Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Jaro_747 napisał:

Idź spać, ale najpierw zrób kupkę i siusiu bo rano będziesz miał niespodziankę.  Ostrzegam, bo widzę że nawet prostych rzeczy nie kojarzysz.

Ty nie kojarzysz ,popierasz komuchow ludzi skazonych poprzednim systemem którzy teraz mają się za demokratów i liberałów i za elitę a ich miejsce jest tylko za kratami albo w kaminiolomach . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, caleb66 napisał:

Nie państwo ma służyć obywatelom i spełniać jego wolę a u nas obywatele chcą reformy sądów i tak będzie.  

Jak widać, "obywatele" nie umieją się nawet wysłowić, a co tu dopiero mówić o chceniu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, osimar napisał:

nie mój interes, ale nie ulegajcie prowokacjom caleba, bo Wy będziecie banowani, a caleb nadal będzie Was prowokował. Skończy się tym samym co w wątku "Codzienność...". Przecież jego wpisy niczego nie wnoszą poza Waszym wq... Nawet inwencja jest strasznie słaba, bo powtarza w kółko jedno i to samo, ale czego można wymagać od pisowskiego trolla:-)

 

Nie raz i nie dwa o tym pisałem. Czyste prowokacje, bo to niemożliwe, by ktoś był AŻ tak durny.

2 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Idź spać, ale najpierw zrób kupkę i siusiu bo rano będziesz miał niespodziankę.  Ostrzegam, bo widzę że nawet prostych rzeczy nie kojarzysz.

Caleb wypróżnia się regularnie o piątej rano. Natomiast budzi się dopiero o ósmej ?.

......

Zaś emocjonalna wypowiedź @polravena - hmmm...

Jak to gada pewna baba (?) w hełmie na głowie - "nie popieram, ale rozumiem".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć po co była reforma edukacji ?

zmian na lepsze jakoś nie widać , a  frustracja nauczycieli sięgnęła zenitu ( co nie dziwi po ilości hejtu jaki wylano na nich w TVPiS podczas strajku )

ta władza nie lubi inteligencji ( nauczycieli, sędziów , aktorów , lekarzy ) to nie ich elektorat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Seband napisał:

Zgodnie z art. 158 par. 3 Kodeksu karnego

Też miałem sięgnąć do KK, ale nie ubiegłeś. Oczywiście nie znamy uzasadnienia wyroku, bo ono jest kluczowe w tej sprawie.

Są jednak jeszcze 2 kwestie:

- media jeżeli już nagłaśniają taką sprawę, powinny wyjaśniać za co jest wyrok i ile groziło sprawcom;

- ustawowy minimum rok za śmiertelne pobicie człowiek to jednak - nie oszukujmy się, to jednak jakaś kpina.

Z drugiej strony - mogę zrozumieć, że ktoś w impulsie kogoś raz uderzył i ten nieszczęśliwie upadł i zginął. Wtedy można dostać te 5 lat (bo przecież umarł człowiek!), ale jak ktoś kogoś pałuje na śmierć to raczej powinien dostać maksa. To jest działanie z premedytacją.

Dla mnie argument nie karalności często cytowany w naszych sądach jest słaby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, morawka napisał:

ta władza nie lubi inteligencji ( nauczycieli, sędziów , aktorów , lekarzy ) to nie ich elektorat

Dokładnie, najjaskrawiej to było widać w podejściu nowych "elit" władzy do Nobla O. Tokarczuk. Z kim oni chcą budować te nowy wspaniały PiS-raj? Chyba że ten nowy PiS-raj to jest co innego niż się powszechnie uważa za kraj dobrobytu. Wtedy oczywiście Republika PiS-lamska to może być dobre rozwiązanie, ale tylko dla niektórych. Tak było za nieboszczki "komuny". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Meloman napisał:

- ustawowy minimum rok za śmiertelne pobicie człowiek to jednak - nie oszukujmy się, to jednak jakaś kpina.

