Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus a wybory .


wojciech iwaszczukiewicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koronawirus. Wojciech Kowalczyk apeluje do polityków. "Przykład powinien iść z góry"

"Oddajcie swoje diety, przejazdy i kasę na biura" - pisze do polityków Wojciech Kowalczyk. Były reprezentant Polski liczy, że posłowie i senatorowie przekażą swoje pieniądze na walkę z pandemią koronawirusa w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS prosi, aby nie spotykać się z rodziną w Wielkanoc, ale twardo trzyma się przy opcji - wybory muszą być. Jakikolwiek brak logiki i konsekwencji u rządzących - zresztą nie pierwszy raz.

PiS liczy, że wszystko się do 10 maja unormuje, a obecny czas nie pozwala na prowadzenie normalnej kampanii co niby teoretycznie daje większe szanse Dudzie. Oby się przeliczyli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z netu:

"Zwarci i zjednoczeni zwyciężymy wroga. Zupełnie jak poprzednio, pokonamy zagrożenie siłą woli i patriotyzmem naszych przywódców. To nie jest czas na dyskusje polityczne i spory partyjne, dlatego to jest dobry czas na kampanię wyborczą a wybory muszą się odbyć w terminie. Rząd wie co ma robić, był do epidemii przygotowany już świetnie w lutym, według premiera mamy gospodarcze trzęsienie ziemi, ale jeszcze przez minimum tydzień nie będzie specustawy gospodarczej. Pensje posłom zapewniono, więc nie ma się co spieszyć. Oczywiste jest, że 460 posłów nie może bezpiecznie zgromadzić się w Sejmie, ale 10 mln wyborców może bezpiecznie iść zagłosować, 1000 osób może pracować w fabryce, ale z tej fabryki do domu muszą iść parami, bo gdyby to były trójki, to dostaną 5000 zł mandatu. Z psem można spokojnie wyjść na spacer, ale wyjście z dzieckiem wydaje się już podejrzane. Z domu wyjść można tylko z ważnego powodu, ale czy powód był ważny oceni dopiero policjant. W autobusach lepiej żeby było luźno, więc samorządy ograniczyły liczbę kursów. Nigdzie nie ma maseczek, więc rząd poprosił chińskie władze, aby zablokowały ich sprzedaż do Polski.

Wyborów nie można przełożyć, bo to niekonstytucyjne. W piątek posłowie w ramach telekonferencji zmienią regulamin Sejmu, dzięki czemu będą mogli głosować w ramach telekonferencji, co jest oczywiście konstytucyjne. Rząd czeka ze specustawą chroniącą miejsca pracy aż pracodawcy zwolnią pracowników i z umorzeniem składek na ZUS aż przedsiębiorcy zamkną swoje firmy. Skarbówka chce mieć 6 zamiast 3 miesięcy na wydanie indywidualnej interpretacji podatkowej, bo przez wirusa się nie wyrabia, ale jest święcie oburzona na pomysł, aby spółki miały trochę więcej czasu na złożenie sprawozdań finansowych, jednocześnie dając więcej czasu na sprawozdania NGO'som. Restauracje muszą być zamknięte, chyba że będą dowozić jedzenie, ale nie mogą zatrudnić kierowców, bo nie ma kto zrobić im koniecznych badań lekarskich.

Będziemy siedzieć w domach jeszcze dobry miesiąc, pracę straci z milion ludzi, cały świat prognozuje olbrzymią zapaść, ale według prezesa NBP gospodarka nam urośnie o 2%, bo jego modele nie przewidują recesji. Prognoza może by była realna, ale pod warunkiem, że przez kwartał w domach siedzieliby urzędnicy, a nie sektor prywatny!

Anarchiści nawołują by słuchać się rządu a biskupi by nie chodzić do kościoła. Opozycja domaga się stanu wyjątkowego dającego rządowi wielką władzę, ale rząd się przed tym broni rękami i nogami.

To wszystko jest takie proste i zrozumiałe."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opozycja z Kidawa ma Polakow w dupie.powiedziala za konstytucja jest wazniejsza,od ludzkiego zycia,

opozycja nie chce zadnych nowych ustaw i rozwiazan w walce z pandeia,nie chca ratowac gospodarki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1545662.jpg

Czy wybory prezydenckie powinny się odbyć zgodnie z planem 10 maja, czyli za 7 tygodni?, w proc.

