Jump to content
wojciech iwaszczukiewicz

Koronawirus a wybory .

Recommended Posts

xavian

Skoro nie wiadomo na kiedy, to lepiej pozostać przy ustalonym kalendarzu wyborczym i nie przekładać kampanii i głosowania.

6 godzin temu, asterix1 napisał:

....w każdym kraju europejskim( w którym przewidziane sa wybory) są anulowane ....

Eee tam, we Francji były 15 marca.

~

taktowidzetuiteraz
:

{cytat z samego siebie - pierwotnego podpisu- sygnatury)~

Co to znaczy "nie wiadomo na kiedy"?

Wiadomo - na później.

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

9 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Bareja wiecznie żywy !

A co ma do tego Bareja?

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

4 godziny temu, xetras napisał:

Skoro nie wiadomo na kiedy, to lepiej pozostać przy ustalonym kalendarzu wyborczym i nie przekładać kampanii i głosowania.

Eee tam, we Francji były 15 marca.

zrozumieli swój błąd i Macron zdecydował o przełożeniu drugiej tury.

Polacy nic nie rozumieją i 22 marca w kilku gminach odbędą się wybory uzupełniające i wybór wójta. Jak na razie więcej rozsądku mają członkowie komisji w gminie Pątnów, którzy w całości zrezygnowali z pracy w komisji. 

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Reżyser Stanisław Tym w "Rysiu" z "Sercem Chopina" Możdżera lepiej temat ogarnął.

Film, po pierwszym szoku (przy obejrzeniu po raz pierwszy), jak dla mnie - wiecznie żywy.

Też o prezydencie i o wyborach.

~

taktowidzetuiteraz
:

350 km z Wawy do Jedlicza jechała kolumna aut tylko po to, by Anżej w świetle kamer podziękował facetom mieszającym płyny.

"Pokora, praca, umiar". 

• Like 5

15 minut temu, toptwenty napisał:

350 km z Wawy do Jedlicza jechała kolumna aut tylko po to, by Anżej w świetle kamer podziękował facetom mieszającym płyny.

"Pokora, praca, umiar". 

Koronawirus dotarł nie w porę do Polski. Najlepszym terminem była końcówka kadencji bulla Komorowskiego. Wina Tuska oczywiście... 😎

• Haha 1

Nie da się ukryć i zaprzeczyć  że PiS nie uchronił Polski przed coronawirusem.  A miało być tak pięknie...

27 minut temu, toptwenty napisał:

"Pokora, praca, umiar". 

I tyleż samo z powrotem.

• Like 2

6 minut temu, jar1 napisał:

Nie da się ukryć i zaprzeczyć  że PiS nie uchronił Polski przed coronawirusem.  A miało być tak pięknie...

PO by uchroniła. Zamiotłaby koronawirusa pod dywan. SLD szukałoby rady u Michnika i wsparcia biznesu, a PSL zmieniło na ekologiczną paszę. Narodowcy zwróciliby się o pomoc do Putina. Tylko Korwin-Mikke podszedłby do tego realistycznie.

Edited by Zyzol
  • Haha 1

3 minuty temu, toptwenty napisał:

Pies Pawłowa zaszczekał.

90121294_287007182268561_6113090676826570752_n.jpg

Widocznie odruchowo!!! 😆

Teraz słyszę, że pozamykali nawet toalety na stacjach benzynowych. A PiS twierdzi, że nic się nie dzieje.

• Like 1

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

Debile twardo obstawiają przy wyborach w maju ...przd chwila jakiś pacan partii wiadomej z glupim uśmieszkiem pieprzył ze nie widzi podstaw do przełożenia szopki zwanej wyborami prezydenckimi ...

prawaczki ten wasz przydupas prezesa jeśli będzie tak szedł w zaparte  to oprócz Ankary  Budapesztu i Mińska będzie miał Italie  w Polsce...

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"W ciągu minionej doby we Włoszech w wyniku zakażenia koronawirusem COVID-19 zmarło niemal 500 osób. To tragiczny rekord, od kiedy choroba opanowała ten kraj. W sieci pojawiły się zdjęcia wojskowych ciężarówek w Bergamo, które muszą pomagać w wywożeniu ciał, przeznaczonych do skremowania, bo miastowe krematorium i kostnica nie radzą sobie z liczbą ciał."

