Skocz do zawartości
IGNORED

Co stało się z audiostereo? | Temat o wszystkim i niczym


5z0p3n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem o tym już wiele lat temu. Tak jak wtedy wątek został zamknięty, tak teraz zlekceważony. 

Na forum, branżowym specjalistycznym powinna być wyraźną różnica pomiędzy użytkownikami jeśli chodzi o ich doświadczenie sprzętowe i wiedzę fachową. Jedyne co udało się wypracować na tym forum, to rozdzielenie like bocznicowych od tematycznych. Powinno być obowiązkowe podanie jakie się posiadło i posiada sprzęt, aby w pewnych tematach zabierać głos. Inaczej taka dyskusja nic nie wnosi. Później są takie kwiatki na temat braku wpływy kabli, transportów czy kondensatorów osób, które mają praktycznie zerowe doświadczenie w audio. Jak zawsze pyskacze bez wiedzy praktycznej i zazdrośnicy mają najwięcej do powiedzenia na każdy temat. Zamiast robić sztuczne saloniki, to forum funkcjonalnie powinno takie rzeczy wspierać. Jak widać forum nie posiada jasno sprecyzowanego kierunku rozwoju oprócz maksymalizacji zysków czego efektem jest ilość reklam i utrudnianie filtrowania sensownej treści. W efekcie czego to forum jest coraz mniej audio, a poziomem wiedzy specjalistycznej zbliżone jest do dyskusji na onecie. 

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
2 godziny temu, Roxi napisał:

utrudnianie filtrowania sensownej treści.

Wręcz przeciwnie. Można tworzyć własne filtry itd aby nie widywać tematów bocznicowych i tych których się nie chce czytać. 

Wiedza jest bardzo duża a i tematów jest sporo do tego non stop postów przybywa w tematach. I nie nie na bocznicy bo statystyki mówią co innego. 

Fakt zostały rozdzielone pkty reputacji na Bocznicowe i Nie Bocznicowe i to jest najlepsze rozwiązanie tych kwestji związanych z rzekomymi brakami wiedzy u wielu użytkowników.

Każdy piszący oraz czytający dany wpis jest świadom lub powinien być iż osoba pisząca bazuje na własnej wiedzy która jest ograniczone. Oraz wpisy powinny być pisane na podstawie WŁASNEJ wiedzy a nie wiedzy od kolegi lub przeczytanej z internetu.

Proszę także nei porównywać forum audiostereo do onetu bo to jak porównać dwie dziedziny bardzo odległe od siebie w których nawet litery nazwy się nie pokrywają.

 

Pozdrawiam i prosiłbym o nie wymyślanie teori spiskowych jak to robicie cały czas i zaprzestać dementowanie każdego kroku podejmowanego przez Administrację. Wszystko jest źle i każdy krok jest zawsze zły. 

 

Miłego dnia.

 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, javor napisał:

klubu

Nie ma go.

Audiofile demagnetyzują plastik, wtykają kierunkowo wkładkę topikową i odprawiają inne absurdalne modły.

Jak można tolerować te wygłupy ?

To i ja wyśmiewam.

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Espectro napisał:

Każdy piszący oraz czytający dany wpis jest świadom lub powinien być iż osoba pisząca bazuje na własnej wiedzy która jest ograniczone.

Swego czasu było tu wiele osób z dużym osłuchaniem i gigantyczną praktyką. Teraz na palcach jednej ręki można takie osoby na AS policzyć.

 

Gdy czyta się takie wątki to żałość bierze:

I to jest miara upadku tego forum.

Większość osób z oświadczeniem uciekła stąd z powodu wszechobecnej niegdyś tematyki ABX, upierdliwości technicznych i kocopołów wypisywanych przez młodych użytkowników tego forum.

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 minutę temu, rochu napisał:

Swego czasu było tu wiele osób z dużym osłuchaniem i gigantyczną praktyką. Teraz na palcach jednej ręki można takie osoby na AS policzyć.

 

Gdy czyta się takie wątki to żałość bierze:

 

Kwestie gustowe.

Merytoryki nie oceniam bo się nie znam. 

Miłego dnia.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Espectro napisał:

Kwestie gustowe.

Merytoryki nie oceniam bo się nie znam. 

Miłego dnia.

 

Jesteś w błędzie.