Wyborów w niedzielę 10 maja nie chce 72,2 proc. ankietowanych przez IBRiS

NIE: 72,2%

TAK: 20,4%

NIE WIEM: 7,4%

 

Opinie elektoratów, w proc.

PiS/Zjednoczona Prawica :

NIE: 43,1%

TAK: 48,1%

NIE WIEM: 8,8%

Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni) :

NIE: 98,6%

TAK: 1,4%

NIE WIEM: 0%

Lewica (SLD, Wiosna, Razem) :

NIE: 97,3%

TAK: 0%

NIE WIEM: 2,7%

PSL i Kukiz'15 :

NIE: 98%

TAK: 2%

NIE WIEM: 0%

Konfederacja :

NIE: 94,8%

TAK: 0%

NIE WIEM: 5,2%

 

Źródło: IBRiS dla „Rz” badanie CATI przeprowadzone 23.03.2020 r. na 1100-osobowej grupie respondentów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, tomek7776 napisał:

opozycja nie chce zadnych nowych ustaw i rozwiazan w walce z pandeia,nie chca ratowac gospodarki.

Zapomnaiłeś, że nie chce wschodu słońca ani granicy na Odrze i Nysie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tomek7776 napisał:

opozycja z Kidawa ma Polakow w dupie.powiedziala za konstytucja jest wazniejsza,od ludzkiego zycia,

opozycja nie chce zadnych nowych ustaw i rozwiazan w walce z pandeia,nie chca ratowac gospodarki.

Nie tylko opozycja. W TVN-ach roi się od np. prawników i innych specjalistów, których największym osiągnięciem jest obecnie poprawna krytyka każdego posunięcia rządu w walce z pandemią. I nie zważa się w ogóle na to, że jest to największa katastrofa od lat II WŚ. Wiele innych rządów radzi sobie z nią gorzej, niż w Polsce rząd PiS-u. Mimo to krytyka jest totalna i to pokazuje totalną słabość opozycji. Oczywiście rząd popełnia masę błędów, w tym takich, które są uwarunkowane polityką. Nie jest to jednak wystarczający powód dla takich zachowań opozycji.

Moim zdaniem rząd robi duży błąd, że nie wprowadza stanu wyjątkowego i nie rządzi rozporządzeniami z mocą ustawy. Wynika to z tego, że faktyczne centrum władzy leży poza konstytucyjnymi ośrodkami władzy, a to centrum kieruje się kalkulacjami politycznymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zyzol napisał:

Nie tylko opozycja. W TVN-ach roi się od np. prawników i innych specjalistów, których największym osiągnięciem jest obecnie poprawna krytyka każdego posunięcia rządu w walce z pandemią. I nie zważa się w ogóle na to, że jest to największa katastrofa od lat II WŚ. Wiele innych rządów radzi sobie z nią gorzej, niż w Polsce rząd PiS-u. Mimo to krytyka jest totalna i to pokazuje totalną słabość opozycji. Oczywiście rząd popełnia masę błędów, w tym takich, które są uwarunkowane polityką. Nie jest to jednak wystarczający powód dla takich zachowań opozycji.

Moim zdaniem rząd robi duży błąd, że nie wprowadza stanu wyjątkowego i nie rządzi rozporządzeniami z mocą ustawy. Wynika to z tego, że faktyczne centrum władzy leży poza konstytucyjnymi ośrodkami władzy, a to centrum kieruje się kalkulacjami politycznymi.

na stan wyjatkowy,nie ma jakichkolwiek przeslanek,a na akcje ABW przeciwko destruktorom jak najbardziej.na to wszystko co odstawiaja sa paragrafy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
W dniu 24.03.2020 o 09:04, Tadeiro napisał:

Koronawirus a wybory

Znajdź coś podobnego po polski - w Rosji referendum konstytucyjny planowany na 22 kwietnia w związku z epidemią jest odłożony na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomek7776 napisał:

im bardzie totalsi sa na nie,to tym bardziej uwazam ze powinny sie odbyc.