• Like 1

2 godziny temu, TomekL3 napisał:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moja sąsiadka też wróciła po wielu latach w Norwegii, przyczyny Norwegowie powiedzieli jej że już jej nie chcą (zwolnili ją z pracy). Męża który był z nią też wywalili. Są nowe ręce do pracy, na razie przechodzą kwarantannę. Propaganda PiS będzie piać z zachwytu.   

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

– Odkładanie wyborów na później to półśrodek. Myślę, że przy obecnym, de facto, braku poważnej alternatywy, można je sobie w ogóle darować i dać PADowi druga kadencję z automatu – taki komentarz opublikował publicysta Rafał Ziemkiewicz czym rozzłościł setki internautów.

W dobie stanu zagrożenia epidemicznego kampanie wyborcze wszystkich kandydatów na urząd prezydenta RP zostały wstrzymane. Kontrkandydaci, z Krzysztofem Bosakiem na czele, wzywają, by termin wyborów został przesunięty. Powodów podaje się kilka: obywatele będą się bali pójść do urn wyborczych, nie będzie chętnych do zasiadania w komisjach wyborczych, a kandydaci nie mają szans na przedstawienie swojego programu politycznego i spotkania z wyborcami. Mimo tych okoliczności, wczoraj (18.03.2020) rzecznik prezydenta RP Błażej Spychalski stwierdził, że nie ma planów zmiany terminów wyborów, czym wielu wprawił w osłupienie.

Mając na uwadze powyższe, a zwłaszcza fakt, że Rafał Ziemkiewicz należy do grona zdrowo myślących publicystów, zdaje nam się, że cytowany przez nas wpis ma charakter prowokacyjny/ironiczny. A jak internauci zareagowali na chęć oddania drugiej kadencji Andrzejowi Dudzie? Do wpisu podeszli bardzo poważnie. Można ich podzielić na dwie grupy. 

Pierwsza uznała Ziemkiewicz za szaleńca: „Orlenówka ci zaszkodziła„, „Obiektywizm, aż bije po oczach. A gdzie szacunek do demokracji? Jak już pan tak wpisuje się w retorykę PiS to, gdzie w tym wszystkich jest suweren?„, „A może inaczej. Z braku poważnej prezydentury należy skrócić kadencję Dudy. 5 lat obciachu to i tak za dużo. Przedszkolak byłby lepszym prezydentem”. 

Druga grupa jest zachwycona pomysłem publicysty, jednak wskazują na pewne kłopoty, które mogą wystąpić: „Najrozsądniejsze wyjście, ale co na to TSUE„, „Panie Rafale to miód na nasze serca coś pan napisał„, „Skoro opozycja chce, przełożyć wybory na 2025 rok. I będzie git„.

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

Między czwartkiem a poniedziałkiem 23 marca się okaże. Szumowski albo Morawiecki mieliby wygraną w garści. Obecnemu czas działa na niekorzyść.

~

taktowidzetuiteraz
:

4 godziny temu, Zyzol napisał:

PO by uchroniła. Zamiotłaby koronawirusa pod dywan. SLD szukałoby rady u Michnika i wsparcia biznesu, a PSL zmieniło na ekologiczną paszę. Narodowcy zwróciliby się o pomoc do Putina. Tylko Korwin-Mikke podszedłby do tego realistycznie.

To znaczy ?Czyżby kolejna zmiana frontu ?Stałeś się korwinowcem ?

skynyrd

Brak alternatywy ? Duda to najgorszy prezydent po 89r.Każdy z jego kontrkandydatów jest lepszy .

Miliardy zainwestowane w majowe wybory raczej pójdą wPiSdu. W kwietniu wypłacą 13ki emerytom, a w razie przesunięcia wyborów, za kilka miesięcy przy szalejących cenach nikt nie będzie pamiętać o łaskawcach rzucających przedwyborcze ochłapy.

• Like 1