Na takim forum jak Audiostereo to kwestie rudymentarne a nie kwestia gustu.

Bo AS jest forum merytorycznym (było nim na pewno w latach 2004-2008) w odróżnieniu od takiego Onetu czy Plotka gdzie papla się głównie dla samego paplania.

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens rozpisywać się o przewadze źródeł, typów kompresji pliku, przetwornikach, przewadze w rodzajach zasilania.  Z tym, czy to brzmienie które jest przyjemne jest gorsze czy lepsze  też niech się kto chce dopieszcza.

Również o pomieszczeniach można polemiki robić, byle bez tworzenia złudnych manipulacji.

Wiele gadżetów służy tej manipulacji i tego voodoo jest wiele - i nikt co do nich nie chce robić statystycznych testów różnicowych ABX a "wnoszą poprawę" - co jest kompletnie gołosłowne.

Absorbery - 3 kółeczka - jedyne 269 złotych plus p&p.

(Tylko dekoracja)

https://allegro.pl/oferta/absorbery-podkladki-antywibracyjn-silent-angel-s28-9742799911

PS.

Dodam - kiedy dyrdymały o polach tensorowych są łykane bezrefleksyjnie, aby nabywca odczuł szok to ja wychodzę.

Ręcznie kute i zawijane kowalskie przewody od pana Sułka też niech sobie będą, ale to margines.

PPS.

Bywalcy oczywiście ich podobno sluchają, ale nie ten kto ma zamiar wejść do sklepu i nie wie, czego szuka i jak to uzyskać ale chce, żeby muzyka stała się ciekawsza.

Edytowane przez xetras
Dopisek

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
4 minuty temu, rochu napisał:

Jesteś w błędzie.

Na takim forum jak Audiostereo to kwestie rudymentarne a nie kwestia gustu.

Bo AS jest forum merytorycznym (było nim na pewno w latach 2004-2008) w odróżnieniu od takiego Onetu cz Plotka.

Napisałem tylko że ja osobiście nie wiem i nie ogarniam się w tym temacie co podesłałeś. Oraz możliwe że to kwestia gustu ale tego też nie wiem. Coś przeczytałem ale dalej nie wiem co. Tyle ode mnie.

I fakt są to kwestie rudymentalne na forum do których ja się nie staram nawet wnikać.

 

2 minuty temu, xetras napisał:

Jest sens rozpisywać się o przewadze źródeł, typów kompresji pliku, przetwornikach, przewadze w rodzajach zasilania.  Z tym, czy to brzmienie które jest przyjemne jest gorsze czy lepsze  też niech się kto chce dopieszcza.

Również o pomieszczeniach można polemiki robić, byle bez tworzenia złudnych manipulacji.

Wiele gadżetów służy tej manipulacji i tego voodoo jest wiele - i nikt co do nich nie chce robić statystycznych testów różnicowych ABX a "wnoszą poprawę" - co jest kompletnie gołosłowne.

Absorbery - 3 kółeczka - jedyne 269 złotych plus p&p.

(Tylko dekoracja)

https://allegro.pl/oferta/absorbery-podkladki-antywibracyjn-silent-angel-s28-9742799911

Dekoracje a może i podkładki antywibracyjne. Guma raczej coś odbiera z wibracji.

Cena ciekawa.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pod urządzenie bez elementów ruchomych potrzeba podkładek ?

Zaletą jest że estetykę poprawiają.

Bo to ma być pod serwer.

Np. Silent Angel Rhein Z1.

 

 

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa fora, przed sprzedażą i po sprzedaży. Po sprzedaży rozwaliła wspólnotę ludzi piszących moderacja. Forum w tamtym rozumieniu się już nigdy nie odbuduje. Z kolei moderacja jest potrzebna właścicielowi by wpływać na czytających i sprzedawać treść sponsorowaną. Forum w którym różni ludzie sobie plota z różnych powodów banialuki, niezależne od reklamodawców to przeszłość.

Zresztą osoba, która to forum rozkręcała od strony informatycznej sprzedała je razem z wpisami, nie poddała tego pod dyskusje i nie chciała sprzedac go forumowiczom. Abonament jak widać i tak teraz jest jakiś wprowadzony. Jasne było wtedy, że forum po sprzedaży nie bedzie niezależne i najprostsze było przejecie na zasadzie abonamnetu przez forumowiczów. Za te jakość jaka jest teraz nikt o zdrowych zmysłach abonamentu nie zapłaci. Informatyk niezwiazany z hobby poprostu przehandlował forum, które urosło. Urosło nie dzieki niemu tylko dzieki wpisom, których był wlaścicielem.