Zakres różnych sytuacji jest duży.

Nie wiem, czy nie podpada pod to np. przekroczenie granic obrony osobistej - zostałeś napadnięty i w emocjach oddałeś nieco za mocno. Albo zrobiłeś to w obronie swojej żony lub dzieci. Czy w tej sytuacji rok to kpina?

P.S.

Zgadzam się, że ci ochlapani goście powinni dostać co najmniej 2x tyle co dostali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A może mi ktoś powiedzieć po co była reforma edukacji ?

zmian na lepsze jakoś nie widać , a  frustracja nauczycieli sięgnęła zenitu ( co nie dziwi po ilości hejtu jaki wylano na nich w TVPiS podczas strajku )

ta władza nie lubi inteligencji ( nauczycieli, sędziów , aktorów , lekarzy ) to nie ich elektorat

Po to żeby obniżyć poziom wykształcenia. A ludem nieoświeconym jest łatwiej manipulować/rządzić. Cytując prezesa kurwizji:"ciemny lud wszystko kupi" nawet zamach smoleński

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minutes ago, Less said:

Zakres różnych sytuacji jest duży.

Nie wiem, czy nie podpada pod to np. przekroczenie granic obrony osobistej - zostałeś napadnięty i w emocjach oddałeś nieco za mocno. Albo zrobiłeś to w obronie swojej żony lub dzieci. Czy w tej sytuacji rok to kpina?

Rzeczywiście w naszym sądownictwie ugruntował się quasi-precedens że we wszelkim starciu z fizycznym uszkodzeniem kogoś "ten co wygrał, jest winny". Wyjątki rzadkie i kontestowane - jakieś 15 lat temu był przypadek geodety, który zastrzelił młodzieńca, który wszedł do jego domu przez rozwalone drzwi. Prokuratura odmówiła ścigania, uznając sprawę za 100% uzasadnioną obronę konieczną, jednak matka krewkiego młodzieńca nie odpuszczała.

W tych warunkach ten rok więzienia jako dolna granica jest jakimś zabezpieczeniem "krew wypić a dziurki nie zrobić".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, morawka napisał:

A może mi ktoś powiedzieć po co była reforma edukacji ?

zmian na lepsze jakoś nie widać , a  frustracja nauczycieli sięgnęła zenitu ( co nie dziwi po ilości hejtu jaki wylano na nich w TVPiS podczas strajku )

ta władza nie lubi inteligencji ( nauczycieli, sędziów , aktorów , lekarzy ) to nie ich elektorat

A to to już jest jedna z największych zagadek i tajemnic obecnie nam panujących. Oczywiście jeżeli szukamy w tym jakiegoś sensu.

Wydaje się, że było to czysto ideologiczne przedsięwzięcie nakręcone przez ideologicznych poyebów typu Elbanowscy.

Nota bene - słyszał ktoś ostatnio o Elbanowskich? Jakieś ich wypowiedzi pełne troski o uczniów? Bo ja nie - dostali kasę od reżimu to morda w kubeł - proste. A tyle było gadania o zasadach i inne banialuki dla matołków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

A to to już jest jedna z największych zagadek i tajemnic obecnie nam panujących. Oczywiście jeżeli szukamy w tym jakiegoś sensu

Jak się temu dokładnie przyjrzeć to nie jest to taka wielka zagadka, tworzenie Republiki PiS-lamskiej wymaga zmian w systemie nauczania, to nie ulega wątpliwości. Głównym czynnikiem tworzącym taką Republikę jest "ciemny lud". Trzeba tak uformować system edukacji żeby "ciemny lud" nie zorientował się że zadaniem edukacji jest utrzymanie go w ciemnocie. To trudne zadanie i bardzo delikatne bo z czasem "ciemny lud" coraz szerzej zaczyna otwierać oczy i nawet do tych najciemniejszych zaczyna docierać że nie tędy droga. Z reguły po tym potrzebna jest rewolucja, która niestety rzadko ma cechy pokojowej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając świadomość, że idąc ulicą statystycznie co drugi napotkany obywatel jest zwolennikiem PiS, coraz trudniej jest mi utożsamiać się z moją ojczyzną. I mam przeświadczenie, ze ci wszyscy współcześni żołnierze wyklęci z szalikami klubowym na twarzach, na wypadek realnego zagrożenia zewnętrznego wczłogaliby się ze strachu do własnego tyłka.

