Skocz do zawartości
IGNORED

Nie żyje Sylwester, Sly30...


audiostereo.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedowierzanie, szok, smutek.

R.I.P.

Zawsze był między nami spór "ideologiczny", ale ostatnia wymiana z soboty dotyczyła tylko muzyki... polecałem kolejnego brodatego barda - Finka...posłuchasz go już na nieziemskim sprzęcie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszczersze wyrazy współczucia dla Jego Rodziny.

Niech Mu ziemia lekką będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie wiedziałem czy powinienem tu coś napisać, nie wiedziałem co mógłbym napisać, tak do głębi mnie ta wiadomość poruszyła. 

Tak jak twórca tej kierowanej do tych co odeszli, przejmującej piosenki pewnie nie wiedział jak szybko po jej nagraniu sam odejdzie, tak i ja się nie spodziewałem, że nie będzie nam dane się pogodzić, ale pewnie już wiesz jak szczerze żałuję że nasza dość długa znajomość nie skupiła się na tym co nas mogło łączyć....odpoczywaj w pokoju, z Bogiem.

"I tak dzisiaj usłyszałem wiadomość.....to wszystko jest smutne, tak bardzo smutne,
Mówią że odszedł...."    😞

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy w sąsiadem wątku zobaczyłem tę wiadomość, to pierwszą reakcją było wyparcie. Później kolejne wpisy potwierdzające jego śmierć, aż w końcu zobaczyłem tytuł tego wątku – aż mnie w sercu ukłuło.

Poznaliśmy się niedawno, dyskutowaliśmy o jego zestawach głośnikowych i moich planach na moje, nowe zestawy głośnikowe, które byłyby koncepcyjnie podobne do tych jego. Zamierzałem się do niego wybrać w odwiedziny.

Ile razy nie przeżywałbym śmierci swoich znajomych, to nigdy nie będę na to przygotowany.

Żegnaj Sylwester, spoczywaj w spokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z wiekiem i z kolejnymi życiowymi doświadczeniami dochodzę do wniosku, że najważniejsze w życiu jest...oddychanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo smutna wiadomość ....

Sylwek, będę pamiętał te nasze rozmowy.....mam jeszcze kilka pytań - ale to już, jak się gdzieś tam spotkamy.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałem się zgadzać ze Sly ale zawsze darzyłem go szacunkiem. Tacy ludzie zawsze zostawiają ślad w naszej pamięci.

Z ciekawością obserwowałem jego podejście do Hi-End`u. 

Legenda.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był obrońcą zwierząt. [*]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupi nie lubi się zastanawiać, lecz tylko swe zdanie przedstawić. Księga Przysłów 18,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny, przyjaciół, kolegów, wszystkich którzy go szanowali i cenili sobie tą znajomość. Trzymaj się Sylwek ciepło gdziekolwiek jesteś. 🎶

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie mi przykro. Gadaliśmy pewnie z tydzień-dwa temu. Jak zwykle na wesoło, z humorem. Nic tego nie zapowiadało. Szok. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc mial dystans i swego rodzaju klase mimo, ze nie stronil od kontrowersji i mimo wydaje sie nieograniczonych mozliwosci jesli chodzi o wybor sprzetu. Cecha dosyc rzadko spotykana pod ta szerokoscia geograficzna. Szacun SLY i niech ci tam chory anielskie rzempola podczas wiecznego odpoczynku . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.