 

Na złość mamie włożę sobie patyk w dupę i będę robił za kukiełkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

totalsi i kodziarze sa tylko dla siebie,i niech sie sami zagryzaja.sa smieszni,zalosni.zmanipulowani.ludzie sie z nich smieja.

majac takich "guru' jak ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie postaraj,aby sie to nie powtorzylo,pracodawca ci nie zaplaci,

Gildia Reżyserów Polskich prosi Vegę i Niewolskiego o przerwanie zdjęć do filmów

 

Podczas gdy na znakomitej większości planów filmowych i serialowych trwa aktualnie przerwa spowodowana pandemią koronawirusa, są twórcy, którzy wszelkie ostrzeżenia mają za nic. To Patryk Vega i Konrad Niewolski, którzy w ostatnich dniach realizowali swoje najnowsze filmy. Do natychmiastowego przerwania zdjęć wezwała ich w opublikowanym na Facebooku oświadczeniu Gildia Reżyserów Polskich, której nie są członkami. Reżyserzy - zarówno Patryka Vega, jak i Konrad Niewolski - nie odpowiedzieli na naszą prośbę o komentarz w tej sprawie.

 

woda sodowa do glowek uderzyla

 

idol kodziarzy i popaprancow

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, tomek7776 napisał:

to sie postaraj,aby sie to nie powtorzylo,pracodawca ci nie zaplaci,

Abstrahując Tomku od Twoich (wybacz) idiotycznych wpisów, opartych w większości na PiS'owskim spraniu mózgu wiernym i oddanym ("kodziarze", "totalni" itd.) chciałbym zapytać o jedną rzecz. Czy Ty jako ten prawdziwy patriota, ten lepszy sort masz przynajmniej świadomość podstaw pisowni w ojczystym języku? Tak gdzieś na poziomie 3 klasy podstawowej? Oczywiście każdy z nas popełnia mniejsze czy większe błędy, często rażące w ten czy inny sposób. Ale Ty Kolego w sposób wręcz odrażający lekceważysz wszystko to, co nazywa się przyzwoitością wypowiadania się we własnym - ojczystym języku.

To już jest wręcz pogarda dla własnego języka i tak jak napisałem powyżej, mam gdzieś Twoje idiotyzmy oparte na totalnych bzdurach. Ale to, co robisz z własnym językiem na forum AS poraża, przeraża i odraża! Nie, nie jestem nazigramar ale patrzeć nie można na to co robisz w piśmie, jednocześnie lejąc wodę o pseudo patriotach i innych bzdetach. Muszę niestety stwierdzić obserwując Twoje posty (z grzeczności nie nazywam ich wypocinami idiotyzmów), że Twój poziom argumentów własnych racji jest równy z prezentowaną przez Ciebie na audisoetereo.pl pisownią.

Tak człowieku, gardzisz w ten sposób własnym językiem za który przodkowie kilka pokoleń temu ginęli. Tyle tylko, że masz to w (x) uważając, że wystarczy pokrzyczeć na innych, powyrzucać stek bzdur i zrobić to w tak ordynarny sposób, lekceważąc wszelkie zasady pisowni własnego języka. Wstyd! Może na koniec wyskoczysz z "Bóg, honor i ojczyzna"? Pytam, bo Boga się chyba nie boisz tak łamiąc, honoru nie masz przyznać się do kłamstw i pomyłek, a ojczyznę masz w przysłowiowej (x), używając ojczystego języka w piśmie jakby język ten był w jakiś sposób odrażającym dla ciebie sposobem komunikacji z innymi. Nie wstyd Ci za to wszystko?

I by było jasne - jeśli już znajdziesz czas na odpowiedz - zastanów się nad treścią i formą posta kierowanego do mnie, mój post był zwróceniem Ci uwagi (grzecznie) na Twoje całościowe zachowanie na naszym forum od dłuższego czasu. Chciałbym przeczytać czy naprawdę nie dostrzegasz tego, jak nisko upadłeś w swojej gigantomanii?