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
3 godziny temu, morawka napisał:

ta władza nie lubi inteligencji ( nauczycieli, sędziów , aktorów , lekarzy ) to nie ich elektorat

Tak się składa , że te grupy są statystycznie w mniejszości...Głos wybitnego kardiochirurga [n.p.] jest wart tyle co żula na socjalu.

J.K. tylko te proporcje przekalkulował i wyszło mu , że 11-tu żuli pokona w wyborach 10-ciu prof.zw.

Taka kalkulacja była podstawą bolszewizmu - systemu pozornie podobnego do demokracji.

Efektem tego mamy bolszewizm , który drze japę , że jest demokracją.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Mysza 13 napisał:

Taka kalkulacja była podstawą bolszewizmu - systemu pozornie podobnego do demokracji.

Tylko na samym początku, dlatego nazwali się bolszewikami - bo mieli większość.

Potem prawdziwych i ewentualnych przeciwników unicestwiali wraz z rodzinami, a za demokrację służyły im pałka, siekiera i nagan.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, caleb66 napisał:

Ty nie kojarzysz ,popierasz komuchow ludzi skazonych poprzednim systemem którzy teraz mają się za demokratów i liberałów i za elitę a ich miejsce jest tylko za kratami albo w kaminiolomach . 

A to nie w PiS jest teraz najwiecej komunistów z PRL, z PZPR i dzieci aparatczyków z PZPR?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
Godzinę temu, toptwenty napisał:

pałka, siekiera i nagan

Chętnie by sobie potrenowali  muły pałkami , machanie siekierką i ćwiczyli celność z 2.5 cm w tył głowy , a tu klops [!!]...

EU , NATO , brak kary śmierci , internet , smartfony i te ,,wredne pyskate" media....Lipa z zabawy w ,,pryszczatego Gruzina".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sly30 napisał:

A to nie w PiS jest teraz najwiecej komunistów z PRL, z PZPR i dzieci aparatczyków z PZPR?

I do tego takich naprawdę wierzących że "komuna" to było to co najlepsze. Prezes też w to wierzy tolerując przywracanie "komuny" w Polsce.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, sly30 napisał:

A to nie w PiS jest teraz najwiecej komunistów z PRL, z PZPR i dzieci aparatczyków z PZPR?

I dodatkowo w PiS jest pełno agentów komunistycznej bezpieki, różnej maści tajnych współpracowników TW i donosicieli. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, morawka napisał:

 

ta władza nie lubi inteligencji ( nauczycieli, sędziów , aktorów , lekarzy ) to nie ich elektorat

Bol dupy pseudointeligetow forumowych z korzeniami komunistycznymi daje mi nie ukrywam ogromną satysfakcję, cieszę się niezmiernie że jest wam źle pod rządami obecnej władzy,mam też nadzieję że będzie jeszcze gorzej i ze finansowo odczujecie to również,póki co stan faktyczny na dziś jest taki (ocena na trzeźwo) że społeczeństwo polskie ocenia władze bardzo dobrze,stan gospodarki jest również w nieporównywalnie lepszym stanie niż za poprzedników, poparcie rządzących nie maleje ,wybory prezydenckie też raczej 99% wygrane . Także panowie pakować walizki bo nie zapowiada się zmiana władzy w najbliższym czasie ,w tym odleglejszym też nie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Less napisał:

Nie wiem, czy nie podpada pod to np. przekroczenie granic obrony osobistej - zostałeś napadnięty i w emocjach oddałeś nieco za mocno. Albo zrobiłeś to w obronie swojej żony lub dzieci. Czy w tej sytuacji rok to kpina?