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.06.2021 o 12:57, slawek.xm napisał:

BXLutek czyta wątek więc proszę Lutek napisz kto w tym pierwszy teście brał udział?

Oj, minęło juz sporo lat, a i z pamiecia mam niemale problemy. Z tego co sobie przypominam, to takie - miedzy innymi - byly nicki uczestnikow: Palton (owczesny moderator), Piopio, Pawel XYZ i chyba jeszcze ktos...? Nie kojarze, czy zaraz nadrugi dzien, czy ciut pozniej przyjechali tez tacy koledzy, jak Lancaster i bodaj Bacek.  Tu akurat pamietam, ze Lancaster przywiozl wzmak lampowy Sun Audio SV 2A3 celem porownania brzmien z tranzystorowym Rotelem RA 985BX, a Bacek - nie pamietam czy cos przywiozl. W kazdym razie, podczas testow w pewnym momencie Lancaster zapytal: "czy w tej chwili gra Sun...?", a ja mu na to: " nie ..., Rotel..."  Te sytuacje akurat dokladnie zapamietalem, gdyz bylo to dla nas niezlym zaskoczeniem - czegos podobnego to sie nie spodziewalismy ! Lampa, kontra tranzystor - brzmienia nie do odroznienia.

I tak to koledzy bywa w tym audio :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, electro napisał:

Są dwa fora, przed sprzedażą i po sprzedaży. Po sprzedaży rozwaliła wspólnotę ludzi piszących moderacja. Forum w tamtym rozumieniu się już nigdy nie odbuduje.

Ile w tym prawdy? Nie wiem. Wierzę w szczere i uczciwe intencje moderacji, niestety nie da się być obiektywnym gdy patrzy się na wszystko przez pryzmat przekonania o posiadaniu racji. Większość userów jest tu dziś na łasce tzw "audiofilów"... dopóki oczywiście w drogę nie wchodzą. Zgodnie z sugestią cieszę, że piszę tam gdzie jeszcze mogę.

-----

12 minut temu, Lutek napisał:

...a Bacek - nie pamietam czy cos przywiozl.

Może 0,7?

12 minut temu, Lutek napisał:

podczas testow w pewnym momencie Lancaster zapytal: "czy w tej chwili gra Sun...?", a ja mu na to: " nie ..., Rotel..." 

Dzięki za streszczenie będącej forumową legendą sutuacji sytuacji.

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, rochu napisał:

Pisano tu o wielkim sukcesie jakim było zniesienie okresu karencji nowych uczestników.

No i macie efekty.

Ja napisałem o tym sukcesie, ale nie kierowałem się swoimi opiniami na ten temat. Zacytuję jednego z forumowiczów i napisz co o tym myślisz? 
„Te zatwierdzanie po kilku godzinach to jest nieporozumienie. Jak w jakimś temacie toczy się dyskusja, a posty zatwierdzane są z takim opóźnieniem, praktycznie ktoś jest wykluczony z rozmowy, bo jego posty pojawiają się czasem dwie strony w tył. To by działało, jakby ktoś wszystko zatwierdzał na bieżąco.” 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xetras napisał:

Audiofile demagnetyzują plastik, wtykają kierunkowo wkładkę topikową i odprawiają inne absurdalne modły. 
Jak można tolerować te wygłupy ?

No i co z tego?
Jaką szkodę poniosłeś z tego powodu? 
W imię czego uzurpujesz sobie prawo włażenia z butami w sferę cudzej wolności osobistej? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie psuję komuś interesu.

O swoich uprzedzeniach piszę tylko w temacie o niczym.

 

3 godziny temu, electro napisał:

Informatyk niezwiazany z hobby poprostu przehandlował forum, które urosło. Urosło nie dzieki niemu tylko dzieki wpisom, których był wlaścicielem.

Szkody nikt na tym nie poniósł a zyskali wszyscy.

Wpisy są w ogromnym nieładzie - przy korzystaniu z nich wskazane jest minimum wyobraźni (czasami dużo).