Z pozdrowieniam

A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekleje z Rzeczpospolitej - pierwszy od dawna wyłom w opiniach elektoratu PIS

<<Wyborów w niedzielę 10 maja nie chce aż 72,2 proc. ankietowanych przez IBRiS – przy tym 57 proc. zdecydowanie. Za przeprowadzeniem elekcji w terminie jest 20,3 proc., a zdania nie ma 7,4 proc. badanych.

Co na ten temat mówią wyborcy PiS? Z sondażu dla "Rz" wynika, że spośród wyborców tej partii 48 proc. uważa, że wybory powinny odbyć się zgodnie z planem, a przeciwnego zdania jest 43 proc. Żaden inny elektorat nie jest tak podzielony - zauważa gazeta.<<<

22 minuty temu, tomek7776 napisał:

idol kodziarzy i popaprancow

powiedziała etatowa tuba propagandowa PISmaków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, arkadowski napisał:

Abstrahując Tomku od Twoich (wybacz) idiotycznych wpisów, opartych w większości na PiS'owskim spraniu mózgu wiernym i oddanym ("kodziarze", "totalni" itd.) chciałbym zapytać o jedną rzecz. Czy Ty jako ten prawdziwy patriota, ten lepszy sort masz przynajmniej świadomość podstaw pisowni w ojczystym języku? Tak gdzieś na poziomie 3 klasy podstawowej? Oczywiście każdy z nas popełnia mniejsze czy większe błędy, często rażące w ten czy inny sposób. Ale Ty Kolego w sposób wręcz odrażający lekceważysz wszystko to, co nazywa się przyzwoitością wypowiadania się we własnym - ojczystym języku.

To już jest wręcz pogarda dla własnego języka i tak jak napisałem powyżej, mam gdzieś Twoje idiotyzmy oparte na totalnych bzdurach. Ale to, co robisz z własnym językiem na forum AS poraża, przeraża i odraża! Nie, nie jestem nazigramar ale patrzeć nie można na to co robisz w piśmie, jednocześnie lejąc wodę o pseudo patriotach i innych bzdetach. Muszę niestety stwierdzić obserwując Twoje posty (z grzeczności nie nazywam ich wypocinami idiotyzmów), że Twój poziom argumentów własnych racji jest równy z prezentowaną przez Ciebie na audisoetereo.pl pisownią.

Tak człowieku, gardzisz w ten sposób własnym językiem za który przodkowie kilka pokoleń temu ginęli. Tyle tylko, że masz to w (x) uważając, że wystarczy pokrzyczeć na innych, powyrzucać stek bzdur i zrobić to w tak ordynarny sposób, lekceważąc wszelkie zasady pisowni własnego języka. Wstyd!

ach dziekuje na zwrocenie mi publicznie uwagi,jakbys nie mial jako moderator wiekszych problemow na tym forum,rozumiem,ze reprezentujesz interesy wschodnich wlascicieli tego forum.

co nie oznacza,ze wypadalo sobie przypomniec o obiektywizmie,tak nawet dla zachowania pozorow.

jako przyklad podaje dzisiesza obraze Pana Prezydenta Andrzeja Dudy przez wiadomo kogo.

nie bawie sie w donosicielstwo,ale do czasu.zapamietaj to sobie.jak tam serwery,,,jeszcze dzialaja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek7776
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cir napisał:

przekleje z Rzeczpospolitej - pierwszy od dawna wyłom w opiniach elektoratu PIS

<<Wyborów w niedzielę 10 maja nie chce aż 72,2 proc. ankietowanych przez IBRiS – przy tym 57 proc. zdecydowanie. Za przeprowadzeniem elekcji w terminie jest 20,3 proc., a zdania nie ma 7,4 proc. badanych.