Tak, ale to chyba nie jest pobicie ale obrona. Oczywiście w takim wypadku jak opisujesz rok już nie jest kpiną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, caleb66 napisał:

Bol dupy pseudointeligetow forumowych z korzeniami komunistycznymi daje mi nie ukrywam ogromną satysfakcję, cieszę się niezmiernie że jest wam źle pod rządami obecnej władzy,mam też nadzieję że będzie jeszcze gorzej i ze finansowo odczujecie to również,póki co stan faktyczny na dziś jest taki (ocena na trzeźwo) że społeczeństwo polskie ocenia władze bardzo dobrze,stan gospodarki jest również w nieporównywalnie lepszym stanie niż za poprzedników, poparcie rządzących nie maleje ,wybory prezydenckie też raczej 99% wygrane . Także panowie pakować walizki bo nie zapowiada się zmiana władzy w najbliższym czasie ,w tym odleglejszym też nie .

Dziwne, że zwolennik komunistów, komunistami nazywa swoich przeciwników. Podobnie jak obrażanie oponentów od pseudointeligentów, gdy IQ wyborców, których reprezentuje, podobnie jak ich wykształcenie jest na wyraźnie niższym poziomie. I są to fakty, a nie złośliwości.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, sly30 napisał:

Dziwne, że zwolennik komunistów, komunistami nazywa swoich przeciwników. Podobnie jak obrażanie oponentów od pseudointeligentów, gdy IQ wyborców, których reprezentuje, podobnie jak ich wykształcenie jest na wyraźnie niższym poziomie. I są to fakty, a nie złośliwości.  

Nie trzeba mieć wykształcenia prawniczego żeby rozumieć co to sprawiedliwość czy też wyrok adekwatny do przestępstwa itd,odpowiedzialność zawodowa musi być,nie może byc tak że facet bez prawa jazdy bez oc i przeglądu technicznego przejeżdża babcie na pasach a sąd rozpatruje jakieś okoliczności, tu z automatu facet wsiadajac za kółko jest przestępcą i nie ma tłumaczenia,albo sędzia który kradnie w markecie albo na stacji benzynowej pieniądze, to są ludzie którzy potem mają wydawać wyroki za kradzież . Dobrze że TVP nagłaśnia takie sprawy ,niech ludzie wiedzą jaka jest ta elita i jak jest traktowana przez sądy. I niewiele ma to wspólnego że sprawiedliwościa .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać bez zasilania z TVP PiSowcom poschły by mózgi.

Dlatego reżim daje tyle kasy Kurskiemu na jego propagandowe jasełka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, caleb66 napisał:

Nie trzeba mieć wykształcenia prawniczego żeby rozumieć co to sprawiedliwość czy też wyrok adekwatny do przestępstwa itd,odpowiedzialność zawodowa musi być,nie może byc tak że facet bez prawa jazdy bez oc i przeglądu technicznego przejeżdża babcie na pasach a sąd rozpatruje jakieś okoliczności, tu z automatu facet wsiadajac za kółko jest przestępcą i nie ma tłumaczenia,albo sędzia który kradnie w markecie albo na stacji benzynowej pieniądze, to są ludzie którzy potem mają wydawać wyroki za kradzież . Dobrze że TVP nagłaśnia takie sprawy ,niech ludzie wiedzą jaka jest ta elita i jak jest traktowana przez sądy. I niewiele ma to wspólnego że sprawiedliwościa .