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@McGyver

Swoje wątpliwości rzadko uzewnętrzniam  (przecież nikt nie jest omnibusem). Zwłaszcza co do poprawy samopoczucia u innych - czynności magiczne czasem odganiają złe moce 🙂

18 minut temu, McGyver napisał:

No i co z tego?
Jaką szkodę poniosłeś z tego powodu? 
W imię czego uzurpujesz sobie prawo włażenia z butami w sferę cudzej wolności osobistej? 

 

Dodam jeszcze :

Nie kierowałem postu do kogoś konkretnie, nie sugerowałem porzucania takich czynności i wytwarzania gadżetów specjalnej troski 🙂

Niech zabawa w dekorowanie zwiększa fajność.

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, xetras napisał:

nie sugerowałem porzucania takich czynności

Ale postulowałeś by ich nie tolerować. Co jest właśnie włażeniem z buciorami w sferę cudzej wolności osobistej. 

49 minut temu, xetras napisał:

gadżetów specjalnej troski

A to już jest obraźliwe i de facto jako moderator powinienem Ci za to punkty wlepić, ale tym razem poprzestanę na zwróceniu uwagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, McGyver napisał:

W imię czego uzurpujesz sobie prawo włażenia z butami w sferę cudzej wolności osobistej? 

Że co!? Czy ktoś tu chodzi "audiofilom" po domach i zabrania słuchania kabli i innych gadżetów? Nie. Za to ograniczanie komuś swobody wypowiedzi tylko dlatego, że ma odmienne poglądy, nie tylko sprzeczne jest z ideą otwartego forum dyskusyjnego, ale przede wszystkim z zagwarantowaną konstytucyjnie wolnością wypowiedzi. Dlatego wielkrotnie proponowałem i po raz kolejny proponuję utworzenie działu "Biżuteria audio czyli kable, bezpieczniki i inne gadżety", w którym byłby zakaz podważania wpływu owych na brzmienie systemu.

 

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
4 minuty temu, szymon1977 napisał:

Że co!? Czy ktoś tu chodzi "audiofilom" po domach i zabrania słuchania kabli i innych gadżetów? Nie. Za to ograniczanie komuś swobody wypowiedzi tylko dlatego, że ma odmienne poglądy, nie tylko sprzeczne jest z ideą otwartego forum dyskusyjnego, ale przede wszystkim z zagwarantowaną konstytucyjnie wolnością wypowiedzi. Dlatego wielkrotnie proponowałem i po raz kolejny proponuję utworzenie działu "Biżuteria audio czyli kable, bezpieczniki i inne gadżety", w którym byłby zakaz podważania wpływu owych na brzmienie systemu.

 

Gdyby nie te kable, to nie miałbyś o czym pisać 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szymon1977 napisał:

Że co!? Czy ktoś tu chodzi "audiofilom" po domach i zabrania słuchania kabli i innych gadżetów?

Postuluje żeby "tego" nie tolerować. 

 

3 minuty temu, szymon1977 napisał:

Za to ograniczanie komuś swobody wypowiedzi tylko dlatego, że ma odmienne poglądy, nie tylko sprzeczne jest z ideą otwartego forum dyskusyjnego, ale przede wszystkim z zagwarantowaną konstytucyjnie wolnością wypowiedzi.

Według Ciebie mamy pozwalać na obrażanie ludzi w imię wolności wypowiedzi? Mamy pozwalać na sugerowanie komuś niedorozwoju psychicznego w imię wolności wypowiedzi? Poważny jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, szymon1977 napisał:

Za to ograniczanie komuś swobody wypowiedzi tylko dlatego, że ma odmienne poglądy, nie tylko sprzeczne jest z ideą otwartego forum dyskusyjnego, ale przede wszystkim z zagwarantowaną konstytucyjnie wolnością wypowiedzi.

Nie zapominaj, że wrogowie demokracji, zamordyści i temu podobni wykorzystują właśnie wolność słowa do szerzenia swoich miazmatów i realizacji swoich niecnych celów. Oczywiście to są niewinne owieczki 😉 działające w granicach prawa i pod płaszczykiem Konstytucji, którą zamierzają zniszczyć.