Co na ten temat mówią wyborcy PiS? Z sondażu dla "Rz" wynika, że spośród wyborców tej partii 48 proc. uważa, że wybory powinny odbyć się zgodnie z planem, a przeciwnego zdania jest 43 proc. Żaden inny elektorat nie jest tak podzielony - zauważa gazeta.<<<

Bo to jest sztuczny podział w zdaniu "między Bogiem, a prawdą". Przy czym bogiem w tym przypadku jest Kaczyński, któremu nagle w wyboru przypomniał się Smoleńsk, a prawdą jest sytuacja na świecie i panująca pandemia. Ten człowiek ma w (x) trud lekarzy, pielęgniarek i całego personelu medycznego. A to oni na swoich barkach noszą obecnie największą odpowiedzialność za sytuację w kraju. Śpią (o ile) po kilka godzin (z czego w większości w stresie), nie mają odpowiednich zabezpieczeń i środków do normalnego funkcjonowania. Za to wypad, który obciąży budżet o kolejne kilkaset tysięcy złotych jest potrzebny do szerzenia kłamstw propagandy sukcesu. Życie, zdrowie, ludzie? Kaczyński jest ponad tym - postanowił? Wykonać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomek7776 napisał:

ach dziekuje na zwrocenie mi publicznie uwagi,jakbys nie mial jako moderator wiekszych problemow na tym forum,rozumiem,ze reprezentujesz interesy wschodnich wlascicieli tego forum.

co nie oznacza,ze wypadalo sobie przypomniec o obiektywizmie,tak nawet dla zachowania pozorow.

jako przyklad podaje dzisiesza obraze Pana Prezydenta Andrzeja Dudy przez wiadoo kogo.

nie bawie sie w donosicielstwo,ale do czasu.zapamietaj to sobie.jak tam serwery,,,jeszcze dzialaja?

Napisze Ci to wprost - Twoje wypowiedzi i całościowo udział na Forum już dawno dały Ci szansę na zaszczytny wylot z Forum. Tak dalej, obrażaj wszystkich łącznie z Administracją - to kwestia dni, może godzin. Ty nie zrozumiesz niczego, ale Forum Audiostereo oczyści się z bagna głupot i kłamstw. Na marginesie - jak tam zrozumienie istoty poszanowania ojczystego języka? Coś dotarło?

 

Kilka jeszcze takich "udanych" wpisów i zapewnię Ci długi odpoczynek od Forum. Masz to jak w banku. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tomek7776 napisał:

 

 

i tak dla przypomnienia

nie jestem niczyim elektoratem,mam,,,,,wy,,,e.

w przeciwienstwie do osob,ktore jak niejaki Mann sa calkowicie apolityczne.

juz teraz widac ,ktory moderator wspiera kodziarstwo,i wichrzycieli,,,

A który Mann, przygłupie?

Tomasz, czy jego syn Klaus?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przezylem juz jednego zafiksowanego na moja osobe niejakiego Vlada,dzieki niemu nie ma osoby,ktora mialaby wiecej banow,punktow ostrzezen,i blokad niz ja.

mysle,ze przezyje i arkadowskiego.

i prosze Cie nie uzywaj okreslenia,atak na moderacje.bo piszac do mnie publicznie,nie jestes zadnym moderatorem,a jedynie uczestnikiem forum.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomek7776 napisał:

przezylem juz jednego zafiksowanego na moja osobe niejakiego Vlada,dzieki niemu nie ma osoby,ktora mialaby wiecej banow,punktow ostrzezen,i blokad niz ja.

mysle,ze przezyje i arkadowskiego.

i prosze Cie nie uzywaj okreslenia,atak na moderacje.bo piszac do mnie publicznie,nie jestes zadnym moderatorem,a jedynie uczestnikiem forum.

 

Czy możesz wreszcie odnieść się do poruszonego problemu Twojego lekceważenia ojczystego języka? Bo tego oczekiwałem. Jak widzę poza bzdurami jakie tutaj piszesz nic więcej nie można od Ciebie uzyskać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa aby moderacja banowała takich użytkowników bez patyczkowania się? Przecież to nie ma sensu... Proszę trzymajcie poziom Forum! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomek7776 napisał:

totalsi i kodziarze sa tylko dla siebie,i niech sie sami zagryzaja.sa smieszni,zalosni.zmanipulowani.ludzie sie z nich smieja.

majac takich "guru' jak ty.

Ponieważ poznałem już mechanizm pojawiania się i znikania debilnych wpisów forumowych naganiaczy PiS zgaduję, że dziś telewizja ostro podgrzała atmosferę i rzuciła dużą porcję propagandy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.