectro .. Dobrej nocki ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MV2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Na takie miano trzeba sobie zasłużyć, natomiast ten tam wyżej to zwykła, chamska buraczyna, której obecność na Forum ogranicza się TYLKO I WYŁĄCZNIE na prowokacjach i przemożnej chęci wszczynania afer i pyskówek.

Wystarczy rzucić okiem na ostatnich kilka stron by stwierdzić że jest Pani/Pan jedyną tu używającą chamskich epitetów wobec adwersarzy formułujących niezrozumiałe dla Ciebie jak to słusznie zauważyło MV2 - Majstersztyki

Takie to niby Oczytane.. i wieszczy polskich cytuje a słoma z gumiaków wystaje 

Co do zarzutów o te tam „TYLKO I WYŁĄCZNIE” to czcze kłamstwa i pomówienia są o czym Admin wie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Niepokorny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, MV2 napisał:

Zachowam , bo to majstersztyk , jak się na Bocznicy załatwia konkurencję . Mechanizm prosty , jak budowa cepa .... Ktoś z wymienionych we wpisie Pana Niepokorny [n.p. ja] reaguje ostrą ripostą .. Ktoś taką ripostę zgłasza ...Szanowna Administracja rozpatruje zgłoszenie , ale jest zbyt zmęczona , aby unieść zmęczone powieki i czytać wpis powyżej ,,zgłoszonego" ... Tak to działa Szanowny Panie Espectro .. Dobrej nocki ..

Szanowna Administracja rozpatrzy histeryczne żale tfe gdy wypocznie.. - wytrzymasz do rana ?

Nie zgłosiłem żadnego ataku na moją osobę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie zgłosiłem, jeszcze  🙂

19 godzin temu, Niepokorny napisał:

czujność tfą

Czujny jest.....i bardzo wrażliwy.  😉 
Najbardziej na "przekręcanie" nicka
 

Tu mam pytanie do Administracji z której bezstronności "wrażliwy"   raczył sobie żartować.

Czy zwrócenie się do rzeczonego per "Myszo" (przypomnę że dawny jego nick tak brzmiał, mało tego już raz do niego powracał) jest aż tak wielkim przestępstwem by uzasadniał pisanie do mnie w taki sposób:

 można napisać , że taki typek , co przekręca nick , to ostatnie ścierwo , bo , że to ścierwo , to fakt"


Gdybym zgodnie z prawdą napisał "były Myszo 13" to też by oznaczało że też złamałem jakieś zasady a tenże miał nadal podstawy do tego by po chamsku pisać??
Czy czasem nie przegina się tu z tym "przekręcaniem", wrażliwością......zwłaszcza jak każdy logicznie myślący człowiek widzi że w tym co zrobiłem nie było ukrytej złośliwości (w przeciwieństwie), bo KAŻDY kto go choć troszeczkę lepiej zna wie jaki miał nick!



 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym sposobem kolejna pozytywna inicjatywa mogąca znacznie poprawić Kulturę życia największego branżowego forum w Polsce została przez „forumową panią” opluta i zgnojona..

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Niepokorny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
19 minut temu, Maju napisał:

Tu mam pytanie do Administracji z której bezstronności "wrażliwy"   raczył sobie żartować.

To dokładnie ta sama sytuacja jak z "obrońcą pedofili" gdy ktoś popierał i szeroko bronił instytucję, która broniła i ukrywała pedofili we własnych szeregach i gnoiła ich ofiary.

Czyli sytuacja naciągana, wręcz elektryczna ale w gruncie rzeczy ocierająca się o prawdę.

Co do Myszy to user wielokrotnie sygnalizował, że nie życzy sobie odmian, zdrobnień czy przekręcania nicka i za to były pkt dla userów. Nikt nie dostał pkt za napisanie pełnego nicka.

Np. ja za sformułowanie sympatyk rowerów czy nurkowania na nikogo bym się nie obraził.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, stench napisał:

Co do Myszy to user wielokrotnie sygnalizował, że nie życzy sobie odmian, zdrobnień czy przekręcania nicka i za to były pkt dla userów.