Dokładnie taka sama przewrotność przyświeca lobby anty-audiofilskiemu działającemu na forum przeznaczonym dla audiofilów. Gdy ich się przytnie to leczą z płaczem i wołają, że się narusza ich konstytucyjne prawa. A gdy się ich nie rusza to cudze prawa i cudzą wolność wypowiedzi mają w głębokiej du....e.

Ktoś tutaj musi wreszcie tupnąć nogą i dać po łapach.

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xetras napisał:

Stosowanie tego było powodem odejścia znacznego grona użytkowników.

Niech odejdą.

Ruch na Audiostereo generują wpisy może 100 osób, z czego może 10-15 to lobby anty-audiofilskie.

Jak braknie szyderców, technicznych i temu podobnych na forum to uaktywni się wielu, którzy boją się odezwać z obawy, że jakiś anty-kablarz wdepta kogoś w glebę.

AS nie poniesie żadnej szkody.

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, McGyver napisał:

Postuluje żeby "tego" nie tolerować. 

Głupi postulat, ale to tylko słowo a nie czyn.

10 minut temu, McGyver napisał:

Według Ciebie mamy pozwalać na obrażanie ludzi w imię wolności wypowiedzi?

Jak ktoś kogoś obraża to zgłaszam niezależnie, który z nich jest "audiofilem". Przy czym antyaudiofilskich troli ostatnio nie mam okazji zgłaszać, bo już ich wytępiłeś. Pora się zająć tępieniem troli audiofilskich.

10 minut temu, McGyver napisał:

Mamy pozwalać na sugerowanie komuś niedorozwoju psychicznego w imię wolności wypowiedzi? Poważny jesteś?

Tak jestem poważny, więc nie przypisuj mi tolerowania sugerowania komuś niedorozwoju psychicznego! Każdy ma takie samo prawo się tu wypowiedzieć i każdy ma obowiązek stosować się do tych zasad.

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spośród tych,którzy ubyli a gdzieś  tam pisują, pamiętam tylko @Keef'98 oraz jako gość - frywolny trucht.

Czasem gdzieś tam w tematach się spotykaliśmy.

PS.

Oczywiście - nie mam pojęcia skąd tu akurat mnóstwo "pieniactwa".

Może niektórzy wrócą ?

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, rochu napisał:

Dokładnie taka sama przewrotność przyświeca lobby anty-audiofilskiemu działającemu na forum przeznaczonym dla audiofilów. Gdy ich się przytnie to leczą z płaczem i wołają, że się narusza ich konstytucyjne prawa. A gdy się ich nie rusza to cudze prawa i cudzą wolność wypowiedzi mają w głębokiej du....e.

Nie tak prędko! Nie tylko postulowano, ale po części funkcjonuje tu już zakaz pisania dla antykablarzy w wątkach, w których pisano o kablach. A co sądzisz o zakazie pisania dla kablarzy w wątkach, w których nikt o kable nie pytał? Potrafisz sobie wyobrazić co tą są równe prawa i obowiązki?

Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2021 o 10:28, Espectro napisał:

Spadła jakość aby sprzedawać ilości a nie kupic na 30 lat pralke i firma zbankrutuje po takim czasie. (moja 30 lat prawie dzialała, Bosha. Teraz bosh to nie koniecznie jakosć)

A jednak przez dziesiątki lat nie bankrutowali. Także to nie groźba bankructwa tylko pazerność powoduje to co się dzieje z trwałością urządzeń. Aktualna narracja istnieje od końca 20 wieku.

Edytowane przez Misio38

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, szymon1977 napisał:

Nie tak prędko! Nie tylko postulowano, ale po części funkcjonuje tu już zakaz pisania dla antykablarzy w wątkach, w których pisano o kablach. A co sądzisz o zakazie pisania dla kablarzy w wątkach, w których nikt o kable nie pytał? Potrafisz sobie wyobrazić co tą są równe prawa i obowiązki?

Nie ma równości. AS to forum audiofilów i albo akceptujesz ten fakt albo droga wolna..

Załóżcie swoje forum, rozwijajcie je przez 20 lat jak rozwijano AS, zbudujcie markę i rządźcie się tam po swojemu a nie żerujcie na gotowym. Zakażcie sobie tam dyskusji o kablach, różnicach pomiędzy wzmacniaczami, etc. Generalnie zakażcie pisać w ogóle, tylko wklejacie te swoje wykresy. Wolno wam - wolno.  

Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.