Skocz do zawartości
IGNORED

Homoseksualizm w Polsce


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Amator 2b napisał:

Dokładnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Straszny cienias.

Polskie klechy poumieraliby ze śmiechu.

A i z zażenowania, że takie biedne kiecki ktoś nosi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ponoć za kilka lat ma wejść nowe prawo, które mówi o tym, że osoby z IQ poniżej 100 mają być wyśmiewane, poniżane i usuwane z otoczenia. Ponoć nie ma być miejsca dla tępaków, jako zbędnych i szkodliwych społecznie pasożytów, którzy przenoszą tą tępotę genetycznie na kolejne pokolenia. Tępota jak odstępstwo od normy ma być masowo likwidowana lub leczona elektrowstrząsami i lobotomią.
Tylko co wtedy z tobą będzie? Na ulice nie wyjdziesz, do sklepu nie wejdziesz, do kina też nie, znajomych nie będzie no i pracy nie będzie. I co będziesz wtedy pisał na forum, że z IQ 77 też masz prawo żyć i być równo traktowany? A skąd ten pomysł? Po co społeczeństwu osoby z IQ poniżej 100?
To dyskusja o pederastii a nie o iq ,większość społeczeństwa nie popiera pederastii oraz innych zboczen,tak jest prawda . Możesz sobie pisać głupoty,rzeczywistości nie zmienisz . Polska to kraj bardzo tolerancyjny poza elektoratem PO który nie toleruje elektoratu PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, caleb66 napisał:
34 minuty temu, sly30 napisał:
 

To dyskusja o pederastii a nie o iq ,większość społeczeństwa nie popiera pederastii oraz innych zboczen,tak jest prawda . Możesz sobie pisać głupoty,rzeczywistości nie zmienisz . Polska to kraj bardzo tolerancyjny poza elektoratem PO który nie toleruje elektoratu PiS.

miało być być POPiSowo a prezes ich wyślizgał i odesłał do politycznego śmietnika , nie ma się co dziwić nienawiści 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, sly30 napisał:

Po co społeczeństwu osoby z IQ poniżej 100?

Dla nerek chociażby i frekwencji w Lidlu.

35 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Straszny cienias.

Polskie klechy poumieraliby ze śmiechu.

A i z zażenowania, że takie biedne kiecki ktoś nosi.

Wiem. Zapuścił się bidulka.

Praca w telemarketingu to nie łaskotki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, caleb66 napisał:

,większość społeczeństwa nie popiera pederastii oraz innych zboczen,tak jest prawda

podobnie jak tępoty i pasożytnictwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, caleb66 napisał:
41 minut temu, Jaro_747 napisał:
Myślisz że większość społeczeństwa to nieuki i prymitywy takie jak ty?

Większość właśnie tak uważa czy to się podoba tobie czy nie a Ty mógłbyś w końcu darować sobie te debilne wycieczki osobiste bo ktoś ma inne zdanie,nie każdy musi zgadzać się z Tobą i być poprawny politycznie. Ja mam swoje zdanie na ten temat i przykro mi bardzo że tobie się nie podoba ale możesz co najwyżej pocałować mnie w dupe .

To nie jest kwestia takich czy innych poglądów twoich i idiotów którzy dają ci lajki tylko kwestia wiedzy medycznej tępaku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaro_747 napisał:

To nie jest kwestia takich czy innych poglądów twoich i idiotów którzy dają ci lajki tylko kwestia wiedzy medycznej tępaku.

Praca poglądowa, może suweren coś z tego pojmie. Choć wątpię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To nie jest kwestia takich czy innych poglądów twoich i idiotów którzy dają ci lajki tylko kwestia wiedzy medycznej tępaku.
Wiedza medyczna w kwestii chorób przewlekłych nie poczyniła żadnego postępu od przynajmniej stu lat a jak poczyniła to niewielki. Także swoje brednie możesz wsadzić w ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Niezgodność pociągu płciowego, zachowań seksualnych bądź odczuwanej tożsamości seksualnej z budową ciała powoduje u wielu osób rozliczne problemy psychologiczne i bytowe. Dotyczy to około 12% populacji ogólnej. Istnienie odmiennych orientacji seksualnych ma więc także znaczenie społeczne i wchodzi w zakres problematyki szeroko pojmowanego zdrowia publicznego. Autorzy dokonali przeglądu publikacji dotyczących kształtowania się orientacji seksualnej u ludzi, próbując odpowiedzieć na pytanie, jakie są przyczyny powstawania orientacji homoseksualnej. Zagadnienie to ma charakter interdyscyplinarny. Autorzy przytaczają dane dotyczące uwarunkowań biologicznych, neurobiologicznych, genetycznych, hormonalnych, środowiskowych i psychologicznych kształtowania się orientacji seksualnej. W podsumowaniu starają się oszacować, czy współcześnie nauka zna odpowiedź na pytanie o przyczyny orientacji homoseksualnej. Zdaniem autorów, po przyjęciu hipotezy, że u części osób orientacja homoseksualna ukształtowała się pod wpływem relacji rodzinnych, oddziaływań rówieśników i współczesnych permisywnych wzorców kulturowych i wychowawczych, istotne staje się pytanie: czy orientacja homoseksualna jest czasami podatna na próby jej modyfikacji. Autorzy traktują swoją pracę jako wstęp do rozpatrzenia możliwości oddziaływań korekcyjnych.