Typowe dla Ciebie zakamuflowane obrabianie mi tyłka . Podaj konkretnie , kiedy ,,zgłaszałem" zdrobnienia , czy przekręcania nicka , a najlepiej , kiedy w ogóle coś ,,zgłaszałem" ...

p.s. Jakbyś poważnie chciał znaleźć , to weź mocny szpadel , bo to może być archeologia .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MV2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
14 minut temu, MV2 napisał:

Typowe dla Ciebie zakamuflowane obrabianie mi tyłka .

Typowe dla Ciebie prowokowanie pyskówek i robienie gburz. Nigdzie nie napisałem o "zgłoszeniach" (pewnie chodzi o te do pkt karne) bo nie zapamiętuję co i kto zgłasza, natomiast wielokrotnie sygnalizowałeś, że nie życzysz sobie sobie "zabaw " z Twoim nickiem i wielokrotnie wszczynałeś z tego powodu awantury.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stench

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, stench napisał:

Co do Myszy to user wielokrotnie sygnalizował, że nie życzy sobie odmian, zdrobnień czy przekręcania nicka i za to były pkt dla userów. Nikt nie dostał pkt za napisanie pełnego nicka.

A to ciekawe..

   Czyli kilkanaście tysi Userów powinno śledzić Żale ww co do „nie życzenia sobie tego czy owego..” i się do nich Stosować..??

Zdrobnienie Nicka wśród opcji „Zgłoszenia” nie występuje więc nie powinno być karane. A jeśli jest karane zdrobnienie Nicka to śmiało można to uznać za nadużycie i Prywatę 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 minutę temu, Niepokorny napisał:

Zdrobnienie Nicka

Może nosić charakter prowokacji i zaczepki i ewidentnie podlega stosownym pkt karnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MV2 napisał:

OK . Tak było [i będzie]....Możemy zamknąć ten temat . Miłego dnia .

Z tobą jak z dzieckiem.. Gdy wszczynasz lament bo zbierasz bęcki to oczekujesz Reakcji Moda. 
  Gdy Moderator reaguje, „łapie cie za rękę” i udowadnia że jesteś prowokatorem Gburz, ty z podkulonym ogonem błagasz o zakończenie tematu by nikt nie zwracał na ciebie uwagi.. 

Słabe lecz typowe

5 minut temu, stench napisał:

Może nosić charakter prowokacji i zaczepki i ewidentnie podlega stosownym pkt karnym.

Skoro pieszczotliwe zdrobnienie Nicka może być karane to generalnie WSZYSTKO może nosić znamiona prowokacji i jest rozpatrywane Uznaniowo.

Np.; Ona Ono Homo nie wiadomo = Pnkt karne

Buraczane uwagi forumowej pani pozostają bez reakcji i uwagi..😉👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Niepokorny napisał:

Z tobą jak z dzieckiem.. Gdy wszczynasz lament bo zbierasz bęcki to oczekujesz Reakcji Moda. 
  Gdy Moderator reaguje, „łapie cie za rękę” i udowadnia że jesteś prowokatorem Gburz, ty z podkulonym ogonem błagasz o zakończenie tematu by nikt nie zwracał na ciebie uwagi.. 

Słabe lecz typowe

Odklej się , bo reumatyzmu dostanę od spłukiwania Ciebie z łapek . Przyklej się do jakiegoś chwasta daleko od ludzi.

Na otarcie łez możesz to zgłosić , jako "wpis obraźliwy" .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
12 godzin temu, MV2 napisał:

A ja mam pytanie do Administracji . Konkretne i zgodne z tematem wątku

Czy taki wpis Użytkownika AS uchowa się , jeśli nie zostanie zgłoszony ?

Proszę o konkretną odpowiedź ..

p.s .  I proszę mi nie zarzucać [tradycyjnie] trollingu , chamstwa i prostactwa .

           

Zaczepka.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Espectro napisał:

Zaczepka.

 

Niech będzie . Po co mam pazury [?] . Zmęczony jestem ploteczkami z Panem Niepokorny i Modem . Spadam nornice mordować . Miłego dnia .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.