Ależ tu się zgadzamy. Też jestem za sprawiedliwością, choć nie za Prawem i Sprawiedliwością, które o ironio i wbrew nazwie wzmacnia bezprawie i totalną niesprawiedliwość. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, remak123 napisał:

Po to żeby obniżyć poziom wykształcenia. A ludem nieoświeconym jest łatwiej manipulować/rządzić. Cytując prezesa kurwizji:"ciemny lud wszystko kupi" nawet zamach smoleński

Poziom edukacji w Polsce był zawsze żenujący. Nic nie wnosi, oprócz ograniczenia umysłowego i zabijania kreatywności. To czy ktoś ma doktorat, czy podstawówkę dla mnie nic nie znaczy. Lekarze i doktorzy w naszym kraju pozjadali wszystkie rozumy. Myślą,że są nieomylni,co gorsze myślą,że leczą. Jeżeli nasz naród byłby świadomy co się naprawdę dzieje, to nie bylibyśmy świadkami wyborów lecz wojny domowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sly30 napisał:

I dodatkowo w PiS jest pełno agentów komunistycznej bezpieki, różnej maści tajnych współpracowników TW i donosicieli. 

To może nie byłoby nic złego gdyby nie ta ścieżka PiS przywracająca system prawny z czasów PRL. W końcu w innych ugrupowaniach też są tacy jak ci wymienieni wyżej, ale są jak najbardziej za gospodarką rynkową i trójpodziałem władzy, nie tak jak neo komuchy z PiS.  

21 minut temu, Jaro_747 napisał:

Jak widać bez zasilania z TVP PiSowcom poschły by mózgi.

Wyschnięte mózgi chyba nie zależą od istnienia TVP. Po prostu jeden jest wyschnięty a drugi nie ;-). Bez TVP też ta zasada by działała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Jak widać bez zasilania z TVP PiSowcom poschły by mózgi.

Dlatego reżim daje tyle kasy Kurskiemu na jego propagandowe jasełka.

Teraz przynajmniej masz wybór co chcesz oglądać za Tuska wszędzie był jeden syf propagandowy o zielonej wyspie a jak się potem okazało że z zielonej wyspy została kamieni kupa to Tusek musiał się ewakuować do Brukseli. A teraz jak przyjeżdża to boi się własnego cienia .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, caleb66 napisał:

Teraz przynajmniej masz wybór co chcesz oglądać za Tuska wszędzie był jeden syf propagandowy o zielonej wyspie a jak się potem okazało że z zielonej wyspy została kamieni kupa to Tusek musiał się ewakuować do Brukseli. A teraz jak przyjeżdża to boi się własnego cienia .

Odmóżdżające działanie PiS-propagandy jest lekko porażające/przerażające.

4 godziny temu, remak123 napisał:

I mam przeświadczenie, ze ci wszyscy współcześni żołnierze wyklęci z szalikami klubowym na twarzach, na wypadek realnego zagrożenia zewnętrznego wczłogaliby się ze strachu do własnego tyłka.

To bardzo możliwe, oni mocni są tylko jak mają do czynienia ze słabszym fizycznie a takich na świecie już nie ma za wielu. Nawet Węgrzy nie za bardzo mają ochotę trzymać z Republiką Prezesa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, sly30 napisał:

Ależ tu się zgadzamy. Też jestem za sprawiedliwością, choć nie za Prawem i Sprawiedliwością, które o ironio i wbrew nazwie wzmacnia bezprawie i totalną niesprawiedliwość. 

kto zatem w Polsce jest prawy i sprawiedliwy i której partii oddałbyś władzę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Lech36 napisał:

Odmóżdżające działanie PiS-propagandy jest lekko porażające/przerażające.

Czemu moi znajomi wszyscy zresztą z wyższym wykształceniem ktorego ja również jestem szczęśliwym posiadaczem (w formie papierowej) uznają wyższość Kaczyńskiego nad Tuskiem w każdej dziedzinie ,zule i menele z mojego osiedla również potwierdzają że mają więcej hajsiwa na przyjemności.  Każdy coś skubnal dla siebie . A za Tuska jak było, naród na smieciowkach a zule i menele o suchym pysku na żebrach ,poprawa jest ewidentna w każdym aspekcie jak i każdej grupie społecznej, poza tymi co kradli i kombinowali ,im jest gorzej i czują oddech Zbyszka na plecach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez caleb66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.