 

Niemniej jednak wydaje się, iż zbyt mało uwagi poświęcono dokładnym badaniom prospektywnym dotyczącym osób młodocianych o nieustalonej jeszcze orientacji seksualnej, u których właśnie często dochodzi do jej zmiany. Osoby te są współcześnie pod wpływem rzadko spotykanych wcześniej wzorców kulturowych i wychowawczych. W miejsce oddziaływań rodziców – przemożny wpływ miewają obecnie koledzy – rówieśnicy, a zwłaszcza starsi koledzy w szkole i otoczeniu, oraz permisywne współczesne (często niszowe) wzorce kulturowe rozpowszechniane przez mass media. Postulat przeprowadzenia kohortowych badań prospektywnych dotyczących wpływów różnych, niejednokrotnie powikłanych relacji rodzinnych, rówieśników i starszych kolegów jest wyzwaniem do podjęcia badań interdyscyplinarnych z zakresu medycyny, psychologii i socjologi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb66 napisał:

wiedza medyczna w kwestii chorób przewlekłych nie poczyniła żadnego postępu od przynajmniej stu lat

Jezu, co za brednie!! A wyceniałem twoje IQ  na 77. chyba jednak przeszarżowałem. Spróbuj kiedyś umówić wizytę u lekarza, to przekonasz się jak wiele się zmieniło przez 50, nie mówiąc o 100 latach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cir napisał:

to chyba musisz sobie poszukac na innym forum takiego  konesera od całusków we włochaty tyłek

a to juz jest prymitywna prowokacja

Bo to prymitywny palant, nic więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jezu, co za brednie!! A wyceniałem twoje IQ  na 77. chyba jednak przeszarżowałem. Spróbuj kiedyś umówić wizytę u lekarza, to przekonasz się jak wiele się zmieniło przez 50, nie mówiąc o 100 latach.
Za tępy jesteś żeby z Tobą tym dyskutować głąbie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb66 napisał:
4 minuty temu, sly30 napisał:
Jezu, co za brednie!! A wyceniałem twoje IQ  na 77. chyba jednak przeszarżowałem. Spróbuj kiedyś umówić wizytę u lekarza, to przekonasz się jak wiele się zmieniło przez 50, nie mówiąc o 100 latach.

Za tępy jesteś żeby z Tobą tym dyskutować głąbie.

No tak, zapewne na taką elitę z IQ 67, to się  nie załapię. Trudno schylić się poniżej poziomu podłogi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, janunio napisał:

polacy nie mają elementarnej wiedzy, że sprawcą przedmiotowych odmienności jest genetyka,

Tak? To wskaż proszę geny odpowiadające za homoseksualizm.

Bardzo niebezpiecznie pojechałeś, bo jeśli jest tak jak mówisz, to wchodzimy na naprawdę grząski grunt.

Zakładając, że masz rację, że homoseksualizm to wada genetyczna, występująca u 1-2% populacji i że zostaną wyizolowane odpowiednie geny (a może już zostały wyizolowane i nie ujawnia się tego z przyczyn politycznych...) to łatwo sobie wyobrazić badania prenatalne w tym kierunku i masowe aborcje homoseksualnych płodów. Już słyszę to wycie lewactwa! I jaki mindfuck! Po raz pierwszy lewactwo by masowo demonstrowało pro-life!!! Wyobrażasz sobie Biedronia i Kaję Płodek w jednym szeregu??? ?

Poza tym sprowadzenie homoseksualizmu wyłącznie do wymiaru wady genowej pcha go z powrotem do Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Medycznych, tym razem w dziale schorzeń genetycznych. A na to homoseksualne lobby nigdy nie pozwoli! Będzie dym jak cholera!!!

Także nie idź tą drogą! Ale w sumie to bym chciał, żebyś miał rację! Bo jeśli uznać, że to wada genowa, to znaczy, że choroba. A jak choroba - to i leczenie. Także wykrycie takich genów byłoby game changerem. Gdybym miał pieniądze, to bym sam ich poszukiwał, a potem szantażował lewaków że ujawnię badania, chyba że mi sypną złotem!  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktór, od genetycznych manipulacji się nie ucieknie. Będzie ludzkie GMO. To tylko kwestia czasu. I krzyki prawaków czy lewaków tego nie powstrzymają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, papageno napisał:

Doktór, od genetycznych manipulacji się nie ucieknie. Będzie ludzkie GMO. To tylko kwestia czasu. I krzyki prawaków czy lewaków tego nie powstrzymają.

Ależ oczywiście. Genetyczne udoskonalenia to tylko kwestia czasu. Będziemy hodować mózgowców, żołnierzy itp. ? Do tego postępująca cyborgizacja i interfejsy man-machine. W końcu przejście świadomości do sztucznych układów, lub sztuczne układy osiągające samoświadomość.

Bedzie wesoło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Moontan napisał:

lewactwo ktore opanowalo szkolnictwo

Masz na myśli księży?

Dopuszczą Wreszcie pozbędą się co najmniej dwóch plag.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"LGBT to nasi krewni, znajomi, przyjaciele, współobywatele" - napisała na TT dziennikarka Wyborczej niejaka Wielowieyska. Ja wiem - rodziny i krewnych się nie wybiera, ale z ręką na sercu, to nie wiem, czy da się w pewnych przypadkach poczuwać do jakiejkolwiek wspólnoty.

Choćby gatunkowej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zep.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, il Dottore napisał:

Choćby gatunkowej...

Nie przesadzajmy-

na pierwszej fotce bardzo mi się podobają panowie w łańcuchach przebrani za zwierzęta: łańcuch na szyi symbolem Wolności (oczywiście tej Prawdziwej Wolności a nie zwyczajnej). Pyszne!

Prawdziwa Wolność wiodąca Lud na barykady!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez absinth3

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.